Opinie o Cloth Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Cloth Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Cloth Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cloth Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Anon

Cześć, Mam pytanie czy macie siedzibę firmy w Łodzi, bądź jakiś punkt firmowy ?

@Agnieszka

Dzień dobry, Pani Agnieszko, zgadza się. Nasza siedziba znajduje się w Bydgoszczy jest to jedyna lokalizacja naszej działalności. Nie wysyłamy do rekrutujących próśb z linkami. Jeśli ma Pani informacje o innej lokalizacji naszej firmy prosimy o wiadomość na maila: bok@clothstore.pl

Inia Nowy wpis

Są w tym roku widoki na pracę jako specjalista ds. obsługi sklepu internetowego? Na czym polegałaby rekrutacja, czy są jakieś zadania typu rozmowa z klientem, odpisanie na maila testowego itp.? Ps. Współczuję tej afery z fake'owym rekruterem, niejeden nie doczyta i będzie sądził, że chodzi o Was. Lepiej do służb z tym iść.

Paulina Nowy wpis

Czy ktoś miał sytuacje, że złożył zamówienie, opłacił z góry blik i zero przesyłki, link do śledzenia przesyłki nie działa, nikt nie odbiera telefonu i nie oddzwania? trochę mnie to martwi, bo mija 3 dzien...

Jaka jest stawka początkowa w Cloth Sp. z o.o.? 19 lipca na GoWork.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Księgowa.

Blondi

Cześć. Udało mi się znaleźć jakieś stare ogłoszenie na specjalisty ds finansowych. Często na to stanowisko jest rotacja? Mogę mieć nadzieję, że znowu pojawi się jakaś oferta do działu finansów, czy zespół już raczej stały?:) Jak praca wygląda pod względem finansów? Ogólnie jest ciężko? Wiadomo, pracować zawsze trzeba, ale wiecie, o co mi chodzi. Są prace wymagające i satysfakcjonujące a są takie, że się odechciewa wszystkiego ;-)

Nowy wpis

@Blondi

Dzień dobry, Aktualnie nie poszukujemy specjalisty ds. finansowych, ponieważ nie ma rotacji na tym stanowisku. Firma rozwija się cały czas więc niewykluczone, że w przyszłości będziemy poszerzać zespół.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Cloth Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Anon

Cześć, Mam pytanie czy macie siedzibę firmy w Łodzi, bądź jakiś punkt firmowy ?

Niki
@Anon

Właśnie nie .tylko BDG...jeśli dostałaś odp o pracy to fejk ... dużo osób ostatnio prawie dało się nabrać..ktoś się pod tą firme podszywa

@Anon

Dzień dobry, nasza firma ma swoją siedzibę w Bydgoszczy, jest to jedyna lokalizacja naszej działalności. Jeśli ma Pan/Pani informacje o innej lokalizacji naszej firmy prosimy o wiadomość na maila: bok@clothstore.pl

mONIA
@Cloth Sp. z o.o.

wITAM...tak na olx było ogłoszenie Inowrocław Solankowa 77 podobno firma dopiero się otwiera, również otwarcie konta w pko sa wymagane...czy to (usunięte przez administratora) mogę odesłać fotki kontaktu z tą panią....

@mONIA

Dzień dobry, Pani Moniko nie kontaktujemy się z kandydatami poprzez wiadomości na OLX. Prosimy o przesłanie informacji na naszego maila: bok@clothstore.pl. Nasza siedziba znajduje się w Bydgoszczy, nie wysyłamy do rekrutujących próśb o utworzenie konta bankowego. Aplikacje składane są przez formularz, który jest podlinkowany do e-recrutera.

mONIA

WYSŁANE NA E-MAILA.

Blik
@mONIA

Nie to jest fejk .też jestem z Inowrocławia i prawie dałam się nabrać na to ogłoszenie.ta firma nie istnieje. Podszywają się pod nią..a ta cała Małgorzata rekruterka to fikcja ..zapytaj ja o telefon albo dokładne dane firmy to od razu będzie cisza.

Ryszard

Ale w jakim celu? To co nie wysyłać CV, bo i tak do pracy się nie dostanie albo na samą rozmowę? Wyjaśnij bardziej szczegółowo, to może mnie przed czymś uchronisz ;)

Niki
@Ryszard

Oni zapraszają cię na rozmowę ale wcześniej masz zalozyc konto w banku ...przysłaja ci link i że niby to konto jest do firmowych wydatków. A tak ogólnie to ty założysz konto ,a żadnej umowy nie dostaniesz ..a konto będziesz musiał utrzymywać i co miesiąc robić na nie wpływy żeby nie płacić kasy za prowadzenie

Agnieszka

Cloth ma tylko siedzibę i magazyn w Bydgoszczy i jakaś fajkowa firma podszywa się pod nią.

