Elica Group Polska Sp. z o.o.

Opinie o Elica Group Polska Sp. z o.o.

OWW

Dziwna atmosfera, pośpiech i tragiczne warunki jako oww, nie polecam nikomu

Zst

Ta co kabluje powinni ukarać wiecie co powiedziała na dziewczynę do kierownika że robi szum w busie

Lider

Cześć, Czy warto aplikować na stanowisko Lidera? Jaki system zmianowy? Czy są nadgodziny ? Jak atmosfera?

@Lider

Siema, moim zdaniem warto spróbować. Opinie są podzielone. Musisz sam ocenić. Są soboty i nadgodziny. System jest 2 i 3 zmianowy, zależy na jaki dział trafisz. Pozdrawiam

Xd

To jest czysty mobbing. Czemu nikt nie zrobi z nią porządku. Wiem że w każdej firmie jest taki człowiek który (usunięte przez administratora) i wymyśla i później jest tak zwany krystalicznie czysty. Ale nie przesadzajmy. Wkońcu na osobę z takim samym charakterem trafi i zobaczy jak miło jej będzie.

Magazynier

Hej. Jest ogłoszenie na magazyniera, na (usunięte przez administratora) mam standardowe pytanie ile dają na początek z dużym doświadczeniem zawodowym, znajomością SAP, UDT, angielski, kat B, stawka miesięczna czy godzinowa, może coś się targować czy mają stawki narzucone w firmie? Z góry dzięki za pomoc, i szczere odpowiedzi. :)

Romo

To wòzkowa?

Te opinie nie są dokońca prawdą, tez pracuje dopiero pare tygodni , ale wcale nie jest az tak zle jak wszyscy piszą, wszystko zalezy na jakich ludzi sie trafi i czy sie chce pracować. A co do pracy , jedna linka jest cięższa a druga lżejsza i spokojniejsza , wszystkiego da sie nauczyć ;) Zresztą wkońcu na produkcji lekko nigdzie nie będzie ;)

Niko

Misie liderzy nie podobajom zadrzo wymsgajom od świeżo przyjętych pracownika

Lolita

A ja pracuję osiem lat więc nic nie wiesz o produkcji w Elice

Brygadier

Napiszę tak wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Produkcja to ciężki kawał chleba i z tym trzeba się liczyć. Szanuj siebie i innych a będzie dobrze. Pozdrawiam

@Brygadier

A co ma tu produkcja do tej sytuacji przecież dziewczyna czekała na przystanku na busa do pracy a ta K nawyzywala ja i jeszcze chciała ją uderzyć a wòzkowa na skargę poszła że ta niewinna robi szum w busie a wiemy że ta dziewczyna wogòle się w busie nie odzywa

@Lolek

Lolek pisałem ogólnie o pracy na produkcji i nie interpretowałem żadnych potyczek pracowników. Niestety jeżeli tyle ludzi pracuje razem zawsze znajdzie się jakaś kość niezgody, ale wazne jest żeby dojść do porozumienia. Dlatego czasem warto wrzucić na luz i na spokojnie wszystko załatwić. Pozdrawiam

Zulek

To co dzieje się w zakładzie to coś nie mądrego żeby tak się zachowywać żeby wòzkowa na skargę chodziła do kierownika okapòw naopowiadala mu jakieś niestworzone rzeczy i to jeszcze prywatne a potem kierownik czepia się dziewczyny i że to jej cała wina to jest wstyd naprawdę i wcale się nie dziwimy że dziewczyna chce odejść

@Zulek

To ta wòzkowa wiemy o kogo chodzi

Bolo
@Zulek

Ja też wiem o kogo chodzi o Aę jej wszystko nie pasuje minki głupie strzela ma się nie wiadomo za kogo

ja ja ja

Elica to jest świetna firma! Dla tego też nie rozumiem dlaczego wszyscy madrzy i wartosciowi ludzie ktorzy maja coś do zaoferowania się zwalniajom. Wszyscy ktorzy mieli pojecie o swojej pracy i mimo to potrafili pozostac ludzmi i sie kulturalnie zachowywac wobec innych pracownikow juz dawno sie zwolnili bo za bardzo sie szanowali. (usunięte przez administratora) Brygadzistki nie potrafiom kierowac ludzmi, tylko zmuszaja do zostawania na przerwach bo one premii nie dostaną, G (usunięte przez administratora) Ludzie sie zwalniajom na potege, ale co z tego jak sobie nikt nic z tego nie robi. Kiedys praca byla marna ale mozna bylo jeszcze przychodzic bo byli ludzie inni a teraz to juz fajnych ludzi nie ma i pracowac sie nie chce. (usunięte przez administratora)

Kk
@ja ja ja

'dlaczego wszyscy madrzy i wartosciowi ludzie ktorzy maja coś do zaoferowania się zwalniajom ?'. Bo są niszczeni przez tych mniej wartościowych i nie mądrych. Dlaczego ? bo obawa, zawiść i zazdrość...

współczynnik

jaką serię modeli krawędziarek posiada elica ?

