Elica Group Polska Sp. z o.o.

2.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Elica Group Polska Sp. z o.o.

anonim Nowy wpis
Inne

Operator Wózka Widłowego jakie ma dokładne godziny pracy? W ogłoszeniu bardzo mało informacji a ja mam swoje oczekiwania też co do czasu pracy nie chce nie wiadomo ile siedzieć w zakładzie, raz tak w poprzedniej firmie już robiłem, zero życia.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.
 Pytanie

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie Elica Group Polska Sp. z o.o.? Pojawiło się ogłoszenie na GoWork.pl 2 lutego

Anna
Kandydat

Dzień dobry chciałam zapytać czy są przyjęcia do działu silniki

Nowy wpis

Pracodawca

@Anna

Tak. Zachęcamy do wysłania swojej aplikacji w odpowiedzi na zamieszczone ogłoszenia lub bezpośrednio na adres mailowy kariera@elica.com. Dodatkowym rozwiązaniem jest także możliwość zostawienia swojego CV w dedykowanej skrzynce przy wejściu do firmy na ochronie.

anonim Nowy wpis
Inne

Czy to, czego wymaga się od Montażysty na dziale silników zgadza się z zarobkami, jakie są tu do osiągnięcia? Prócz dyspozycyjności, są wobec kandydata i inne oczekiwania, takie jak, umiejętność pracy zespołowej, dokładność i nastawienie na jakość, a mile widziane jest doświadczenie w pracy na produkcji.

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Witam, czy są jakieś testy na początku, jak wygląda robota?

Pracodawca

@Kandydat

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. W celu weryfikacji posiadanych kompetencji oraz wybrania najlepszych kandydatów, podczas rekrutacji na niektóre stanowiska są przeprowadzane testy. Aby poznać więcej szczegółów dotyczących pracy, zachęcamy do przesłania swojej aplikacji w odpowiedzi na nasze ogłoszenia, a rekruter podczas rozmowy rekrutacyjnej przekaże niezbędne informacje.

anonim
Inne

Jak się przyjrzałem, to widzę, że oferta dla pracownika produkcji czynna do końca miesiąca. A wśród tego, co trzeba mieć, to podają, że wskazana jest dokładność i nastawienie na wysoką jakość pracy, umiejętność pracy zespołowej, a także dyspozycyjność. O co więc chodzi z tą dyspozycyjnością, jakie są godziny pracy? I jakie pieniądze lądują na koncie po przepracowanym miesiącu?

Pracodawca

@anonim

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Dyspozycyjność, o której mowa, dotyczy gotowości do pracy w systemie 2 lub 3-zmianowym, a także sporadycznie pracujących sobót. W celu zapoznania się z naszą ofertą zapraszamy do przesłania swojej aplikacji w odpowiedzi na nasze ogłoszenia, a następnie po weryfikacji i zaproszeniu do siedziby firmy kandydat zostaje zapoznany z warunkami finansowymi.

anonim
Inne

Po ośmiu latach pracy występuje lekka nadwyżka nad minimalna? Tak przynajmniej było napisane jakiś czas temu, ale o co konkretnie chodzi, jakie to kwoty? I czy ludzie sami chodzą po podwyżki czy trzeba czekać aż pracodawca cos podrzuci?

KOKESZKO
Pracownik

Pracuje w Elica ponad półtora roku i jest ok.Wynagrodzenie co do innych zakładów jest bardzo dobre,oczywiście ludzie którzy przyjmują się do pracy z dwoma lewymi rękami i negatywnym podejściem do pracy piszą opinie negatywne.Do ludzi którzy są zainteresowani TO JEST ZAKŁAD PRACY A NIE PRZECZKOLE

Małgorzata
Kandydat
@KOKESZKO

To prawda, praca jest od tego żeby pracować. Powiesz więcej na temat zarobków, które twoim zdaniem są w porównaniu do innych zakładów bardzo dobre. Ile można zarobić na stanowiku pracownika produkcji, uda się więcej niż 4000?

