Opinie o BIAZET S.A. w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie BIAZET S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BIAZET S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BIAZET S.A. w Białystok

AGATA

:( Pisząc o ludziach masz na myśli czasy gdy pracowali sami POLACY?! Bo teraz na produkcji dominują OBCOKRAJOWCY! l :(

może odpowie

INFORMACJA DLA P O L A K Ó W!

Około 90% monterów to obcokrajowcy spoza UE na śmieciówkach. Banderowcy, Białorusini, Gruzini, Azjaci itp. Niektóre zespoły pracują 1,3,1,3. Omijajcie tę firemkę szerokim łukiem!

Rozdzielca
@INFORMACJA DLA P O L A K Ó W!

Przychodzisz do pracy, by zarobić, czy by pogapić się na innych? Ja też mam obcokrajowców na swojej linii i nie sprawiają mi problemów, jeszcze ani razu linia nie stała przez nich bo na długi czas przed brakiem materiałów mnie o tym informują. Mimo tego, że nie mogą gadać po polsku to coś tam powiedzą w łamanym angielskim, pokażą o jakie części chodzi i wszystko jest ok. Wiem jaki w tym problem? A ja sam jestem na umowie o pracę, od samego początku.

więc*

Marczulonis
@Rozdzielca

Trudno powiedzieć, bo trudno powiedzieć, żeby w Biazecie dało się zarobić. Ot, cos tam rzucają, jak fistaszki małpom w zoo. Poza tym skąd wiesz, że ich angielski jest łamany? Sam pewnie nic nie rozumiesz i tylko dorabiasz ideologię. Poza tym nie rozumiem tej bzdury, jakoby linia miałaby stać przez monterów. Bo niby w jaki sposób? Brak komponentów to w sumie zawsze wina rozdzielcy. Inna sprawa, że chytrze nie odnosisz sie do tempa ich pracy. I faktu że codziennie kupa zablokowanych palet z czerwonymi kartkami pojawia się na hali. Ciekawe z jakiego powodu.

@Marczulonis

To ciekawe, że poziom B1 uważasz za poziom, którym nic nie zrozumiem, te swoje pewnie zachowaj dla siebie, bo wkrótce z rzeczywistością będziesz miał tyle wspólnego, co terrorysta z byciem papieżem.

@Marczulonis

Jestem w stanie się założyć, że większa część marudząca tutaj nawet już nie pracuje gdziekolwiek, tylko narzekają jak im źle. Tempo pracy? Rzadko kiedy moja linia nie wyrobiła normy, nawet jak przyjdzie (usunięte przez administratora) przy MLS-ach. Czerwone kartki? Cóż. Nie nasz problem, paleta ułożona, ostreczowana, brygadzista zaznacza, że paleta zrobiona. I tyle. Druga sprawa, to ile ty chcesz zarabiać w województwie dla ludzi zza granicy i studenciaków? Przecież tutaj się oszczędza ile wlezie i jeszcze dodatkowo w niektórych miejscach nałożą ci 30 razy tyle roboty w porównaniu do tego co masz w Biazecie i to jeszcze za mniej kasy. A to, że nikt nie traktuje tego jak pracy tymczasowej, tylko jako uwiązanie na stałe to już jego problem. Ja osobiście się uczę na własną rękę programowania i wkrótce będę startował do pracy w tej branży, bo już mam pare gierek i aplikacji zbudowanych do pochwalenia się, a tam to już kasa konkretna. Można równocześnie robić i dla firmy i mieć własną działalność. Może pochwal się, co ty robisz.

@Rozdzielca

A to, że magazynierzy nie mają zablokowany system i czekają na naprawę, to już nie jest zmartwienie działu montażu.

BYLY
@INFORMACJA DLA P O L A K Ó W!

to prawda. POLACY W TEJ FIREMCE NIE MAJĄ DO KOGO M O R D Y OTWORZYĆ! ŻADNYCH KOLEŻANEK I KOLEGÓW TUTAJ MIEĆ NIE BĘDZIECIE! POLACY SĄ WYANIELIOWANI!!! Jeżeli to słowo właścicielom firemki cokolwiek mówi. Wiem, że TRUDNE!

Marczulonis
@Rozdzielca

Oj widać prawda w oczy kole, skoro świąd w odbycie nakazał ci napisać trzy grafomańskie odpowiedzi, w tym jedną błędnie na własnego posta. Czyli gul skoczył, podobnie jak ciśnienie. Jeśli jesteś w stanie się założyć to przegrałeś. Pracuję i mam sie dobrze, może dlatego że nie w Biazecie. Te radosne opowieści o planach tylko maskują frustrację spowodowaną kiepską robotą w kiepskiej firmie. I to twoje B1 jakos cię od niej nie zbawiło? Ejże.

