Opinie o Alexander Mann Solutions w Kraków

Alexander Mann Solutions to międzynarodowa firma, która swoją pionierską działalność w zakresie outsourcingu procesów rekrutacyjnych rozpoczęła w 1996 roku w Wielkiej Bytanii. W Krakowie centrum operacyjne Alexander Mann Solutions istnieje już 10 lat.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alexander Mann Solutions w Kraków

polecam

polecam

nie
@polecam

a ja odradzam

Zawiedziony

Jako były pracownik na wyższym stanowisku mogę powiedzieć jedno - zero szacunku dla pracowników ze stażem w kwestii wynagrodzeń….stawka nie adekwatna do realiów rynkowych , pracując tyle lat z bardzo dobrymi wynikami i kiedy się dowiadujesz ze pracownik z zewnątrz na tym samym stanowisku otrzymuje wyższe wynagrodzenie niż ktoś kto pracuje dla firmy pare lat , daje z siebie wszystko , to ja sie pytam, gdzie tu jakieś wartości, które rzekomo są tak ważne dla firmy ?! Decyzja o odejściu była słuszna ……żałuje tych lat pracy i przykre jest podejście pracodawcy do starszych stażem pracowników, nie polecam!

Jaka atmosfera jest między działami w Alexander Mann Solutions?

TS Sharki

To musi ktoś pytać z AMS licząc że jakis random napisze ze jest supcio. Nie 1 raz sie to pytanie pojawia. Odpowiem raz a porządnie i nie pytajcie juz wiecej ludzie z AMSu ;) Miedzy dzialami jest okej, ludzie sie lubia bo sie lubia po prostu. Pracodawca im nie daje powodu do tego, sami z siebie zachwouja sie po prostu po ludzku bo siedza w tym samym bagnie :) Opusciłam AMS bo podwyzki nie istnieja. Bonusy nie istnieja. Ciagle tylko WOW AMS SUPER TOP, NEW WIN NEW WSZYSTKO, NOWY TY NOWA JA... i mowia ze beda sie brac za wynagrodzenia bo sluchaja glosu ludu (pracownikow) do konca maja nic takiego nie nadeszlo, pomijajac smieszne Annual Salary Review w kwietniu w wysokosci UWAGA 200 zl brutto >NICE< Pozdrawiam wszystkich serdecznie i zycze duzo sil i wytrwalosci w tym wszystkim. Mam nadzieje ze kiedys sie obudza i zaczna placic godne pieniadze bo poza wynagrodzeniem w tej firmie nie jest tak zle.

MAnsen

CZy z językiem skandynawskim realne wynagrodzenie 6000 netto? Administrator do spraw procesu rekrutacji.

Pola
@MAnsen

Realne jednak brutto

Mansen
@Pola

Serio? Wow, w takim razie jestem w szoku. Ze szwedzkim/ norweskim nikt nie daje teraz mniej niż 7 tyś brutto- dla juniorów bez doświadczenia. Dla osób z doświadczeniem spokojnie idzie w innych firmach wynegocjować 8.5-9 brutto. No szkoda....to nie mam po co aplikować :)

Mansen
@Mansen

Takie stawki raczej jako sr. admin, nie na najnizszym stanowisku, tuz po studiach

Jacek
@Pola

Czy AMS zatrudnia pracowników z orzeczeniem o niepełnosprawności ?

Kix
@Jacek

Tak

Anonimowa

Przyszła pandemia, więc pracownicy na czas określony dowiedzieli się o tym, że ich kontrakt nie zostanie przedłużony na 2 tyg. przed jego końcem. Zero przepływu informacji, a TL wysyła wszystkich na urlop bo firma nie będzie płaciła 100% wynagrodzenia. Zamiast zostawiać w teamie osoby doświadczone, tydzień po zwolnieniu połowy zespołu byli pracownicy dostają informację od kolegów z biura z innych zespołów, że proponowane im są ich stanowiska. W przypadku polecenia znajomych do firmy, pieniądze nie są wypłacane ,, ponieważ nie jest się już pracownikiem" a to firma przekładała rekrutacje i poniewierała kandydatami przez 3 miesiące, zapełniając wszystkie rekrutacje dostępne zewnętrznie osobami internalnymi, robiąc tym samym z kandydatów idiotów czekających z nadzieją na pracę. Co więcej telefon od ZUSu, że pieniądze za L4 nie zostaną wypłacone, ponieważ nie dotarło do nich żadne pismo zwrotne z firmy. Jak się okazuje biuro jest zamknięte i nikt nie odbiera korespondencji i nawet o tym nie informuje. No bo w zasadzie po co interesować się dawnymi pracownikami?

