2 Dodaj opinię
2 241 378 5 1

Opinie o Elica Group Polska Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Whatisgoingon

Witam, Zauważyłem, że dłużej niż praktycznie 1,5 roku poszukiwany jest spec. od ochrony środowiska i bhp. Czy tam jest tak ciężko się dostać, czy cały czas ktoś jest zatrudniany i odchodzi? Jeśli ktoś coś wie na ten temat z miłą chęcią posłucham, nie wiem czy warto w takim razie nawet tam aplikować. Trochę odstrasza to ciągłe udostępnianie oferty pracy na to samo stanowisko.

Iwona

@Nikt widzę, że pracujesz w firmie Elica Group Polska, piszesz, że Twoim zdaniem brygadziści i kierowcy zarabiają za mało. Próbowałeś porozmawiać z szefostwem o podwyżce czy taka rozmowa nie wchodzi w grę? Jaka panuje atmosfera w zespole, czy można liczyć na jakieś benefity pozapłacowe? Takie szczere opinie są niezwykle cenne.

@Iwona

Za co podwyżki dla brygadzistow ? Za to że co godzinę chodzą grupowo na papierosa ? Z silników jak i z okapów. Czym się różni brygadzistka od montażystki jeśli chodzi o przerwy. Im przysługuje więcej niż zwykłemu montażyście ? Proszę o odpowiedzi.

@Iwona

Proszę się przyjrzeć. Tak samo z telefonami. Nam nie wolno spojrzeć która godzina na telefonie bo grozi za to nagana. A brygadzistki dzwonia sobie do dzieci mężów koleżanek i potrafią pół godziny rozprawiać o tym co na obiad itd.

.....
@Sisi

Brygadzisci niestety muszą korzystać ze swoich prywatnych telefonów żeby się kontaktować z wozkowym itd. Niestety służbowych nie mają a powinni mieć.

,,,,,,,
@Iwona

Atmosfera, niema żadnej są tylko ciagle pretensje ( i to grzecznie powiedziane) o ilości. Ten brygadzista co donosi na ludzi i innych brygadzistów jest doceniany. Niema dnia aby kierownictwo nie opi....., bragadzistow zawsze jest jakiś powód . Brygadziście dzwonią z własnych telefonów do wózkowych na ich prywatne telefony po komponenty bo nie maja wyjścia

Tak5Nie

@,,,,,,,

mają służbowe ,to tylko przygrywka żeby się nie czepiali że dzwonią w prywatnych sprawach

.....
@myszka

Na okopach na pewno nie mają służbowych wiem bo sama jestem brygadzistą.

@.....

ale chyba też się dotyczy używanie telefonów do celów prywatnych i siedzeniem na internecie

Mała
@.....

I tu się zgadzam. Ja też pracuje tam jako brygadzista. Niestety telefon jest naszym narzędziem pracy. Ale telefony teraz to nie jest największy problem. Każda osoba wie że zamontowane są kamery przez co my brygadziści jak i pracownicy traktowani jesteśmy jak maszyny do norm. Nie wolno stać bo zaraz kierownik się czepia nawet jak normą jest wyrobiona. To co ludzie i my mamy robic? Przebierać śrubki czy latać wiecznie na miotłe? Paranoja

Tak2Nie
Mar
@.....

Pracujesz jeszcze w elica? Dostałam ofertę pracy i mam wątpliwości...

Maria
@Mar

To fantastycznie! Cieszę się, że firma Elica Group Polska zaproponowała Ci pracę, bowiem podstawę jej filozofii stanowi dobre samopoczucie pracowników, które pozwoli w pełni korzystać z życia nie tylko w sferze zawodowej, ale również prywatnej. Wiele ciekawych informacji odnośnie zarówno ofert pracy, jak i korzyści wynikających z pracy w tej firmie, znajdziesz tu: https://people.elica.com/po/company.html Powiesz nam jeszcze, o jakie stanowisko się ubiegałaś?

Mar
@Maria

Nic nie wiem oprócz tego że autobus za darmo, i praca jednozmianowka. W poniedziałek mają do mnie dzwonić jeszcze raz

Maria
@Mar

Rozumiem. Tak czy inaczej - jesteśmy Ci bardzo wdzięczni za to, że cały czas aktywnie uczestniczysz w tej dyskusji. Dobrze, że Elica Group Polska zapewnia bezpłatny transport swoim pracownikom - nie zawsze można bowiem na to liczyć ze strony pracodawcy. Czy już dostałeś od nich kolejny telefon? Proszę, informuj na na bieżąco o rozwoju sytuacji.

