Elica Group Polska Sp. z o.o.

Opinie o Elica Group Polska Sp. z o.o.

Hdjdjdjjd

No nie dostaje się codziennie bo nie każda firma musi się w ten sposób reklamować a Elica musi bo wszyscy w Jelczu (i okolicach) wiedzą jak tam jest i nikt nie chce pracować.

nowa

Witam, czy ktoś może się orientuje o co chodzi z działem silników, a mianowicie że mają przenosić go do Nysy? .Szukam pracy i nie wiem, czy jest sens się tam zatrudniać skoro maja przenosić firmę. ,

@nowa

Dział silnikow mają przenieść na halę obok.

do powyzej

urlop powinien byc wtedy kiedy Ty masz ochote a nie kiedy Ci kaza bo firma nie oracuje a dwa ze urlop nie jest platny a 4 dni bezplatnego w grudniu to problematyczne bo jak masz urlopu 20 dni a zaklad 18 dni ci zabierze na swoje dni kiedy nie pracuje i bedziesz chcial w ciagu roku dzien wolnego na jakis wypaek to w grudniu jestes na bezplatnym i nie kazdego cieszy 15 dni urlopu jak 5 z 7 dni bedzie mial bezplatnie

do olek

niefajnie ze tyle dni wolnego bo zaklad robi tyle postoju ze w grudniu sie siedzi 2 tygodnie na bezplatnym ale nie ma wyjscia

@do olek

Jak masz urlop wypracowany to nie jesteś na bezpłatnym, a jak nie to jesteś. Razem 7 dni urlopu, a wolnego 15. Myślę zeby dzwonić juz w czwartek bo tak wiekszosc wraca do pracy. Nie narzekam, praca jak każda, myślęzżew zadnym zakładzie trzeba robić aby zarobić, niestety takie realia...

do mopsa

mysle ze oferta jest aktualna ale jeszcze tydzien firma ma wolne wiec pewnie dlatego brak kaontaktu co nie zmienia faktu ze pracy nie polecam

Niki

Jutro firmowa impreza wigilijna! Super! Będzie się działo! Do zobaczenia!

anita

Droga Paulo kierownik jest człowiekiem jak każdy i po pracy może robić co chce, wydaje mi się ze bardziej chodzi o to ze nikt nie zwraca uwagi na to ze niektorzy przychodza do pracy i czuc od nich alkohol to znaczy sa waczorajsi lub juz dzisiejszy i nikt nie zwraca na to uwagi bo takie osoby zajmuja stanowiska kierownicze. a jaki przyklad daje praconikom pijany w pracy kierownik? hodzi chyba tez o to ze jest nie kompetętny i ma malom wiedze o produkcji i dlatego jest to tak zauwazalne, ze jest nietykalny tylko nie wiadomo dlaczego

Margo
@anita

Kochana układy układziki. Jesteś lubiany masz wszystko czyli podwyżke premie uznaniowe urlop kiedy masz ochote. Nietykalność w sensie siedzisz na jednej lince i nic Cie nie obchodzi.

Paula

Wy się zastanówcie nad tym co piszecie! Co Was interesuje życie kierownika p.b. czy tam innych poza pracą? Znaleźli się abstynenci!!! Jeżeli wszyscy i wszystko jest tu takie złe to po co tu pracujecie? W okolicy jest dużo innych zakładów Wy hipokryci! Pozdrowienia dla wszystkich "brzydzących się alkoholem" !

