Opinie o BIAZET S.A. w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie BIAZET S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BIAZET S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BIAZET S.A. w Białystok

Geralt

na montażu głównie obcokrajowcy! PRZESTRZEGAM przed tą firemką!

Natalia
@Geralt

słusznie!

Zaczynając „karierę” w tym miejscu musiałem odczekać ponad miesiąc, może dwa aż szanowni państwo „trenerzy” oddzwonią z informacją, że znalazło się miejsce i można zacząć pracę od następnego tygodnia. Nie rozumiem po co dawać ogłoszenie dwa miesiące wcześniej skoro nie było miejsc na dane stanowisko. Brygadziści niepomocni, stoją i patrzą jak inni pracują i oczekują, żeby cała linia szybciej pracowała, bo obetną im premię. Wyjście do toalety? „A przecież zostało tylko 20 min do przerwy to poczekasz i pójdziesz na przerwie, która jest 5-cio minutowa.” Audyt co dwa tygodnie, co za tym idzie spowolniona praca całej linii, bo przecież każdy boi się, że coś wypadnie źle i obetną pieniądze tym z góry. Kierownicy co chwilę sprawdzają czy przypadkiem nikt się nie obija. Koniec pracy 15 minut wcześniej a norma nie została zmniejszona, wręcz przeciwnie po nowym roku próg został podniesiony. Przerwy zdarzały się po 20-25 min w ciągu 8 godzin pracy. Podsumowując, jeśli chcesz być trzymany na smyczy i spuszczany tylko na 20 min w ciągu 8 godzin pracy to właśnie jest to miejsce dla Ciebie.

Zenon

Moze male info , chcialbym sie zatrudnic na magazynie jako magazynier na 3 zmiany. Czy to prawda ze daja 3500 na reke ?

michal

W ostatnim czasie pojawiło sie dużo ofert do pracy na magazyn. Szczerze powiem niech ktoś dobrze się zastanowi czy chce tam pracować . Praca cięzka , wyzysk na kazdym kroku , krzyki ze strony liderów, brak szkoleń podnoszących swoje kwalifikacje. Kierownik magazynu gbur , który ,myśli tylko o swoim stołeczku. Ludzie dla niego się nie liczą , liczy się tylko robol który będzie zasuwał od switu do nocy. Niestety ludzie juz przejrzeli troche waszą firemkę i wszystko wiedzą na temat , jak wyglada wspólpraca miedzy zarządzaniem ,kierownictwem a pracownikiem. Przeważnie wiekszośc już kręci już nosem i niechce podjac pracy w tak wspaniałej firmie jaką jest biazet. Dla chętnych , proponuje się zatrudniać na chwile , wejść w magazyn przepracować trochę , rozejrzeć się i dyla. Powiem , krótko , na dluższą wspólpracę nie ma szans .

nowy
@michal

a co tutaj pisac o tej firmie , wszystko wyglada ladnie na rozmowie , a w praktyce wyglada inaczej ..........

Ełczanin

Witam czy to prawda o zakupie jednej z firm w Ełku przez Biazet?

ETTTT
@Ełczanin

zadaj pytanie po nepalsku

Marjan
@Ełczanin

NA BiaZet nikt o tym nie słyszał!

Monter

POZNANIE STANOWISKA PRACY,SZKOLENIE I POZNANIE WYMOGU BHP

OGULNE

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Szukam pracy

Czy wiecie ile można zarobić a biazecie na stanowisku inżyniera ds procesu wtrysku i form? Czy warto zatrudnić się jako pracownik biurowy?

PapaSmerf
@Szukam pracy

Z tego co mi wiadomo to nawet 6000 zł

Koralgol
@PapaSmerf

A tak serio? Ktoś mógłby powiedzieć coś więcej o stanowisku? Jak w rzeczywistości wyglądają obowiązki pracy, jaka jest atmosfera w dziale, jakie są perspektywy rozwoju/awansu? Już kilka razy w przeciągu roku widziałem ogłoszenie na to stanowisko na pracuj - skąd to wynika? Nowozatrudnieni jednak tam nie zostają?

Marlena

Polaków na montażu garstka...

Kokosz

1.Zimą zimno ,na hali. 2.Latem upał,na hali. 3.Zarobki niskie jak na Białystok . 4.Praca na montażu odbywa się na dwie lub trzy zmiany ,dodatek nocny tylko wynikający z KP.

Pytanie do A.............-jak to jest być prezesem firmy,w której tak mało ludzi stąd chce pracować? Nie wstydzisz się tego koleś?

Gosciu
@Marta

Ten czlowiek zwany prezesem A.........m juz nie jedna firme doprowadzil do ruiny , teraz czas na Biazet

Cecil

praca z Ukraińcami... porażka...

Cecil

praca z Czeczenami... porażka...

Biazecik zaprasza do współprac

Oferta pracy - magazynier Oferta pracy - magazynier Zadania: - czynności za i rozładunkowe towarów - przemieszczanie towaru wewnątrz magazynu (regałowy i blokowy system składowania) - obsługa terminali radiowych. Oferujemy: - umowę o pracę - wynagrodzenie zasadnicze plus nagrodę - Fundusz Świadczeń Socjalnych. Oczekujemy: - umiejętności pracy w zespole - pracy w systemie trzy zmianowym - stosowania się do zasad obowiązujących w przedsiębiorstwie - doświadczenia pracy w magazynie oraz umiejętność jazdy wózkiem (uprawnienia UDT). Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres rekrutacja@biazet.pl z dopiskiem MAGAZYNIER. Kontakt Tel. 609805884.

nadal zatrudniają WIEŹNIÓW?!

Estera

praca z Gruzinami.... porażka...

OBYWATEL POLSKI

czy ta MONTOWNIA jest w stanie przetrwać podniesienie pensji minimalnej z 2600 zł brutto do 2800 zł brutto, i minimalnej z 17 zł brutto do 18,30 zł? (usunięte przez administratora)

Zygmunt
@OBYWATEL POLSKI

Ta firma szybciej pozwalnia dobrych pracowników , a zatrudni sasiadów zza wschodniej granicy. Nie ma co liczyć na podniesienie pensji ..... Ja sie utrzymałem bo pracuje na wtrysku od 15 lat ....

PO PIERWSZE UCZCIWOŚĆ
@Zygmunt

dla tych zza wschodniej granicy, czy wręcz z Azji, też trzeba będzie podnieść pensje po 1 stycznia 2021. Ta firma to (usunięte przez administratora) dna dla polskich pracowników!

Czesław
@PO PIERWSZE UCZCIWOŚĆ

Chcesz przez to napisać, że pensję podniesioną będą mieć tylko i wyłącznie osoby, które pochodzą zza granicy? Skąd w ogóle taki pomysł pracodawcy, aby w taki właśnie sposób rozwiązać temat ewentualnych wynagrodzeń? Nie ukrywam, że jestem troszkę zszokowany tym co napisałeś. Czy tak to właśnie wygląda?

Norbert
@Czesław

gdy jak tam pracowałem obcokrajowcy mieli umowy zlecenia! Więc o jakim ,,pracodawcy" piszesz?! ! TO JEST BIAZET!!!! (usunięte przez administratora)

rosjanin
@Zygmunt

pewnie jesteś dobrym donosicielem , jak tyle czasu sie utrzymałeś :-)

PIAST

kogo jest tam więcej-Białorusinów,czy Nepalczyków?

Beata

czy Biazet normalnie pracuje w czasie pandemii? Czy jednak nie?

Rower
@Beata

kolega mi mówił, że ludzi pozwalniali!

@Rower

pozwalniali , a teraz mają poważne braki w ludziach :-)

Ela
@Beata

ta montownia nigdy nie funkcjonuje normalnie!

Ile zarobię w księgowości?

@Karolina

1000000 groszy

Szukajacypracy

Jak warunki na magazynie

@Szukajacypracy

Tragedia , nie warto iść na magazyn , bo teraz co tam sie wyrabia to woła o pomstę do nieba ...............

Rewww

firma jak za sanacji! OMIJAĆ!

Radek 42L

Witam serdecznie dostałem propozycje pracy na stanowisku Rozdzielca Kompletujacy na czym polega praca i ogólnie bym prosił więcej informacji czy warto

Dorobisz
@Radek 42L

Pytanie jest nieprecyzyjne. Zależy od linii. Na jednych większy luz, na innych para z doopy i wieczne pretensje od tych wszystkich zatrudnionych tam Grażyn i Januszy. Jeszcze będziesz musiał się nasłuchać różnych opowieści, że kiedyś rozdzielców, tych burłaków XXI wieku było na linii o jednego mniej więc powinieneś się cieszyć. Weź ty chłopie wyjedź gdzieś do jakiejś roboty za granicę. bo tu zarobisz co najwyżej na sól do śledzia a po roku buty będziesz mógł zawiązywać bez schylania się. A jak przyjadą Holendrzy na kontrolę to będą na ciebie patrzeć jak na jakiegoś(usunięte przez administratora) beduina. Którym w sumie będziesz

Zostaw merytoryczną opinię o BIAZET S.A. - Białystok

• Jak się pracuje w BIAZET S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy BIAZET S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BIAZET S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 6 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BIAZET S.A.?

Kandydaci do pracy w BIAZET S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BIAZET S.A.
  • Gen. Wł. Andersa 44