Elica Group Polska Sp. z o.o.

2.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Elica Group Polska Sp. z o.o.

Ola Nowy wpis

Witam, mam pytanie, jestem na wychowawczym a chxe wrocic, zy to prawda ze silniki i biura zostaly gdzies przeniesione? Jesli tak to gdzie, bardzo prosze o odpowiedz. I czy idac do biura mam isn na Inzynierska, czy na nowy adres?. Dziekuje za wszystkie odpowiedzi.

Maja Nowy wpis
@Ola

Nie słyszałam takiej informacji. Najszybciej dostaniesz odpowiedź jak tam zadzwonisz :)

Klimek
Kandydat

Pytanie ile da się na waszej produkcji zarobić z nadgodzinami

@Klimek

Zależy od tego jaką masz podstawę i odniej naliczają stawkę nadgodzinowa

@Klimek

W celu poznania warunków zatrudnienia zachęcamy do przesłania swojej aplikacji w odpowiedzi na ogłoszenie lub na adres mailowy kariera@elica.com. Kandydat zaproszony na spotkanie rekrutacyjne jest zapoznawany ze stanowiskiem pracy oraz są przedstawione dokładne warunki zatrudnienia. W przypadku pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z działem rekrutacji pod numerem tel. 71/ 381 04 68 lub 71/ 381 04 76.

Elf
@Elica Group Polska Sp. z o.o.

A jak sie pracowalo na okapach jest mozliwosc przyjac sie na silniki

@Elf

Dziękujemy za zainteresowanie Elica Group Polska. Zachęcamy do wysłania swojej aplikacji w odpowiedzi na zamieszczone ogłoszenia lub bezpośrednio na adres mailowy kariera@elica.com lub kontakt z działem rekrutacji pod numerem tel. 71/ 381 04 76 lub 71/ 381 04 77

Widłak wózkowy
Kandydat
@Elica Group Polska Sp. z o.o.

Pomocna odpowiedź, bez dwóch zdań.

Zełeński Nowy wpis
@3456

A dużo macie nadgodzin? Widziałem ostatnio że ludzie w sobotę jechali na drugą zmianę?

Asd
Kandydat

Wypowie się ktoś na temat zarobków na stanowisku lider/młodszy lider produkcji? Widziałem ostatnio ofertę na młodszego

Nowy wpis

@Asd

W celu poznania warunków zatrudnienia zachęcamy do przesłania swojej aplikacji w odpowiedzi na ogłoszenie lub na adres mailowy kariera@elica.com. Kandydat zaproszony na spotkanie rekrutacyjne jest zapoznawany ze stanowiskiem pracy, jak również przedstawiane są dokładne warunki zatrudnienia. W przypadku pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z działem rekrutacji pod numerem tel. 71/ 381 04 76 lub 71/ 381 04 77.

Pieskowy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.
Kandydat

Warto próbować tutaj? Chodzi mi o stanowisko magazyniera z udt. Najbardziej się boje, by po trzech miesiącach nie dostać kolejnej umowy, bo zamówien nie ma czy jeszcze jakieś wymowki.i szczerze mam dosyć swej pracy i szurniętych przelozonych, ale jest chociażby stabilnie więc...

Józek

Czy silnik które kiedyś mieściły się w Elice to nadal ta sama firma czy osobna ? Jak wygląda rekrutacja?Czy można się tam przenieść z okapów ? Czy trzeba się zwolnić i tam zatrudnić ?

Elf
@Józek

Trzeba sie zwolnic i przyjac na dzoal silniki bo tak zribilam bo mialam disc pracy na okapach

@Józek

Dziękujemy za zainteresowanie Elica Group Polska. Fabryka produkcji silników w dalszym ciągu jest częścią Elica Group Polska. Zachęcamy do przesłania swojej aplikacji w odpowiedzi na opublikowane ogłoszenie lub na adres mailowy kariera@elica.com. Po zapoznaniu się z nadesłanymi aplikacjami, rekruterzy kontaktują się z wybranymi kandydatami, którzy są zapraszani na rozmowę kwalifikacyjną. Następnie kandydaci są zapoznawani ze stanowiskiem pracy, jak również przedstawiane są dokładne warunki zatrudnienia. Każdy przypadek przesunięcia wewnętrznego między działami jest analizowany indywidualnie. W celu uzyskania jakichkolwiek informacji związanych z obecnym lub przyszłym stanowiskiem w EGP rekomendujemy skontaktować się z przełożonym. W przypadku pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z działem rekrutacji pod numerem tel. 71/ 381 04 76 lub 71/ 381 04 77

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Elica Group Polska Sp. z o.o.? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Brygadzista Produkcji?

Brygadier
@Pytanie

Jak masz doświadczenie to wystarczy. Nie jest lekko jak na Produkcji, ale idzie wszystko ogarnąć. Bądź sobą i to wystarczy!

Kandydat

Witam czy ktoś podpowie co u was się spawa bo chciałem się przyjąć do pracy

polo
@Mati

blachy różnej grubości na okapy

@polo

Polo jakie są normy wyśrubowane czy raczej light bo szykuje się żeby złożyć cv jeszcze chciałbym się dowiedzieć ile zarabiają na rękę tigowcy

polo
@Mati

norymy sa wszędzie dostaniesz na poczatek najniższa krajowa 3010 zl brutto plus dodatki 400 zł

@Mati

Dziękujemy za zainteresowanie Elica Group Polska. Na dziale obróbki mechanicznej spawa się stal czarną i nierdzewną. Grubość w większości przypadków wynosi między 0.5mm - 1mm. W celu uzyskania dokładnych informacji zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z działem rekrutacji pod numerem tel. 71/ 381 04 76 lub 71/ 381 04 68.

Ile czasu
Kandydat

Ile czasu w tej firmie przeciętnie mija od wysłania CV do podpisania umowy?

@Ile czasu

Dziękujemy za zainteresowanie Elica Group Polska. Czas trwania rekrutacji jest uzależniony od wakatu, na które aplikuje kandydat. W celu uzyskania dokładnych informacji zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z działem rekrutacji pod numerem tel. 71/ 381 04 64 lub 71/ 381 0476.

Nick
Kandydat

Czy Elica w danym momencie przyjmuje nowych pracowników na produkcję?

@Nick

Tak. Zachęcamy do wysłania swojej aplikacji w odpowiedzi na zamieszczone ogłoszenia lub bezpośrednio na adres mailowy kariera@elica.com

Kandydat

Najniższa krajowa na spawaniu to jakiś żart

Ebe ebe

Czy w elice pracuje dalej tak zwana różowa landyna czy może się zwolniła

Bolo

Czy w końcu ktoś zgłosi tæ sytuację ktòra ma miejsce w busie na trasie Niwki Wòjcice bo kierowca nie umie zareagować jest picie alkoholu wrzaski i piski przecież wytrzymać się nie da aż głową pęka

Gabriela
@Bolo

Drogi Bolo może powinieneś zmienić rodzaj transportu skoro przeszkadza ci gwar w busie gdzie jedzie piętnaście osób. Tak myślę że nie którzy ludzie nie potrafiący żyć w społeczeństwie to może lepiej niech się izolują. A ja się nie boją podpisać nie muszę kryć się pod pseudonimem więc ty Anetko też się podpisz.

@Gabriela

A kobieta się wcale nie odzywa widocznie komuś ktoś nie pasuje

@Gabriela

I jeszcze jedna prośba do pani Gabrielo ja ani Aneta się pani nie czepiamy nie piszemy o pani na forum i prośba aby pani się więcej nie czepiała bo ja nie pisałem nie wymieniałem imion a widocznie to pani poczuła cala winę że to pani tak się zachowuje ja przekaze Anecie i i powiem co pani napisała na forum

Nick
@Bolo

Mam zgłosić co pani przewozi w torbie do pracy

Mój Romek ma syfa
@Nick

To przecież sprawa tej Pani co przewozi w torebce.Hello

@Mój Romek ma syfa

nie chciałby byc na miejscu tej pani jak ja ochrona złapie i sprawdzi torebke

@Gabriela

Bo ta osoba jest fałszywa

@Bolo

a dlaczego pani tak uważa ze ta osoba jest fałszywa bo nie rozumiem aczkolwiek wiem jak pani sie zachowuje w paracy bo pracuje z pania na dziale i jak sie zachowuje pani czekając na busa

@Gabriela

kryjesz swoje prawdziwe fakty moze zgłosisz je do biura cała prawde to co sie działo w busie

Kasia
Kandydat

Witam jak sie pracuje na dziale silniki, kolezanka.pracowala tam.na lini pamak, ale to byl jakiis rok temu i sobie chwalila prace, wiec chcialbym sie dowiedziec. Jeszcze czy jest transport ze Strzelina i okolic, a i jacy sa kierownicy, da sie z nimi porozmawiac, maja ludzkie odruchy????? Z gory dziekuje za odpowiedz.

"mecenas" Leszek
Kandydat

Pod koniec października uczestniczyłem w rekrutacji na stanowisko "Inżynier UR". Zostałem zaproszony na rozmowę i tu pierwsze negatywne "zaskoczenia" 1. Adres spotkania podany w e-mail był inny od rzeczywistego. Co się nakrążyłem w okolicy i naklnąłem, to moje :-( 2. Spotkanie, odbyło się z opóźnieniem z nie mojej winy, pomimo tego, że pomimo trudności z pkt. 1 byłem ostatecznie przed czasem, 3. W trakcie rozmowy okazało się, że poszukują na to stanowisko osoby z doświadczeniem jako mechanika, chociaż z treści ogłoszenia to nie wynikało. (usunięte przez administratora) 5. Odpowiedź zwrotna co do wyników pierwszego etapu rekrutacji, jak mi powiedziano miała być w ciągu maks. 2 tygodni. Do tej pory jej nie otrzymałem, Dodatkowo wykonałem po tym czasie bezskutecznie moich kilki telefonów i SMS do Pani (usunięte przez administratora) 6. Jest to działanie co najmniej nie etyczne, że wprowadza się w błąd co do treści ogłoszenia o pracę kandydata, a następnie się "mieli go" w trakcie rozmowy o pracę i ostatecznie nie informuje o wyniku rozmowy rekrutacyjnej. Nie polecam tej firmy. Żenułła.

Czy w Elica Group Polska Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Anka35
Kandydat

Witam, czy to prawda jak piszą w ogłoszeniu że szukają do montażu osób na 1 zmiane 8-16 ?

Niania

Nie to nie prawda

Totoro
@Anka35

Szukają, mi proponowali na rozmowie rekrutacyjnej.

Inka
@Totoro

Mi tez proponowali, co z tego wyszlo? 2 zmiany.

@Anka35

Tak ale to jest tylko na jakiś czas pòźniej normalnie dwie zmiany o 6:00 do 14:00 i od 14:00 do 22:00

Andzia
@Anka35

Tak to prawda, na nowo powstałą linkę

Tak to prawda.Na nowej lince tak właśnie tam pracują od 8- 16

Iwona
@Pracownik

Są też nadgodziny czy raczej nie? Można tak jeszcze dorobić do pensji?

yo
@Iwona

Idź do domu a nie o nadgodzinach myslisz, trzeba odpoczac he

Pracuś
Kandydat

Witam. Jak jest z przyjęciem nowych pracowników na produkcję?

Nowa

Witam, piszecie, ze dzial silniki przeniesli do innej firmy, a ja wlasnie wracam z urlopu wychowawczego, czy dojazd jest dalej taki sam, tzn czy ludzie z okapow i silnikow dalej jezdza tym samym busem?

Brygadier
@Nowa

Tak, dojazd jest taki sam na tą chwilę. Pozdrawiam

Nowy
Kandydat

Witam czy ktoś się orientuję jak jest z pracą spawacza w elica? Jest ogłoszenie i nie wiem czy warto się tym interesować

Betti
@Nowy

Witam :) Czy ktoś się orientuje czy jest dojazd z Janikowa? Z góry dziekuję :)

@Nowy

Sprzęt stary ale działa. Spawanie blach 0.5mm - 0.8mm przeważnie. Praca na trzy zmiany, sobota dla chętnych. Kasa jaką sobie wynegocjujesz to masz. Ogólnie jak jest robota to spawasz, a jak nie ma to idziesz na maszynę albo na montaż robić. Za wiele się tam nie nauczysz o spawaniu ale robota sama w sobie nie jest zła. Ludzie w porządku przeważnie.

Urszula
@Bomba

Czy mogłabym się dowiedzieć jak wyglądają dokładnie godziny pracy na poszczególnych zmianach w Elice? I czy te soboty dla chętnych są jakoś dodatkowo płatne? :)

@Urszula

6-14, 14-22, 22-6 przerwa co dwie godziny, dwie 5 minut i jedna 20. Nadgodziny w tygodniu 50%, soboty 100%. Kiedyś za nocki był dodatek 50 zł za zmiane ale nie wiem jak jest teraz.

@Betti

jest dojazd z janikowa

Urszula
@Bomba

A jak często w Elice zdarzają się w tygodniu nadgodziny? Czy są spowodowane tym, że jest akurat więcej pracy czy są one dobrowolne i każdy może sobie dzięki nim 'dorobić' do wynagrodzenia? Jest ich jakiś limit? :P

@Urszula

Zależy od działu i tego czy jest co robić na Twoim stanowisku. Na mechanicznym stosunkowo często można zostać na 2 lub 4 godziny więcej. Na innych nie wiem.

Czy w Elica Group Polska Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Zostaw merytoryczną opinię o Elica Group Polska Sp. z o.o. - Jelcz-Laskowice

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Elica Group Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elica Group Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elica Group Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 8 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Elica Group Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Elica Group Polska Sp. z o.o., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Elica Group Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Elica Group Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Elica Group Polska Sp. z o.o.