Opinie o BIAZET S.A. w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie BIAZET S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BIAZET S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BIAZET S.A. w Białystok

BYŁY

sprowadzają biedotę ze wschodu by utrzymywać pensje na bardzo niskim poziomie!

DIANA

więcej NEPALCZYKÓW,czy POLAKÓW?!

Nie nie, nie. Przyszłościowa to na pewno nie jest praca ale jak komuś zależy aby na jakiś czas mieć na podstawowe potrzeby to takich pracowników działu wtrysku maja gdzieś ! Wolą zwalniać! Zero szacunku, kultury. Jak kierownicy, brygadziści niektórzy taką atmosferę wprowadzają tak i dzieje się z ludźmi na hali! WSTYD

On

Prawda

.biazet

Nie polecam pracy w tej firmie. Co roku mają kryzys i zwalniają pracowników.

On
@.biazet

Prawda. Nie ważne czy pracujesz rok czy mniej lub więcej , możesz liczyć się z tym że polecisz. Nie stabilna firma nie polecam.

Monter

POZNANIE STANOWISKA PRACY,SZKOLENIE I POZNANIE WYMOGU BHP

OGULNE

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
No no ona ha:)

Z chęcią poznam jakiegoś więźnia tam pracującego;)

zainteresowana?

A jak płaca pracowników biurowych? Czu atmosfera jest w porządku? Rekrutują obecnie do działu finansowego....

SMOK

bardzo niskie zarobki, nawet jak na Biedastok!

POLKA

na montażu 90% to obcokrajowcy?!

Polak
@POLKA

40%

POLKA
@Polak

jak ja robiłam to było z 90%!

Xyz

Miałam wątpliwa przyjemność pracować tam . Mimo ze na pierwszy rzut oka tego nie widać, firma jest opleciona układami, znajomościami i fałszywymi mordami na każdym metrze powierzchni. Najlepiej wiedza o tym Ukraińcy i Białorusinie którzy wiedza komu zanieść łapówkę (papierosy, alkohol, itp) aby się nie napracować.Ech temat rzeka. Zagranica to norma ze Polak Polakowi wilkiem, Ale przykro widzieć jak we własnym kraju sprzedajemy nasza narodowa solidarność za paczkę fajek. Tfuuu (usunięte przez administratora) w żeby sól w ślepi. Związki zawodowe, śmiech na sali , chyba same komuchy się tam zapisały , stara agentura , matrioszki a dlaczego, dlatego ze związki działają na niekorzyść pracownika. Generalnie nie masz tam znajomosci na stanowisku to się nie pchaj. Dobrego , normalnego pracownika powoli zacznie mocno denerwować te kolesiostwo a prędzej zachorujesz niż zostaniesz doceniona. Wbrew pozorom jest to firma gdzie (usunięte przez administratora) będzie twoim przełożonym tylko dlatego ze ma układ. Szkoda bo firma ma potencjał , niestety zmarnowany. Więcej idiotów , więcej kolesiostwa , więcej pustych plakatów na ścianach. Wizerunkowo super, ale w środku zgniłe jajo. Firma dąży to tego aby za kilka lat zostać liderem na rynku importu taniej siły roboczej z Azji Indii. Już teraz jest to dobry przystanek dla ciapaka ( pragnę nadmienić ze kolorówy zazwyczaj pracuje na 1 max 2 zmianę kiedy ty Polaku do wyboru masz 3 zmiany lub 4bryg na wtrysku). Polecam . Pisząc to myśle ile Za mojej krótkiej kadencji dużo dobrych fachowców poprostu zostało tam zwolnionych na rzecz jakiegoś (usunięte przez administratora) Generalnie ciężko pracuje się z idiotami. Podsumowanie. Masz tam wujka, ojca, na wysokim stanowisku _ super opcja dla ciebie ~ pracuj. Opcja nr 2. Lubisz lizać pupe lub chcesz się tego nauczyć, w biazecie jest mnóstwo pupeczek do wylizania idealne miejsce na naukę poruszania się wśród fałszywców. Idealne miejsce aby się poznac i w przyszłości omijać takie firmy prod. szerokim łukiem. bialystok ma ta przypadłość ze interes prywatny często zasłania interes firmy. Biazet nie jest tu wyjątkiem a najlepszym tego przykładem.

Radosław Wolff
@Xyz

Robiłem tam, wytrzymałem miesiąc. Generalnie dziwię się pracującym tam Polakom, nie wiem co ich tam trzyma. W dawnych czasach, przy dawnym rynku pracy ok, trzeba było mieć co do gara włożyć. Ale dziś? Jedno słowo przychodzi na myśl, jakaś totalna beznadzieja. Ani pieniędzy, ani szacunku, ani satysfakcji. -człowiek we własnym kraju poniżej Azjaty albo innego (usunięte przez administratora). Nie jestem w stanie pojąć takiej polityki. A jeszcze bardziej tego że ktoś się na to godzi

Nati
@Radosław Wolff

w dawnych czasach, przy dawnym rynku pracy 100% pracowników to byli Polacy. Pracowało się tysiąc razy lepiej niż teraz z Nepalczykami, Białorusinami, Ukraińcami, Gruzinami, Filipińczykami, itp. .....Będąc polskim monterem nie da się w takim towarzystwie wytrzymać!