KOKESZKO
Pracownik
@Małgorzata

Udaj się na rekrutacje i tam się dowiesz wszystkiego

Krystyna
Inne
@KOKESZKO

No ok, ok, wiadomo praca. Ale jak już jest tu porównanie co do innych miejsca pracy, to jak wygląda ta kwestia z umowami. Jakie dają tutaj umowy? OD razu UoP i jak to kształtuje się na tle innych firm w okolicy?

Dzn
Pracownik
@Małgorzata

Jeśli w grę wchodziły by godziny nocne oraz częsta praca 6dni w tygodniu , myślę że jest to bardzo możliwe.

Dzn
Pracownik
@Krystyna

Umowa na okres próbny 3miesiace, później przeważnie UoP na rok lub 2

1
Krystyna
Inne
@Dzn

A za godziny pracy w nocy płaca jakiś extra, czy jest normalna stawka? I czy w ten noce pracujące firma zapewnia jakiś ciepły posiłek pracownikom?

rambo
Były pracownik
@Małgorzata

nie masz szans zeby w tej firmie zarobic 4 tys na produkcji nawyzej to zarobisz niecałe 3 tys i to wątpliwe więc na takie zarobki nie licz

Krystyna
Kandydat
@rambo

Ale te 3 tys to jest sama pensja podstawowa, czy z premiami, dodatkami czy jakimiś nadgodzinami?? Co składa się na te kwotę?

rambo
Były pracownik
@Krystyna

te niecałe 3 tys to jest to co dostaniesz z premiami itd wiec nie licz na 4 tys to nie w tym zakladzie

Krystyna
Kandydat
@rambo

Uuuu a jak taki pracownik, który popracował tu np. 2 lata i chce odejść, bo uważa, że ma za małą pensję, t firma podnosi pensję, czy pozwala doświadczonej osobie odejść? Jak to jest?

rambo
Były pracownik
@Krystyna

napewno ci nie podniosa pensji żebyś nie odeszła z zakładu na to nie licz :) powiedza ze na twoje miejsce jest wielu chetnych (ukraincow)

rambo
Były pracownik
@KOKESZKO

jak pracujesz na magazynie lakierni czy na mechanicznym lub w biurze to masz lekką robote więc nie pisz głupot że jest ok bo jak trafisz na linię to tam jest przekopane podam przykład --pracując na pakowaniu to nie dość że musisz okapy pakować do kartonów + kominy+ komponenty to jeszcze musisz na niektórych liniach materiał sobie przywozić z pola bo dokładacz się nie wyrabia ( też ma dużo roboty) a kobiety co skręcają okapy nie czekają tylko robią i linia za chwile pełna i masz potem (usunięte przez administratora) i tak cały czas przez 8 godzin a jeszcze kierownik się czepia czego tak wolno czego linka pełna itd nie piszę że na wszystkich linkach tak jest ale na większości :)więc w zalezności gdzie pracujesz to i tak nie jest lekko

Blanka
Inne
@rambo

Ja mam inne pytanie, czy jest jakakolwiek szansa, aby po pracy np. na lakierni przejść do pracy biurowej? Zdarzają się takie awanse jak się ma odpowiednie doświadczenie?

rambo
Były pracownik
@Blanka

to juz nie do mnie pytanie bo o takim awansie nie slyszałem to juz w kadrach na te pytanie odpowiedzą

Pracodawca

@Blanka

Zachęcamy do śledzenia bieżących rekrutacji w dostępnych kanałach komunikacji wewnętrznej, tj. Biuletyn informacyjny, zakładowa gazetka, tablice HR, prezentacje na TV w ciągach komunikacyjnych, itp. W przypadku chęci udziału w rekrutacji wewnętrznej zachęcamy do przyniesienia CV do działu HR. Po zapoznaniu się ze wszystkimi aplikacjami, rekruterzy kontaktują się z wybranymi kandydatami, którzy są zapraszani na rozmowę kwalifikacyjną.

