Elica Group Polska Sp. z o.o.

Opinie o Elica Group Polska Sp. z o.o.

Lala

Witam czy na dziale silniki, nadal jest linia pamak,?

Gh3
@Lala

Tak linia pamak dalej jest ale dział silniki przenoszą do intelmetalu

Myszka
@Lala

Pamaku jest przeniesiony już na italmetalu

Nowa

Cześć. A co myślicie o kierownictwie na okapach? Słyszałam same negatywne opinie zanim się zatrudniłam... pracuje kilka tygodni i jestem mile zaskoczona.

@Nowa

Cześć. Ogólnie z każdym można się dogadać ,także nie ma co narzekać. Będzie raz lepiej raz gorzej, ale wiesz jak to mówią ,, wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma ,,. Uważam , że kierownictwo daje radę. Pozdrawiam serdecznie ????

Magazynier

Oczywiście chodzi o produkcję na okapach wiecie o kogo chodzi każdy tą osobę zna

Magazynier

Widzieliście mam ròżowa landryne na naszej zmianie

Studentka

Czy jest możliwość odbycia praktyki w tym zakładzie? Kierunek studiów: Zarządzanie i inżynieria produkcji, 6 tygodni praktyki od czerwca do sierpnia

Martin

Witam, jakie zarobki zaczynając od pracownika produkcji i stanowisko wyżej - brutto? Jak z premią?

Luki

Witam. Ile zarabia się netto w tej firmie na stanowisku montera ?

Xxd
@Luki

Ktoś

Hej czy moze mi ktoś powiedzieć czy kierownikiem jest Zośka?

Andzia
@Ktoś

Nie ona już nie pracuje

Andzia
@Ktoś

Zośka nie jest kierownikiem ona już nie pracuje

Bolo

Droga Gabrielo już wiesz kim jest ten Bolo to dobrze i Anety się nie czepiać a twoje zachowanie jest krytyczne jak będę chciał to to zgłoszę do biura

@zainteresowana

Hej może mi ktoś napisać jaka jest praca na kontroli jakości? To samodzielne stanowisko, czy praca w grupie? I jak z zarobkami?

Betty

Witam:) Czy ktoś się orientuje czy jest dojazd do pracy z Janikowa?

Lola
@Betty

Jest dojazd z Janikowa

Dariusz

A jakie wam przysługują benefity ?

Ciekawosc

Jak to wyglada z wypowiedzeniem w tej firmie?

Miły

Witam czy są przyjęcia do pracy w Elice na Parkowaniu okapów

@Miły

Cały czas są przyjęcia.

cola
@Miły

jasne zawsze

Jolalojalna

Pracowalam tam na lince i powiem szczerze że robota nie jest zła.... Ale z tego co zauwazylam to najgorzej maja operatorzy wozkow. Jak dla mnie to są magicy.To cud ze tam jeszcze nikogo nie rozjechali. Nie ma miejsca wydzielonego dla wozkow. Biegaja piesi i wozki na jednej drodze. Miejsca jest na styk.Jeszcze każdy tyłem jezdzi bo takie gabaryty maja na widlach ze z nic z przodu nie widac.Z jednym rozmawialam to mowil ze non stop maja tyle roboty ze na kibel nie ma czasu a wszedzie przyjmuja ludzi tylko nie do nich. Co do ludzi to jest tak jak wszedzie gdzie robi mnostwo ludzi.

Paula

witam. Jutro mam rozmowę o pracę .Zapomniałam dopytać przez tel czy weekendy są pracujące ? Jakie są zmiany ? :) Z góry dziękuję za odp

@Paula

Witam, to zależy gdzie trafisz jak na silniki to są 3 zmiany i nocka zaczyna się w niedzielę. Na okapach są na tą chwilę 2 zmiany. Soboty pracuje się dodatkowo jak jest dużo zamówień zwykle na pierwszych zmianach. Pozdrawiam i powodzenia

Niania
@Paula

Zależy na jaki dział idziesz na okapach jest tylko dwie zmiany a więc soboty pracujace tylko na pierwszej zmianie ale nie wszyscy pracuję w soboty zawsze kierowniczka chodzi i pyta czy chcesz przyjść na śilnikach są na niektórych linkach 3 zmiany i wtedy zaczynają od niedzieli i kończą w piątek rano i mają weekend chyba że będziesz szła na setkę wtedy idziesz w piątek i schodzisz w sobotę rano i tak samo jest na lakierni i isemie

@Brygadier

Na mechanicznym masz trzy zmiany od niedzieli nocka. Jeśli chcesz chodzisz w soboty na 1 zmiany albo nawet jeśli robisz na maszynach to i na 2 zmianę jeśli chcesz ale do 18. Praca wymaga uwagi i staranności oraz dobrej organizacji. Ludzie są pomocni, na kierownictwo nie mogę narzekać są gotowi na rozmowy i można zawsze się dogadać w różnych kwestiach.

Milka

Hej! Czy ktoś sie orientuje jak płacą w biurze? Warto się starać o pracę?

