Opinie o Alexander Mann Solutions w Kraków

Alexander Mann Solutions to międzynarodowa firma, która swoją pionierską działalność w zakresie outsourcingu procesów rekrutacyjnych rozpoczęła w 1996 roku w Wielkiej Bytanii. W Krakowie centrum operacyjne Alexander Mann Solutions istnieje już 10 lat.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alexander Mann Solutions w Kraków

Mag

Dawno nie trafiłam na firmę o tak fantastycznej kulturze. Pracuję w AMS dwa miesiące i z początku nie mogłam uwierzyć, że jest tak wiele osób chętnych mi pomóc w wdrażaniu się i w udzieleniu odpowiedzi na różnorakie pytania. Wielki plus za świetną platofrmę szkoleniową, można znaleźć coś dla siebie, ja korzystałam ze świetnych szkoleń dot. Excel i PowerPoint. Benefity super (prywatna opieka Luxmed, ubezpieczenie na życie, multisport, kody rabatowe do Zalando, bezpłatne kursy językowe :D) Sukces firmy zależy od jej pracowników, a kultura w firmie jest na wysokim poziomie, to właśnie ludzie tworzą to miejsce i to tak niesamowicie przyciąga. Inne firmy mogą brać przykład, brawo AMS!

Magdalena
@Mag

Mega te benefity :) Ciekawi mnie czy można kursy wybrać samemu/język obcy, czy firma go narzuca? :) No i fajie by było poznac stawkę, nawet w formie widełek :P

Speed
@Magdalena

O kursach języków możesz zapomnieć, ja jak i kilka innych nowo zatrudnionych osób zgłosiliśmy się na kurs języka niemieckiego, ale nikt z nas nie dostał do tej pory informacji zwrotnej, choć minęło już kilka miesięcy.

Speed
@Magdalena

A co do widełek, jedyne co mogę Ci powiedzieć to że ta firma absolutnie psuje rynek zaniżając płace względem innych firm.

Irena
@Speed

a te kursy to wewnetrznie w firmie sa przeprowadzane czy na zewnatrz wybierana jakas firma i wysyla tam pracownnikow?

K8tie
@Magdalena

Samemu możesz wybrać język - mają zewnętrzną szkołę językową, która to prowadzi a kursy są organizowane z danych języków na podstawie zainteresowania pracowników.

Basia

Poniższa pozytywna opinia zainspirowała mnie do podzielenia się moim punktem widzenia. Sporo negatywnych komentarzy dość mocno wpływa na postrzeganie firmy, a ja chciałabym odczarować trochę ten obrazek. W firmie pracuję prawie 6 lat - od samego początku miałam szczęscie trafiać na świetnych ludzi i zespoły i to zapewne ukształtowało moje odczucia nt pracy tutaj. AMS to korporacja, więc to oczywiste, że praca nie wygląda tak, że przesiedzimy przed komputerem 8 godzin patrząc na YT czy oglądając Netflixa i za to dostaniemy wypłatę i bonus. Jest dużo, jest dynamicznie, czasami nawet za dużo i za dynamicznie, ale jeśli ktoś chce się szybko uczyć i rozwijać to AMS daje te możliwości. Wcześniej padały komentarze, że to firma dobra aby rozpocząć ścieżkę zawodową, ale nie moge się zgodzić - to wszystko zależy od tego, czego kto szuka w pracy. Do tej pory pracowałam w dwóch zespołach, teraz czeka mnie zupełna zmiana profilu pracy - to jest właśnie AMS - sporo możliwości wewnątrz. Benefity i wynagrodzenie? OK - widać, ze AMS stara się gonić rynek. Wiadomo, są na rynku stanowiska lepiej płatne, ale znam też przypadki osób, które poszły za lepszym wynagrodzeniem, a potem do AMS wracały. Podsumowując z perspektywy pracownika z bagażem doświadczeń zawodowych z AMS i nie tylko - każda firma ma plusy i minusy, lepsze i gorsze momenty ale AMS jako pracodawcę oceniam na PLUS!

aśka
@Basia

ale czy można wstać np. raz na godzinę od komputera, żeby coś zjeść/ zrobić kilka przysiadów? Jeśli nie, to kiepsko

aM
@aśka

Jak chcesz to nawet obiad ugotujesz i zjesz... wszystko zalezy od organizacji pracy

Hanna
@Basia

Pracuje już prawie rok w tej firmie i jestem zadowolona na 100% chociaż to nie jest moje pierwsze korpo i mam do czego porównać, odczuwam troskę o pracowników, jeśli potrzebujesz wolnego nigdy nie ma problemu nawet jak last minute, dostajesz dużo możliwości do rozwoju, poznania ludzi i czegoś nowego, tylko musisz być chętnym, polecam każdemu komu jest ważny komfort pracy.