Ja

Brak klimatyzacji, brak wiatraków gorzej gorąco niż na pustyni

myszka

czy tak ciężko odpowiedzieć na pytanie czego nie ma sobót

Tak5Nie1

@myszka

Są na dziale mechanicznym na okrągło. Zapraszamy :)

@Max

to czego nie chcą brać z silniczków lub okapów jest na pewno dużo osób które by chciały zarobić,przecież to jeden teraz zakład

@myszka

Nie ma takiej potrzeby. Wszystkie maszyny obsadzają pracownicy z Ukrainy.

to się porobiło

@myszka

Zostały zniesione pracujące soboty w firmie Elica Group Polska? Jeżeli tak, to znacie może powody, dlaczego tak zadecydowano? Czy w związku z tym zmienią się również wynagrodzenia pracowników, którzy obecnie są zatrudnieni w tej firmie? Chciałbym, aby ktoś wyjaśnił to szczegółowo.

@Zbigniew

też bym chciała się dowiedzieć

zenon
@Zbigniew

Nie ma zamówień to nie ma sobót ...

@zenon

to ile to będzie trwało bo miało być lepiej a od prawie roku jest coraz gorzej

@zenon

nie ma zamówień a obcokrajowców po co zatrudniaja ,ponoć jest kiepsko[ ba ]icoraz gorzej z pracą,i po co porobili tylu super vaisorów ,przecież to my musimy na nich pracować a nie oni na nas

@myszka

Wiesz może, dlaczego firma Elica Group Polska preferuje zatrudnienie obcokrajowców zamiast pracowników z Polski? Jest to związane ze zbyt dużymi wymaganiami tutejszych pracowników, czy może są tego zupełnie inne powody? Napisz proszę, co wiesz na ten temat.

Filip
@Zbigniew

Tańsza siła robocza. Mało kto chce pracować za niskie pensje.

@Filip

przecież oni mają tyle samo włączając że mają dopłaty do mieszkań

@myszka

Pracownicy z zagranicy otrzymują od firmy Elica Group Polska dopłaty do mieszkań? Każdy z pracowników może liczyć na taki dodatek? Wiesz może, jakiego rzędu są to dopłaty? Są one uzależnione od wysokości czynszu znalezionych mieszkań, czy może firma sama proponuje jakieś miejsce zamieszkania? Proszę o odpowiedź, jak to wygląda.

Leo
@Zbigniew

Dopłaty do mieszkań mają tylko pracownicy z Ukrainy :) to są preferowani pracownicy

@Leo

Czy pracownicy z Polski w zamian za to, że pracownicy z Ukrainy otrzymują dopłaty do mieszkań, otrzymali może innego rodzaju dodatek rekompensujący im to? Chciałbym poruszyć jeszcze jeden dosyć istotny aspekt, mianowicie - czy w firmie Elica Group Polska panuje przyjazna i koleżeńska atmosfera? Można liczyć na pomoc i wsparcie pozostałych pracowników?

@Zbigniew

niema żadnego dodatku,atmosfera jak dla mnie jest ok to my pracownicy sami ją stwarzamy

Barbara
@myszka

Ale należy docenić fakt, że sama atmosfera między pracownikami firmy Elica Group Polska jest bardzo dobra. To bowiem sprawia, iż zdecydowanie lepiej Wam się pracuje, a i sama jej efektywność znacznie wzrasta. A czy pracodawca ten dba o nieustanne podnoszenie Waszych kwalifikacji? Mam tu na myśli organizowanie jakichś specjalistycznych szkoleń. Macie do nich dostęp?

TakNie2

@Barbara

tego nie wiem na 100 procent ale chyba tak

Adam
@myszka

To może będziesz w stanie napisać, czy pracując w tym miejscu, można liczyć na ewentualny awans? Pracodawca potrafi sam z siebie docenić zaangażowanych pracowników i sprawić, że będą rozwijać się w odpowiednim kierunku? Wielu pracowników poszukuje na rynku pracy pracodawców, którzy dają im możliwość jasnej i przejrzystej ścieżki zawodowej. Mam nadzieję, że przedstawisz, jak to wygląda w przypadku tej firmy.

@Adam

na awans można liczyć,ale lepiej niech odpowie na to pytanie kompetenta osoba

‚’’
@Adam

W tej firmie nie ma wansów jest tylko podnoszenie normy i ciągle pretensje .........

