Elica Group Polska Sp. z o.o.

Opinie o Elica Group Polska Sp. z o.o.

myszka

czy tak ciężko odpowiedzieć na pytanie czego nie ma sobót

@myszka

Są na dziale mechanicznym na okrągło. Zapraszamy :)

@Max

to czego nie chcą brać z silniczków lub okapów jest na pewno dużo osób które by chciały zarobić,przecież to jeden teraz zakład

@myszka

Nie ma takiej potrzeby. Wszystkie maszyny obsadzają pracownicy z Ukrainy.

to się porobiło

@myszka

Zostały zniesione pracujące soboty w firmie Elica Group Polska? Jeżeli tak, to znacie może powody, dlaczego tak zadecydowano? Czy w związku z tym zmienią się również wynagrodzenia pracowników, którzy obecnie są zatrudnieni w tej firmie? Chciałbym, aby ktoś wyjaśnił to szczegółowo.

@Zbigniew

też bym chciała się dowiedzieć

zenon
@Zbigniew

Nie ma zamówień to nie ma sobót ...

@zenon

to ile to będzie trwało bo miało być lepiej a od prawie roku jest coraz gorzej

@zenon

nie ma zamówień a obcokrajowców po co zatrudniaja ,ponoć jest kiepsko[ ba ]icoraz gorzej z pracą,i po co porobili tylu super vaisorów ,przecież to my musimy na nich pracować a nie oni na nas

@myszka

Wiesz może, dlaczego firma Elica Group Polska preferuje zatrudnienie obcokrajowców zamiast pracowników z Polski? Jest to związane ze zbyt dużymi wymaganiami tutejszych pracowników, czy może są tego zupełnie inne powody? Napisz proszę, co wiesz na ten temat.

Filip
@Zbigniew

Tańsza siła robocza. Mało kto chce pracować za niskie pensje.

@Filip

przecież oni mają tyle samo włączając że mają dopłaty do mieszkań

@myszka

Pracownicy z zagranicy otrzymują od firmy Elica Group Polska dopłaty do mieszkań? Każdy z pracowników może liczyć na taki dodatek? Wiesz może, jakiego rzędu są to dopłaty? Są one uzależnione od wysokości czynszu znalezionych mieszkań, czy może firma sama proponuje jakieś miejsce zamieszkania? Proszę o odpowiedź, jak to wygląda.

Leo
@Zbigniew

Dopłaty do mieszkań mają tylko pracownicy z Ukrainy :) to są preferowani pracownicy

@Leo

Czy pracownicy z Polski w zamian za to, że pracownicy z Ukrainy otrzymują dopłaty do mieszkań, otrzymali może innego rodzaju dodatek rekompensujący im to? Chciałbym poruszyć jeszcze jeden dosyć istotny aspekt, mianowicie - czy w firmie Elica Group Polska panuje przyjazna i koleżeńska atmosfera? Można liczyć na pomoc i wsparcie pozostałych pracowników?

@Zbigniew

niema żadnego dodatku,atmosfera jak dla mnie jest ok to my pracownicy sami ją stwarzamy

Barbara
@myszka

Ale należy docenić fakt, że sama atmosfera między pracownikami firmy Elica Group Polska jest bardzo dobra. To bowiem sprawia, iż zdecydowanie lepiej Wam się pracuje, a i sama jej efektywność znacznie wzrasta. A czy pracodawca ten dba o nieustanne podnoszenie Waszych kwalifikacji? Mam tu na myśli organizowanie jakichś specjalistycznych szkoleń. Macie do nich dostęp?

@Barbara

tego nie wiem na 100 procent ale chyba tak

@myszka

To może będziesz w stanie napisać, czy pracując w tym miejscu, można liczyć na ewentualny awans? Pracodawca potrafi sam z siebie docenić zaangażowanych pracowników i sprawić, że będą rozwijać się w odpowiednim kierunku? Wielu pracowników poszukuje na rynku pracy pracodawców, którzy dają im możliwość jasnej i przejrzystej ścieżki zawodowej. Mam nadzieję, że przedstawisz, jak to wygląda w przypadku tej firmy.