Ktoś
@Xyz

Miałam nie przyjemność dorabiać przez może 2 miesiące w tej firmie na wtrysku w grupie D i się podpisuję pod tym komentarzem obiema rękami. Idealne podsumowanie tej firmy i ludzi, którzy tam pracują. I chociaż człowiek ma zupełnie inne plany na życie to teraz nawet jak przez moment będzie trzeba gdzieś się zachaczyć na krótką chwilę, wiem jakiego pokroju miejsca pracy omijać z daleka. Pozdrawiam :)

Olooo
@Nati

racja!

Niko

W sierpniu skończyła mi się umowa na czas okleslony. We wrześniu mialem dostać umowę na stałe. A dostałem kopa w (usunięte przez administratora) anamoie miejsce postawili ukrainca

MYJĘ WŁAŚNIE ZĘBY
@Niko

a co na to polaczkowaci brygadziści?

Stary
@Niko

Tak samo było i ze mną. Umowa mi się skończyła i też miałem dostać na stałe , na moje miejsce wsadzili jakiegoś ruskiego który na niczym się nie znał...a dla mnie podziekowali

Zostawiam

a jak się wam pracuje z Czeczenami?!

Ibra

pracują jeszcze jacyś Polacy?

Romek
@Ibra

z Hetmańskiej na pewno

Gonzo

Widze ze firma poszukuje Magazyniera. Chcialem sie dowiedziec jakie jest wynagrodzenie netto. Czy praca jest na dwie czy trzy zmiany? I ogolnie jaka panuje atmosfera w firmie. Dzieki.

Władysław
@Gonzo

zadaj pytanie po ukraińsku, albo nepalsku to może uzyskasz odpowiedź.

Gonzo
@Władysław

No ale chyba w magazynie pracuja Polacy? Czyz nie?

Gosciu
@Gonzo

Facet omijaj ta firmę szerokim łukiem. Na początku praca magazyniera będzie polegała na prasie. Będziesz wrzucal papiery. Jak spodobasz się dla managera magazynu to będziesz skierowany na market. To taki dział na którym za wszystkich będziesz robił i dla wszystkich. O zaladunkach i rozładunkach, będziesz musiał zapomnieć, bo tym się zajmuje się elita ( tak siebie nazywają) z rozładunkow. Praca jest bardzo ciężka, nikt Cię nie szkoli , sam musisz się wszystkiego nauczyć. Osoby którzy są odpowiedzialni za szkolenie nowych magazynierow mają to gdzieś, czego się nauczysz to tylko to umiesz i nic więcej. Zastanów sie dobrze czy chcesz tam pracować. Osobiście nie polecam.

Całe szczęście nie pracuje tam
@Gosciu

Szczerze to w tej firmie nikt nie chce już pracować, firma spadła poniżej dna w zatrudnianiu. Każdy wie co to jest za firma. Wyzysk, mobing i zastraszanie. Jedynie co ruscy i indyjcy jeszcze robią. Polaka ciężko zobaczyc, chyba że jest więźniem z hetmanskiej. Kto mądrzejszy to szybko zwija żagiel.

Dzonny
@Gosciu

Zgadzam sie w 100% przezylem to wlasnie na wlasnej skorze. Podobno maja nowa hale magazynowa budowac, wiec moze bedzie lepiej.

gościu
@Dzonny

Podobno mają budować :-) hehe, dobre Wielki Gbur kierownik Nowak razem ze swoimi przydupasami liderami jak siebie nazywają ,nie dadzą wybudować drugiego magazynu. Powod jest prosty ,oszczedność , jeden człowiek ma robić za pięciu, bo ci co pozostali to są chronieni przez w/w członków firmy, to jest tak zwane kolesiestwo i układy. Z tego co mi wiadomo to nawet jeden lider magazynu nie ma nawet kwalifakcji aby być liderem , bo ma skończoną tylko zawodówkę a w przeszlości był cieciem w zakładzie mechanicznym. Wiadomo o kogo się rozchodzi , o pana R.... O :-) A teraz pytanie do prezesa Antkowiaka ? Dlaczego pan trzyma takiego kierownika Magazynu , przecież ten człowiek się nie nadaje do pełnienia funkcji . (usunięte przez administratora)

EWA
@Całe szczęście nie pracuje tam

potwierdzam

POLAK

po pracy w Biazecie przestałem kupować polskie produkty!

OTTTTT

dominuje azjatycka, tania siła robocza?

Cześć

90% monterów to obcokracjowy- Nepalczycy, Indusi, Białorusini, Ukraińcy, Gruzini,Filipińczycy. POLACY NIE MAJĄ DO KOGO BUZI OTWORZYĆ W TEJ (usunięte przez administratora) FIREMCE!

pROFIL..

to prawda, że w niektórych zespołach 100% monterów to Azjaci? Nawet nie Ukraińcy bądź Białorusini, ale Azjaci?!

BYŁY MONTER

Związki grożą strajkiem, a w wielu branżach już trwają spory zbiorowe z pracodawcami. Jesień może więc stać pod znakiem protestów setek tysięcy pracowników budżetówki. Wszystko przez kolejny rok zamrożonych pensji - pisze Business Insider Polska. Związki Biazetu nigdy się nie buntują:( W pełni akceptują masowe ściąganie taniej siły roboczej zza granicy.

Pytanie23

czy to prawda, że na montażu pracują tylko ludzie z AZJI?!

Lili
@Pytanie23

90 procent azjaci

Ewatttt

od przyszłego roku najniższa krajowa 3000 brutto!

Zostaw merytoryczną opinię o BIAZET S.A. - Białystok

• Jak się pracuje w BIAZET S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy BIAZET S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BIAZET S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 6 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BIAZET S.A.?

Kandydaci do pracy w BIAZET S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BIAZET S.A.
  • Gen. Wł. Andersa 44