Ciężko jest ocenić pracę w AMS pozytywnie lub negatywnie, gdyż wszystko w tej firmie jest po prostu miałkie,jeśli zsumuje sie plusy i minusy. Na pewno jest to ok miejsce na przeczekanie, jeśli nie interesuje cie dynamika pracy rekrutera lub sourcera,tylko klepanie tego samego dzień w dzień i przewidywalne ruchy kadry zarządzającej. Plusy: +świetny zespół, który tak naprawdę był jedynym powodem dla którego dało się codziennie wstawać z łóżka +ogromna ilość dostępnych szkoleń, warsztatów itd. na platformie elearningowej, więc jeśli tylko ma się czas na rozwój to jest na to przestrzeń, i nikt nigdy nie odmówił mi uczestniczenia w tego typu aktywnościach, wręcz było to docenianie i wspierane +jeśli masz wystarczająco dużo samozaparcia to możesz przedstawiać swoje pomysły albo wprowadzać jakieś nowe inicjatywy, i to też nie jest zabraniane czy hamowane, ale nie spodziewaj się też jakiegoś niesamowitego recognition od "góry" +stabilne zatrudnienie jeśli wykonujesz swoją pracę i jesteś jednym z nienarzekającym publicznie normalsów, żadnych problemów z dostaniem urlopu nawet w ostatnim momencie itd Minusy: -klient to najwyższy bóg, nie ma absolutnie żadnego zarządzania oczekiwaniami czy nierzadko żenującymi zachowaniami ze strony klienta, nawet za cenę zwolnienia lub "przeniesienia" dobrego pracownika lub nierozwiązania niekomfortowej sytuacji. bardzo rzadko trafia się na taki management, który umie to wszystko ogarnąć, mimo najlepszych chęci team leaderów, którzy akurat z mojego doświadczenia bardzo dbają o swoje zespoły, mimo że regularnie podcina im się skrzydła i pracuja za jakieś śmieszne pieniądze mając ogrom odpowiedzialności -marne wynagrodzenie - jakie wynegocjujesz na samym początku takie będziesz mieć dość długo, podwyżki jeśli są to na poziomie 150zł netto (chyba że masz bonus językowy, wtedy kasa w miare się zgadza) -możesz mieć wysokie kompetencje i doświadczenie,ale niekoniecznie możesz mieć okazję je wykorzystać,bo większośc usług które są oferowane przez firme opierają się powtarzalnej pracy,niekiedy wrecz na akord -przedpotopowy sprzet który wiecznie nie dziala,a używanie go wręcz boli

Klara

Wysłałam CV. Jestem osobą z 23 letnim doświadczeniem w różnych departamentach finansowych, audytach etc.. Telefon bez uprzedzenia po godzinie od wysłania, rozmowa w języku polskim i pierwsze pytanie od rekruterki ile chciałabym zarabiać.... odpowiedż, że mieszczę się "w widełkach". Potem czy kiedyś pracowałam w GL, AP, AR....ups. Tak na szybko nie przekierowałam mózgu na angielski skrót myślowy....że chodzi o księgę główną, kosztów etc. Pani podziękowała, ze szukają kogoś innego :-) Gratuluję poziomu rozmowy rekrutacyjnej. Pomijam fakt, że zamieciono moje doświadczenie zawodowe pod dywan. "Brawo" za "wnikliwość" i niewyobrażalny spryt.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
M

Nie wiem jak było kiedyś, ale nie wiem skąd się wzięło tutaj tyle negatywnych wpisów. Pracuję w AMS od ponad pół roku i mogę powiedzieć same dobre rzeczy - uczciwe warunki; godne, konkurencyjne wynagrodzenie i benefity, elastyczny czas pracy oraz obciążenie pracą, które nie zaburza życia prywatnego. Ponadto firma oferuje mnóstwo szkoleń wewnętrznie, programy mentorskie i opcje rozwoju lub zmiany stanowiska wewnętrznie. Naprawdę dobrze się tu pracuje i można poczuć się docenionym i zaopiekowanym. Polecam!!