Dzień dobry, Pani Krystyno nie kontaktujemy się z kandydatami poprzez wiadomości na OLX. Prosimy o przesłanie informacji na naszego maila: bok@clothstore.pl. Nasza siedziba znajduje się w Bydgoszczy, nie wysyłamy do rekrutujących próśb o utworzenie konta bankowego. Aplikacje składane są przez formularz, który jest podlinkowany do e-recrutera.

@Ryszard

Dzień dobry, Panie Ryszardzie nasza siedziba znajduje się w Bydgoszczy, nie wysyłamy do rekrutujących próśb z linkami. Nasza firma ma swoją siedzibę w Bydgoszczy, jest to jedyna lokalizacja naszej działalności. Jeśli ma Pan informacje o innej lokalizacji naszej firmy prosimy o wiadomość na maila: bok@clothstore.pl

@Niki

Dzień dobry, Nasza siedziba znajduje się w Bydgoszczy, nie wysyłamy do rekrutujących próśb o utworzenie konta bankowego. Aplikacje składane są przez formularz, który jest podlinkowany do e-recrutera. Prosimy o przesłanie informacji na naszego maila: bok@clothstore.pl.

@Agnieszka

Ogłoszenie na Księgowa do Cloth Sp. z o.o. pojawiało się w GoWork.pl, polecacie aplikować?

MK

Dzień dobry, nasza firma znajduje się jedynie w Bydgoszczy. Nie kontaktujemy się z kandydatami poprzez portal OLX, mail outcloth nie jest naszym adres firmowym.

Z uwagi na dużą ilość wiadomości, które otrzymaliśmy od kandydatów w sprawie rekrutacji i pracy w naszej firmie, informujemy, że: 1. Nie kontaktujemy się z kandydatami przez platformę OLX etc. kontaktujemy się telefonicznie i przez nasze wewnętrzne formularze. 2. Nasza firma absolutnie nie namawia do zakładania kont bankowych do celów służbowych. 3. Siedziba naszej firmy znajduje się w Bydgoszczy. Można nas zidentyfikować na naszej stronie internetowej lub na kanałach w social mediach. Oświadczamy, że wiadomości, które otrzymują państwo od firmy „OutCloth” lub innych – związane z zakładaniem kont bankowych do pracy na magazynie, nie są powiązane z naszą marką.

Sodek
@Cloth Sp. z o.o.

Zdaje się być wiarygodna :)

To prawda.

Joanna

Hej znalazłam ofertę na jednym z portali, dużo tu informacji o fake ogłoszeniach, ale ta jest z Bydgoszczy więc powinno być OK? Jest to praca dodatkowa, akurat studiuje więc idealnie dla mnie ;-) Czy grafik można spokojnie dopasować pod plan zajęć, nie ma z tym problemu? Jest info o dwóch dniach w tygodniach, to pełne dwa dni czy tylko wybrane godziny?

MK
@Joanna

Dzień dobry, tak, mamy opublikowaną ofertę praca dodatkowa - magazyn :) Praca dwa dni w tygodniu w godzinach 08:00 - 16:00. Pozdrawiam :)

Specjalista ds. marketingu był poszukiwany do pracy w tej firmie jakoś 3 miesiące temu. Znalazłem ogłoszenie. Zastanawiam się tak szczerze mówiąc z czego wynikają widełki wynagrodzenia podane w ogłoszeniu? Podano też stałe godziny pracy ale wiem, że w rzeczywistości różnie to bywa. Tak jest, że 8-16 czy czasami zdarza się dłużej?

W ogłoszeniach wskazujemy widełki placowe, ponieważ jest to jest ważne na jakim poziomie spółka gwarantuje wynagrodzenie przy określonym stanowisku i wymaganiach. Wynagrodzenie uzależnione jest od doświadczenia kandydatów w danym zakresie oraz aktualnych możliwościach. Pracujemy w stałych godzinach 8-16, jeżeli występują nadgodziny są one rozliczane, bądź odbierane w inny dzień. Wszelkie tego typu tematy ustalane są zawsze z bezpośrednim przełożonym. Aktualnie zakończyliśmy rekrutację na to stanowisko, ale zachęcamy do śledzenia nas na social mediach @clothstorepl

NIKI

WITAM ,mam pytanie czy wam tez kazali zakladac konto w banku przed podpisaniem umowy o prace?na koszty zwiazane z praca? czyli wysylki i zwroty ? pytam bo troszke dla mnie to dziwne ,zeby zakladac osobiste konto ,do celow sluzbowych nie majac jeszcze pracy

@NIKI

Dzień dobry, W naszej firmie wszystkie koszty związane z prowadzona działalnością operacyjna ponosi pracodawca. Konto bankowe służy wyłącznie do przelania wynagrodzenia za prace.

Magdalena
@Cloth Sp. z o.o.