Pucuś
Pracownik
@Małgorzata

Zależy czy robisz na 1 zakładzie czy na 2 jak będziesz robić nocki, 2 soboty to może

Dziunia
Pracownik
@Małgorzata

Kobieto pracuje 8 lat i mam niewiele więcej jak średnia krajowa

Administrator

Firma Elica Group Polska Sp. z o.o. rekrutowała na stanowisko Operator Maszyn. Czy nadal poszukują pracowników? Średnie zarobki na tym stanowisku wynoszą 3700 .

Bartosik
Pracownik
 Pytanie

Chłopie, ludzie odchodzą po tygodniu. Ciężko kumasz???

Małgorzata
Inne
@Bartosik

A wynagrodzenie adekwatne do ciężkiej pracy czy niekoniecznie? Ile można zarobić na początek pracy?

Pracodawca

@Małgorzata

W celu poznania warunków zatrudnienia zachęcamy do przesłania swojej aplikacji w odpowiedzi na ogłoszenie lub na adres mailowy kariera@elica.com. Kandydat zaproszony na spotkanie rekrutacyjne jest zapoznawany ze stanowiskiem pracy, jak również przedstawiane są dokładne warunki zatrudnienia, w tym wysokość wynagrodzenia odpowiadająca prezentowanemu stanowisku. W przypadku pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z działem rekrutacji pod numerem tel. 71/ 381 04 76 lub 71/ 381 04 77.

Mati
Kandydat
@Elica Group Polska Sp. z o.o.

Witam .Chciałabym pilnie skontaktować się z działem HR ale wszystkie numery do kontaktu które widnieją na stronie są niedostępne.Prosze o nr aktualny do kadr.Pozdrawiam

1

Pracodawca

@Mati

Zapraszamy do kontaktu w dni powszednie od godz. 9:00 do godz. 15:00. • Dział rekrutacji nr tel. 71/ 381 04 76 lub 71/ 381 04 77. • Dział kadr nr tel. 71/ 381 04 74 lub 71/ 381 04 78.

Pracodawca

@Mati

Dziękujemy za informację. Informujemy, iż oba numery są aktywne od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 15:00, z wyjątkiem tzw. długich weekendów.

Pucuś
Pracownik
@Małgorzata

Małgorzata po pierwszej wypłacie sama zobaczysz czy warto czy nie. Plus taki że dojazd jest za darmo

Hubert
Kandydat
 Pytanie

Witam serdecznie Czy są jakieś przyjęcia na operatora wózka widłowego? Jeśli tak to gdzie można złożyć podanie Pozdrawiam

Pracodawca

@Hubert

Tak. Zachęcamy do wysłania swojej aplikacji w odpowiedzi na zamieszczone ogłoszenia lub bezpośrednio na adres mailowy kariera@elica.com. Dodatkowym rozwiązaniem jest także możliwość zostawienia swojego CV w dedykowanej skrzynce przy wejściu do firmy na ochronie.

Lenka
Kandydat
@Elica Group Polska Sp. z o.o.

Można wiedzieć, czy na tego operatora to trzeba mieć uprawnienia? No bo jak ktoś nie ma, to czy firma finansuje wyrobienie takich dokumentów??

Pracodawca

@Hubert

Tak. Zachęcamy do wysłania swojej aplikacji w odpowiedzi na zamieszczone ogłoszenia lub bezpośrednio na adres mailowy kariera@elica.com. Dodatkowym rozwiązaniem jest także możliwość zostawienia swojego CV w formie papierowej wrzucając je do dedykowanej skrzynki przy wejściu do firmy na ochronie.

Zainteresowany
Kandydat
 Pytanie

Elica, moje pytanie jest takie, czemu tu są tak złe opinie czy rzeczywiście jest tak kiepsko w tej firmie?

rambo
Były pracownik
@Zainteresowany

na lini jest ciezko zalezy gdzie trafisz jak na pakowanie to masz przewalone norma wygorowana -zalezy od linii od 36 sztuk na godzine do nawet 70 na godzine i jeszcze dra gęby czego tak wolno wiec nie jest ciekawie

Krystyna
Inne
@rambo

Mnie interesuje, czy na pakowaniu firma zapewnia jakąś odzież ochronną firmową? Czy jest wymagany jakiś konkretny strój, czy raczej dowolność? Albo może jest jakaś odzież bhp wymagana?