@‚’’

jak niema z pracownika na lidera a z lidera na supervaisora ,to chyba nazywa się awans

Olix
@Max

Dokładinie jak chcesz nawet niedziela!

ktosia
@Filip

i żeby chociaż na święta bony czy jaki ekwiwalent pieniężny dawali?..a tu-NIC :

Bartosz
@ktosia

Nie ma kompletnie żadnych dodatków? Może pracodawca zapewnia premie, które rekompensują brak bonów i innych ekwiwalentów pieniężnych? Jak wyglądają obecnie wynagrodzenia? Ktoś mający doświadczenia związane z pracą w firmie Elica Group Polska może się wypowiedzieć?

Dżej dżej
Nazwa działu: Produkcja

Nie polecam. Praca sama w sobie nie jest zła ,Ale współpracownicy to dramat.

Tak1Nie1

Karolaaajn
@Dżej dżej

To będzie moja pierwsza praca i co mógłbyś o niej powiedzieć jeszcze?

Misiek
Nazwa działu: Produkcja

Cześć wszystkim. Mam pytanko: czy Elica zatrudnia operatorów pras krawedziowych tzw zaginarek? Rozglądam się za pracą w okolicy. Ktoś wie na jakie zarobki można liczyć (mam już doświadczenie na takich maszynach) z góry dziękuję za jak najwięcej informacji na ten temat (zarobki i zatrudnienia) gdzie wyslac podanie? Czy u portiera? A może wiecie gdzie w okolicy szukają operatorów zaginarki?

Pracodawca

@Misiek

Tak, jak najbardziej szukamy operatorów zaginarek. Zapraszamy do przesłania aplikacji na adres e-mail: kariera@elica.com . O warunkach zatrudnienia zostanie Pan poinformowany podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

TakNie2
Max

Na dziale mechanicznym potworzono mnóstwo "sztucznych" miejsc pracy i nie ma komu robić. Kierowników i brygadzistów jest więcej niż samych pracowników a ich głównym zadaniem jest podglądanie i donoszenie na pracowników.

Tak2Nie

Fiona
@Max

A jak się pracuje na mechanicznym ?

Maslo

Auto przyjezdza spoznione na zaladunek kilka godzin,no i wiadomo ze trzeba czekać,ale wkońcu przychodzi Twoj czas i podjezdzasz pod hale i co sie dowiadujesz? Towar nie gotowy.Czy w terminie czy nie czekasz po kilka godzin

dd

Stażysta w Dziale Ciągłego Doskonalenia/Inżynieringu,ktos wie ile mozna na tej umowie zlecenie wyciagnac?

Michal
@dd

Mi powiedzieli 14 brutto. To chyba wychodzi 12 na rękę.

myszka

dlaczego nie ma teraz sobót pracujących ponoć miało być coraz lepiej,czy dlatego że jest tyle rządzących i kasa idzie na nierobów

Eryk

Z naszą wydajnością w pracy jest kiepsko i dlatego jest taki ścisły nadzór na pracownikami.

Tak2Nie1
Mała
@Eryk

Z naszą wydajnością? Poważnie? U nas w firmie leży zarządzanie ale zaczynając od góry. Przychodzą wadliwe komponenty które na innych działach są puszczane bo norma i wydajność jest a tak jak na okapy pod produkt gotowy jest odrzucany. Zamiast pracować my musimy wszystko obejrzeć. Druga sprawa planowanie i magazyny. Małe zmiany na każde inne produkcję graniczą z cudem aby je na czas pozwozic i wstawić. I nikt nie robi z tym nic planowanie planuje produkcję a komponenty są w tranzycie komponenty nieznalezione dawane są dalej do produkcji i tak właśnie linię stają i nie mają co robić

Agata

(usunięte przez administratora) Do pracy tam wezmą każdego kto ma dwie ręce jeśli ktoś szuka pracy na już no to na pewno tam znajdzie ale na dłuższą metę nie polecam , pracowałam ponad rok czasu mam dość

nobody

Co myślicie o brygadzistach w tej firmie?

Tak8Nie

@nobody

Nieroby i tyle.

sensej

Na jakie wynagrodzenie może liczyć automatyk?