Skoro to konto ma służyć tylko do wynagrodzenia, to po co je zakładać? Nie łatwiej po prostu podać numeru swojego prywatnego konta? Mam dzisiaj identyczna sytuacje, przyszła odpowiedz od rekruterki, w której właśnie ona prosi mnie o zakładanie konta specjalnie do celów służbowych

Ala
@Magdalena

Też otrzymałam taką wiadomość. To są (usunięte przez administratora) i zupełnie inna firma. Agencja która jest tam podana nie istnieje. Nie zakładajcie żadnych kont, gdy zakładasz konto pod ich linkiem oni otrzymają pieniądze od banku za zaproszenie znajomych. Do podpisania umowy i do rozmowy rekrutacyjnej nie powinno być żadnych warunków które trzeba wykonać aby tam przyjść!

@Magdalena

Dzień dobry, Pani Magdaleno to nie są wiadomości od naszej firmy. Nasza firma nie stosuje takiej polityki, warto zgłosić te maile bo może to być próba wyłudzenia danych. Nasza firma nie wymaga zakładania konta bankowego, na etapie rekrutacji oraz na etapie zatrudniania. Oczywiście numer rachunku bankowego jest potrzebny, ale pracownik sam wskazuje na jaki rachunek chciałby otrzymywać wynagrodzenie.

ELŻBIETA

W sklepie miałam na tą chwilę przyjemność zakupić dwa komplety dresowe, sklep godny polecenia, świetny kontakt, materiał bardzo dobrej jakości, odszycie na medal, za pozostałe rzeczy, które odesłałam pieniądze zostały mi wpłacone na konto w terminie nie przekraczającym 14 dni.

@ELŻBIETA

Dziękujemy bardzo za opinię! 😃 Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z zakupów na naszej stronie.

Oferta pracy dodatkowej do pakowania zamówień, jakie godziny wchodzą w grę? Jest możliwość pracy po godz 16? Czy w weekend Państwo również pracują?

@Nowy

Praca dodatkowa na magazynie jest w godzinach 08- 16:00 od poniedziałki do piątku.

Danuta
@Cloth Sp. z o.o.

Co w tym przypadku oznacza praca dodatkowa, skoro pracuje się od poniedziałku do piątku po 8h? Można sobie przychodzić, kiedy się chce do pracy? Czy chodzi może o to, że na umowę zlecenie?

Braliście udział w aktualnie prowadzonej przez Cloth Sp. z o.o. rekrutacji na stanowisko Księgowa? Wiecie coś więcej na temat pracy u tego pracodawcy?

Dzień dobry, nie prowadziliśmy nigdy takiej rekrutacji, w tamtym czasie również nie.

Dzień dobry, po jakim czasie można doczekać się telefonu w sprawie rekrutacji?

@*

A długo już czekasz?

@Natalia

Wysłałam CV tydzień temu

Dzień dobry! W odpowiedzi na Państwa pytanie, generalnie kontaktujemy się z wybranymi kandydatami/kandydatkami, ale widomość mailową otrzymuje każdy max do 14 dni kalendarzowych, na adres milowy podany formularzu aplikacyjnym. Pozdrawiamy Cloth Store

Natalia

A z czym konkretnie masz tam problem, w którym momencie coś nie działa? Bo u mnie chyba wszystko ok jak sprawdzam

Megi

Polecam! Młody zespół gotowy stawić czoła wszelkim wyzwaniom ???? Miła atmosfera, owocowe wtorki, karta FitProfit. Jak pożyjesz z nami dłużej poczujesz się jak w rodzinie????

@Megi

Znaki zapytania to emotki, których strona nie czyta :’)

Ola
@Megi

Zgadzam się, atmosfera super. Zgrany zespół, wspólne cele, mocna motywacja :)

Chcę zapytać o wasz pogląd w odniesieniu do marki Cloth Sp. z o.o.. Czy rekrutacja składa się z kilku etapów? Czy w firmie jest szansa na dodatkowe benefity? Podziękowania.

A.

W moim przypadku rekrutacja była dwuetapowa, bardzo skrupulatnie zostały sprawdzone moje umiejętności oraz doświadczenie zawodowe. Firma oferuje wiele benefitów dla swoich pracowników :)

@A.

Jakie konkretnie benefity są tutaj więc oferowane?

A.
@Natalia

Są to między innymi: karta fit profit, świeże owoce raz w tygodniu i upominki od firmy np. z okazji świąt :)

mb

Nie polecam, bardzo słabo z komunikacją :(

@mb

Bardzo chętnie rozwiążemy wszystkie nieścisłości, zależy też nam na szczerości i dobrych stosunkach z pracownikami. Czy komentarz odnosi się do obsługi klienta sklepu internetowego czy samej pracy w naszej firmie? Pozdrawiamy

Zostaw merytoryczną opinię o Cloth Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Cloth Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cloth Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cloth Sp. z o.o.?

Cloth Sp. z o.o.

Cloth Sp. z o.o.