Elica Group Polska Sp. z o.o.

Opinie o Elica Group Polska Sp. z o.o.

Wiola

Elica troszczy się o pracowników żeby było bezpiecznie jest dezynfekcja nakaz noszenia maseczek niestety jednorazowe daja raz na tydzień A liderzy przynajmniej na silnikach daja taki przykład że noszą je na brodach

@Wiola

Proszę się przyjrzeć czy tylko na silnikach bo na okapach też i nie tylko liderzy bo pracownicy też, a tak to większość osób nosi swoje maseczki bo te co daje firma to są jednorazowe

Wiola
@Myszka

Tak jedno razowe i powinni częściej dawać godz dwie na zmianę mają swoje ale czy muszą je mieć nie wiem jak ma okopach jest ale liderzy powinni przykład dac skoro góra zarządza teraz daja urlopy przymusowe to też bezprawne niech postojowe płacą

Zainteresowana

Ludzie nawet nie przychodźcie kolchoz sama Ukraina zarobki ze ci z biur to nawet by nie wstali do pracy lepiek godzikowice Eberspacher lub skarbimierz pracy jest dużo tylko nie tu poniżenie pracownika pośpiech w pierwszy dzień pracy nie ma możliwości nauki mam kontakt inspekcja pracy dostaną tak jak ja w pierwszy dzień pozdrawiam

Misiek

ktoś się orientuję jak wygląda praca lidera logistyki wewnętrznęj? jakie zarobki?

Czy są przyjęcia do pracy jako pracownik produkcji

Czy są przyjęcia do pracy jako pracownik produkcji

Czy są przyjęcia do pracy jako Pracownik produkcji

kocek

Czy jest tu ktoś pracujący na stanowisku inżyniera? Poszukuję opinii o firmie od osób, które zajmują specjalistyczne stanowiska. Opinie z produkcji zupełnie niczego nie wnoszą.

Agata

(usunięte przez administratora) Do pracy tam wezmą każdego kto ma dwie ręce jeśli ktoś szuka pracy na już no to na pewno tam znajdzie ale na dłuższą metę nie polecam , pracowałam ponad rok czasu mam dość

laki
@Agata

ja pracuje na okapach ponad 3 lata i nie narzekam wystarcza tylko checi do pracy ale jak komus sie nie chce pracowac i mysli ze za siedzenie beda mu placic to sie pomyli napewno

gość
@laki

Pracujecie czy macie postój?

Beti

W zakładzie są min wyjście nie sterty nie każdy z tego korzysta nowa liderka P Ania i Mateusz nie potem kolejki do czytnika bo trzeba robić sob pracującą chodz apelują bądź w domu ale oni zawsze pracują

@Beti

A tak to co komu przeszkadza że są soboty pracujące, tokarze, linie c igr też idą a po drugie co ci przeszkadzają tzw. nowi liderzy, pracujesz z nimi i nie zastanawia nikogo że każdy ma inną sytuację w domu (może zamiast oceniać to może dobrze ze mamy pracę bo nie wiadomo co będzie później)

@Myszka

Gorzej że ci nowi nie pamiętają jak sami pracowali wyzywali teraz mają ludzi za nic

@Beti

Czego(osoba jest taka cwana) i nie podpisze się bo wątpię że te osoby zmusza was do pracy, a tak na marginesie to się módlcie żeby było do czego wrócić, a nie jak w innych zakładach (nie będzie do czego wracać) i jak w każdym zakładzie zawsze komuś coś przeszkadza to dlaczego tam pracujesz przecież nikt cię nie zmusza żebyś pracowała w tym zakładzie a może jesteś nierobem że będzie tobie ciężko znaleźć pracę

Ktoś

Nikt nikogo nie zmusza do sobot na silnikach liderzy pytają się czy chcesz przyjść bo sobota pracująca a że soboty są często na silnikach to każdy wybrzydza ale jak robi się tak że nie ma sobot czy nocek to zaraz jest płacz bo co my zarobimy więc może niech co niektórzy się zdecydują czego chca a to że lider jest w każdą sobotę to jest jego sprawa i jego pieniądze, firma staje, silniki od 6 kwietnia i lepiej żebyś my wrócili po tyg do pracy bo jak nie to dopiero będzie płacz, każdy jest cwany jak jest dużo pracy a jak nie ma to jest histeria.

@Ktoś

No nie chciała być w sob osoba to od razu zapamiętam se to ostatnio nie byłaś to nie zmuszanie zresztą nie pytają tylko od razu sob pracujaca

OniBedaWiedziec

To co się dzisiaj dowiedziałam to patologia. Dziewczyną dostała zwolniona dyscyplinarnie bo brygadzista popełnił błąd. Brygadzista został zdegradowany tylko.Dlaczego bo ma męża pijaka i zła sytuację rodzinną i siostre kierowniczke. A biedna dziewczyna zwolniona to jakaś patologia. Nie polecam tej firmy ...

