Elica Group Polska Sp. z o.o.

Opinie o Elica Group Polska Sp. z o.o.

Ile czasu

Ile czasu w tej firmie przeciętnie mija od wysłania CV do podpisania umowy?

@Ile czasu

Dziękujemy za zainteresowanie Elica Group Polska. Czas trwania rekrutacji jest uzależniony od wakatu, na które aplikuje kandydat. W celu uzyskania dokładnych informacji zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z działem rekrutacji pod numerem tel. 71/ 381 04 64 lub 71/ 381 0476.

Czy Elica w danym momencie przyjmuje nowych pracowników na produkcję?

Tak. Zachęcamy do wysłania swojej aplikacji w odpowiedzi na zamieszczone ogłoszenia lub bezpośrednio na adres mailowy kariera@elica.com

Ebe ebe

Czy w elice pracuje dalej tak zwana różowa landyna czy może się zwolniła

Bolo

Czy w końcu ktoś zgłosi tæ sytuację ktòra ma miejsce w busie na trasie Niwki Wòjcice bo kierowca nie umie zareagować jest picie alkoholu wrzaski i piski przecież wytrzymać się nie da aż głową pęka

Gabriela
@Bolo

Drogi Bolo może powinieneś zmienić rodzaj transportu skoro przeszkadza ci gwar w busie gdzie jedzie piętnaście osób. Tak myślę że nie którzy ludzie nie potrafiący żyć w społeczeństwie to może lepiej niech się izolują. A ja się nie boją podpisać nie muszę kryć się pod pseudonimem więc ty Anetko też się podpisz.

@Gabriela

A kobieta się wcale nie odzywa widocznie komuś ktoś nie pasuje

@Gabriela

I jeszcze jedna prośba do pani Gabrielo ja ani Aneta się pani nie czepiamy nie piszemy o pani na forum i prośba aby pani się więcej nie czepiała bo ja nie pisałem nie wymieniałem imion a widocznie to pani poczuła cala winę że to pani tak się zachowuje ja przekaze Anecie i i powiem co pani napisała na forum

@Bolo

Mam zgłosić co pani przewozi w torbie do pracy

Mój Romek ma syfa

To przecież sprawa tej Pani co przewozi w torebce.Hello

@Mój Romek ma syfa

nie chciałby byc na miejscu tej pani jak ja ochrona złapie i sprawdzi torebke

@Gabriela

Bo ta osoba jest fałszywa

@Bolo

a dlaczego pani tak uważa ze ta osoba jest fałszywa bo nie rozumiem aczkolwiek wiem jak pani sie zachowuje w paracy bo pracuje z pania na dziale i jak sie zachowuje pani czekając na busa

@Gabriela

kryjesz swoje prawdziwe fakty moze zgłosisz je do biura cała prawde to co sie działo w busie

Witam jak sie pracuje na dziale silniki, kolezanka.pracowala tam.na lini pamak, ale to byl jakiis rok temu i sobie chwalila prace, wiec chcialbym sie dowiedziec. Jeszcze czy jest transport ze Strzelina i okolic, a i jacy sa kierownicy, da sie z nimi porozmawiac, maja ludzkie odruchy????? Z gory dziekuje za odpowiedz.

"mecenas" Leszek

Pod koniec października uczestniczyłem w rekrutacji na stanowisko "Inżynier UR". Zostałem zaproszony na rozmowę i tu pierwsze negatywne "zaskoczenia" 1. Adres spotkania podany w e-mail był inny od rzeczywistego. Co się nakrążyłem w okolicy i naklnąłem, to moje :-( 2. Spotkanie, odbyło się z opóźnieniem z nie mojej winy, pomimo tego, że pomimo trudności z pkt. 1 byłem ostatecznie przed czasem, 3. W trakcie rozmowy okazało się, że poszukują na to stanowisko osoby z doświadczeniem jako mechanika, chociaż z treści ogłoszenia to nie wynikało. (usunięte przez administratora) 5. Odpowiedź zwrotna co do wyników pierwszego etapu rekrutacji, jak mi powiedziano miała być w ciągu maks. 2 tygodni. Do tej pory jej nie otrzymałem, Dodatkowo wykonałem po tym czasie bezskutecznie moich kilki telefonów i SMS do Pani (usunięte przez administratora) 6. Jest to działanie co najmniej nie etyczne, że wprowadza się w błąd co do treści ogłoszenia o pracę kandydata, a następnie się "mieli go" w trakcie rozmowy o pracę i ostatecznie nie informuje o wyniku rozmowy rekrutacyjnej. Nie polecam tej firmy. Żenułła.

Anka35

Witam, czy to prawda jak piszą w ogłoszeniu że szukają do montażu osób na 1 zmiane 8-16 ?

Niania

Nie to nie prawda

Totoro
@Anka35

Szukają, mi proponowali na rozmowie rekrutacyjnej.

Inka
@Totoro

Mi tez proponowali, co z tego wyszlo? 2 zmiany.

@Anka35

Tak ale to jest tylko na jakiś czas pòźniej normalnie dwie zmiany o 6:00 do 14:00 i od 14:00 do 22:00

Andzia
@Anka35

Tak to prawda, na nowo powstałą linkę

Tak to prawda.Na nowej lince tak właśnie tam pracują od 8- 16

Iwona

Są też nadgodziny czy raczej nie? Można tak jeszcze dorobić do pensji?

yo
@Iwona

Idź do domu a nie o nadgodzinach myslisz, trzeba odpoczac he

Pracuś

Witam. Jak jest z przyjęciem nowych pracowników na produkcję?

Nowa

Witam, piszecie, ze dzial silniki przeniesli do innej firmy, a ja wlasnie wracam z urlopu wychowawczego, czy dojazd jest dalej taki sam, tzn czy ludzie z okapow i silnikow dalej jezdza tym samym busem?