Rickz

What is the monthly gross salary range in polish zlotys for a Team Leader in Recruitment Admin in Krakow? Thanks

Jakie zarobki na lead specialist administrator z and?

Pensja
@Marta

Max 3900 na rękę

Renata
@Pensja

dla początkujących też? jestem chętna na taką pracę :)

widdełki sa szerokie

bzdura.

Jassne

Bzdura. Więcej.

Ponpon

Jakie są benefity w AMS? Czy jest jeden pakiet luxmed czy można kupić droższy? Czy są zajęcia językowe z innego języka niż angielski?

aM
@Ponpon

Pakiet jest bardzo bogaty włącznie ze stomatologią (prawocik pokrywa tylko koszty materialow). Nie ma nauki angielskiego, są hiszpański, niemiecki, francuski i jeszcze jakis.

Dominika
@aM

A skąd tutaj takie wykluczenie angielskiego? To nie dziwne?

Odp:
@Dominika

Nie dziwne bo Angielski trzeba znać na około C1 żeby tam w ogóle dostać pracę.

Luna

A jak wyglada proces rekrutacji do dzialu finansowego?

Juz niedlugo

Hej, po glebszym przemysleniu sprobuje opisac moje doswiadczenia w AMS. Z gory zaznacze ze jestem na wypowiedzeniu i przechodze do innej firmy, do tego czasu bede w ams w sumie +-5 lat. Rekrutacja do firmy byla dosc predka i bez bolu jak pamietam. Kiedy dolaczylem do firmy to byly czasy "Rozaliny" (owczesna CEO) mysle ze lepsze czasy, firma dawala odczucie jakby rodzinnej firmy... teraz przyszly czasy turbo korpo (co nie musi byc zle - zalezy jak kto lubi, dla mnie obojetne). Jestem pracownikiem typu "robota musi byc zrobiona efektywnie i poprawnie" a po 8 godzinach zycie prywatne. Pracowalem w roznych zespolach i na roznych stanowiskach - z wyboru i checi zmiany aby wykorzystac mozliwosc nauki i poznania czegos nowego. Pracownik moze latwo decydowac o zmianie dla siebie to tylko kwestia checi, dogadania sie i "sprzedania" na rozmowie do nowego zespolu. Jako tako awans (na band wyzej) to mialem tylko 1 i teraz mialem otrzymac kolejny... Takze jakis rozwoj ogolnie jest, ale zalezy jak kto lubi monotonie pracy w jednym zespole. Po pierwszej umowie na czas okreslony byla na stale. Zarobki zdecydowanie ponizej rynkowych a tym bardziej dla pracownikow wewnetrznych ktorzy otrzymuja awans. Moment wreczenia wypowiedzenia, ich szok i przelozony oferuje pensje jak dla czlowieka z zewnatrz - no sorry za pozno kochaniutki. O pracownika sie dba kiedy go sie ma. Podwyzki pomiedzy awansami 30-35%. Podwyzki roczne srednio 3.5-5%. Slabo jedno i drugie. Firma oferuje dodatki jezykowe poza angielskim oczywiscie (jesli taki jezyk uzywasz). Bonus roczny (jesli jest) to prawie dodatkowa pensja - co jest zalosne nie wazne czy zapierniczasz czy lezysz bonus jest taki sam. Ponownie slabo, tym bardziej kiedy masz ocene exceed i wyzsza... a znam osoby ktore uwielbiaja tydzien L4 kazdego miesiaca - bonus ten sam. Czasy covidu o zgrozo... ludzie bez stalych umow glownie byli out a pozniej firma prosila aby wracali - zalosne. Obcieli 20% pensji i redukcja do 80% etatu i niepewne zycie sie toczylo. Fakt w grudniu 2021 zwrocili roznice poniewaz firma zrobila budzet. Nie dziwic sie kiedy pracownikow wszedzie brakowalo i kazdy po 200% zapierniczal. A pozniej 3% podwyzki rocznej... rozumiecie? Kiedys byly fajne wyjscia integracyjne, delegacje to mozna zapomniec (jedynie jesli samemu zaplacisz za koszta). Sa dodatki swiateczne i punkty na kafeteria... Podsumowujac, dobra firma na start, na pare - kilka lat. Nauczyc sie i szukac dalej. Nikt kariery nie zrobi z takimi pensjami i taka produkcja. Rynek jest mega konkurencyjny, mozna kase zrobic wszedzie. Wszedzie sa mili pracownicy, zalezy od wlasnej osoby i kontaktu z ludzmi. To wszystko stworzylo gorzki posmak firmy - dziwny sposob zarzadzania firma, dziwne targety, duzo roboty (a malo pracownikow), kicha wyplata, niby DEI ze kazdy jest rowny i faktycznie tak bylo nawet w bonusach rocznych! :D niby ciagla automatyzacja a monotonia pracy wszedzie... + bardzo duzo multitasking co wymaga sporej koncentracji - tylko gdzie za to salary multiply? ;)

Wskrsn

Postanowilam napisac, bo czytam tutaj duzo opinii, ktore w sumie odbiegaja od mojego doswiaczenia z procesem rekrutacyjnym. Przyjelam niedawno oferte do dzialu IT na stanowisko związane z projektami. Całość mojego procesu rekrutacyjnego odbywała się z osobami z UK. 1. telefon od Pani z północy Irlandii lub Anglii, dość mocny akcent, umówienie rozmowy 2. rozmowa telefoniczna ok. 15 min z członkiem zespołu na temat mojego doswiadczenia i obecnego stanowiska 3. rozmowa godzinna z Panią z drugiego etapu i menagerką, z 5 pytań typowo odnoszących się do tego co zrobilam w sytuacji takiej, a takiej 4. mailowy kontakt, umowienie rozmowy z Panią z drugiego etapu 5. zaproponowano mi inne stanowisko niż to, na które skladałam w tym samym dziale, ale również za lepszą stawkę, moglam zaakceptowac oferte juz tutaj 6. rozmowa z przedstawicielem security na temat technologii, ktore uzywaja 7. finalny call w kwestii mojej decyzji Proces jak prześledzicie był długi, chociaż zajął myślę max. 3 tyg, a w wielu korpo tyle to trwal jeden etap. Z drugiej strony firma nie ma też problemu poczekać na mnie z moim 3 msc okresem wypowiedzenia, wiec też dla mnie na plus. Wszystkie osoby, z ktorymi rozmawialam byly bardzo mile, mialy spora wiedze techniczna, wiec licze, ze bedzie sie z nimi dobrze pracowac. Widzialam w komentarzach troche opinii, ze niewszyscy moga pracowac zdalnie - moze zalezy to od zespolu, ja mam pracowac glownie na UK i z zespolem stamtąd, ale w umowie mam, ze pracuje zupelnie remote, chociaż mieszkam w Krk. Na pytanie czy w ogole mam przyjechac kiedys do biura uslyszalam, ze jak bardzo chce to pewnie bede mogla sobie kiedys zarezerwowac jakis hot desk.

Rekrutacja do firmy AMS to strata czasu… 1.Pierwsza rozmowa półgodzinna. 2. Drugi etap w związku z tym ze świetnie władam językiem, podobno mnie ominął (test językowy) 3. Druga rozmowa 1,5 godzinna, po niej mailowe zapewnianie mnie co tydzień że już zaraz do końca tygodnia będzie wiadomo, i tak 4 razy… 4. Po miesiącu nareszcie odpowiedź! Wybrali kandydata z większym doświadczeniem ale w związku z tym ze rozmowa poszła wspaniałe proponują rekrutacje do innego teamu. 5. Po kolejnym tygodniu kolejna 1,5 h rozmowa…do dwóch tygodni powinno być wiadomo ;) 6. Miesiąc później zero odzewu. 7. Po kolejnym tygodniu telefon od managera kolejnego teamu z zaproszeniem na kolejną rozmowę. Z ciekawości się zgodziłam. 8. Tydzień później kolejna rozmowa. 9. Miesiąc później zero odzewu… Najdłuższa rekrutacja ever ;-) Szkoda ze „poważna firma rekrutująca, a nie potrafi wywiązać się z obietnic i dać jakąkolwiek odpowiedź TAK/NIE…

