Opinie o Alexander Mann Solutions w Kraków

Alexander Mann Solutions to międzynarodowa firma, która swoją pionierską działalność w zakresie outsourcingu procesów rekrutacyjnych rozpoczęła w 1996 roku w Wielkiej Bytanii. W Krakowie centrum operacyjne Alexander Mann Solutions istnieje już 10 lat.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alexander Mann Solutions w Kraków

Szkoda

Od maja miałam płacone za 80% etatu wykonując go tak średnio 105-110%. Manager zabronił mi zgłaszać nadgodzin, kazał odbierać cichcem bo bylo ich za dużo. Zgłaszałam, prosiłam i płakałam że nie wyrabiam bezskutecznie. W efekcie, gdy powróciła firma do normalności ja miałam nowa pracę, gdzie płacą mi za tyle ile przepracuje. Szkoda, bo bardzo lubiłam pracę w AMS, dużo mnie nauczyła, ale w maju okazali się kompletnymi ignorantami. Zaproponowali klientowi na accouncie, że obetną 4 osobom etaty do 80% ale jak klient zatrudni piąta osobę to się wyrówna. Osobiście świeciłam za to oczami i było mi mega wstyd. Tak pogrążono projekt, który przynosił dużo zysków. Szkoda, że okazali się takimi ignorantami, stracili wielu rzetelnych pracowników.

WH

Rekrutacja do zespolu William Hill Bardzo nieprofesjonalnie podejscie zarowno team lidera jak i dzialu HR! Po prawie calym procesie rekrutacji (wraz z rozmowa w oddziale firmy na bonarce) zadeklarowali sie dac odpowiedz do max 7 dni a od 2 tygodni cisza jak makiem zasiał... Sama rozmowa bardzo fajna. Rekrutacja troche jak do NASA ale wszyscy bardzo mili. Szkoda ze na koncu tak mnie potraktowali

zawiedziona
@WH

mam podobne doświadczenie (choć rekrutacja do innego działu).Dwa tygodnie minęły i cisza - mimo deklaracji, że do tego czasu odpowiedzą. Sama rozmowa bardzo miła i profesjonalna. Szkoda, że mimo obietnicy kontaktu nastała głucha cisza.

Kandydatka
@zawiedziona

Niestety się zgadzam. Bardzo nieprofesjonalne podejście rekruterów. Rozumiem, że kpi i tak dalej, ale jeśli się obiecuje dać informację zwrotną, to słowa się dotrzymuje. Mało tego, rekruterka odpowiedzialna za proces, zignorowała moją wiadomość z prośbą o informację zwrotnà. Reasumując, apeluję o szanowanie kandydatów.

@WH

Miałam podobnie. Przeszłam cały proces rekrutacji jednakże na moje miejsce znalazł się kandydat.... z innego działu ktory przeszedł.... Szkoda czasu... choć doświadczenie przydatne. Powinni się odezwać... Zadzwoń spytaj

sadface
@WH

ten team leader zaslynal swojego czasu z mobbingowania podwladnych i sprawa zostala zamieciona pod dywan... najpierw mobbingowal, a potem grozil ludziom z zespolu ze nic mu nie zrobia bo sie na nich zemsci i nigdzie w krakowie nie znajda pracy. Przez niego odeszli doswiadczeni pracownicy. Poziom tego pana jest niski, nawet bardzo ( z perspektywy zespolu). Za to management go uwielbia wiec gosciu twardo trzyma sie stolka. Zreszta wlasnie w taki sposob sie robi 'kariere' w ams. Jak management cie lubi to jest ok, bez wzgledu na wszystko. jak im nei przypasujesz to masz przechlapane i kariery nie zrobisz. Firma dobra na rok, max 2 lata pracy, potem tylko podwyzka inflacyjna i zalamanie nerwowe

Wojciech
@sadface

Niepokojące jest to, co napisałeś o rzekomym mobbingowaniu podwładnych pracowników. Stwierdziłeś to w czasie przeszłym, dlatego, jak dobrze rozumiem, aktualnie takie sytuacje już nie występują?