Brygadier
@Nowa

Tak, dojazd jest taki sam na tą chwilę. Pozdrawiam

Witam czy ktoś się orientuję jak jest z pracą spawacza w elica? Jest ogłoszenie i nie wiem czy warto się tym interesować

Betti
@Nowy

Witam :) Czy ktoś się orientuje czy jest dojazd z Janikowa? Z góry dziekuję :)

@Nowy

Sprzęt stary ale działa. Spawanie blach 0.5mm - 0.8mm przeważnie. Praca na trzy zmiany, sobota dla chętnych. Kasa jaką sobie wynegocjujesz to masz. Ogólnie jak jest robota to spawasz, a jak nie ma to idziesz na maszynę albo na montaż robić. Za wiele się tam nie nauczysz o spawaniu ale robota sama w sobie nie jest zła. Ludzie w porządku przeważnie.

@Bomba

Czy mogłabym się dowiedzieć jak wyglądają dokładnie godziny pracy na poszczególnych zmianach w Elice? I czy te soboty dla chętnych są jakoś dodatkowo płatne? :)

@Urszula

6-14, 14-22, 22-6 przerwa co dwie godziny, dwie 5 minut i jedna 20. Nadgodziny w tygodniu 50%, soboty 100%. Kiedyś za nocki był dodatek 50 zł za zmiane ale nie wiem jak jest teraz.

@Betti

jest dojazd z janikowa

@Bomba

A jak często w Elice zdarzają się w tygodniu nadgodziny? Czy są spowodowane tym, że jest akurat więcej pracy czy są one dobrowolne i każdy może sobie dzięki nim 'dorobić' do wynagrodzenia? Jest ich jakiś limit? :P

@Urszula

Zależy od działu i tego czy jest co robić na Twoim stanowisku. Na mechanicznym stosunkowo często można zostać na 2 lub 4 godziny więcej. Na innych nie wiem.

Lala

Witam, piszecie ze pamak przeniesli na intelmetal, czy to inna firma, wJelczu bo sie nie orientuje?

Myszka
@Lala

Jest ta sama firma tylko całe silniki przenoszą na stary italmetalu w starej będą same okapy i mechaniczny

Mech
@Myszka

To nie jest ta sama firma, silniki teraz są Fime nie Elica. To pdwykonawca eliki, oddzielna firma. Łączy ich tylko wspólny transport.

Miłe zaskoczenie atmosferą w pracy.

Hxhchc

Dobra A teraz tak na serio jak tam jest dostanę te 3500 brutto są jakieś nadgodzinki

@Hxhchc

proszę jakie 3500 brutto to po paru latach pracy w firmie na początek najniższa krajowa czyli w tym roku 2800 brutto plus dwie premie produkcyjna 200 i za dyspozycyjność 200 zł

Klimek

Czy w elice robią ładne młode dziewczyny ????

Kemil
@Klimek

Oczywiście i mądre

Klimek
@Kemil

O a wolne

Urszula

Jak oceniacie pracę w Elica Groupie jako pracownik produkcji? Widziałam, że pojawiła się oferta pracy i zastanawiam się jak się tutaj pracuje. Jak wyglądają wspomniane w ofercie premie za obecność i dodatki? Jaką frekwencję trzeba mieć aby się załapać na takie premie i ile wynoszą?

Dzień dobry! Czy zatrudniają Państwo obcokrajowców bez pośredników do pracy na produkcję bądź na magazyn? Czy tylko i wyłącznie przez firmę - posrednika?

Anka35

A czy ktoś z Was dojeżdza od strony Czernicy?

loloa
@Anka35

tak wogóle to mamy bezpłatny transport firmowy ale nie z każdej miejscowości dojeżdzaja musialabyś się w biurze spytać o dojazd z twojej miejscowości

@loloa

Wiem, wlasnie od mojej strony nie ma firmowego dojazdu.

Jan

Witam sprawie pracy czy są przyjęcia do pracy pakowacz okapów

Niania
@Jan

Tak

N

Na czym polega praca montażysta/pakowanie 8-16? Jest ciężko fizycznie i psychicznie? Jakieś normę? Praca na stające?

Xxx
@N

Otwarta jest nowa linia , praca polega na skręcenie elementów danego okapu.

Andzia
@N

praca na progdyż dukcji na kazdym dziale wygląda inaczej kdyz każdy dział produkuje coś innego ja jako montażysta na okapach montujemy okapy od podstaw czyli od silnika aż po samą blachę a okapy pakują tyko panowie jest to niestety praca stojąca całe osiem godzin.Na każdej lince są ustalone normy produkcyjne jeśli zmiany wyrabiaja miesięcznną normę to mamay za to płaconą premię produkcyjna 200 zł a jeśli wyrobimy mniejszą normę to mamy placone mniej no a jeśli tej normy nie wyrobimy to nie ma żadnej premii jest też premia za obecność jeśli jesteś w pracy cały miesiąc to masz premię 200 zł

Brygadier
@N

Cześć, pakowacz -pakuje gotowy okap do kartonu i daje na paletę za pomocą żurawia . Początek nowej linii wszystko na spokojnie się rozkręca także luz

Lala

Witam czy na dziale silniki, nadal jest linia pamak,?

Gh3
@Lala

Tak linia pamak dalej jest ale dział silniki przenoszą do intelmetalu

Myszka
@Lala

Pamaku jest przeniesiony już na italmetalu

Zostaw merytoryczną opinię o Elica Group Polska Sp. z o.o. - Jelcz-Laskowice

• Jak się pracuje w Elica Group Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elica Group Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elica Group Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 17 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Elica Group Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Elica Group Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Elica Group Polska Sp. z o.o.