Opinie o BIAZET S.A. w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie BIAZET S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BIAZET S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BIAZET S.A. w Białystok

Czy BIAZET S.A. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Kinga

zadaj pytanie w innym języku niż POLSKI. TO PRZECIEŻ BIAZET M A T O L E!

Sąsiad

To co się u was dzieje woła o pomstę do nieba! Jedziesz rano do pracy autobusem pełno ludzi z BY. Masz wrażenie jakbyś to Ty był obcy w tym mieście, po pracy pełno tego na przystanku i bez kultury ani poszanowania leci do busa jak ostatnia chołota. Co do czekoladek to już nie mam zdania , ale naprawdę ogarnijcie ten (usunięte przez administratora) jaki tam panuje . Nie bez powodu krążą opinie o tym aby was (BY) dowodzić wagonami do elektrociepłowni a potem z buta :)

@Sąsiad

a Ty gdzie pracujesz Sąsiedzie?

Tak , pracuje

@Sąsiad

a tam gdzie pracujesz nie ma Ukraińców, Białorusinów, Nepalczyków, Filipińczykow, Gruzinów, Indus, więźniów, głuchoniemych? Czyli takich ludzi jak w Biazecie?

??

job waszu mać Lachy!

WOŁALAJĄCY

to prawda! WOŁA!

Zibi

Od dość dawna nikt nie zamieścił na forum aktualnych informacji o pracy, mam nadzieję, że jest dobrze?

Młody

Pracowałem tam dwa lata temu, niespełna rok- odszedłem ze względu na znalezienie lepiej płatnej pracy. Jako wózkowy źle nie było, pierwsza zmiana non stop jazda w zimnie i na starych zniszczonych wozkach, druga zmiana- siedzenie non stop w kanciapie. Z dwoma sobotami wyciągało się jakieś 3400 brutto.. gdyby nie zarobki to da się żyć. Ot zwykły komunistyczny zakładzik z cwanym zarządem, i zbyt duzą kadra zarządzająca.

Starszy
@Młody

komunistyczny, a precyzyjniej socjalistyczny?! Według mnie 100% kapitalistyczny! W socjalistycznej Polsce sprowadzano ludzi z całego świata by nie podnosić pensji pracownikom?! Ktoś z Twoich bliskich ma takie wspomienia?! Za Gomułki, bądź Gierka pracowano z Nepalczykami, bądź Filipińczykami?! Sądzisz, że w Socjalizmie były tak wyśrubowane norny, taki rygor, za p i er dziel? Wtedy czy się stało, czy leżało 2000 zł się należało. Nie twierdzę, że to było dobre, ale nijak nie pasuje do tej montowni! Ciężka praca na 2 bądź 3 zmiany z masą obcokrajowców.

Monter

Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Ezequel

Jakie są zarobki w biazecie na początek?

Aleksandra
@Ezequel

Niestety nie wiem, jakie są zarobki w Biazet. Ale też chciałabym się dowiedzieć czegoś o pracy tam. A jakiego wynagrodzenia oczekujesz?

Fak
@Ezequel

Minimalna i premia ale ją dostać całą wiąże się z cudem także nie ma czego więcej oczekiwać brak traktowania z szacunkiem tam ludzie są pomiatani

takie sa fakty

Biazet sie zna, tak zna, ba nawet opanowal do perfekcji ale wyzysk pracownikow! To jedna z bialostockich firm ktora siegnela dna jesli chodzi o poziom pracy i poszanowanie pracownika! Szkoda tylko ze wlasciciele nie interesuja sie tym ze taka zla opinia krazy na temat tej firmy, ale coz kapitalizm i zyski zaslepiaja ich oczy i nic po za kasa sie nie liczy.

Roman

aż tak!?

@takie sa fakty

Jaka opinia? Tu jest dosłownie jeden typ co sobie zmienia nicki i ciągle pisze to samo od kilku miesięcy. Szkoda tylko, że to nie jest karalne. Ja jako stary pracownik nie narzekam, bo pracuję jako rozdzielca i moje obrządki trwają jakieś 3-4 godziny, a potem mam spokój przez resztę dnia. I nawet się nie spocę, a ostatnią moją fakturą była kwota około 3600 brutto. I co? Można? Można. Tylko ludziom się nie chce przychodzić i szukają, gdzie tu można wyciągnąć L4, a potem się dziwią, że mało. Nieobecność zabiera tutaj premie.