Odpowiadam za kolegę
@Wojciech

Pytanie nie do mnie, ale wiem o kogo chodzi i niestety ten pan nadal tam pracuje i ma się świetnie.

Jest to moja pierwsza w życiu ocena firmy na tego typu portalu.. Nie polecam procesu rekrutacyjnego, Na samym początku wszystko super. Odezwała się do mnie jakaś dziewczyna z UK na linkedinie, kontakt świetny bez zastrzeżeń. Drugi etap to rozmowa z bodajże jakąś HRBP rownież z UK, bylismy umowieni na dany dzień po czym kobieta zapadła się pod ziemie na przeszło 2 tygodnie i sam musialem sie upominac o rozmowę , odpowiedź przyszła w przeciągu chwili oczywiscie z przeprosinami... Ostatecznie ta rozmwoa byla niepotrzebna, to samo mozna bylo przekazać mejlem. Następny krok to miała być rozmowa z Hiring Managerami po stronie AMS oraz klienta, non stop byłem zwodzony, a sam etap mial się odbyć już dobre 2 tygodnie temu, niby nastąpily jakieś trudności i ta wczesniejsza HRBP miala się odezwać wyjasnić kiedy taka rozmowa moze się odbyć ,no i znowu zapadla się pod ziemie.... Ale teraz widzę tutaj świeże opinie nt. firmy to mam wrażenie ,ze po prostu zbierają cvki i tworzą sobie pipeliny kandydatów na przyszlość marnujac przy tym czas ludzi... Także nie polecam, bo tylko zmarnujecie swój czas

Nieszczęśliwa

Ojj ale się na AMS posypało, ze wszystkim muszę się zgodzić, pracuję ponad 3 lata, zero możliwości rozwoju czy awansu, wiecznie tylko słyszymy ze jesteśmy super valued and important, ale niestety nie doceniają nas w ogóle, czy to przed pandemią czy w trakcie teraz, gdzie dzieją się cuda na kiju. Wszystko ubrane w piękne słowa. Nawet jeśli pracujesz ciężko, dajesz z siebie 120 % to nic z tego nie masz - mówię o sytuacjach przed pandemią. Firmę faktycznie polecam na start, po 2-3 latach uciekajcie stąd...

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
PYTANIE

Hej jakiś czas temu dostałem ofertę na stanowisko Clint Service Managera w Gdańsku- jaką realna stawka wchodzi w grę na tym poziomie zatrudnienia? Z góry dziękuje za odpowiedź A.

7-8 tys na reke
@PYTANIE

7-8 tys na reke

Wiecie może czy w Alexander Mann Solutions szukają chętnych na staż?

Nope

jesli beda takie oferty to znajdziesz je na stronie AMS. Natomiast jesli znasz angielski na tyle by robic w nim staz to znasz na tyle by dostac pozycje recruitment specialisty czy inne entry level pozycje. A part time i tak sami zrobia przy nastepnej fali koronawirusa.

asd

zamiast robić z siebie darmową siłę roboczą dla firm, które i tak płacą mniej ludziom w polsce za tą samą pracę co ludziom w UK, przemyśl sprawę i aplikuj od razu na stanowiska juniora i nie do ams, bo tu nie ma rekrutacji zewnętrzenej póki co. ogloszenia moze i są, ale to tylko w celu PRowym.