Kosi mazaki

Rekrutacja z magazynu od 6 lat caly czs szuka do pracy na magazyz(usunięte przez administratora)

Ciekawa

Witam, czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy na stanowisku kontroler jakości w tej firmie? Będę wdzięczna za odpowiedź :)

Iwona

@Nikt widzę, że pracujesz w firmie Elica Group Polska, piszesz, że Twoim zdaniem brygadziści i kierowcy zarabiają za mało. Próbowałeś porozmawiać z szefostwem o podwyżce czy taka rozmowa nie wchodzi w grę? Jaka panuje atmosfera w zespole, czy można liczyć na jakieś benefity pozapłacowe? Takie szczere opinie są niezwykle cenne.

Sisi
@Iwona

Za co podwyżki dla brygadzistow ? Za to że co godzinę chodzą grupowo na papierosa ? Z silników jak i z okapów. Czym się różni brygadzistka od montażystki jeśli chodzi o przerwy. Im przysługuje więcej niż zwykłemu montażyście ? Proszę o odpowiedzi.

Sisi
@Iwona

Proszę się przyjrzeć. Tak samo z telefonami. Nam nie wolno spojrzeć która godzina na telefonie bo grozi za to nagana. A brygadzistki dzwonia sobie do dzieci mężów koleżanek i potrafią pół godziny rozprawiać o tym co na obiad itd.

.....
@Sisi

Brygadzisci niestety muszą korzystać ze swoich prywatnych telefonów żeby się kontaktować z wozkowym itd. Niestety służbowych nie mają a powinni mieć.

,,,,,,,
@Iwona

Atmosfera, niema żadnej są tylko ciagle pretensje ( i to grzecznie powiedziane) o ilości. Ten brygadzista co donosi na ludzi i innych brygadzistów jest doceniany. Niema dnia aby kierownictwo nie opi....., bragadzistow zawsze jest jakiś powód . Brygadziście dzwonią z własnych telefonów do wózkowych na ich prywatne telefony po komponenty bo nie maja wyjścia

myszka
@,,,,,,,

mają służbowe ,to tylko przygrywka żeby się nie czepiali że dzwonią w prywatnych sprawach

.....
@myszka

Na okopach na pewno nie mają służbowych wiem bo sama jestem brygadzistą.

myszka
@.....

ale chyba też się dotyczy używanie telefonów do celów prywatnych i siedzeniem na internecie

Mała
@.....

I tu się zgadzam. Ja też pracuje tam jako brygadzista. Niestety telefon jest naszym narzędziem pracy. Ale telefony teraz to nie jest największy problem. Każda osoba wie że zamontowane są kamery przez co my brygadziści jak i pracownicy traktowani jesteśmy jak maszyny do norm. Nie wolno stać bo zaraz kierownik się czepia nawet jak normą jest wyrobiona. To co ludzie i my mamy robic? Przebierać śrubki czy latać wiecznie na miotłe? Paranoja

Mar
@.....

Pracujesz jeszcze w elica? Dostałam ofertę pracy i mam wątpliwości...

Maria
@Mar

To fantastycznie! Cieszę się, że firma Elica Group Polska zaproponowała Ci pracę, bowiem podstawę jej filozofii stanowi dobre samopoczucie pracowników, które pozwoli w pełni korzystać z życia nie tylko w sferze zawodowej, ale również prywatnej. Wiele ciekawych informacji odnośnie zarówno ofert pracy, jak i korzyści wynikających z pracy w tej firmie, znajdziesz tu: https://people.elica.com/po/company.html Powiesz nam jeszcze, o jakie stanowisko się ubiegałaś?

Mar
@Maria

Nic nie wiem oprócz tego że autobus za darmo, i praca jednozmianowka. W poniedziałek mają do mnie dzwonić jeszcze raz

Maria
@Mar

Rozumiem. Tak czy inaczej - jesteśmy Ci bardzo wdzięczni za to, że cały czas aktywnie uczestniczysz w tej dyskusji. Dobrze, że Elica Group Polska zapewnia bezpłatny transport swoim pracownikom - nie zawsze można bowiem na to liczyć ze strony pracodawcy. Czy już dostałeś od nich kolejny telefon? Proszę, informuj na na bieżąco o rozwoju sytuacji.

laki
@Sisi

montażysta robi swoją robote i go obchodzi tylko czy ma material dostarczony a brygadzista ma urwanie glowy -musi wszystkiego pilnowac zamawiac material sprawdzac go pilnowac produkcji i pilnowac porzadku na lini produkcyjnej wiec naleza mu jakies podwyzki napewno

OWW
@Maria

Ale ściema, widać komentarz pisany z polecenia służbowego

Zostaw merytoryczną opinię o Elica Group Polska Sp. z o.o. - Jelcz-Laskowice

• Jak się pracuje w Elica Group Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elica Group Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elica Group Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 17 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Elica Group Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Elica Group Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Elica Group Polska Sp. z o.o.