@Adam

na awans można liczyć,ale lepiej niech odpowie na to pytanie kompetenta osoba

‚’’
@Adam

W tej firmie nie ma wansów jest tylko podnoszenie normy i ciągle pretensje .........

@‚’’

jak niema z pracownika na lidera a z lidera na supervaisora ,to chyba nazywa się awans

Olix
@Max

Dokładinie jak chcesz nawet niedziela!

ktosia
@Filip

i żeby chociaż na święta bony czy jaki ekwiwalent pieniężny dawali?..a tu-NIC :

Bartosz
@ktosia

Nie ma kompletnie żadnych dodatków? Może pracodawca zapewnia premie, które rekompensują brak bonów i innych ekwiwalentów pieniężnych? Jak wyglądają obecnie wynagrodzenia? Ktoś mający doświadczenia związane z pracą w firmie Elica Group Polska może się wypowiedzieć?

@myszka

Przyjdź do nas na silniki do nowej brygadzistka będziesz mieć wszystkie sob i nawet nadgodziny

@myszka

O fakt rządzących to jest

Beata

To tak jak soboty niby nasza setka A zmuszają bo jedna i druga chce zarobić A brygadzistka i super wajzer siedzą nawet przed świętami przymus

Brak klimatyzacji, brak wiatraków gorzej gorąco niż na pustyni

Dżej dżej

Nie polecam. Praca sama w sobie nie jest zła ,Ale współpracownicy to dramat.

Karolaaajn
@Dżej dżej

To będzie moja pierwsza praca i co mógłbyś o niej powiedzieć jeszcze?

Misiek

Cześć wszystkim. Mam pytanko: czy Elica zatrudnia operatorów pras krawedziowych tzw zaginarek? Rozglądam się za pracą w okolicy. Ktoś wie na jakie zarobki można liczyć (mam już doświadczenie na takich maszynach) z góry dziękuję za jak najwięcej informacji na ten temat (zarobki i zatrudnienia) gdzie wyslac podanie? Czy u portiera? A może wiecie gdzie w okolicy szukają operatorów zaginarki?

@Misiek

Tak, jak najbardziej szukamy operatorów zaginarek. Zapraszamy do przesłania aplikacji na adres e-mail: kariera@elica.com . O warunkach zatrudnienia zostanie Pan poinformowany podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Max

Na dziale mechanicznym potworzono mnóstwo "sztucznych" miejsc pracy i nie ma komu robić. Kierowników i brygadzistów jest więcej niż samych pracowników a ich głównym zadaniem jest podglądanie i donoszenie na pracowników.

Fiona
@Max

A jak się pracuje na mechanicznym ?

Maslo

Auto przyjezdza spoznione na zaladunek kilka godzin,no i wiadomo ze trzeba czekać,ale wkońcu przychodzi Twoj czas i podjezdzasz pod hale i co sie dowiadujesz? Towar nie gotowy.Czy w terminie czy nie czekasz po kilka godzin

dd

Stażysta w Dziale Ciągłego Doskonalenia/Inżynieringu,ktos wie ile mozna na tej umowie zlecenie wyciagnac?

Michal
@dd

Mi powiedzieli 14 brutto. To chyba wychodzi 12 na rękę.

myszka

dlaczego nie ma teraz sobót pracujących ponoć miało być coraz lepiej,czy dlatego że jest tyle rządzących i kasa idzie na nierobów

Eryk

Z naszą wydajnością w pracy jest kiepsko i dlatego jest taki ścisły nadzór na pracownikami.