User321

I have been working at AMS for almost the past year and a half, started off with a team that was mean to me in a cultural way, since I was coming from a different than polish background, but hey, AMS is all about do-good feel-good situation and falls under the umbrella one family and team lame ethics that no one practices. I requested after my 6 months to move to another team since I had an opening, but my LM told me that I can't, because they need to get the profit out of me first, so, I need to stay in the team for at least a year to request that, playing their card with that I am not getting enough accuracy and that other TL will ask them and they need to be #honest... For some reason :/. And since I requested the latter, after the pandemic, without asking, I was immediately on the infamous redeployment list and that I was set to be moved to a new #home, thankfully, I did, went to another amazing team, well mannerred and good in contact, buuuut, horribly managed, that it turned out, that AMS was not telling their clients that their employees were working 80% and that affected the amount of work we were handling, personally after 2 weeks of training in the new team, I started receiving a huge amount of work, that I was definitely getting most of it escalated, I was dealing with - at one of the moments--with more than 50 candidates that I was barely emailing 10 of them during the day, because, all over that, I still had training for ethics and leadership and moral value on "how to be a professional lier for dummies: AMS edition", course, working overtime and not getting paid + getting 80% paid while working more than 100% even before corona, I think in my humble opinion was completely unfair and made me do the absolute minimum, since the company was not respecting me, why should I do the same, I got to respect myself and my time as well. Thankfully, I am leaving AMS soon, and my advise would be, is that, if you can get into any other companies with much better and clear intentions, that would be the best, because at AMS you will learn, but you will always feel horrible of how people get treated there and how you will be treated. It's not worth the mental health. And everyone who shared their opinions here, I agree with them, in terms of how managers get promoted so fast, that they lack the actual managerial experience and then the team is in jeopardy.

Next user
@User321

Sorry to hear that bro! AMS was great employer, but back in 2015. Now they are on the edge of existence in corporational Krakow, nobody wants to work there and this is not a surprise. AMS! WAKE UP, CHANGE THE ATTITUDE OF YOUR LMs!

Happy not in AMS anymore
@Next user

Dude, I hope your next company will treat you better. I am sorry u experienced what seems to be a racist issue from your post. To be fair, AMS is full of slogans on inclusion and such but the amount of racist, homophobic jokes that I could hear in the open space was way above the average compared to other companies I worked for. That happens when you keep on promoting people based on their accuracy rather than soft skills and simple leadership potential, they not only dont react to such behaviours but giggle themselves.

Szukajacy

Na stronie AMS pojawilo sie sporo otwarc w Krakowie i Gdansku. Czy ktos wie czy to aktywne otwarcia? I czy warto aplikowac?

@Szukajacy

Firma ma globalnego freeza na zewnętrzne rekrutacje. Sporo osób nie ma obecnie projektów.

Szukajacy

To po co sa ogloszenia na ktore mozna aplikowac na Waszej stronie?

Zenkoniusz Martyniusz
@Szukajacy

1. Żeby budować pipe line na przyszłość. 2. Bo taki jest wymóg dla rekrutacji wewnętrznych. 3. Bo to buduje obraz na zewnątrz, że u nas dobrze się dzieje.

Toppsy Kretts
@Zenkoniusz Martyniusz

Zenkoniuszu 1. Fair. 2. Nie ma 'rekrutacji wewnętrznych'. Przesunięcia osób, które nie mają obecnie zajęcia - owszem, na siłę. Trudno to nazwać rekrutacją. 3. Obraz? Jaki Obraz? Polecam przeczytać resztę komentarzy - troszkę tańczymy na grobie tyrana tymi komentarzami.

Anonimowy
@Szukajacy

Nie warto aplikować, jak już wcześniej zostało powiedziane na tym forum - wszyscy pracownicy do grudnia są na 80% i nawet nie jest pewne czy od stycznia zostanie te 100% przywrócone. Dzięki takiemu zabiegowi miano uniknąć zwolnień - no i super 'zwolnień' faktycznie uniknięto, ale umowy są wciąż nieprzedłużane a pracownicy pozostawieni na lodzie. Nie mówiąc już że jest to jedna z nielicznych firm która do końca podpisuje umowy na czas określony, zazwyczaj dopiero po 3 podpisanych umowach ostatecznie dają na czas nieokreślony, więc jest naprawdę sporo osób którym w obecnym czasie tych umów nie przedłużają. W teamach gdzie pracy jest sporo muszą sobie radzić przy mniejszej ilości osób i pracując po 6,5 godziny dziennie. Widać, że firma chce zarobić na obecnej sytuacji. Dobrze mi się wcześniej pracowało w tej firmie - głównie dzięki ludziom, ale sama atmosfera nie jest najlepsza, firma mocno korporacyjna i nadmuchana ideologiami. Jeśli są inne opcje to lepiej omijać szerokim łukiem.