Krzysiek
@Janek

Taa, ja też to zauważyłem. Powinno być ocenianie dla zarejestrowanych z telefonem, wtedy ludzie by nie mieli jaj by trollować. A tak to bawią się czyimś kosztem. Żałosne.

Robol

JASNE 3600 brutto szczyt marzeń

gosć
@takie sa fakty

Dna to raczej nie , a pozatym dla kogo ma być te poszanowanie ( dla więżniów, dla tych zwyrodniarców i alimenciarzy , a może dla pracowników zza wschodniej granicy ). Trzeba liczyć się z tym , że pracownik to podwladny i robol do czarnej roboty . Jak kultura osobista pozwala to najlepiej samemu się pierwszemu przywitać , a nie czekać i myśleć że szef za tobą bedzie gonił i mówił > Jak nie masz poszanowania dla samego siebie to nie oczekuj od innych ,że ktoś Cię poszanuje.

Socjalista
@gosć

to prawda, w firmach w których 100% to Polacy jest INACZEJ! Tam jest SZACUNEK WOBEC PRACOWNIKÓW!

Bla
@Janek

Dziwię się że pracujesz cztery godziny A później leżysz chyba pracujesz na lampach to tak bo tam za bardzo pracy nie ma idź na dużą linię to zobaczymy czy wtedy posiedzisz i będzie ci się chciało pracować w soboty bo akurat w Biazecie to zarobki są do (usunięte przez administratora) wiem coś o tym

Jaki jest wkład kierownictwa BIAZET S.A. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

ODPOWADAM!

o jakiej atmosferze Ty mówisz?! Stoisz na linii wokół sami obcokrajowcy... nie masz do kogu buzi otworzyć!!! Poza tym pracownik to człowiek, który ma umowę o pracę. Polacy je rzeczywiście mają, ale obcokracjowcy spoza UE, robią na ZLECENIACH!!!

BYŁY POLSKI PRACOWNIK

pracując w Biazecie jako monter czułem się straszliwe WYANIELIOWANY! Nie miałem do kogo buz otworzyć! Jak odchodziłem w niektórych zespołach na około 30 osób było raptem KILKORO POLAKÓW!

Opinikujący

Po co się tu produkujecie idioci non stop?! Kto siedzi non stop na palarni?! Jak przerwy mają po 5-10 minut, trzeba tam daleko dojść a i usiąść nie ma gdzie. Nic nie robisz jako rozdzielca? Ciekawe. Idź na odkurzacze to ci po rowie pocieknie, aż się zesrasz z wysiłku. Dzienna norma ilościowa jeszcze większa niż w kawiarkach, a to o wiele większy produkt, prawie 40 palet gotowych sztuk dziennie do wywiezienia. Sam odkurzacz to taka cebula-matrioszka, składa się z wielu typów dużych elementów, w jednym kojcu nie ma nawet 100 sztuk. To na ile to wystarcza. Różne kolory elementów, różne typy części. Policz pajacu ile to kojców dziennie, o ile potrafisz - u kierowcy paleciaka to nie takie oczywiste praca rzeczywiście jest baaaaardzo cieżka!

Kanna

TTAAA

ale ROTACJA pracowników.....

OLEG
@TTAAA

a co w tym dziwnego!? Skoro jest tak duuużo obcokrajowców spoza UE? Przyjadą, zarobią i wyjadą! OT CO! Biazet zatrudnia cały świat (oczywiście ten biedny!) BRAWO!

BYLY

praca to DRUGI DOM! Spędzamy tam 40 godzin w tygodniu, czasami 48! TRZEBA MIEĆ KOLEGÓW! Skoro w firmie na montażu są niemal sami RUSCY i AZJACI, to POLACY KOLEGÓW mieć nie będą!

Dzony
@BYLY

Jak ktoś jest tam tylko na czas pierwszej umowy to moze miec wyj****e. Po co komuś znajomości o których można zapomnieć w nowej robocie.