Mała
@Eryk

Z naszą wydajnością? Poważnie? U nas w firmie leży zarządzanie ale zaczynając od góry. Przychodzą wadliwe komponenty które na innych działach są puszczane bo norma i wydajność jest a tak jak na okapy pod produkt gotowy jest odrzucany. Zamiast pracować my musimy wszystko obejrzeć. Druga sprawa planowanie i magazyny. Małe zmiany na każde inne produkcję graniczą z cudem aby je na czas pozwozic i wstawić. I nikt nie robi z tym nic planowanie planuje produkcję a komponenty są w tranzycie komponenty nieznalezione dawane są dalej do produkcji i tak właśnie linię stają i nie mają co robić

nobody

Co myślicie o brygadzistach w tej firmie?

@nobody

Nieroby i tyle.

sensej

Na jakie wynagrodzenie może liczyć automatyk?

Hera

Nprawde, chcecie wiedziec jak sie pracuje w elice? Place bardzo male( najnizsze w calej strefi ekonomicznej Jelcza Laskowic). Atmosfera okropna, tylko norma i norma, zepsute maszyny, brak jakiegokolwiek sprzetu, toalety zasikane, smierdzace bez papieu casem i bez wody:) Ale i tak najgorsi sa Ukraincy, nic ich nie pobije, leniwi trzeb pracowac za nich, bo nie dostaja premii za norme! posumowujac, nie polecam pracy, wiem ze gdzies trzeba pracowac, ale jesli jestes mloda osoba poszukujaca pracy, to nie pakuj sie tam, znajdziesz lepsza za ta kase:)

Iwona

@Sisi widzę że znasz firmę od środka jeśli piszesz o wynagrodzeniach, może opowiesz coś więcej o warunkach panujących w tym miejscu? Jaka jest atmosfera wewnątrz zespołu, jak wygląda podejście do pracownika? Czy oprócz pensji można liczyć na jakieś benefity pozapłacowe? Warto dzielić się takimi informacjami, to wiele wnosi dla ludzi odwiedzających ten wątek.

@Iwona

Uważam że pracownicy z wieloletnim stażem są niedocenione. Co rok powinny być podwyżki chociaż 50 zł to przez 10 lat pracy by się nazbierało i człowiek by czuł się doceniony. Tym bardziej że jakoś ludzi do pracy aż tylu nie ma. Firma nie docenia takich starych pracowników. I to uważam za błąd.

W biurach same nowe osoby .. rozpadł się inzyniering, planowanie...przez to mamy zamieszanie na produkcji.

Maniek

Witam wszystkich chciałbym spytać ile zarabiają u Was Brygadziści, Kierownicy. Pozdrawiam

Nikt
@Maniek

Za mało

Iwona

@prezes żadne treści nie są usuwane z serwisu gowork.pl bezpodstawnie. Nieważne, czy opinia jest pozytywna, czy negatywna, zawsze zostanie potraktowana tak samo. Wypowiedzi są usuwane jedynie, jeśli naruszyły wewnętrzny regulamin tego forum, który można znaleźć pod tym linkiem https://www.gowork.pl/regulamin

prezes

skoro usuwacie treści które naprawdę trzeba było by sprawdzić i przeanalizować piszę do osoby bardziej kompetentnej która zajmie się osobą usuwającą ważne treści które nie powinny być lekceważone i od razu usuwane żeby uniknąć konsekwencji nie na tym rzecz polega ludzie ogarnijcie się !

Miedzymiastowe

Pracuje ktos tam nadal? Mam pytanie o konkretna osobe jezdzaca na wozku Grzegorza czy ktos kojarzy.? Mam pytanie.

Berka

Krążą słuchy o jakiś podwyżkach wreszcie. Ktoś coś? Jest na co liczyć?

@Berka

Niby mają podjąć decyzję do końca czerwca.

@Berka

Będą podwyżki norm wydajności

Jakoś są podwyżki.

Zostaw merytoryczną opinię o Elica Group Polska Sp. z o.o. - Jelcz-Laskowice

• Jak się pracuje w Elica Group Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elica Group Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elica Group Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 17 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Elica Group Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Elica Group Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Elica Group Polska Sp. z o.o.