Elica Group Polska Sp. z o.o.

Opinie o Elica Group Polska Sp. z o.o.

AKas

Ale teraz się szarpnęli. Dwie stówki podwyżki na premii i dodatkowo 500 na pół roku. Nawet mile zaskoczyli.

Do busa i tak się dopłaca wiec nie jest do końca darmowy. A w pakietach to różnie.

szerba

Jeśli uznajemy że premia 70 zł brutto to docenienie pracownika to tak oczywiście zależy im na ludziach. Pracowałem ratę lat, nie polecam.

@szerba

70 zł i to nie zawsze :D

ala

Zawsze stażowe było z ta wyplata i nie słyszę żeby coś mieli odwołać. Jakby stazowej mieli nie płacić przy tej smiesznej premi to nie będę tego ciągnąć dłużej. I myślę że nie mniej niż zawsze. Ktoś wie coś? No bo za urlopowe też będzie z funduszu na pewno teraz.

kkasik

A wiecie coś o stażowym czy będzie teraz wypłacane?

Zażenowana

Dlaczego mój komentarz został usunięty? Nie ma w nim ani słowa nieprawdy.

alele

najlepiej zadzwoń i się dowiedz, tyle ile wynegocjujesz na początku, tyle twoje a kasa jest bardzo zróżnicowana, jak się spodobasz to zapłacaą, ale też licz się z tym ,ze łatwo tu miec nie będziesz

Obóz jakich malo

To, ze ludzie uciekają niemal każdego dnia z Elici o czymś świadczy.

miśka
@Obóz jakich malo

z każdej firmy ktoś odchodzi i ktoś przychodzi,wszędzie jest tak samo, dobrze tam gdzie nas nie ma ,elica to nie (usunięte przez administratora)

Johnson

Jestem kierowca ktory jezdzi pod Elica powiem tyle ze ta firma to porazka totalna ludzi nie ma do zaladunku awizacje to takie ze jak sie podstawisz pod rampe to 11godzin pauzy wykrecisz towar nieprzygotowany (usunięte przez administratora) wlosko-polski

chętny

Widziałem, że w elice szkali pracownika do działu it. Oferta pojawia się co jakis czas od 15 maja. Znaleźli już kogoś? Bo nie wiem czy wysłać cefałkę. Co prawda studiuje jeszcze na dziennych, ale teraz sa wakacje. Więc nawet by mi odppwioadało. Są jakieś szanse? Żeby się nie okazało potem, że pójdę na rozmowe a oni stwierdza,że szukaja w sumie absolwenta a nie studenta albo zaoferują mi prace na produkcji. To w sumie nie jest normalne, że nie mogą nikogo znaleźć od ponad mieisąca. Wiec cos musi byc nie tak.

waldek

Wał śmiało.

do kumpeli

Chyba ktos z biura to sie aktywnie wypowiada? Po co komu nardzedzia i metody jak nie mają pojecia o produkcji i procesie i tym co ludzie musza i jakim kosztem robic. Ci co wiedzieli cos na temat produkcji juz dawno nie pracuja bo odeszli z tej firmy. Niestety nadal wnioskow nie wyciagają

Margo

Kierownictwo nie ruszają zwolnienia ludzi . Codziennie ktoś odchodzi. Ale mówią ze Ukraina będzie pracować i nie marudzić.

Margo

Kogo masz na myśli pisząc o pracy na przerwie ?

nowy

Czy wiecie coś na temat oferty inżyniera procesu? czy jeszcze w trakcie studiów można się tam dostać?

Ira

Firm jesli chodzi o placenie pensji(oczywiscie tej najnizszej krajowej) wywiazuje sie b dobrze, tj placa na czas kazdego 10 miesiacai to tyle co mozna o niej pozytywnego powiedziec:)! Wady, jesli nie jestes kolezanka ktorejs z kierowniczek albo jesli nie wlazisz w d.... kierownictwu za kazdym razem to nawet jesli pracujesz za trzech i tak nie zostajesz doceniony:). Urlop nawet jesli masz 26 dni, to i tak nie dost. no chyba ze caly zaklad ma wolne:P,wczasy pod grusz to smieszne pieniadze, premie Ci daja jak chca nawet 70 zl :P!Podsumowujac jesli masz na wszystko wy..... to mozesz smialo szukac pracy w elice, co prawd (usunięte przez administratora) jest tam straszny , ale gdzies pracowac trzeba:)

Margo

Przenoszą magazyn z silnikami bo na starym nie ma miejsca. A dział silników zostaje.

newme

hey,jak jest w elice ogólne?, jetem na wypowiedzienu w faurenci , i moją uwage przykuła elica, myslalam zeby tam spróbowac. niedawno kilka osob ktore znam sie tam przyjelo, i szczerze to mowia ze jest fajnie. A jaka jest wasz opinia.?

newme

Leon

Zupełnie przypadkiem trafiłem na to forum. Wiele lat temu pracowałem w Jelczańskich Zakładach Samochodowych. ELICA znajduje się na teranie dawnego JZS (tam zdaje się był zakład budowy samochodów ciężarowych). I wiecie co? Mówiło się wtedy tak: "lepej c....m orać w lesie, niż pracować w jotzetesie". Jak widać, nic się tam nie zmieniło.

Zostaw merytoryczną opinię o Elica Group Polska Sp. z o.o. - Jelcz-Laskowice

• Jak się pracuje w Elica Group Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elica Group Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elica Group Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 17 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Elica Group Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Elica Group Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Elica Group Polska Sp. z o.o.