@Marczulonis

Czytając twoje posty, to śmiem wątpić, że rozmawiam w tej chwili ze zdrową osobą. Ale kontynuujmy dyskusję. Na jakiej podstawie stwierdzasz, że podskakuje komuś ciśnienie? Jak jesteś tak bardzo spostrzegawczy to też spójrz w jakim czasie to zostało napisane. I pewnie też nie wiesz, że nie da się tutaj edytować już wysłanych postów. Więc też skoro uważasz, że wiesz lepiej, to opisz mój dzisiejszy rozkład zajęć i co dokładnie dzisiaj robiłem. Też pochwal się, co ty w ogóle tutaj robisz, bo normalna osoba jak już zamknęła za sobą wszystko, to nie wraca do niczego z tym związane. A może jednak potrzebujesz pomocy od specjalisty? Zastanów się przez chwilę zanim odpowiesz. Bo bardziej wierzysz swoim urojeniom i masz obsesję na takim punkcie, że mimo nowej roboty nadal tutaj smarujesz. Widać jak bardzo nieprzyjemny z ciebie typ, skoro wszystko przekręcasz, koloryzujesz a potem próbujesz z tym wojować. Współczuję tym, którzy musieli z tobą pracować.

@Marczulonis

Ale jedno jest nadal aktualne. Pochwal się sobą. Chyba że nie masz czym, co akurat jest spodziewane.

@BYLY

Jak się nie podobają warunki, to po co pracujesz?

@Marczulonis

Czy przypadkiem to nie ty się przyczepiłeś, bo sobie wymyśliłeś, że on nie zna angielskiego, a potem się przyczepiłeś, że jednak zna? Czy w główce wszystko pracuje? Bo raczej nie wydaje mi się. I dobrze, że ciebie tam nie ma w Biazecie, bo byś jedynie wszystkich w k u r w i a ł. Krzyżyk na drogę gościu. A nie trzeba jakichś specjalnych kursów by być na B1 w angielskim. To można ze średniej szkoły wyciągnąć. Aha i jak ci brak ambicji, to nie próbuj na innych tego zrzucać desperacie.

Dzony
@Krzysiek

Haha faktycznie typ jest nienormalny. Najpierw o jedno się czepia a potem o drugie. Ale jak się mówi, jak się wybrzydza, to się nie zamoczy. A ten typ od lat ma sucho. Nawet pod czaszką.

@Krzysiek

On może pracuje gdzie indziej, ale jako wariat w choroszczy.

@BYLY

Patrzcie panstwo lider narodu się znalazł. Ty nawet typie pisać nie potrafisz.

Banda pojebów

Zmuszają do pracy w soboty, chodzą i straszą dyscyplinarka, róbcie tak dalej a na pewno wszyscy będą przychodzić i z chęcią pracować.

Zeta
@Banda pojebów

Człowieku jak nie chcesz pracować w soboty to powiedz albo zmień pracę.

@Banda pojebów

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz ważniejszą rolę. A jak to wygląda w BIAZET S.A.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Miśka

Ile płaca w firmie biazet ? bo chcę złożyć cv.

AGATA

dla Polaków na produkcji jest do BANI bo z uwagi na dominację obcokrajowców nie mają do kogo otworzyć buzi:(

Monter

logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.
Pracująca

Praca jak praca w każdej trzeba robić by co kolwiek zarobić Moje sugestie dla BIAZET S.A.: Pozwalniac obcokrajowców!!!

gosciu
@Pracująca

Pewnie ze tak , zeby pracowali sami polacy , to i inne byłyby wypłaty. A przez nich wszystko jest zanizone

@gosciu

to prawda!

AGATA

W firmie pracują obecni WIĘŹNIOWIE! Nie należy tam podejmować pracy!A na produkcji jest garstka Polaków! Głównie Azjaci, Ukraińcy,Białorusini!

Roberto

praca na 2 zmiany-2 i ...3?! 2 i ....3!?

Roberto

praca na 2 zmiany-2 i ...3?! 2 i ....3!?

AGA

To co dzieje sie na jednej ze zmian na wtryskarkach jest ponizajace.Jedna z operatorek wybiera sobie i swim 2 kolezankom takie maszyny by mogly sobie siedziec i nic nie robic.Jak starsze osoby moga tak dac sie ponizac.Brygadzista albo udaje ze nic nie widzi albbo nie nadaje sie na to stanowisko.Widzialam taka sytuacje przy zmianie zmian.sa to nowe pracownice im chyba bardzo zalezy na pracy i nic sie nie odzywaja.Szkoda tych osob.Nie zdziwie sie jak pozócą pracę.A zdaje mi sie ze sa to dobre i wykwalifikowane pracownice.