Hera

Nprawde, chcecie wiedziec jak sie pracuje w elice? Place bardzo male( najnizsze w calej strefi ekonomicznej Jelcza Laskowic). Atmosfera okropna, tylko norma i norma, zepsute maszyny, brak jakiegokolwiek sprzetu, toalety zasikane, smierdzace bez papieu casem i bez wody:) Ale i tak najgorsi sa Ukraincy, nic ich nie pobije, leniwi trzeb pracowac za nich, bo nie dostaja premii za norme! posumowujac, nie polecam pracy, wiem ze gdzies trzeba pracowac, ale jesli jestes mloda osoba poszukujaca pracy, to nie pakuj sie tam, znajdziesz lepsza za ta kase:)

Tak8Nie

Iwona

@Sisi widzę że znasz firmę od środka jeśli piszesz o wynagrodzeniach, może opowiesz coś więcej o warunkach panujących w tym miejscu? Jaka jest atmosfera wewnątrz zespołu, jak wygląda podejście do pracownika? Czy oprócz pensji można liczyć na jakieś benefity pozapłacowe? Warto dzielić się takimi informacjami, to wiele wnosi dla ludzi odwiedzających ten wątek.

@Iwona

Uważam że pracownicy z wieloletnim stażem są niedocenione. Co rok powinny być podwyżki chociaż 50 zł to przez 10 lat pracy by się nazbierało i człowiek by czuł się doceniony. Tym bardziej że jakoś ludzi do pracy aż tylu nie ma. Firma nie docenia takich starych pracowników. I to uważam za błąd.

Ania

W biurach same nowe osoby .. rozpadł się inzyniering, planowanie...przez to mamy zamieszanie na produkcji.

Maniek

Witam wszystkich chciałbym spytać ile zarabiają u Was Brygadziści, Kierownicy. Pozdrawiam

Tak9Nie

Nikt
@Maniek

Za mało

Iwona

@prezes żadne treści nie są usuwane z serwisu gowork.pl bezpodstawnie. Nieważne, czy opinia jest pozytywna, czy negatywna, zawsze zostanie potraktowana tak samo. Wypowiedzi są usuwane jedynie, jeśli naruszyły wewnętrzny regulamin tego forum, który można znaleźć pod tym linkiem https://www.gowork.pl/regulamin

prezes

skoro usuwacie treści które naprawdę trzeba było by sprawdzić i przeanalizować piszę do osoby bardziej kompetentnej która zajmie się osobą usuwającą ważne treści które nie powinny być lekceważone i od razu usuwane żeby uniknąć konsekwencji nie na tym rzecz polega ludzie ogarnijcie się !

Miedzymiastowe

Pracuje ktos tam nadal? Mam pytanie o konkretna osobe jezdzaca na wozku Grzegorza czy ktos kojarzy.? Mam pytanie.

Tak11Nie

Berka

Krążą słuchy o jakiś podwyżkach wreszcie. Ktoś coś? Jest na co liczyć?

@Berka

Niby mają podjąć decyzję do końca czerwca.

@Berka

Będą podwyżki norm wydajności

Jakoś są podwyżki.

ewa

1600zl z wszystkimi premiami!!! 1900, jesli ma sie nocki

@ewa

Ja nie mam nocek i mam 1900.

Kuba

Jak już ktoś pisze o zarobkach to może trzeba podać wszystkie składniki!!!

ela

Jak sie pracuje w elice???Ograniczaja liczbe ludzi na linkach, jednoczesnie podnoszac normy, wciskaja nam ukraincow "do pomocy" ktorzy nie beda robic normy bo nic z tego nie maja, wiec to polacy musza za nich pracowac, zabieraja premie,( bo ciagle podwyzszaja normy), nie daja podwyzek tak to sa minusy!, a teraz pluy ..... i to tyle nie ma co napisac, bo ich zwyczajnie brakuje:)!!!!!

Tak7Nie

tymek

Zarobki w firmie 1600 zl na reke na lini produkcyjnej!

Tak6Nie

kalinka

witam, wczoraj ddalam komentarz a dzisiaj juz go nie ma, wiec nie ma sensu mowic jak sie pracuje w elice, skoro prawdziwe komentarze sa usowane, rozumiem ze jak pochwale firme to nikt tego nie usunie?? hahha

Stefan

Słyszałem, że firma ma dobrą opinię

Filip

Zastanawiająca jest ta cisza!!!

Igor

Jaką macie atmosferę w pracy? Na kasę chyba nie musicie narzekać?

@Igor

zależy kto nie musi narzekać na kasę bo na produkcji jest chyba coś nie tak o nawet nie można teraz w sobote dorobić

@Igor

a co do atmosfery jest ok ,tylko zawsze znajdzie się ktoś kto będzie narzekać

Zostaw opinię o Elica Group Polska Sp. z o.o. - Jelcz-Laskowice

Chcę opublikować:

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie