Opinie o BIAZET S.A. w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie BIAZET S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BIAZET S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BIAZET S.A. w Białystok

domofon

Praca jest w porządku - opisze to dalej ,ale na początku chciałem zaznaczyć - większość opinii jest pisana przez pracowników produkcyjnych którzy są wykorzystywani zamiast robotów (bo póki co jest taniej), są to albo obcokrajowcy albo ludzie bez ambicji, wykształcenia (oczywiście nie wszyscy) którzy często nie rozumieją co się do nich mówi i mają problem z wykonywaniem prostych czynności, z drugiej strony ludzie tacy są często życzliwi, pomocni, doświadczeni życiem także można pracować w przyjemnej atmosferze. Rozmowa kwalifikacyjna: Idąc na rozmowę kwalifikacyjną na okres próbny zapewne dostaniecie zaniżone wynagrodzenie i słowną obietnicę podwyżki po okresie próbnym. Powinniście na rozmowie kwalifikacyjnej domagać się na piśmie konkretnej kwoty podwyżki po okresie próbnym, w przeciwnym wypadku możecie zapomnieć. Jak dowiedziałem się od swojego kierownika zarząd nie udziela podwyżek ! Absurdalnie nowy niedoświadczony pracownik może dostać większą kwotę na umowie od pracownika który ma 8 lat doświadczenia, a nawet zbliżoną do swojego przełożonego bo raz podpisana umowa na pewną kwotę zostaje aż do momentu zwolnienia się. Ewentualnie można później znów się zatrudnić na nowych warunkach. Pracując w dziale technicznym (nie dotyczy ustawiaczy na wtrysku - ich obecnie jest za mało i panuje tam napięta atmosfera - ich kierownik wymaga od nich często syzyfowych prac nie zapewniając potrzebnych narzędzi, albo obwinia za rzeczy na które nie mają żadnego wpływu - przez co duży stres często skutkuje zwalnianiem się pracowników), może nie zarobimy kokosów, natomiast nie jest to ciężka praca , a zespół i ludzie są super. Nie doświadczycie tutaj rzucania sobie kłód pod nogi czy wytykania błędów lub niewiedzy, ale możecie liczyć na pomoc innych. Każdy sobie pomaga nikt nie chce zabłysnąć przełożonym bo i tak nie ma podwyżek. Hala w październiku 2018r została zmodernizowana, pojawiły się nowe systemy wentylacji i utrzymywania ciepła także nie zależnie od pory roku możemy liczyć na przyjemne temperatury. Ponadto każdy pokój został wyposażony w kaloryfery i klimatyzację !

Sławomir
@domofon

Wiesz może, ile czasu trwa okres próbny w przypadku pracy w firmie BIAZET? Czy zaczynając od pracy na produkcji z upływem czasu są szanse na to, aby awansować na wyższe stanowisko? Jeżeli możesz, to napisz również, ilugodzinny system pracy panuje u tego pracodawcy? Odpowiedz, proszę.

Dorka
@Sławomir

Słyszałam, że trzy miesiące. Ale nie wiem do końca.

magazynier
@domofon

Systemy wentylacji moze i sa ale nie w starszej czesci magazynu, nie na produkcji i nie na wtryskarkach. Idac korytarzem do toalety ktora jest w czesci biurowej klimatyzacja dziala znakomicie. Wszystkie pokoje biurowe klime maja. Niestety tylko biurowi pracownicy moga mowic ze pracuja w komfortowych warunkach, reszta musi sie meczyc jak bydlo w chlewie.

Nickeblack

Praca jak każda inna, ale napewno lepiej płatna niż na dojlidach. Chcialem tylko ostrzec przed pewna Panią która przyszła z dojlid, która była lub jest nadal na montażu, jeżeli chcesz się zabawić i skoczyć w bok to się nadaje. Mi rozwaliła życie i teraz dziecko wychowuje ktoś inny.

Olga Biała
@Nickeblack

Cześć, czemu rozwaliła życie? Co stało się?

tłusty Edek
@Olga Biała

może jakieś imię lub pseudonim , czy nadal pracuje na montażu , czy przenieśli gdzieś indziej ? Jak się domyślam to mniej wiecej wiem o kogo chodzi ? Jest taka osoba tylko że pracuje gdzie indziej niz na montażu i z tego co wiem to ma ostro zrypaną psyche.