AGATA

A dlaczego ktoś miałby tak pracować przejściowo?Po cholerę skakać po tych firemkach!? I dlaczego w sam raz jest praca w miejscu gdzie nie ma się kolegów, bo pracują głównie Azjaci, Białorusini, Ukraińcy ... ROBOTA JEST BEZNADZIEJNA, I TYLE! Ten system zmianowy 1,3,1,3,1,3. KOMEDIA!

fakt

Krzysiek
@BYLY

Praca to drugi dom, a ty jesteś bezdomny. Smuteczek..

aż tak!?

dobrze powiadasz!

Były monter

to prawda!

Robert25

Z tego co wiem najgorzej teraz jest na wtrysku. U mnie znajomy robi 3 soboty 3 niedziele w tygodniu do tego święta, a za nadgodziny każą brać DWO. Miał mniejszą wypłatę niż ja :)

Jacek
@Robert25

Skoro za pracę w 3 weekendy osoba pracująca na wtrysku miała niższą pensję od Ciebie, to mógłbyś sprecyzować, jak dokładnie ona wyglądała? Myślałem, że za pracę w weekendy obowiązuje wyższa stawka wynagrodzenia.

Manitoz
@Jacek

Praca na wtrysku polega na tym,. że za pracę w niedzielę soboty czy święta nie jest dodatkowo płatna. Czyli za pracę w te dni nie przysługuje dodatkowy dodatek. Jeśli np przyjdzie ktoś 1 czy 11 listopada w święta przekroczy się limit godzin, które obowiązują na umowie o pracę od poniedziałku do piątku. W tym roku w listopadzie to 20 dni to dostaje się nadgodziny, które trzeba odbierać. Np pracujesz w święto zmarłych i odbierasz sobie dzień wolny np w poniedziałek. Za pracę w święto dostaje się jak zwykły dzień roboczy. Temu trzeba być jeleniem by iść na wtrysk za takie same pieniądze.

Jacek
@Manitoz

Rozumiem. Dzięki za sprecyzowanie, jak to wygląda. Skoro poruszyliśmy już temat tego konkretnego działu, to mógłbyś napisać, czy na stanowisku tym nie brakuje aktualnie pracowników? Chciałbym zweryfikować, czy są szansę dostania się w szeregi pracowników.

JOKER
@Robert25

hah, jak to!?

Gabsxl

To co dzieje sie na wtryskarkach jest poniżające, premie są zabierane z byle głupoty , każdy dział oprócz wtrysku dostaje podwyżki , mimo iż trzeba pracować święta i weekendy to nie ma dodatkowych pieniędzy tylko wysyłają na wolne w inne dni. Jednym słowem wyzysk pracownika na maksa

popieram SLD,Razem, Wiosnę!

aby nastąpiło upodmiotowienie pracowników w takich montowniach jak Biazet, potrzebna jest w Sejmie silna reprezentacja lewicowa!

Ilona
@popieram SLD,Razem, Wiosnę!

to prawda!

Jarosław

Konkrety? Proszę bardzo. Jeśli ubiegasz się o stanowisko rozdzielcy raczej staraj się nie iść na odkurzacze. Raz dlatego, że przez cały dzień biegasz z paleciakiem aż z doopska para bucha, szczególnie przy temperaturach takich jak obecnie. Dwa że często skład na odkurzacze idzie w całości montować ekspresy. Efekt jest taki że minimum jeden rozdzielca jest zbędny. I wtedy idzie na tzw, targ niewolników, gdzie może być zabrany na absolutnie dowolne stanowisko na dowolnej linii. Nie zdziwię się, gdy kiedyś każą im zbierać kiepy przy palarni

heh

Były

nie wiem, kto może. Ja chciałem zmienić zespół, mistrzyni mi nie pozwoliła. Obcokrajowcy natomiast mogą przechodzić pomiędzy zespołami. Więc koleś NIE P I E R D O L! Sam porób w taki sposób, że co 2 tydzień będziesz miał nocki, zamiast innych pouczać!

Były

Obcokrajcowcy bez problemu mogą, fakt! I wolne mogą brać na kilka dni, a Polak musi długo zabiegać o JEDEN dzień!

@Jarosław

tak jest! Na Frytce też zapierdziel!

@Tomek

Pewnie przy spaniu też zapierdol? Aż cud że mają siłę smarować przed kompem.