@AGA

Może powinnaś porozmawiać z przełożonym o bardziej sprawiedliwym rozdzielaniu maszyn do pracy. Czy to, że ktoś słabiej pracuje wpływa na ogólny wynik zespołu i skutkuje brakiem premii, czy raczej takie dodatki są przyznawane indywidualnie? Mogłabyś mi odpowiedzieć?

@AGA

Jeżeli chodzi o te starsze Panie co wszystkich obgadują jak tylko mogą. To szkoda ze już dawno nie wyrzucili ich biorą tylko maszyny zeby co godzinę na papieroski biegać.

Justyna
@AGA

Jesli jest tak zle jak tu opinia to po co pracowac w takim zespole , trzeba poszukac czegos innego, az trzy osoby maja maszyny siedzace wiec nie jest zle skoro innym operatora to nie przeszkadza tylko dwom nowym ..

@AGA

Przecież można poprosić majstra by przydzielił ciebie do innego działu jeśli jest wolne stanowisko. Jaki w tym problem?

Polak

dlaczego używane są słowa ,,pracodawca" , ,,zatrudniać" itp. do UMÓW ŚMIECIOWYCH?! Ta firemka bazuje głównie (jeśli chodzi o montaż) na ludziach spoza UE, na umowach śmieciowych!

Paula
@Polak

Ja pracuję na umowie o pracę i z tego co wiem to większość osób ma umowy u pracę na start.

@Paula

Ja również jestem na umowie o pracę. Autor to chyba jest z tych wiecznie niezadowolonych.

Paula

Chwalę sobie pracę w firmie. Pracuję od roku jako montażysta i jestem zadowolona. Wynagrodzenie z premią jest atrakcyjne, ludzie w porządku. Rotacja jest to oczywiste przy takiej ilości osób zawsze będzie.

Valdi
@Paula

To widzę że zadowalasz się byle czym:)

@Valdi

A ja widzę ze jesteś zadowolony będąc na czyimś utrzymaniu:)

@Valdi

Pochwal się czym sam się zajmujesz.

Rozdzielca

Ja pracuję już ponad tydzień jako rozdzielca na dziale montażu i nie rozumiem jak możecie narzekać. Serio. 3 godzinki zwożenia materiałów, a potem luzy do końca zmiany, często to tak się z tym uwinę że potem nawet nie mam co robić i obserwuje gdzie jakie pudło już puste albo kiedy paleta do odwiezienia jak jest łatwy produkt. Ludzie fajni są, mili na mojej linii. Można pogadać sobie, pożartować. Nawet czas strasznie szybko zlatuje. Jak dla mnie super. I nie ma żadnych umów śmieciowych bo na start dostałem umowę o pracę na czas określony. Jedyne co zaobserwowałem niepokojącego, to niektórzy ludzie są dziwni, ale chyba są z innego działu, bo widzę ich tylko czasami rano na przerwach. Niedawno jeden tłukł w maszynę w kuchni i się darł "oddawaj moją kasę", bo w ostatnim momencie się rozmyślił i nie chciał nic brać jak wrzucił tą swoją złotówkę, no i ochrona na wejściu jest trochę irytująca, sprawdzają każdego jakby miał coś ukraść jak jest koniec zmiany, tak poza tym wszystko fajnie.

Rozpaczająca

(usunięte przez administratora) tak to wygląda jak na filmiku, większość pracowników produkcji to obcokrajowcy na śmieciówkach. OMIJAJCIE TO COŚ!

@Rozpaczająca

Jeżeli obcokrajowcy mogą legalnie pracować w Polsce, to nie ma w tym nic dziwnego, że podejmują także zatrudnienie w Biazet. Piszesz, ze pracodawca zapewnia umowę zlecenie. Czy nie ma możliwości przy dłuższym zatrudnieniu negocjowania warunków kontraktu na bardziej korzystne i stabilne? Można wtedy wziąć płatny urlop i mieć dostęp do pakietu socjalnego i innych dodatków. Liczę, że mi odpowiesz.

Patryk

(usunięte przez administratora) Omijajcie Biazet szerokim łukiem!