Witam, tak czytam te opinie o elice i naszych kierownikach i z przykrością muszę się z tym zgodzić. Osoby zaprzyjaznione z kierownictwem mają różne przywileje a pozostali pracownicy muszą ciężko pracować, organizacja pracy jest tragiczna( bałagan w systemie czego skutkiem jest ciągły brak komponentów). Maszyny, ciągle się psują bo nie są na bieżąco konserwowane, brak części zamiennych itp a norma i tak ma być zrobiona!Brygadziści wcale nie są lepsi od kierownictwa, tylko faje, ploty i norma im w głowie, ale żeby pomóc to już jest wielki problem. Premie niby są, ale tak jak by ich nie było, bo w rzeczywistości z premią i bez niej wypłata jest taka sama. Za czasów starego kierownictwa jeszcze to jakoś działało , ale teraz z A. na czele jest tragedia, dziewczyna myśli, że jak powie " maszyno napraw się" to wszystko będzie działać:), na niczym się nie zna a wszędzie się wtrąca, masakra jakaś.

mamusia

niech zaczna wyciagac konsekwencje wobec kierownikow ktorzy nas wyzywaja i uwazaja za idiotow gora wie wszystko na ten temat i zamyka oczy na te kolezenski uklady- co nikt nie widzi jak pracownicy sie koleguja z kierownikami i im kawke nosz itd a potem nagle awans na brygadziste itd??

wreszcie nieroby z biur niedostaly premii

Świnka Pepa

ostrożna.... Jak ty się z tym godzisz i zgadzasz.To jesteś takąŚ..... i zachowaj te paragrafy i ustawy dla idiotów nie znających ludzkich praw :)

sprawiedliwy

Nie słuchajcie tych bredni, ch$%^ja mogą Wam zrobić. Taką histeryczną reakcją pokazują, że boją się Waszych opinii. Niestety potwierdzają także tym samym ich prawdziwość.

jajo

odnosnie nini i odwaznej a czy obrazanie nas i wyzywanie zmuszanie do pracy bezprawnymi poleceniami pracy w piatek ze mamy pracowac w soboty oszukiwanie przy naliczaniu wyplat zapominanie o zaplaceniu za sobote mowienie nam ze jestesmy glupimi muwienie ze jestesmy nieorbami mowienie ze jestesmy tylko robolami zmuszanie do pracy niezgdonie z kodeksem pracy czy to wszystko jest zgodne z prawem? jest moze jakis paragraf na mobing w pracy?

nini

Jesli jest tak wiele pracy wokoło i wszystkie firmy sa takie fajne dlaczego jesteście właśnie w tej a nie w żadnej innej? Pracuje pare lat i wiem ze bywa różnie ale nigdy nie wylewałabym pomyj na firmę dzięki której ja i moja rodzina mamy co jeść. Praca na silnikach jest calkiem ok, kierownicy młodzi musza nabrać doświadczenia jak każdy. Dziwi mnie to ze wam wszystkim sprawia przyjemność anonimowe obrażanie i sprawianie przykrości innym. Ogarnijcie sie trochę.

ostrożna

Internet umożliwia dokonywanie wpisów naruszających prawo, w dodatku anonimowych, przynajmniej z pozoru. Istniejące przepisy pozwalają jednak na podjęcie przez pokrzywdzonego działań umożliwiających ustalenie tożsamości autora wpisu i dochodzenie sprawiedliwości. Obraźliwe wpisy na forach mogą stanowić naruszenie dóbr osobistych, a także przestępstwo – znieważenie lub pomówienie. Sprawiedliwości można dochodzić na drodze karnej bądź cywilnej. Dochodzenie sprawiedliwości na drodze karnej Generalnie, zgodnie z przepisami prawa karnego, wpis w Internecie może naruszyć dobro osobiste pokrzywdzonego w dwojaki sposób. Osoba korzystająca z forum może zniesławić pokrzywdzonego (art. 212 § 2 k.k.), to znaczy podać nieprawdziwą informację narażającą na poniżenie w opinii publicznej bądź narazić na utratę zaufania potrzebnego do obejmowania danego stanowiska lub wykonywania zawodu. Ten typ twierdzenia może być oceniany jako prawda albo fałsz, czyli pokrzywdzony może stwierdzić, iż zdanie zamieszczone na forum nie jest prawdziwe. Należy zauważyć, że jest to przestępstwo bezskutkowe, tzn. zaistnienie skutku – np. w postaci utraty zaufania wobec pokrzywdzonego – nie jest potrzebne. Wystarczy, że istnieje tylko możliwość utraty dobrego imienia lub zaufania. Drugim rodzajem przestępstwa, często występującego w omawianym kontekście, jest znieważenie, czyli zamieszczenie wypowiedzi obraźliwej, ale nie dającej się zweryfikować. Jest to przestępstwo określone w art. 216 § 2 kodeksu karnego. Obydwa typy przestępstw są najczęstszym sposobem naruszenia dóbr osobistych na forach internetowych i są ścigane na drodze karnej. Jedna wypowiedź może stanowić zarówno zniesławienie, jak i znieważenie. W orzecznictwie sądowym podkreśla się także, że wypowiedź może być w określonych warunkach zniesławiająca, a w innych znieważająca. Istniejące przepisy prawa umożliwiają podjęcie walki z autorami obraźliwych tekstów na forach internetowych. Z pewnością nie jest to proste, ale autorzy ci coraz częściej goszczą na wokandach sądowych. Niektórym internautom wydaje się, że sieć jest w stanie zapewnić im całkowitą anonimowość, a przez to bezkarność. Przeświadczenie to jest złudne. źródło: Gazeta Prawna (odsyłam również do wyroków SN w w/w tematyce, naprawdę warto wiedzieć, co grozi za umieszczanie obraźliwych wpisów)