@Anonimowa

Udało Ci się rozwiązać sprawę z ZUSem? Kontaktowałaś się w tej sprawie z AMS? Jestem w takiej samej sytuacji i zastanawiam się, jak to rozwiązać

Anonimowy
@Anonimowa

Po roku pracy, moja umowa nie została przedłużona. Za powód podano pandemię, i zapewniono mnie że jeżeli sytuacja się uspokoi będę mogła do firmy powrócić. Aplikując ponownie i biorąc udział w procesie rekrutacji, dowiedziałam się że mój były team leader wylał na mnie brudy, opinia jego była niespójna z ta która otrzymałam w dniu odejscia, co zrobiło ze mnie kłamcę. O referencje prosiłam rok po czym ich nie otrzymałam. Jeśli chodzi o L4, to grzech je wziąć, bo team leader sugeruje symulowanie choroby i nie omieszka tego powiedzieć przy background check, co zaważy na twojej dalszej karierze; przecież to subiektywna opinia team leadera się liczy. Praca sama w sobie ok, tylko musisz się wbić w schemat. Mocne charaktery niemile widziane. Po 3 miesiącach pracy w innej firmie dostałam umowę na czas nieokreślony.Cóż oceńcie sami.

Anonimowy
@Anonimowy

Dodam jeszcze iż bardzo dużo mówi się w firmie o mental health w czasach pandemii, o tym jak bardzo firma otwarta jest na pomoc pracownikom w ciężkich sytuacjach, po czym to właśnie firma sprawia że takie osoby są niepewne jutra. Dużo czczej gadaniny na temat pewnych wartości, którymi firma nie kieruje się w żadnym stopniu. Po zakończeniu umowy, po prostu nie istniejesz

Dorota

Jak długo po testach językowych czeka się na odpowiedź dotyczącą przejścia do następnego etapu rekrutacyjnego?

pau
@Dorota

ja juz czekam 2 msc :)

pau
@Dorota

ale widze ze to normalne u nich mowia ze kontakt po 5-7 dniach a kontaktuja sie po 3-4 tygodniach jak wogole laskawie to zrobia

Jestem w szoku po rozmowie rekrutacyjnej z team leaderem. Właściwie rozmowa miała charakter godzinnego przesłuchania, rekruter zadawał mi wielokrotnie pytania dotyczące jednego zagadnienia oraz natarczywie przerywał mi wypowiedź. Mam wrażenie, że próbował mi udowodnić, że albo kłamię, albo nie pasuję do stylu pracy Alexander Mann/jego klienta. Zarówno atmosfera na spotkaniu jak i moje doświadczenie jako kandydata było beznadziejne.

obecny pracownik- Matka

Przykro mi, ze spotkala Cie taka sytuacja. Pracuje w AMS juz 8 rok- dolaczylam, kiedy mialam roczne dziecko i w trakcie mojej kariery w firmie urodzilam kolejne. Jesli mam byc szczera- podejscie AMSu do MATEK, OJCOW, RODZIN jest chyba tak naprawde NAJWAZNIEJSZA rzecza jaka mnie w tej firmie trzyma. Nie jest prawda to co piszesz, ze prawo pracy GWARANTUJE Ci powrot na to samo stanowisko- sprawdz prosze w KP. Rozumiem, ze zmiana stanowiska byla dla Ciebie stresujacym przezyciem, jednak zostalas "bez pracy" z "malym dzieckiem", poniewaz jak piszesz- sama zlozylas wypowiedzenie. Byla to Twoja decyzja, nie firmy i zakladam, ze zrobilas to swiadomie. Domyslam sie, ze moga zdarzac sie rozne sytuacje po powrocie z macierzynskiego, ale Twoja opinia i komentarz "niepolecania" AMS zadnej matce, a dodatkowo jeszcze wypowiedz mowiaca, ze zmienili Ci stanowisko poniewaz zostalas matka, jest krzywdzaca dla AMS, uogolniajaca i nieprawdziwa. Wprowadzasz ludzi w blad. I pisze to pracownica AMSu, matka, dwojki dzieci. Dodam, ze samotna.

