Opinie o Brembo Poland Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Brembo Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Brembo Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brembo Poland Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

?

No właśnie jak jest na UR bo jest ogłoszenie na elektryka ? Warto ?

?

Pracuje w ur na odlewni wiele lat i nie zgodze sie co do zarobkow, mam lepsze, jak i do pracy, nie ma co ukrywac jest ciezka i odpowiedzialna, nacisk z gory jest spory a inzynierowie wariuja jak kierownik ich przycisnie ale idzie sie dogadac a pamietam ciekawsze czasy i ciekawszych kierownikow.

ciekawski
@

witam, jestem ciekaw jak wygląda praca w utrzymaniu ruchu atmosfera kierownictwo itd.

m.n.

no właśnie,dlaczego taka agencja nieda odrazu umowy na rok,lub półtora,tylko tak się [usunięte przez administratora] co miesiąc,przecież jest zapotrzebowanie na ludzi do brembo ,takie miesięczne umowy to porażka,bo nic nie idzie załatwić z taką umową!

...

haha,to ładna lipa,będziesz 3 lata pod agencjami [usunięte przez administratora],żył w niepewności,i z takimi agencyjnymi umowami nawet telefonu na abonament nie dostaniesz i nic nie załatwisz,niech sie ktoś weźmie za te agencje [usunięte przez administratora]!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Brembo Poland Sp. z o.o. na stanowisko Elektryk w dziale Utrzymania Ruchu? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
niepolomiceman

to po co tam robisz miej odwage isc gdzie indziej a nie zajmuj miejsca innym niec nie portafisz tylko narzekac pewnie gdzie indziej nie dal bys rady jeszcze zobaczycie kto jest cienki

85% ludzi pojdzie [usunięte przez administratora] bo sie niebeda nadawali heheh

dark

a jak ma sie pracowac skoro nie zaczeli czekaja na autobusa do dabrowy najpierw szkolenie pol roku bo trzeba ich cos nauczyc bo przecierz ciezko bedzie wbic cos do [usunięte przez administratora] a potem zobacza kto sie nadaje a kto nie to wypad i kontrakt z agencja i co miesiac nowa umowa hahaha

rob

a jak sie pracuje w niepolomicach?

?

Rozmowy kwalifikacyjne w tej firmie to porażka. Mimo, że umawiają się tydzień przed i proszą o bycie punktualnym sami mają Cię gdzieś i się spóźniają (Mnie już się odechciewa wtedy rozmowy z h.r - specjalnie z małej litery piszę bo teraz ja nie mam szacunku dla takich osób). Rozmowy w parę osób nie potrafią zorganizować - powtarzasz to samo parę razy. Oczywiście wszystko hiper jakie to zarobki, premie itd.. a firmy nie stać na tel. z informacją o wyniku rozmowy (h.r pożal się Boże) - maile są bezpłatne ale jak widać i tak za dużo jak na włoską firmę. Pracowałem we włoskiej firmie i nic dobrego się nie spodziewałem ale jak na samym początku nie mają szacunku do póki co obcej osoby to lepiej odpuścić pracę w takiej firmie! Oczywiście jak ktoś się nie szanuje i bardzo mu zależy niech idzie i porozmawia.

hulkone

Tak Panowie wszystko free.Ludzie,obudzcie się nie ma nic za darmo!Wszystko kosztuje,nie ma nic za darmo.... Tu robota wam nie spasuje polecam RECYKLING tzn. zbieranie puszek.Tu Sami jesteście sobie szefami,tu ciężko tam gorąco [usunięte przez administratora] Ludze to robota nie wczasy jak wam nie pasuje to to polecam garnuszek Mamy i Taty oraz RĘKODZIEŁO niroby

?

ludzie czytajcie co do was piszą.Wszystko jest opisane

hehe a myśleli że za darmo będzie dowóz do pracy hahahhha:)) chyba się chłoptasie pomylili!! jeszcze im bokiem wyjdzie praca u nas kasa marna, zapierdol nieziemski plus dojazdy przez 6 miechów do dąbrowy codziennie hahah nie wierze ze w Niepołomicach niema firmy która na miejscu zatrudnia za takie pieniądze hahahah a ile czasu straconego!! sam dojazd dobre 2 h w jedną stronę!! a w obie to będzie 4 h dziennie straconego czasu!! hehehe ale się pchają...bo brembo hahaha bokiem im wyjdzie;) trzeba być chyba naprawdę DESPERATEM!

?

Głowa cię boli nie ma nic takiego żadne 250 złoty nie istnieje są autobus - przewozy za które trzeba płacić

ddd

pod firma robisz laryngologa okuliste spirometrie przeswietlenie pluc na lakierni a na odlewni takze krew. Robac pod brembo robisz jeszcze EKG oraz krew wysokosciowe oraz psychotesty i to wszystko:)

jop

wysokosciowe? a co ty będziesz na dachu robil te tarcze?:) ja słyszałem że endo i gastroskopie robią

?

musisz miec badanie sluchu w kabinie na halas psychotesty itd

qwertyu

- 2013-08-30 09:28:31 wszystkie tak jak sie przyjmujesz do pracyTak ale czy np. psychotesty czy wysokościowe ? oto mi chodzi

?

wszystkie tak jak sie przyjmujesz do pracy

qwertyu

[usunięte przez administratora]ok a moze ktoś napisać jakie badania przechodzi sie do Brembo aby cie przyjęli do pracy ale przez Brembo choć przez pośrednika przypuszczam ze jes to samo .

marek

ja dzis bylem na rozmowie daja umowe od posrednika 1800zl brutto do tego 250zl za dojazd do dąbrowy umowa na miesiąc i tyle na temat

Zostaw merytoryczną opinię o Brembo Poland Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Brembo Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Brembo Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brembo Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Brembo Poland Sp. z o.o.