Świnka Pepa
@ostrożna

Ostrożna.... a gdzie są nasze prawa... ja siebie nie uważam za ŚWINIE!!! a tak o nas mówią!! Chyba w chlewie pracuje....

nasz lokalny rynek jest otwarty dla pracownika, do wyboru do koloru, na brak pracy nikt nie może narzekać jak się komu nie podoba, to do widzenia kolejny pracodawca już czeka ... zamiast pluć jadem i oczerniać na forum ale to może okazać się zbyt dużym wyzwaniem..., najłatwiej "anonimowo"...(tylko, że tak, to nie działa, gdyby to o mnie chodziło, to wszelkimi możliwymi sposobami sprawdziłbym, kto tak smaruje na forum, a wtedy wniósłbym o zadośćuczynienie za oczernianie... jakąś konkretną kaskę :)) nie podobało mi się to zmieniłem pracę, ludzie weźcie się do roboty, pracy nie brakuje ale chęcipewnie tak !!! powodzenia

misia

nie rozumiem dlaczego usuwane sa negatywane opinie? moze dlatego ze są prawdziwe? kieronicy na silnikach mają ludzi za śmieci a amerykanka jest zaangazowana? ha ha ha ona tematu nie ogarnia tylko sie głupio patrzy bo nie wierzy łysy to samo albo jeszcze gorzej a najgorzej ze doris do ich poziomu sie znizyla i tez nic nie wie i widziec nie chce- ich wszystkich misja dnia to byle na fajeczke pujsc a wsyztsko moze stac cala hala kawke niech kolezanusie przyniosa i bedzie ok a krolowa tylko na to patrzy i nic z nimi nie robi- takie niedorajdy wychowala a gdzie te posty ze sobie pojechali do paryza a my mamy premi 100 zł bo poszlo na ich wycieczke ale kto zabroni tez trzeba zaczac sie przymilac to bedizemy miec z firmie dobrze podobno kierownicy i biura te forum czytaja to dlaczego nikt nic z tym nie robi? dlaczego?

rozbawiona

dlaczego niby tak szkoda Ci p.b. ? jak niby sobie tak świetnie daje rade.... chyba tylko ty tak to widzsisz . ten wloch co ma przyjechac powinien zobaczyc co sie dzieje normalnie,a nie nagle pic na wode robia, nagle sprzatanie, wymiana wszystkiego co sie da, byle by sie pokazac...

o jeju

post pauli to jakas zalosna propaganda kieronicy sa beszczelni a lucy amerykanka zwlaszcza zero kultury zero szacunku bez komentarza

Zostaw merytoryczną opinię o Elica Group Polska Sp. z o.o. - Jelcz-Laskowice

• Jak się pracuje w Elica Group Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elica Group Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elica Group Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 17 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Elica Group Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Elica Group Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Elica Group Polska Sp. z o.o.