Zorientowany
@Szukajacy

Owszem, nowe projekty wymagają zatrudnienia osób z kwalifikacjami, których obecnie nie ma w firmie. Zewnętrzna rekrutacja jest uzasadniona w tych przypadkach.

Hmm
@Zorientowany

@zorientowany - i są to oferty full time faktycznie?

@Hmm

Nope, na 80% i jeszcze dziwna umowa na 7 miesiecy?

Ktoś

W AMS zawsze pierwsza umowa jest na 7 miesięcy

@Ktoś

Tak, zawsze pierwsza umowa jest na 7 miesiecy.

WujekDobraRada

Pracuje w AMS prawie 6 lat, jestem TL. Byłem w miarę zadowolony przez pierwsze 3, potem się to zmieniło, dziwnym trafem mnie więcej kiedy zacząłem starać się o awans. Czekam, czekam ale chyba się nie doczekam. Teraz doszło zero premii, zamrożenie awansów i obcięcie etatów . Jeszcze bym to wszystko łyknął jako chwilowe ale tak mają nas trzymać do końca roku a może i dłużej. Firma zaczęła szukać internal ludzi od brand buildingu, czyli chyba wiedzą że jest źle. Moja dobra rada: przestańcie traktować nas jak dzieci, odajcie nam etaty i lepiej przyjrzyjcie się pensjom vs komeptencje na band 4-5. Wtedy brand building nie będzie wam potrzebny..

korposzczur

Niestety, muszę zgodzić się z większością krytycznych opinii z ostatnich kilku miesięcy na temat firmy AMS Poland, która ma oddziały w Krakowie i Gdańsku (GCSC). Firma pozbawiła od 18 maja wszystkich polskich pracowników 20% wynagrodzenia poprzez redukcję etatów do 4/5. Zrobiono to po to by sfinansować ok 250 miejsc pracy na zapas, w razie gdyby znalazła się dla tych osób jakaś praca. Firma bała się zwolnień grupowych i czarnego PRu tymczasem puszka pandory i tak się otworzyła. Zarząd ma w (usunięte przez administratora) sytuację finansową i nastroje pracowników, którzy ciężko harują na to by jakoś ten (usunięte przez administratora) się kręcił a klienci byli zadowoleni. Spokojnie czekają aż najlepsi odejdą, nikt ich nie będzie zatrzymywać i czeka się aż czystki zrobią się same. Korporacja która określa się liderem w serwisie RPO i doradztwie HR sama ma najbardziej żenujące kadry i TA jakie dane mi było w życiu widzieć. Nikt nie dba o zatrzymanie talentów ani rozwój pracowników, nawet przez pandemia nie było zewnętrznych szkoleń ani dofinansowań. Firma o niesamowitym wewnętrznym PR, gdzie tygodniami rozprawia się o równouprawnieniu, tolerancji, antydyskryminacji czy przeciwdzialaniu depresji, a kiedy pracownicy są zażynani finansowo i psychicznie angielski imperialistyczny zarząd patrzy na to spokojnie i liczy oszczędności zarobione na pandemii. Chaos zarządzania, rozmach zatrudnienia w ostatnich latach, totalna niekompetencja wyższej każdy menadżerskiej, cyrk na kołach. Dla osób z większym doświadczeniem i autentycznymi kompetencjami moze być to nie do wytrzymania na dłuższą metę. Dla młodych nieopierzonych dobre miejsce na start.

Szkoda gadać, warto wiedzieć.

Pisane w emocjach, przepraszam. Cieszę się, że istnieje taki anonimowy portal, bo inaczej ludzie boją się dać opinię na fb, linked in, etc. 1. Sposób obniżenia ludziom pensji do 80% to jest SKANDAL i dziwię się że jeszcze za to jakaś HRowa głowa „nie poleciała” bo obniżenie pensji wszystkim nawet ludziom z pozwoleniem o pracę w Polsce (głównie pracownikom z Ukrainy) dla nich oznacza, że bez konsultacji z nimi obniżenie spowodowałoby potrzebę kolejnego aplikowania o pozwolenie na pracę w Polsce! samowolka HRowo-menadżerska. 2. Rada dla firmy. Traktujcie swoich pracowników jak partnerów, a nie jak dotychczas jako dostawców usługi bo pracując na wielu Kontach tak bardziej się człowiek czuje. To jest generalizacja i zdarzają się menadżerzy z krwi i kości. Tak samo jest z eskalacjami, jak się takowa zdarzy to pracownik jest zostawiony sam sobie i często się zdarza tak, że dziwnym trafem, albo umowa nie zostanie przedłużona (jedna z trzech 7 miesięcznych) albo zostaniesz ze przesunięty na takie konto że sam zrezygnujesz, ale przed klientem będzie to ładnie wyglądało że pozbyliśmy się już problemu. 3. Menedżerzy... tak jak poprzednik pisał to ludzie, których kariery ograniczają się tylko do tej jednej firmy. Warto prześledzić Linked Ina. Popełniają masę błędów, a uwzięcie się na kogoś bezpośrednich parobków to nic szczególnie dziwnego. Home Office to trochę wyhamował, na szczęście... 4. Mało istotne, ale sprzęt na którym się pracuje to jakiś poleasingowy sprzęt drugiego/trzeciego sortu. Podumowując. Kto zdążył uciec ten szczęśliwy, kto jeszcze tego nie zrobił, wkrótce to zrobił. Firma nie ma nic do zaoferowania... Powoli zacznie się czas rozliczania firmy, bo inne na rynku już się wygrzebują, narazie AMS jest nawet na końcu krakowskiego korpo.

JeszczePracujaca

Ocenę AMS jako pracodawcy należy rozróżnić na przedcovidowe korpo raczej srednie i koronawirusową parodię. W normalnych warunkach ma kilka zalet takich jak całkiem luźna atmosfera czy lokalizacja biura. Na minus przemawia jednak traktowanie pracownika tylko jako zasób ktory mozna przenosic miedzy projektami co tydzien. Droga do ewentualnego awansu, obiecywanego przez miesiace, de facto prowadzi przez przejecie duzej ilosci obowiazkow stanowiska na ktore dopiero sie aplikuje, bo „trzeba sie wykazac”, oczywiscie na pensji bez zadnej zmiany. A na koncu i tak awans nie jest pewny bo „tamta osoba sie bardziej wykazala” albo ktos wraca z macierzynskiego. Poziom osob zarzadzajacych zespolami jest nierowny, zdarzaja sie osoby kompetentne ale zdarzaja sie tez sytuacje niosace znamiona mobbingu ktore w wyniku powiazan towarzyskich, bardzo silnych wsrod „starych” pracownikow, sa wyciszane. Osobe ktora podnosi glos w swojej obronie przenosi sie jako „stale wsparcie” na inne konto co czasami sklania do rezygnacji z pracy bo dziwnych trafem u takiego czy innego klienta nie ma mozliwosci pracy z domu co bylo ok na poprzednim stanowisku. Za wesolo nie jest ale nie ma az tak wielich roznic miedzy innymi miejscami pracy w Krakowie a pracowalam w bardzo podobnej firmie i tak juz jest chyba w klimatach outsourcingu. Rzecz sie ma jednak calkowicie inaczej w obecnej sytuacji. Decyzje o nieprzedluzaniu umow na czas okreslony podawane sa z miesiaca na miesiac. Co ciekawe mialo byc sprawiedliwie i dotknac wszystkich tak samo i niezaleznie od wynikow, ale po pewnym czasie okazalo sie ze sa rowni i rowniejsi. Duza ilosc osob byla przekonana, ze decyzje byly podjete w swietle „Tarczy antykryzysowej” ale tak nie bylo bo firma nie spelnia warunkow koniecznych do objecia tarcza. Nie wiem czy chodzi tu o nrak odpowiedniego opodatkowania w Polsce czy to ze firma caly czas przynosi zyski co jest mozliwe biorac pod uwage plynaca caly czas propagande sukcesu w mailach od managerow. W wyniku nieprzedluzania umow na niektorych kontach piramida sie odwrocila i zostalo kilka osob operacyjnych i cale zastepy specjalistow i zarzadzajacych co niestety oznacza ze osoby nizej pracuja za wszystkich a zarzadzajacy tak jak bylo wczesniej robia malo ale o 20% krocej sa online. Wsrod pracownikow nie ma juz osob ktore po krotkiej rozmowie mniej czy bardziej otwarcie nie mowia o tym ze szukaja innej pracy. Firma, jesli tylko uniknie zwolnien grupowych, bedzie jednak trabila o sukcesie bo przeciez nikogo nie zwolnila. Nieprzedluzanie umow i odchodzacy pracownicy w te statystyki sie nie wlaczy. Obstawiam ze predzej czy pozniej skonczy sie to rebrandingiem i pseduo swiezym startem.

Korposzczur

Cala prawda o AlexManie

Anonymous employee

The thing with AMS is that Coronavirus did not break the system, it has exposed AMS' broken system. IMHO the problem with this company is that there are many senior managers that have only expierience in this company. People were quickly promoted (when company grew in past 10 years) without proper training and just left to "manage people" on their own, no broader supervision. Wish you luck, you will need it.

Zgadzam się z poprzednikami, jedyne co mogę dodać to to, że obecna sytuacja w firmie kieruje się w stronę zwolnień grupowych. Pytanie tylko czy w 3, czy 4 kwartale.

Nie moze byc pusty
@Anonim

A bedzie jeszcze kogo zwalniac? Do 4tego kwartalu malo kto zostanie biorac pod uwage nieprzedluzanie umow oraz exodus tych ktorzy sa na czas nieokreslony.

@Nie moze byc pusty

Tak, bedzie, management najnizszego szczebla. Juz teraz nie maja kim zarzadzac. Mieli po 10-12 osob w zespole, a teraz maja po 2-4. Po co ich utrzymywac, skoro moga tych 2-4 pracownikow przepiac do innego managera i zaoszczedzic na tym drugim. Jak dla mnie tak bedzie wygladal scenariusz firmy na kolejne miesiace, ale moze sie myle...

anonim01

Praca w AMS była dla mnie rozczarowaniem. W moim dziale wszyscy pracowali rzetelnie i ciężko, a nikt nie otrzymał bonusu, bo firma radziła sobie gorzej finansowo. Podwyżka przy podpisaniu kolejnej umowy? Może 200 zł brutto, ale może, bo to 'góra' podejmuje decyzję. Osoby, którym kończyły się umowy w kwietniu i maju, zostały zwolnione. Kompetencje pracownika nie są istotne przy podejmowaniu decyzji o zwolnieniu; zwalniana jest większość tych, którym kończy się umowa i nie trzeba im płacić odprawy. Gdy zaczęłam moją pracę w firmie, to nie otrzymałam rzetelnego szkolenia, ponieważ ludzie z zespołu mieli zbyt dużo pracy, żeby mnie przeszkolić. Nie narzekam tu jednak na zespół, bo byli to fajni ludzie. Po prostu byli przygnieceni pracą. Uważam też, że niektórzy kierownicy powinni zostać przeszkoleni, ponieważ brakuje im kompetencji na różnych płaszczyznach, np. zarządzanie ludźmi, radzenie sobie w sytuacjach stresowych, etc. Zdecydowanie odradzałabym pracy dla AMS, ponieważ pracownik nie jest tam priorytetem; gdy tylko pojawia się słabsza sytuacja firmy, ta zwalania bez mrugnięcia okiem. Jedyne, co było pozytywne, to zespół, w którym mi przyszło pracować.

anonim01
@anonim01

Zauważyłam, że napisałam ten post odnośnie AMS Kraków, a moja opinia dotyczy AMS Gdańsk. Proszę wybaczyć pomyłkę.

Szukajacy nowej pracy...