@Anna, rozważasz aplikowanie do pracy w firmie BIAZET na stanowisko księgowe? Dlaczego akurat praca w tej firmie zainteresowała Twoją osobę? Pracę w tej firmie polecił Ci znajomy, czy może czytałaś opinie o tej firmie i zdecydowałaś się, że spróbujesz swoich sił w procesie rekrutacyjnym? Zachęcam do sprecyzowania swojej sytuacji.

@Karolina

Chciałabym spróbować zatrudnic sie w tej firmie, mam 5 letnie doświadczenie w zawodzie, interesuje mnie wynagrodzenie, ponieważ chciałabym wiedzieć, czy będę zarabiać więcej niż 2700 zł na rękę.

@Anna

Jak będziesz pracować na 1.5 etatu go tak

@Bartek24, mam pytanie, czy firma BIAZET S.A. elastycznie podchodzi do ustalanego grafiku? Interesuje mnie to, ponieważ chcę wiedzieć, czy przykładowo pracownik, któremu zdarzy się losowa sytuacja, nie będzie mógł danego dnia przyjść na wyznaczoną zmianę, wtedy są możliwości wnioskowania o inne godziny pracy? Możesz przedstawić, jak pracodawca podchodzi do tych kwestii?

Monter

POZNANIE STANOWISKA PRACY,SZKOLENIE I POZNANIE WYMOGU BHP

OGULNE

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

@Miska, jeżeli posiadasz doświadczenie pracy na produkcji to może warto złożyć swoje CV do pracy w firmie BIAZET? Myślę, że firma dokładnie rozważy aplikację osoby, która ma doświadczenie, jeżeli chodzi o ten odcinek pracy. Ktoś z Was również zamierza w najbliższym czasie aplikować do pracy w firmie BIAZET?

Bartek24
@Karolina

Obecnie jest 4 brygadówka. Najniższa krajowa + premia 250 brutto. Przy pracy na produkcji jeśli się przechodzi cały miesiąc dostaje się 500 brutto i jest to premia uznaniowa. Oczywiście weekendy są pracujące i święta po 7 dniach pracy jeden wolnego raz w miesiącu są dwa dni wolne w jeden weekend. Wypłata waha się od 1530 do 2100 na rękę zależy od frekwencji

konar zapłonie
@Bartek24

Sorry, bo nie nadążam. To ile wychodzi godzin w miesiącu? Bo coś mi wychodzi że dużo. I za te dużo gdzin najniższa krajowa? Mnie kiedys jeden mądry z urzędu pracy tłumaczył, że wszystko ponad 168 godzin powinno być rozliczane jako godziny nadliczbowe. Ale w tym co tu napisałeś nie ma o tym śladu. W związku z tym zapytuję się, czy to europejski kraj należący do UE czy jakaś bananowa republika ew. murzyński bantustan zarządzany przez jakiegoś lokalnego kacyka? Znajdują się jeszcze jacyś biali ludzie godzący się na takie warunki? A i swoją drogą domyślam się że i normy (usunięte przez administratora), robione pod lokalnych stachanowców

Bartek24
@konar zapłonie

Nadgodziny są liczone, ale dużo ich nie będzie bo praca na 4-brygadówce liczona jest w ten sposób np za październik wychodzą 23 dni pracujące więc norma to 184h i po przekroczonej tej liczby każda godzina to nadgodziny. Nie wyjdzie ich dużo i tu podam przykład rano pon 6-14 wto 6-14 śro 14-22 czwartek 14-22 piątek 14-22 sobota -22-6 i niedziela 22-6 rano w poniedziałek, który liczy się jako dzień wolny, wtorek wolny i potem znowu środa 6-14 itd. Raz w miesiąc jest prawdziwe 2 dni wolne w weekend . Wychodzi miesięcznie 0-2 dni dodatkowych, a to zależy od liczby świąt,zmiany itp Normy akurat są lekkie bo maszyny mają swoje własne limity :)

@konar zapłonie, postanowiłeś udzielić się w wątku opinii o pracy w firmie BIAZET, więc chciałabym wiedzieć, czy zamierzałeś aplikować do pracy w tej firmie? Może śledzisz w wątek w związku z tym, że pracowałeś tam kiedyś i chciałbyś zobaczyć, jak obecnie wygląda praca w tej firmie? Napisz, jak to wygląda w Twoim przypadku.

@Bartek24, dziękuję za przedstawienie warunków zatrudnienia w firmie BIAZET. Jeżeli możesz, to napisz również, jak wygląda atmosfera pomiędzy zatrudnionymi pracownikami w tej firmie? Można liczyć na wsparcie i pomoc na początku zatrudnienia od osób, które są bardziej doświadczone? Napisz, jak to wygląda.

Witam, jakie zarobki w firmie Biazet są w księgowości?

Miska

Karolina. Tak pracowalam juz na produkcji i wiem na czym praca polega. A czy weekendy tez sa pracujace?

@Miśka, na jakie stanowisko pracy w firmie BIAZET S.A. zamierzasz aplikować? Posiadasz doświadczenie w wykonywaniu zadań jakie przedstawił pracodawca w swoim ogłoszeniu o pracę na które zamierzasz wysłać swoją kandydaturę? @Jasiek, wiadomo w większości firm kwestia zarobków jest zależna przede wszystkim od wielu aspektów oraz predyspozycji danego pracownika. Jednak nie każdy pracodawca oferuje pracownikom np. dodatki do wynagrodzenia bądź motywacje w postaci premii i nagród. Czy takie świadczenia oferuje firma BIAZET S.A. zatrudnionym pracownikom? Możesz napisać coś na ten temat? Twoja wiedza w tym zakresie będzie cenna dla osób, które rozważają zatrudnienie w tej firmie.

Jasiek

Wysokość zarobków ustalana jest indywidualnie, zależy od wielu czynników!!

bezrobotny

@Karolina dzięki za info! Mam nadzieję, że znajdą się nowe miejsca pracy, bo jestem bezrobotny.

Przeglądając stronę internetową BIAZET S.A. w zakładce aktualności natknęłam się na informację, że firma ta planuje budowę nowego zakładu produkcyjnego. Rozumiem, że jest to równoznaczne z potrzebą przyszłych zatrudnień. Planujecie starać się o pracę w tym nowym miejscu pracy? @Denis nie możesz obrażać nikogo tutaj. Przypominam, że każdego użytkownika obowiązuje regulamin. Zapoznaj się z nim.

Denis

(usunięte przez administratora)to drobny karierowicz, ktory oszuka zwykłego pracownika aby wycisnąć z niego co sie da a potem bez skrupułów zwolnić. Uważajcie na tego Pana

@Grzesiek, każda firma stara się funkcjonować w taki sposób, aby przynosić zyski. Rozumiem, że jesteś pracownikiem BIAZET S.A.. Mógłbyś napisać jak oceniasz tę firmę jako pracodawcą? Jakie warunki zatrudnienia zostały Ci zaproponowane na rozmowie kwalifikacyjnej? Z Twoją opinią zapoznają się z chęcią przyszli pracownicy BIAZET S.A..

Grzesiek

Ja jeszcze nie słyszałem żeby jakaś firma nie pracowała dla zysku!!!

@Zeta wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Jeżeli tak, to możesz powiedzieć jak wyglądał krok po kroku? Jak oceniasz rozmowę kwalifikacyjną? Twój komentarz będzie cenny dla innych użytkowników forum, którzy chcą zdobyć jak najwięcej informacji o pracodawcy.

Zeta

Inżynier ds. Zapewnienia Jakości Dostaw w Białymstoku, czy mógłby ktoś napisać kilka słów informacji o tym stanowisku? Jestem zainteresowany ale chciałbym dowiedzieć się czegos od pracowników bezpośrednio. Jaka atmosfera w pracy aktualnie? Jakieś dodatki?

Obecny

Jak sie komuś nie chce pracować to narzeka. Taka jest prawda, nikt nie będzie płacił za leżenie tylko za pracę.

lexus

- póki PHILIPS ma interes, nieprzypadkowa RN zawsze i bezrozumnie uzasadni każdy nietuzinkowo operacyjny koszt kompetentnego zarządu ...byle cyborgów nie zbrakło, a będzie przez jakiś czas jeszcze super...

Zostaw merytoryczną opinię o BIAZET S.A. - Białystok

• Jak się pracuje w BIAZET S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy BIAZET S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BIAZET S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 6 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BIAZET S.A.?

Kandydaci do pracy w BIAZET S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BIAZET S.A.
  • Gen. Wł. Andersa 44