Roman

no tak

AGATA

wpisałam w wyszukiwarce- BIAZET WIĘŹNIOWIE. DRUGI LINK OD GÓRY- PRACA DLA WIĘŹNIÓW-SUKCES PROGRAMU. Cytuję fragment artykułu: Wśród kontrahentów, którzy zatrudniali odpłatnie największe grupy więźniów, znajdują się m.in. PIGB Pomerania, Metal-Technik, Pronar, Drew-Bet, MS Food, Aquael, Anatex, BIAZET, Grupa Agrocentrum czy Malow. Pozdrawiam serdecznie. :)

Sylwia
@AGATA

czyli sprawa jest już JASNA: W BIAZECIE pracują WIĘŹNIOWIE. Dobrze wiedzieć.

cieszę się, że pomogłam.
@Sylwia

@Sylwia

cieszę się, że pomogłam. :)

@AGATA

No i co to zmienia? Nadal to jest najlżejsza robota, jaką można znaleźć w Białym.

@Janek

ha ha ha! Tyranie od którego bolą plecy, ręce, nogi! ZAPIERDZIEL W UPALE!

Edyta

fakt!

Lolek
@Janek

po pierwsze jest bardzo ciężka. Po drugie WYKAZANO NIEZBICIE- że wbrew kłamstwom są w tej montownie WIĘŹNIOWIE!

@AGATA

Gdzie ty widzisz zapierdol? Może się zobaczymy twarzą w twarz i mi pokażesz, że tam jest twój wymyślony (usunięte przez administratora)Ja pracuję kawał czasu w biazecie i jeszcze nie wróciłem zmęczony, a też pracowałem w Biawarze, Polmosie, Kompanii Piwowarskiej, Pilingtonie i tam człowiek (usunięte przez administratora) Za trzech. Ten co minimalną normę wyrabiał to skończył w szpitalu w tych typowo polskich (usunięte przez administratora)gdzie nie masz obcokrajowców. I za co? Za 600zł więcej niż w biazecie? W biazecie za 3400 człowiek byle pudło poda przez te pół godziny i ma normę wyrobioną. I co nadal chcesz mi kit wciskać? Albo komukolwiek innemu? Co komu przeszkadza kto pracuje? Chyba tylko tobie rasistko.(usunięte przez administratora)

@Lolek

No i co? Mi oni nie przeszkadzają. I jeszcze raz. Gdzie praca jest bardzo ciężka? Dla ciebie podniesienie pudła 2kg, zaniesienie na linię, odebranie pustych pudeł i oznaczenie tego na papierze raz na pół godziny nazywasz ciężką pracą?

welder

Jak mi nie dadzą minimum 10 tysięcy i to netto to ja nie mam zamiaru z łóżka wstawać. To się tyczy każdej pracy.

@welder

Ja również, plus powinni dawać jakieś dodatki do pracy z tymi wszystkimi obcokrajowcami i więźniami, albo co gorsza obcokrajowcami-więźniami. Ehhh... Jak narazie nic mi się nie udało dostać. A tobie?

@AGATA

Czego ode mnie chcesz? Daj mi już spokój. Jedyne co ci mogę dać to telefon do lekarza jak znajdę w internecie.

@welder

Ktoś się pode mnie podszywa. To nie ja do ciebie piszę

@AGATA

Nie obchodzi mnie to. Obie jesteście (usunięte przez administratora)wartymi trollami, co nie mają życia i mi spamują skrzynkę powiadomieniami

@AGATA

To jest już mój nick. Znajdź sobie inny. Ja tutaj byłam pierwsza i nie oddam tego miejsca jakiemuś innego trollowi. To nie jest twoje forum. Jak masz z tym problem zaraz pójdzie skarga do kolegi i dostaniesz bana na ip.

Roberto

praca na 2 zmiany- 1 i ...3?! 1 i ....3!?

@Roberto

@AGATA

Jakoś jak masz zmianę z pierwszej na trzecią to teoretycznie przez 3 dni możesz się normalnie wyspać? Źle ci?

@AGATA

I tak celowo to wybieram, bo wiem że do jednej osoby non stop gadam. Już to udowodniłeś dzisiaj gościu.

AGATA

W firmie pracują obecni WIĘŹNIOWIE! Nie należy tam podejmować pracy!