Witam czy są przyjęcia do pracy

@Adam

Daj sobie spokój z pracą w elice będą cię nękać długi nie wytrzymasz

DARKO
@Lolek

przyjęcia ciagle są do firmy :) w czwartek są szkolenia nowych pracowników

Robocop

W Elice chyba co miesiac sa ogloszenia co jest z ta firma ze co chwile szukaja ? Jakas sytuacja dramatyczna jak to powiada kierownik ?

myszka
@Robocop

zwalniają a tu nikt nie ogarnia tego zakładu bo dzisiaj przyszły nowe osoby a nam pensje poobcinali

@Robocop

Nie polecam pracy w Elica znajdzie się taka jedna ze będzie cię nękać jej nie zrobią nic a ciebie wyśmieją albo zwolnią tu żadko kto pracuje długo

Andzia
@Lolek

Jak nie podpasujesz brygadziście to się ciebie pozbędzie z linki, bo myślą że im wszystko wolno

DARKO
@Lolek

nie pisz głupot ja pracuję ponad 3 lata w tej firmie i nie narzekam :) jak komus nie chce sie pracowac to go zwolnia i tyle w temacie

Mechanik

Jak wygląda praca w dziale utrzymania ruchu?? Jakie podejście zarządu i kierownictwa do pracowników??

Jaka umowa obowiązuje w Elica Group Polska Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Xxg

Umowa o pracę na cały etat potem jak coś to dostaniesz umowę na 3 lata a potem na stałe

Niepoważna firma i podejście do rekrutacji. Umawiają się na rozmowę w konkretnym dniu i o konkretnej godzinie, a później się nie odzywają. Zero wiadomości, maila, kontaktu w innym czasie. Żenada- szkoda tracić czasu.

Gadzio

Tak to prawda to co dzieje się w bussach po drugiej zmianie przeważnie w piątek to masakra aż głową peka niech kierownictwo zrobi coś z tym bardzo prosimy

H2O
@Gadzio

Zawsze tak było i jest w innych firmach to jest już czas wolny po pracy więc każdy ma prawo się rozluźnić w towarzystwie znajomych z pracy a nie tylko spina o normie ale niestety zawsze znajdzie się jakaś szuka i konfident

@H2O

to prosze wypic piwko sobie spokojnie nie jezdzisz kobito sama i wiem kto to napisal

@H2O

Rozumiem napić się piwa a normalnie nie można tylko piski i krzyki to świadczy o wychowaniu i kto to jest jakaś szuka (usunięte przez administratora) ?

@H2O

Ja wiem kto napisał ten komentarz o sztuce i konfidencie a ty kim jesteś?

Xd

Jak jest z przyjęciem do pracy do Elica Umowa zlecenia przez 3 miesiące i przechodzę się na umowę o pracę?

Niania
@Xd

Umowa zlecenie jeśli zatrudniasz się przez pośrednika na trzy miesiące a potem zależy albo przejdziesz na umowę zakładowa albo nie zależy od kierowniczki.Ale lepiej jeśli dasz komuś kto pracuje w elice i poda twoje CV do biura wtedy będziesz zatrudniona przez firmę Elica na okres próbny na 3 miesiące potem umowa na 3 lata a następnie umowa na stałe czyli na czas nieokreślony

Justynaa

Wie ktoś o której tak mniej więcej busy jezdza Paczków Minkowice oł,Piekary Na 1 2 i 3 zm ?

Czy są przyjęcia do pracy jako pracownik produkcji

wela
@Adam

na razie nie ma sa tylko zwolnienia

Zostaw merytoryczną opinię o Elica Group Polska Sp. z o.o. - Jelcz-Laskowice

• Jak się pracuje w Elica Group Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elica Group Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elica Group Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 17 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Elica Group Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Elica Group Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Elica Group Polska Sp. z o.o.