Pracuje w ams od 3 lat. 1. Etaty obciete do 80% do grudnia (po co sie rozdrabniac, z naciskiem, ze serwis ma pozostac na niezmienionym poziomie, godziny zmarnowane na obliczanie i planowanie grafiku do konca roku, zeby kazdy pracowal co do minuty wg nowych zasad) 2. Ilosc pracy ta sama (przynajmniej na moim accouncie) 3. Brak planow otwarcie biura w lipcu (po co, skoro pracownicy sami placa za internet, prad i pija swoja kawe, a firma oszczedza) 4. Brak bonusu (ktorych mamia naiwnych kandydatow, firmy nie stac na takie luksusy - to jeszcze zanim ktokolwiek slyszal o covid) Wnioski wyciagnijcie sami...

Kiedys sie tam pracowalo

Niestety pracownicy z umowami na czas określony również rozstaną się z firmą, ze względu na cięcia kosztów. Niestety ten scenariusz podzielą również kolejne miesiące. Inni pracownicy z obniżonymi pensjami do 80% w związku z brakiem pracy są rzucani od jednego klienta do drugiego, nie są pytani czy chcą, czy nie. Dzisiaj tu, jutro tam, pojutrze poza firmą.

Ciekawski

Podobni AMS zwalnia ludzi ktos cos wie ?

Do ciekawskiego
@Ciekawski

Z tego co mi wiadomo to AMS nie przedłuża ludziom umów i bardzo późno o tym informuje. Znam kogoś, komu za kilka dni kończy się umowa, a nadal nie wie jaka jest sytuacja bo każą czekać na decyzję ,,góry’’. Chociaż wiadomo, że nie przedłużą to nikt nie ma ochoty tego powiedzieć. Nie liczą się predyspozycje pracownika ani świetne wyniki w pracy. Jesteś cyferką, która odstaje im w bilansie.

Gosia
@Ciekawski

Ciekawski, skąd info? Chodzi jedynie o osoby na umowie na czas określony czy to już szerzej zakrojona akcja?

Ams
@Gosia

Nie są przedłużane umowy wszystkim, którym się kończą się umowy w kwietniu i maju. Nie wiadomo co z kolejnymi miesiącami.

ChcialbymWpisacTuMojeImie
@Ams

Tak, to prawda. AMS nie przedłuża umów, mnie o tym powiedziano dokładnie miesiąc przed końcem umowy, ale wiem, że są takie sytuacje, jak opisana wyżej.

Firma bardzo mnie zawiodła. Decydując się na pracę w AMS myślałam że to będzie fajna przygoda i doświadczenie. Grubo się myliłam. Choć zespół i klient jest ok to TL jest słaba. Nie ogarnia praktycznie noc i tylko wymaga. Jak ktoś popełni jakiś drobny błąd to od razu jest nagonka. A teraz jeszcze kazali nam przejść a 80%. Ja rozumiem gdyby to było na 2-3 miesiące ale nie do końca roku. I oczywiście bez zapewnień ze po nowym roku wrócimy na 100% Bonusa nie zobaczyłam ani w zeszłym ani w tym roku i nie liczę na przyszły. To samo podwyżka. Po pierwszych 7 miesiącach dali mi żałosne 200 zł brutto więcej. Wiadomo wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ale myślałam że skoro ams jest firma międzynarodowa to są zabezpieczenie na takie sytuacje jak covid. Niestety.... nie ogarneli tematu kompletnie... wstyd!

Matka
@Anonim

Czy wszystkim obcięto? Czy wybranym accountom? Zastanawiam się czy to dobry czas na powrót z urlopu rodzicielskiego.

@Matka

Nie wracaj, nie ma do czego

Zostaw merytoryczną opinię o Alexander Mann Solutions - Kraków

• Jak się pracuje w Alexander Mann Solutions?

Zobacz opinie na temat firmy Alexander Mann Solutions tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alexander Mann Solutions?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 18 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alexander Mann Solutions?

Kandydaci do pracy w Alexander Mann Solutions napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alexander Mann Solutions