Iga

Jak wygląda kwestia premii w AMS? Czy są w ogóle premie? Jeśli tak to czy są to premie kwartalne? Czy np.tzw 13tka? Proszę o info;)

Asia
@Iga

Nie ma żadnej premii za nic, kłamią na rozmowie że dostaniesz roczny bonus.. Nigdy go nie dostałam przez 3 lata pracy bo "firma jest w złej sytuacji" po czym się chwała jakich to nie mają klientów i jacy to nei są wspaniali. Dostajesz tylko wypłatę która wynegocjujesz na początku a później ani grosza wiecej

Aneta
@Iga

W AMS jest premia koncoworoczna - w zaleznosci od twoich wynikow. Niestety od 2019 roku premia nie jest przyznawana nikomu, bo 'firma ma kiepskie wyniki finansowe'. Mozesz miec swietne wyniki, 130% produktywnosci, a finalnie dostajesz za swoja prace taka sama wyplate jak kolezanka, ktora robi tylko minimum i siedzi 3 miesiace w roku na L4.

ciekwski

Czy to prawda, ze bedzie strajk bo AMS stosuje bezprawna polityke pracy wobec pracownikow?

@ciekwski

Ciekawe info. Możesz powiedzieć coś więcej?

Pytajaca
@ciekwski

Tzn jakie? Bo to chyba taka zajawka zeby rozpoczac (usunięte przez administratora)..

Asia
@ciekwski

Prawda, najprawdopodobniej będzie spór zbiorowy z pracodawcą.

kandytat

witam jakie widełki dla sourcer z francuskim ?

Kandydat-KA do rekrutacji

Hej ;) jeśli ktoś z Państwa niedawno brał udział w rekrutacji do AMS i miał test językowy, to będę wdzięczna za informację jak to wygląda. Jaki poziom trudności, co najczęściej pojawia się na w teście/rozmowie telefonicznej z lektorem. Dziękuję :) Pozdrawiam!

@Kandydat-KA do rekrutacji

hej, ja miałem 75 min pisemnego testu dostajesz link na maila- reading writting i listening-> poziom wg mnie C1, może tekst pod C2 ustny- rozmowa 15 min z native speakerem ja przeszedłem dalej a nie jestem fluent in English, więc do ogarnięcia.

Ola
@Kandydat-KA do rekrutacji

Test językowy bardzo trudny. 75 min i odliczający czas w tle. Test jest rozbity na kilka stron. Jeśli na koniec pierwszej strony klikniesz "dalej" to już nie możesz wrócić do poprzednich pytań. Masz np.nagranie do odsłuchania (możesz puścić sobie tylko raz i do tego ok 15 pytań więc ciężko zapamiętać wszystkie info itd) Ogólnie cały test to ok 50 pytań. Na samym końcu tekst do napisania na 200slow. Jeśli chodzi o audyt z języka- będzie to rozmowa 15min. Od samego początku aż do końca w języku angielskim. Pytania różne np. Edukacja,doświadczenie zawodowe,jak sobie radzisz ze stresem,trudna sytuacja w pracy,największe dotychczasowe wyzwanie itd

@Mikołaj

Dzięki za odp. Mikołaj :) No ja właśnie też nie uważam się za płynną... aczkolwiek na stanowisko nie było to wymagane. Nie zmienia to jednak faktu, że na zaskakujące (kilka) jak dla mnie pytań popisałam się dukaniem... :/

@Ola

Dzięki Ola za odp. :) ! Wg mnie też trudny i "naładowany" zwrotami bądź słowami, które nie są zbyt popularne... Albo to ja taka lama :p ale za to ile mam nadziei na powodzenie mimo wszystko :D

Ola
@Kandydat-KA do rekrutacji

A na jakie stanowisko aplikowałas? (Kraków czy Gdańsk)?