@Patryk

Większość poprzednich opinii ma negatywny wydźwięk, Twoja również. Co jest przyczyną tak złych doświadczeń z firmą BIAZET? Co konkretnie Ci się tam nie podobało, jak długo tam pracujesz i co możesz powiedzieć więcej o warunkach pracy? Może jednak znajdą się też jakieś pozytywy? Jestem tego ciekaw, napisz koniecznie.

oczywiście zatrudniają monterów, rodzielców przez agencję pracy tymczasowej.... W DZISIEJSZYCH CZASACH?! KTO TAK ROBI!?! DNO I TYLE

Polak

dno. Około 90% monterów to obcokrajowcy spoza UE na śmieciówkach. Niektóre zespoły pracują 1,3,1,3. Omijajcie tę firemkę szerokim łukiem!

bezrobotna

Nie wiem czy firmie na pewno zalezy na wykształconych pracownikach.Bylam na rozmowie o pracę na jakimkolwiek stanowisku.I niestety juz po obejrzeniu cv dowiedzialam sie ze nie pasuję w przeciwientwie do gromady Ukrainek.Nawet nikt nie zamienil ze mną słowa na jakim stanowisku chcę pracowac itd

Halina
@bezrobotna

Słyszałam, że BIAZET jest jednym z największych pracodawców w regionie, zatrudniającym blisko 500 osób. Produkuje wyroby gotowe z branży AGD oraz narzędzi ręcznych dla globalnych marek takich jak Philips, Lavazza czy Wagner. Można zatem przypuszczać, że jeśli chodzi o pewne stanowiska, to na pewno zależy im na dobrym wykształceniu pracowników. Może po prostu szukają osób o konkretnym profilu i dlatego od razu Ci podziękowano. O jakie stanowisko się właściwie ubiegałeś?

bialy murzyn

jedno slowo - syfilis!

@bialy murzyn

Tego typu komentarz nie powinien mieć miejsca. Nie uważasz? Co sprawiło, że masz takie zdanie o firmie. Nie napisałeś żadnych argumentów, a to podstawa, żeby móc zapoznać się z Twoją opinią. Napisz proszę więcej o warunkach zatrudnienia, wtedy poznamy jak realnie wygląda praca w BIAZET.

Olga Biała

Mam 11.22 zl netto na godzinę. Normalnie?

@Olga Biała

Pracujesz od niedawna w firmie BIAZET? Mogłabyś sprecyzować, na jakim stanowisku obowiązuje taka stawka godzinowa w przypadku tego miejsca pracy? Abyśmy mogli dalej rozmawiać, proszę, abyś sprecyzowała tę kwestię. Z góry dziękuję.

Młody

Nie polecam firmy, próbują maksymalnie wykorzystać pracownika, obiecują podwyżki na gębę a potem na wypłatę dostajesz tyle ile wcześniej czyli zawrotne 2280 zl w roku 2019

gosc
@Młody

Praca (usunięte przez administratora)a szczególnie na magazynie. Zarobki (usunięte przez administratora). Kto ma okazję uciekac i ma szanse pracy gdzie indziej to niech sie nie zastanawia tylko ucieka jak najszybciej.

@Młody

Podwyżki w firmie zależą od wielu czynników. Przede wszystkim pracodawca musi wygenerować zysk, żeby móc odpowiednio nagradzać pracowników. Czy Biazet oferuje premie lub inne bonusy, które mogłyby podwyższyć wysokość pensji? Prócz wynagrodzenia napisz o innych aspektach zatrudnienia, gdyż potencjalni kandydacie do pracy chętnie dowiedzą się więcej o funkcjonowaniu firmy.

Stary
@Sławomir

Podwyżki to tam nikt od dawna nie widział, chociaż kto wie, może ktoś się po cichu załapał. Umowy na początek zlecenie, później już na czas określony, benefity jak w każdej innej firmie, nic szczególnego.

@Stary

Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że jesteś doświadczonym pracownikiem. Dodaj jaka atmosfera panuje w firmie? Czy relacje ze współpracownikami i przełożonym są według Ciebie dobre? Na stronie http://www.biazet.pl/pl/carieer/ są ogłoszenia rekrutacyjne na stanowiska: monter, serwisant, inżynier do spraw procesu wtrysku i form oraz specjalista do spraw planowania produkcji. Napisz co sądzisz o tych rekrutacjach?

Martin
@Sławomir

Na rozmowie obiecują złote góry a potem niespecjalnie się tego trzymają

@Martin

Co dokładnie obiecywał pracodawca w przypadku Twojego zatrudnienia w firmie BIAZET? Jestem ciekaw, co takiego nie spełniło się w rzeczywistości. Najważniejszą informacją dla mnie jest to, czy ustalenia z rozmowy kwalifikacyjnej zostały spisane na umowie, którą podpisałeś. Mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź, odpowiadając na moje pytania? Zachęcam.

Zostaw merytoryczną opinię o BIAZET S.A. - Białystok

• Jak się pracuje w BIAZET S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy BIAZET S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BIAZET S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 6 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BIAZET S.A.?

Kandydaci do pracy w BIAZET S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BIAZET S.A.
  • Gen. Wł. Andersa 44