Pracodawca

@Krystyna

Firma zapewnia odzież roboczą oraz niezbędne środki ochrony indywidualnej przewidziane dla każdego stanowiska.

rambo
Były pracownik
@Krystyna

dostajesz firmowe koszulki buty a spodnie swoje tylko z dlugimi nogawkami rekawiczki dostajesz a potem wybierasz sobie z maszyny

Radek
Kandydat
@Elica Group Polska Sp. z o.o.

Witam Jaki jest numer telefonu aktualny do kadr do Elica bo ten co widnieje na stronie to nie odpowiada.Pozdrawiam

Robert
Kandydat

Witam, chcialbym zapytac, czy jak moge podjac prace dopiero w styczniu 2024 warto juz teraz aplikowac na dane stanowisko czy jest to zdecydowanie za wczesnie. Nie moge podjac pracy wczesniej, gdyz przebywam za granica ale planuje pod koniec tego roku wrocic. Z powazaniem Rob

Dzn
Pracownik
@Robert

Robert, to sporo za wcześnie. Czas rekrutacji zajmuje max miesiąc, nie ma sensu składać papierów aż tak do przodu, jeśli będziesz zdecydowany na pracę w Elica napisz do mnie na e-mail polecę cię do pracy. Mój adres e-mail jarek.jorum@tlen.pl

1
Ola
Pracownik
 Pytanie

Witam, mam pytanie, jestem na wychowawczym a chxe wrocic, zy to prawda ze silniki i biura zostaly gdzies przeniesione? Jesli tak to gdzie, bardzo prosze o odpowiedz. I czy idac do biura mam isn na Inzynierska, czy na nowy adres?. Dziekuje za wszystkie odpowiedzi.

Myszka
Pracownik
@Ola

Tak silniki zostały przeniesione na europejską na stary italmetal,biura też są

1

Pracodawca

@Ola

Dzień dobry, dział silników obecnie mieści się w Łęgu przy ulicy Europejskiej 2. W celu uzyskania niezbędnych informacji, prosimy o kontakt z działem HR pod numerem tel. 518 755 241.

orzeł
Były pracownik
@Elica Group Polska Sp. z o.o.

Witam czy na dział silników są przyjęcia dla mężczyzn czy tylko dla kobiet, jeżeli już pracowałem w Elice czy można wrócić z powrotem. pozdrawiam

Pracodawca

@orzeł

Dziękujemy za zainteresowanie Elica Group Polska. Na dziale silników są dedykowane stanowiska zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Każda złożona aplikacja jest analizowana indywidualnie, zatem zachęcamy do przesłania swojego CV w odpowiedzi na opublikowane ogłoszenie lub na adres mailowy kariera@elica.com. Po zapoznaniu się z nadesłanymi aplikacjami, rekruterzy kontaktują się z wybranymi kandydatami, którzy są zapraszani na rozmowę kwalifikacyjną. W przypadku pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z działem rekrutacji pod numerem tel. 71/ 381 04 76 lub 71/ 381 04 77

KOKESZKO
Pracownik

PRZEDSZKOLE przepraszam za błąd????????

Zofia
Inne

Widziałam w ogłoszeniu na technika ds napraw, że to praca w systemie 3-zmianowym. w jakich konkretnie godzinach. Poza tym widziałam, że oferują pakiet świadczeń socjalnych. Wszystko w całości finansuje pracodawca czy trzeba też coś od siebie dawać?