AGATA

pracuję w NORMALNEJ firmie, gdzie nie pracują KRYMINALIŚCI! Wystarczyłoby podnieść pensje w ubieglym roku o kilka stówek na rękę i nie byłoby takiej cyrku!

AGATA

toż napisałam, ze pracuję W NORMALNEJ FIRMIE GDZIE KRYMINALIŚCI MNIE PRACUJĄ! Tylko wkurza mnie takie gadanie :,,tak jest wszędzie". NIE!!! Tak wszędzie nie jest! W jakiej białostockiej firmie Polacy na produkcji są w mniejszości!?

AGATA

przy tych więźniach też jesteś taki hardy? Czy stoisz przestraszony i w gacie strasz?!

Magdalena

Co prawda nie poruszacie w swojej dyskusji tematów, związanych z warunkami pracy w BIAZET, ale mam nadzieję, iż zechcecie mi pomóc. Firma właśnie pilnie poszukuje montera procesu i oferuje współpracę w oparciu o umowę o pracę. Ciekawi mnie jednak, czy od razu jest to umowa na czas nieokreślony. Ktoś z Was wie coś na ten temat?

welder

Obawiam się, że Agata użyłaby takiego pozwu co najwyżej do podtarcia odbytu po defekacji. Jak sobie wyobrazasz taki proces? Bo byłby z pewnością bardzo interesujący. Tak dla opinii publicznej jak i np. dla tych wszystkich klientów firmy z Zachdniej Europy. Czyli co? Firma ma udowodnić, że nie korzysta z pracy więźniów? To co na jej terenie robią codziennie dobrze zbudowani panowie w szeleszczącej sportowej odzieży? Co znaczą te magiczne litery ZK na listach obecności pod którymi składają codziennie swe koślawe podpisy? Mam coraz większe przekanie że sam klikasz z Choroszczy. Funkcjonujesz chyba w jakiejś innej rzeczywistości

welder

dobry adwokat? naoglądałeś się amerykańskich filmów i bredzisz coś bez sensu. Ale czego wymagać do biazetowskiego fizola, który potrafi tylko kartony podawać. Żaden adwokat nie podjąłby się nawet prowadzenia takiej sprawy, bo nikt na tym stanowisku nie chce robic z siebie wariata. Choćby takiego jak ty. Raz piszesz że, chłopaki z Kopernika nie pracują w Bizecie, potem że już tak. Co na to lekarze?

@welder

jak zwykle celnie! Brawo!

Rjdjdjfjdkk
@AGATA

Masz ty w ogóle jakieś życie poza tą stroną?

@AGATA

idź lizać odbyt komuś innemu przybłędo

@welder

Jak już jest temat lekarzy, to odpowiedz mi, dlaczego rozmawiasz sam ze sobą? Może i dobrze, że ciebie nie ma w Biazecie, bo jedyną pracę jaką znasz to stukanie palcami w klawisze. Powodzenia w dalszym staczaniu się razem z innymi podobnymi do ciebie typowymi podlasiakami.

@welder

JA CIEBIE CHWALĘ A TY TAK SIĘ ODPŁACASZ? TAKI Z CIEBIE KOLEGA? MIELIŚMY PRZECIEŻ UMOWĘ???

@AGATA

co ty p i e r d o l i s z? Jaką umowę? Ja ciebie nawet nie znam

@Janek

Masz z tym problem to nie czytaj. Proste.

@welder

Zabawne, że siebie nie znasz. Przecież widać gołym okiem, że to jest identyczny styl pisania. Gościu zacznij robić coś pożytecznego w życiu.

@Janek

ktoś się pode mnie podwyższa. Zgłaszam sprawę. Po IP szybko ustalą.

@AGATA

Taa a w tej bajce były smoki. Bądź bardziej bezużyteczna/y dla społeczeństwa,

Janina

Czemu mam wrażenie, jakby tutaj jedna osoba siedziała i non stop spamowała? Da się to jakoś zgłosić?

Zostaw merytoryczną opinię o BIAZET S.A. - Białystok

• Jak się pracuje w BIAZET S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy BIAZET S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BIAZET S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 6 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BIAZET S.A.?

Kandydaci do pracy w BIAZET S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BIAZET S.A.
  • Gen. Wł. Andersa 44