Mateusz

Witam Wszystkich serdecznie, czytam tu oczywiście zarówno te bardziej pozytywne jak i negatywne komentarze. Pomyślałem, że dorzucę coś od siebie i napiszę co ja konkretnie sobie w firmie ceniłem. Od razu też zaznaczę, że nikt z AMS nie wpłynął na mój wpis tutaj i jest on moją osobistą inicjatywą/moją osobistą opinią w oparciu o niemal 14 lat pracy w AMS (odszedłem z firmy w grudniu 2021). W AMS pracowałem od 2008 roku jako Resource Consultant/Sourcing Specialist, potem Lead Sourcing Specialist i Principal Resource Specialist/Senior EMEA Recruiter do 2021 roku. Firma proponuje jasno określoną ścieżkę rozwoju, którą w oparciu o dostępne opcje kreuje w zasadzie sam pracownik poprzez ciągły rozwój swojego planu we współpracy i przy wsparciu ze strony przełożonych (o ile oczywiście chce proaktywnie wziąć swój własny rozwój w swoje ręce????). Również warto podkreślić: - świetne środowisko pracy, ludzie współtworzący fantastyczne Zespoły zarówno lokalnie jak i globalnie - możliwość rozwoju lokalnie w Polsce lub globalnie w zagranicznych oddziałach firmy - projekty dla prestiżowych klientów z różnych branż, stabilny ‘pipeline’ klientów poparty ciągłym rozwojem firmy/wzrostem o nowych klientów - duża niezależność w prowadzeniu projektów – proporcjonalnie do nabytego doświadczenia - możliwość pracy w pełni zdalnej - stabilność zatrudnienia W kwestii wynagrodzenia i benefitów firma nie odbiega od standardów rynkowych i jest konkurencyjna. W kwestii minusów nie ma większej różnicy w stosunku do innych korporacji – jeśli ktoś decyduje się na pracę w korpo to są/powinny być one takiej osobie jak najbardziej znane. Polecam oczywiście dobrze rozważyć czy ten typ i dynamika pracy są dla danej osoby odpowiednie. Summa summarum – firma dobra zarówno na start, jak i na długofalowy rozwój w obszarze szeroko pojętej rekrutacji. Ja zdecydowałem się odejść po prawie 14 latach, jednak nie z powodu braku perspektyw wewnętrznych, lecz w kierunku kolejnego etapu tj. własnej działalności. Mam nadzieję, że mój wpis może okazać się pomocny. Pozdrawiam Wszystkich serdecznie, Mateusz Korman

A.
@Mateusz

Mysle, ze opinie jest obiektywan, Matuesz pracowal w fimie 14 lat, pracowalam z nim w jedym z dzialow.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Alexander Mann Solutions?

KF_pearl

laptop z sluchawkmi, jak jestes managerem to telefon sluzbowy

Kaśka
@KF_pearl

Czy rozmowy "telefoniczne" z kandydatami odbywają się za pomocą laptopa?

Syl
@Kaśka

Tak

Pracowałem prawie 3 lata w jednym z zespołów finansowych. Bardzo się pogorszyło po pandemii gdzie zdecydowanie było za mało ludzi na taką ilość pracy; nadgodziny, ilość maili nie do przerobienia, brak zrozumienia i wsparcia ze strony biznesu. Brak podwyżek (tylko przy awansach praktycznie), brak jasnej ścieżki kariery. Na chwilę obecną nie polecam.

Kat

Hej chciałam tylko napisać że pracuje w AMS może krótko bo tylko 6 miesiecy ale sprzęt do pracy dostałam nowy, ludzie z którymi pracuje w zespole świetni i zawsze pomocni, jak dotąd nie mam się do czego przyczepić. Także ja bardzo polecam firme AMS.

Długoletni pracownik
@Kat

No sprzęt to chyba musialas dostać... Pani sprzątająca dostaje mopa, a nie bierze z domu swoj. Fryzjerka dostaje nożyczki, a kucharz garnki.

@Długoletni pracownik

Zdarzało mi się już pracować w korpo gdzie musiałem używać swego kompa albo drukować służbowego lapka z tv. Także nowy sprzęt to zawsze plus.

Rzetelna opinia

Pracowałam w firmie przez rok: część w zespole z Polakami, a część jako ogólne wsparcie w regionie EMEA bez teamu pod niepolskojęzycznym managerem. Odeszłam, bo zostałam do tego zmuszona. Miesiąc przed końcem umowy dostałam informację, że zostanie ona przedłużona, jednak niecałe 2 tygodnie przed końcem dostałam informację, że jednak nie zostanie ona przedłużona. To był kompletny brak szacunku wobec pracownika, kiedy ja postawiłam sprawę uczciwie. Najwidoczniej nie wszyscy wiedzą co to jest umowna słowna. Dobre rzeczy: - w zespole był wyczuwalny team spirit i ludzie się wspierali - nie trzeba było chodzić do biura, więc można było pracować z domu (jak ktoś lubi) TO by było na tyle. Złe rzeczy: - praca powtarzalna i mało rozwojowa; wg mnie małpa mogłaby to wykonywać - benefity - nie wiem jak jest teraz, ale ja zostałam zwabiona na zajęcia językowe i dofinansowanie studiów podyplomowych. Odnośnie języków - NIE WSZYSCY MAJĄ MOŻLIWOŚĆ WZIĘCIA UDZIAŁU W ZAJĘCIACH, tylko kto pierwszy ten lepszy. Chociaż to nie jest w 100% prawda, bo znajoma zaaplikowała jako jedna z pierwszych na poziom początkujący, a została wpisana do grupy średniozaawansowanej. Nic nie dało wyjaśnianie sprawy z działem języków, bo powiedzieli, że to już jest po fakcie i jej strata. Co do studiów podyplomowych to można było otrzymać dofinansowanie, ale po 3 latach przepracowanych w firmie. Jednym słowem, ŻART - budzet na 1 osobę na integrację na cały rok to jest śmiech na sali, tak niskiego jeszcze dawno nie widziałam. - firma nastawiona na tanią siłę roboczą, bez doświadczenia; duży workload i brak widocznego działania w celu zmiany tej sytuacji od momentu rozpoczęcia pandemii -niektórzy line manager nie chcą słuchać podwładnych nawet gdy ewidentnie prawda jest na dłoni. zdarzało się, że LM atakował pracownika słownie lub mścił się przez niedocenienie - w przypadku managerów nie z Polski to mogą nie ogarniać jak pracować z podwładnych lub nie ogarniają polskiego prawa pracy, więc pozostaje załatwianie spraw lub szukanie informacji na własną rękę Jeżeli chcesz gdzieś zacząć to może to jest spoko miejsce, ale dla osób, dla których ważny jest szacunek w pracy, to nie polecam, bo można wpaść w depresję. Kiedy pracownik jest uczciwy, a firma postępuje jak postąpiła to jest bardzo przykro. Życzę dobrze pracownikom tej firmy i jej samej, aby nie odczuli tego, co ja odczułam w ostatnim czasie.

Gulful

Przedłużanie umowy z part time na perm. Ile mw % więcej można próbować negocjować?

Aloy

Najlepszy krok jaki mogłem zrobić to niestety, ale ucieczka z firmy. Zatrudniłem się w AMS dla samorozwoju i zdobycia pierwszego doświadczenia, jednakże już na wejściu zaskoczył mnie bardzo niski poziom wynagrodzenia, który na dobra sprawę jest nie negocjowalny (?), umowa została mi rzucona na stół i albo podpisuje albo do widzenia… taka sama sytuacja miała miejsce przy przedłużaniu pierwszej umowy, podwyżka z góry założona, zaledwie 300zl brutto… Team Leader nie negocjuje, wręcz z góry zakłada ze to szczyt ich możliwości. Potem już było tylko gorzej, żadnych bonusów, premii, podwyżki brak. Brak jednolitego systemu wynagrodzeń, każdy zarabia inaczej. Brak docenienia za prace, doświadczeni pracownicy zarabiają o wiele mniej niż nowo zatrudnieni. Ogólnie absurd. Jak na międzynarodową korporacje to AMS wypada na prawdę blado na tle innych konkurencyjnych firm.

Domi0210

Cześć, czy możecie coś powiedzieć na temat stanowiska senior recruitment coordinator? Czy warto? Dostałam ofertę pracy, przede mną ostatni etap - rozmowa z managerami. Wiecie czy ta rozmowa w całości prowadzona jest w języku angielskim? Z góry dzięki!

Hirek
@Domi0210

Scope roli w dużej mierze zależy od projektu. Wiesz już do którego dołączasz?

Krys10
@Domi0210

Co możesz powiedzieć po roku pracy? Bo opinie są różne, przeważają niestety negatywne...

Zostaw merytoryczną opinię o Alexander Mann Solutions - Kraków

• Jak się pracuje w Alexander Mann Solutions?

Zobacz opinie na temat firmy Alexander Mann Solutions tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alexander Mann Solutions?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 18 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alexander Mann Solutions?

Kandydaci do pracy w Alexander Mann Solutions napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alexander Mann Solutions