Pracodawca

@Zofia

Dziękujemy za zainteresowanie Elica Group Polska. Praca w systemie 3 zmianowym odbywa się w godzinach 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00 oraz 22:00 - 6:00. W celu poznania warunków zatrudnienia oraz szerokiej oferty pakietu socjalnego zachęcamy do przesłania swojej aplikacji w odpowiedzi na ogłoszenie lub na adres mailowy kariera@elica.com. Kandydat zaproszony na spotkanie rekrutacyjne jest zapoznawany ze stanowiskiem pracy, jak również przedstawiane są dokładne warunki zatrudnienia wraz z finansowanymi przez pracodawcę benefitami. W przypadku pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z działem rekrutacji pod numerem tel. 71/ 381 04 76

Barbara
Inne

Hej, widzę że szukają zarówno montażystów jak i montażystek, czy jakieś panie już tam pracują? Tak przede wszystkim to bym chciała się dowiedzieć czegoś odnośnie tych zmian, bo w ogłoszeniu jest „albo”, można sobie wybrać, czy się przychodzi na 2 czy 3, jak komuś nocki nie pasują np.?

Pracodawca

@Barbara

Dziękujemy za zainteresowanie Elica Group Polska. Ilość zmian jest uzależniona od działu, na który zostaje zatrudniony pracownik. W firmie Elica są działy, na których pracuje się w systemie 3-zmianowym, jak i w systemie 2-zmianowym. W celu poznania warunków zatrudnienia zachęcamy do przesłania swojej aplikacji w odpowiedzi na ogłoszenie lub na adres mailowy kariera@elica.com. Kandydat zaproszony na spotkanie rekrutacyjne jest zapoznawany ze stanowiskiem pracy, jak również przedstawiane są dokładne warunki zatrudnienia. W przypadku pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z działem rekrutacji pod numerem tel. 71/ 381 04 76

Operator
Kandydat
 Pytanie

Ile zarabia operator wózka widłowego netto i czy są nadgodziny?

Pracodawca

@Operator

W celu poznania warunków zatrudnienia zachęcamy do przesłania swojej aplikacji w odpowiedzi na ogłoszenie lub na adres mailowy kariera@elica.com. Kandydat zaproszony na spotkanie rekrutacyjne jest zapoznawany ze stanowiskiem pracy, jak również przedstawiane są dokładne warunki zatrudnienia. Wysokość wynagrodzenia jest uzależniona od systemu zmianowego, w którym jest zatrudniony pracownik. W przypadku pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z działem rekrutacji pod numerem tel. 71/ 381 04 76 lub 71/ 381 04 77.

Zainteresowany
Kandydat
 Pytanie

Witam!! Proszę o informację związku ze zmianami w ogłoszeniu są albo na dwie zmiany albo na trzy od czego to zależy . Jakie są płace w tej firmie?

Pracodawca

@Zainteresowany

Dziękujemy za zainteresowanie Elica Group Polska. Ilość zmian jest uzależniona od działu, na który zostaje zatrudniony pracownik. W firmie Elica są działy, na których pracuje się w systemie 3-zmianowym, jak i w systemie 2-zmianowym. Wysokość wynagrodzenia jest uzależniona stanowiska, na którym zostaje zatrudniony kandydat. W celu poznania warunków zatrudnienia zachęcamy do przesłania swojej aplikacji w odpowiedzi na ogłoszenie lub na adres mailowy kariera@elica.com. Kandydat zaproszony na spotkanie rekrutacyjne jest zapoznawany ze stanowiskiem pracy, jak również przedstawiane są dokładne warunki zatrudnienia. W przypadku pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z działem rekrutacji pod numerem tel. 71/ 381 04 76

Bartosik
Pracownik

Szkolenia szkolenia szkolenia

Ilona
Inne
@Bartosik

Fajno, znaczy, że teraz przyjmują na produkcję i na starcie tak szkolą od A do Z? Czy co miałeś na myśli? Wiesz, człowiekowi zależy się dowiedzieć, praca potrzebna jak płakać, to liczy, że się od życzliwego coś dowie, takiego serio, przydatnego.

Zostaw merytoryczną opinię o Elica Group Polska Sp. z o.o. - Jelcz-Laskowice

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Elica Group Polska Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Elica Group Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Elica Group Polska Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 17 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

  • Jak wygląda rekrutacja do firmy Elica Group Polska Sp. z o.o.?

    Kandydaci do pracy w Elica Group Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Elica Group Polska Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii