Opinie o BIAZET S.A. w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie BIAZET S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BIAZET S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BIAZET S.A. w Białystok

Gagaryna

Jestem pracownica działu wtrysk. I nie narzekam na wypłatę pieniążki są dobre nie ma zapierdzielu da się normalnie pracować. Jedynie to denerwują 3 zmiany. Nadgodziny oraz za dni wolne w święta również wypłacają. Masz bony świąteczne na Boze Narodzenie i Wielkanoc. Masz wczasowe. I nie jest to 200. 300 zł a dwa razy tyle. Także ja polecam

Gosia

ogłoszenia na bia......... są niemal codziennie... to znamienne.....

Normalny gość

Co wy straszycie ludzi od tej firmy? Praca nie jest ciężka, a jeżeli uważasz inaczej to chyba nigdy nie zdarzyło się Tobie naprawdę (usunięte przez administratora) w robocie. Odbębniasz 8h słuchając muzyki i wracasz do domu. Zarobki oczywiście najniższa, bo za taką pracę czego się spodziewasz? Kokosów? Pierdzielicie o brygadzistach, którzy w większości są w porządku i idzie się z nimi dogadać (Chociaż są wyjątki, które zdarzyło mi się już pocisnąć prosto w oczy, bo nikt za opinie nie (usunięte przez administratora) jak robisz). Na magazynie najlepsza robota, chociaż nie powiem jak wyglądają zarobki na wózkach. Jak pracować się nie chcę, tylko się cały dzień (usunięte przez administratora) to potem takie opinie. Jedź do Holandii, zatrudnij się w dobrej firmie, a wykurwisz w ciagu tygodnia, bo nie będziesz w stanie nawet na miasto wyjść. Pierdzielone nie roby hajs za darmo chcą mieć. Pozdrawiam, normalna robota :)

@Normalny gość

Człowieku, jak robisz tylko na tej montowni to nie masz nic wspólnego z magazynem i nie masz zupełnie zielonego pojęcia na temat pracy na magazynie i się nie udzielaj lepiej

Normalny pracownik

A żebyś wiedział, że mam akurat jakieś pojęcie ;) Jazda wózkiem bardzo męcząca? Taki stres w pracy, że nie śpisz nocami? Śmiać mi się chcę po twoim wpisie :P

nowy
@Normalny gość

Ale to nie jest straszenie, to jest przestroga aby wszyscy unikali tej firmy jak diabeł święconej wody

Czy pracodawca BIAZET S.A. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Niema takiego, niestety.

Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
NARTY

nadal w piątek potrafią powiedzieć czy sobota pracująca?!

@NARTY

Opowiada już w piątek

Szachista

czy jakikolwiek brygadzista zna jakikolwiek język obcy!?

@Szachista

Wiele zna rosyjski oraz angielski

TORNISTER

w mojej opinii brygadziści w tej montowni to ludzie głąbowaci!

Kamil

Biazet to kwintesencja polskiej przedsiębiorczości! PRACOWNICY mają być jak najtańsi i ma być ich jak najmniej! (usunięte przez administratora)

Sebastian

Sprzedałbym akcje Spółki. Zainteresowanych proszę o kontakt na adres magnusnorman@wp.pl

POdarek

gdy robiłem w tym(usunięte przez administratora)wstydziłem się o tym mówić swojej Rodzinie!

Były monter

TYLKO Polaków biorą tylko tam gdzie niezbędna jest świetna znajomość polskiego. Czyli tylko do biura!!! Jeśli podejmiesz pracę jako pracownik produkcji, to nie ma możliwości byś nie stykał się z gigantyczną liczbą obcokrajowców!

Teresa

czy na produkcji pracują jeszcze jacyś Polacy!? Pytam bo córka dostała propozycję pracy w tej montowni.

R
@Teresa

Pracują, pracują :)

Teresa
@R

10%?

POPIERAM SZYMONA HOŁOWNIĘ

podstawa polskiego montera to tylko 2600 brutto?!

On93

Chciałbym złożyć cv ale ostatnio widziałem nie ciekawe plakaty wokół firmy. O co chodzi?

AGATA

W firmie pracują obecni WIĘŹNIOWIE! Nie należy tam podejmować pracy!

Jacek
@AGATA

Skąd tak surowa opinia? Napisz więcej konkretów, dzięki.

Internetowy

to prawda!

Vesemir

a jak się Wam pracuje z więźniami z Hetmańskiej?

MONIKA

żenada jak na 3 zmianie Ruscy odpalili ruskie piosenki. POLSKA FIRMA, NA TERENIE POLSKI, KORZYSTAJĄCY Z POLSKCIH INŻYNIERÓW, ITP, a dominując na montażu Ruskie! I całą noc tylko rosyjskie disco polo.......

Tomasz

prawda:(

ANDRZEJ

to prawda!

FORUMKOWICZ

Z literackim rosyjskim coraz mniej tam poradzisz. Bardziej trzeba skupić się na ukraińsko-chechłackim. Podobnie nie wiele zdziałasz z typową angielszczyzną, nawet w tzw. wydaniu międzynarodowym. Beżowi koledzy z Nepalu i im pokrewni (a i to nieliczni) posługują się raczej typowym pidżin-inglisz. Osobna kategoria to przybysze z Gruzji, Z nimi w większości nie ma żadnego kontaktu (i nie mam tu na myśli tylko bariery językowej). Gdy wspomnę te heroiczne sceny jak to brygadzistki usiłują skomunikować się z nimi tymi jedynymi trzema słowami po rosyjsku, które pozostały im w pamięci z czasów szkolnej nauki... Najlepszy kabaret się chowa.

HALO, OBIAD!

ha ha ha!

PRACA MUSI SIĘ OPŁAĆ!
@FORUMKOWICZ

i Ciebie to bawi!? Brygadzistki się męczą!

JOKER
@PRACA MUSI SIĘ OPŁAĆ!

to niech zmienią pracę jak się męczą. Nikt im nie każe tutaj pracować!

KONSPEKT
@JOKER

racja!

Ewelina

dobrze napisane!

RENFRI
@FORUMKOWICZ

A sporo brygadzistów odeszło z Biazetu w ostatnich latach? Wiem, że (usunięte przez administratora), a inni?

Stock

opinia perełka!

Dymany

CELNIE!

Pytanie2

czy w każdym zespole montażowym pracują więźniowie?

Nikuniku
@Pytanie2

nie wiem tego.

Pytanie2
@Nikuniku

nie wiesz?! Czy wiesz, a łżesz, że nie wiesz?!

Roman

Polska może utknąć w obecnej roli, czyli peryferyjnego kraju, który jest „MONTOWNIĄ i call center Europy Zachodniej” - uważa Łukasz Komuda z FISE. Aby zmienić tę sytuację, potrzebny jest przede wszystkim wzrost płac - ekspert obawia się jednak, że to nie będzie łatwe. BIAZET TO MONTOWNIA?!

Zostaw merytoryczną opinię o BIAZET S.A. - Białystok

• Jak się pracuje w BIAZET S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy BIAZET S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BIAZET S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 6 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BIAZET S.A.?

Kandydaci do pracy w BIAZET S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BIAZET S.A.
  • Gen. Wł. Andersa 44