@Ola

Ola, nie było to w sumie konkretne stanowisko, ale do Krakowa. A czy firmę coś istotnego różni zależnie od lokalizacji? ;)

Aga
@Mikołaj

A jak długo czekałeś na odpowiedź czy przeszedłeś rozmowę z lektorem?

Guest_M
@Kandydat-KA do rekrutacji

Ja miałam rozmowę sprawdzająca niemiecki miesiąc temu i była to czysta przyjemność. Bardzo wyluzowany Pan zadzwonił dosłownie na 15 min i był tak sympatyczny ze w ogóle nie miałam stresu. Oceniam super! Nie ma się czym przejmować.

Łucja
@Mikołaj

Naprawdę do tej pracy w Alexander Mann trzeba przejść test, który trwa aż 75 min? Powiedz proszę, na jakie konkretnie stanowisko aplikowałeś. To strasznie dużo. To skoro już jesteśmy przy rekrutacji, to chciałabym się dowiedzieć, czy zawsze oferują informację zwrotną dla kandydatów.

Mikołaj

hej, ktoś wie z jakimi klientami po nazwie pracuje AMS?

Aneta

Jestem w trakcie rekrutacji na lead sourcing specialist z ang - jak wyglądają widełki? Dzięki!

Agata K.

Witam. Zamierzam aplikować na stanowisko "Senior Recruitment Coordinator with French". Czy wynagrodzenie w przedziale 5500-6000 zł netto jest realne? Znam biegle 2 języki i posiadam doświadczenie w branży. Chciałbym mniej więcej wiedzieć ile mogę powiedzieć w trakcie rozmowy rekrutacyjnej. Z góry dziękuję za informacje. Agata

asdasd
@Agata K.

czy jest realne to się dowiesz na rozmowie. Nie schodz poniżej tej stawki, znasz francuski!

Slalal
@Agata K.

Myśle, ze taka kwota netto nie przejdzie

Niki
@Agata K.

Wliczając w to bonus językowy może by się udało, natomiast AMS ma to do siebie, że może się okazać, że po paru miesiącach pracy, nie ma już projektów dla osób z językiem francuskim i dostaniesz gołe wynagrodzenie bez bonusu plus nie będziesz miała szansy używać języka francuskiego w pracy. Przemyśl to jeszcze albo zapytaj na rozmowie, czy to jakiś długofalowy projekt z francuskim.

Hej! Jak teraz wygląda praca w AMS? Biorę udział w rekrutacji, ale opinie mnie trochę przeraziły. Dzięki!

Olivia
@Kandydat

Nienajlepiej. Wrocilismy juz co prawda na pelen etat,ale raczej nie liczylabym na bonusy na koniec roku (tak jak w 2019, 2020...). Mam kilka lat doswiadczenia w AMS i uwazam,ze jesli ktos z gory nie wprowadzi duzych zmian, to bedzie po firmie. Fatalne zarobki, ciezko o podwyzke, ustawione awanse (znam takie 3 przyklady). Polecam szukac pracy poza AMSem.

Osoba z doświadczeniem w korpo

Cześć, Jak zapatrujecie się na obowiązki i zarobki sourcera (principal sourcer/ talent sourcing specialist)? Czy i po jakim czasie są awanse, jak wyglądają podwyżki i premie, umowy oraz system zadań?Zastanawiam się nad aplikacja i nie wiem, czy jest sens ruszać się z miejsca, w którym jestem.

Kropka
@Osoba z doświadczeniem w korpo

O awans i podwyżkę jest bardzo ciezko

Czy pracownicy Alexander Mann Solutions chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

R2D2

W tym co sie teraz dzieje to chyba nikt nie mysli o integracjach. W ogole co za pytanie xD. Poczytaj nizej opinie. I jaka integracja jak pandemia jest :D

Alexo

Czytając opinie niżej, uważasz że to istotne pytanie w obecnym czasie i sytuacji w jakiej ludzie pracujący w tej firmie się znaleźli/znajdują? Nastroje były złe, głownie przez brak bonusów i brak jakichkolwiek podwyżek nawet inflacyjnych. Mimo super dobrych wyników o których firma ciągle mówiła na callach i jacy to świetni pracownicy pracują w AMS. Prawie jak uścisk prezesa w ramach premii. Atmosfera jedynie pomiędzy ludzmi w zespołach była dobra ale to dlatego że się po prostu lubią.