Andzia

Mam pytanie kiedy w zakładzie zrobią postojowe , wokoło zakłady są albo będą pozamykane a my będziemy pracowali póki kogoś nie zabierze pogotowie i nie stwierdzą wirusa

@Andzia

Wszystkie zakłady zamkną ale nie tego jeszcze w sob cie do pracy zagonia w szczególności na silnikach w niedz dezynfekcja i w niedz ludzie na nockę idę porazka

zaprzyjaźniony
@Andzia

Nie którzy są zależni od was jak wy staniecie to inne firmy też od komponentów więc dajcie znać zdążymy też uciec na l4 .bądź do 1 zachorowania u kogoś a pracownicy nie będą ukrywać zachodzi strach że szefostwo będzie chciało to ukryć...

doinformowana
@Andzia

Dopóki firma będzie miała możliwość produkowania będzie to robić. Dlaczego? A no może dlatego żeby nie zamykać zakładu z powodu braku pracy. Co za tym idzie może, ale nie musi dojść do zwolnień. Firmy wokoło stoją gdyż nie mają zamówień. Nie siejcie paniki. Wystarczy, że każdy dzień jest walką o to, żebyśmy mieli pracę. Zamknąć zakład jest łatwo, ale uruchomić z powrotem produkcje to już nie tak łatwo.

Beyo
@doinformowana

Tak kremy do rąk dadzą i gotowe A że tiry z Włoch jeżdżą to my zdrowi

Beyobeto
@Beyo

Jeszcze do tego wszyscy apelują zostań w domu na silnikach w sob do pracy nowi liderzy na pamaku muszę zarobić ludzie zarobią 100 A na leki wydaje 600 albo więcej ale P Ania i p Mateusz muszę być nawet nie liczą się z godz wyjścia z zakladu

przyjazny

Stajecie od 1 kwietnia ? Takie słuchu są

Róża

Cześć wszystkim. Wytrzymałam w tym chorym zakłazie pare dni. Ludzi traktuje sie tu jak (usunięte przez administratora) w (usunięte przez administratora) , żadnego okresu próbnego twierdzą że jak pracujesz jeden dzień to jesteś już starym pracownikiem ... Dostałam sie na dział silników to co tam sie wyrabia przechodzi ludzkie pojęcie mobbing poganiają cie jak psa sami ukraińcy znikąd pomocy niedługo żaden Polak tam nie przyjdzie . Jest to najgorszy zakład w jakim pracowałam w życiu pod wzgledem zarobków warunków i atmosfery .(usunięte przez administratora)

Ninja
@Róża

Róża , ty chyba rzeczywiście jesteś księżniczka ? :)

@Ninja

Ma rację

@Ninja

Ma rację

@Róża

Masz racje

Mati

Czego elica zezwala na pracę w soboty w korona wirjusze

Beti

W tej chwili jest wirus niby firma troszczy się nie wolno skupisk ludzi itd w kraju zamykają szkoły zakłada apeluję się o nie wychodzenie z domu A na silnikach są soboty pracujące i co najgorsze wprost zmuszaja tu się nie liczy nie wychodź z domu tylko kasa dla liderow coś tu nie tak pracujemy A zaklad nie powinien w tym okresie pracować w sob jak choroba złapie to i ta kasa nie pomoże ale kto się liczy z ludźmi jeździmy busem i tam nie da się być jeden od drugiego w odległości

Beti

Co do nadgodzin to mało jest teraz ale gdzie nie gdzie wprost zmuszają bo sami chcą zarobić tak jest na silnikach nawet jak komponentów nie ma to mówią sob pracującą bo tak brygadzisci mają więcej to idziemy na przymus

Arab

Witam. Zobaczyłem oferte na wozkowego i pisza 3700 brutto plus premia 4000 za polecenie. Ktos cos slyszal o takiej premii czy to zwykla pomylka o 1 zero

Xxx

Witam to jakie zarobki w elice Group?? Bo dziś mam rozmowę w sprawie pracy na 2 zmiany???

Zainteresowana

Witam drogie kierownictwo firmy jestem zainteresowany pracą w firmie słyszałem dobre opinie pisze z pytaniem czy są wolne wakaty na produkcje proszę o odpowiedź pozdrawiam

Whatisgoingon

Witam, Zauważyłem, że dłużej niż praktycznie 1,5 roku poszukiwany jest spec. od ochrony środowiska i bhp. Czy tam jest tak ciężko się dostać, czy cały czas ktoś jest zatrudniany i odchodzi? Jeśli ktoś coś wie na ten temat z miłą chęcią posłucham, nie wiem czy warto w takim razie nawet tam aplikować. Trochę odstrasza to ciągłe udostępnianie oferty pracy na to samo stanowisko.

Mirosław
@Whatisgoingon

Rzeczywiście masz rację. Również chętnie dowiem się, dlaczego tak często poszukiwany jest pracownik na stanowisko specjalisty. Jeżeli nikt nie odpowiedziałby w tym wątku na to pytanie, to mimo wszystko zdecydujesz się aplikować?

Myszks
@Whatisgoingon

Jaka cisza

Mirosław
@Myszks

Wiesz coś na ten temat? Wciąż nikt nie przedstawił informacji, dlaczego tak często poszukiwany jest nowy pracownik na stanowisko specjalisty od ochrony środowiska. Mam nadzieję, że będziesz w stanie coś napisać.

Jola
@Mirosław

Bo To Ma Być pracownik z ukrainy a nie Polak jasne czy nie

Zostaw merytoryczną opinię o Elica Group Polska Sp. z o.o. - Jelcz-Laskowice

• Jak się pracuje w Elica Group Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elica Group Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elica Group Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 17 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Elica Group Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Elica Group Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Elica Group Polska Sp. z o.o.