TenTamten

Imprezy firmowe, z otwartym barem, zataczajacymi sie pracownikami byly jednym z najmniej zenujacych momentow w AMS.

Ten tamten
@TenTamten

Ile płaca na stanowisku sourcera albo senior recruiter ?

Wojciech
@Ten tamten

Nie tak dawno pytałeś o zarobki na podanym przez Ciebie stanowisku. Niestety w wątku nikt nie odpowiedział, dlatego zastanawia mnie, czy finalnie udało Ci się to może ustalić poza portalem? Daj znać, proszę, ponieważ ciekawi mnie ile można tam zarobić. Udało Ci się to dowiedzieć?

ewa
@Wojciech

widełki senior sourcer/ senior recruitment coordinator - 4000 - 5000 brutto, poziom wyzej od 5000 - 7000, ale znam osoby ktore na poziomie drugim zarabiaja mniej niz nowi pracownicy, a ich pensje od kilku lat stoja w miejscu i brak jakichkolwiek perspektyw na podwyzke. Na callach i town hallach headzi z UK i innych krajow opowiadaja jaka to firma nie jest wspaniala, ile to nie wygrala nagrod i nowych klientow, i klepia sie nawzajem po plecach, natomiast jesli Ty poprosisz swojego TL o podrownanie pensji to dowiesz sie ze nie ma na to kasy. Jedyna pozytywna rzecz w AMS to ludzie - w wiekszosci przyjazni, super pomocni. Nie czuc tu typowej korpo atmosfery rywalizacji i lizusostwa (przyjamniej w zespolach w ktorych mialem okazje pracowac, a bylo ich kilka)

Klaudia

Sam proces rekrutacji (2019 r.) przebiegł w miłej atmosferze, były to 2 etapy, ale mimo tego, że obiecano oddzwonić do mnie z decyzją na TAK lub NIE nie doczekałam się na info zwrotne. To mnie rozczarowało bo czekałam na wiadomość, jaka by ona nie była. To Dział HR powinien poprawić i dawać znać Kandydatowi telefonicznie lub mailowo o decyzji.

Anon 1.1.2

Jestem jedną z osób, której umowy nie przedłużono ze względu na Covid - chętnie podziele się z wami swoimi doświadczeniami z pracy. Byłem Sourcerem na pełen etat i pracowałem na całą Europę. Zacznijmy może od plusów: + Można nauczyć się bardzo, bardzo dużo (jeśli tylko się chce). Trafiłem na zespół, w którym nacisk na rozwój był olbrzymi - co tydzień miałem spotkanie z Managerem na którym omawaialiśmy moje plany i aspekty w których chce się rozwijać. Jest też dużo szans żeby specjalizować się w jakichś konkretnych elementach rekrutacji i doskonalić skrawek procesu. Koleżanki z zespołu też były bardzo otwarte i chętnie pomagały :) + Ludzie. Atmosfera jaka panowała w biurze była bardzo serdeczna, nie było żadnych krzywych akcji, niedomówień i innych dziwnych zdarzeń. W trakcie obiadów poznaje się w kuchni dużo osób i większośc z nich ma pozytywne nastawianie do innych. Byłem świadkeim wielu sytuacji w których ktoś podchodził do kogoś żeby zagadać "bo fajne tatuaże" albo inne tego typu tematy. Fajnie było przychodzić do biura - nigdy nie czułem że był to jakiś straszny obowiązek. Nie spotkałem się z żadnego typu 'buractwem'. + Moja rola wymagała kontaktu z wieloma Managerami i tylko raz doświadczenie to było nieprzyjemne - nie mówię tu o ich skillsach jeśli chodzi o Management - bardziej o zwykłe podejście do pracy, entuzjazm, przekazywanie FB kandydatów itd. + Nawet przed Covid szerokie możliwości pracy zdalnej. Tutaj w zależności od accountu, ale większość oferuje conajmniej 2-3 dni z domu tygodniowo. + AMS jest dość spoko jeśli chodzi o angażowanie się w dodatkowe projekty związane z waszymi pasjami, warsztatami dla innych pracowników, wolontariat itd. Można na luzie zająć się takimi rzeczami i wliczyć do scorecardu na koniec roku. Można też było zapisać się na darmowe lekcje z języków obcych i to dość ciekawych, a nie jakiś standard (był chyba nawet Arabski). + Dość luźne KPI i SLA w stosunku do konkurencji (przynajmniej jeśli chodzi o mój zespół). Jeśli chodzi o rzeczy neutralne to: +- Projekty różnią się między sobą - można trafić lepiej lub gorzej. Wielu byłych pracowników wspominało mi, że nie zrezygnowaliby z AMS gdyby ich 'orginalny' projekt się nie skończył. Nie wiem jak w zespołach i ze skillsami Managerów - na setki osób, które poznałem w AMSie tylko jedna zrobiła na mnie złe wrażenie. Pamiętajmy, że w każdej firmie są miejsca lepsze i gorsze. +- Standardowa stawka oscyluje na poziomie rynkowej średniej, może być dużo wyższa niż średnia ale to zależy od stanowiska i znanych języków. AMS jest też dość luźny jeśli chodzi o elastyczne godziny pracy, prace zdalną, dodatkowe urlopy itd. Dla wielu rodziców to kryteria ważniejsze niż kilka stówek w tą czy w tamtą. +- Firma ma bardzo dobry wewnętrzny PR, poza tym atmosfera jest taka 'cukierkowa'. Większość osób nie ma z tym problemu, ale jeśli lubicie intensywnie reagować na irytujących kandydatów to lepiej w AMS pracujcie z domu :) +- Pracy rzeczywiście jest bardzo dużo, ale hej chyba jak ktoś idzie do korpo to nie wyznaje zasady 'czy się stoi czy się leży'. W moim przypadku gdy potrzebowałem zostać overtime to w nastepnym tygodniu wychodziłem z biura wcześniej i nikt nie robił o to awantury. Nie zdarzało się to często, ale wymagało organizacji czasu. No i minusy: - Proces rekrutacyjny jest długi (nawet wewnątrz żartuje się, że jak do NASA) - Zmienił się CEO - jest mega nie charyzmatyczny. 'Przemówienie' o Covidzie czytał z laptopa. Może to dopiero początki i się rozkręca, ale pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. - Overbiurokratyzowanie wszystkiego. Wiadomo proces po coś jest, ale czasami proste czynności trwają kilka godzin bo tu trzeba spytać, ktoś odsyła nas gdzie indziej itd. Do tego okrutnie olbrzymie ilości tabelkowania i self-trackowania tego co robisz. Na sam sourcing poświęcałem może jakąś 1/3 czasu w pracy. - Moje rozstanie z firmą było... dziwne. Targety ogarniane, zero eskalacji, street credit w zespole raczej dobry. Jakieś 1.5 miesiąca przed końcem umowy dostałem info od TLa, że muszą się wstrzymać z przedłużeniem - o tym, że nie zostanie ona przedłużona przez Covid info dostałem jakiś tydzień/dwa przed końcem. Niby człowiek się domysłał, ale jednak się łudził. Mówiono mi też, że taka decyzja dotyczy wszystkich którym w tym miesiącu kończy się umowa; szybko okazało się jednak, że niektóre osoby z innych zespołów zostają. Nigdy tego tematu nie poruszono. Sytuacja dziwi tym bardziej, że od tego czasu (6 msc) kilka razy oferowano mi powrót do AMS. Czy polecam? Tak, polecam. W zasadzie gdyby nie końcówka to nie planowałbym żadnej zmiany i jedynie ten etap jest skazą na pobycie w AMS. Skillsy z AMSu bardzo pomogły mi szybko dostać kolejną bardzo dobrze płatną pracę u konkurencji nawet w tych dość trudnych dla branży czasach. Jeśli szukasz spoko atmosery w biurze, lubisz pracować z domu i zdajesz sobie sprawę jak wymagająca jest praca w rekrutacji to serdecznie polecam - warto spróbować mimo kilku minusów.

Zostaw merytoryczną opinię o Alexander Mann Solutions - Kraków

• Jak się pracuje w Alexander Mann Solutions?

Zobacz opinie na temat firmy Alexander Mann Solutions tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alexander Mann Solutions?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 18 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alexander Mann Solutions?

Kandydaci do pracy w Alexander Mann Solutions napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alexander Mann Solutions