Opinie o Red Horyzont S.A. w Kraków ul. Mrozowa 20A

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Red Horyzont S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Red Horyzont S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Red Horyzont S.A. w Kraków ul. Mrozowa 20A

Na czym polega praca asystenta dyspozytora? Jakie są godziny pracy? Czy pracuje się w weekendy? Pozdrawiam.

Nowy wpis

@Kandydat

Praca asystenta dyspozytora jest to jeden z etapów kariery w dziale spedycji. Asystent spedytora zajmuje się obsługą ładunków naszych klientów zarówno na trasach krajowych, a w dziale międzynarodowym także na trasach po całej Unii Europejskiej. Godziny pracy spedytorów (w większości) to od poniedziałku do piątku 7:30-15:30. Serdecznie pozdrawiam Justyna Figurska Red Horyzont S.A.

Na jakie wsparcie w Red Horyzont S.A. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Nowy wpis

Oczywiście, firma stawia na pozytywne relacje na każdym etapie życiowym i zawodowym wszystkich pracowników. Przyszłym i młodym mamom poza obowiązków pracodawcy wynikających z Kodeksu pracy, oferujemy także szereg propozycji aktywizacji np. w postaci pracy w trybie home office czy trybie mieszanym. Serdecznie pozdrawiam Justyna Figurska Red Horyzont S.A.

pk Nowy wpis

Polecam współpracę z red horyzont jako kierowca, wszystko w porządku z płaceniem, ze zleceniami.

NIck

Zarobki w tej firmie są adekwatne do poziomu odpowiedzialności. Trzeba dużo ogarniać, ale jest to solidnie wynagradzane ;)

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Red Horyzont S.A.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy E-learning Content Creator
Paula

Czy firma prowadzi rekrutację w Katowicach? Jeśli tak, to na jakie stanowiska? Pod jakim adresem mieści się biuro w Katowicach? Dziękuję z góry za odpowiedź - pozdrawiam, P.

Zapytanie

Czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Na czym polega praca asystenta dyspozytora?? Jakie są godziny pracy. Czy prace można wykonywać w domu jeśli istnieje taka potrzeba?

Kolejny zainteresowany

Jak firma nastawia się na pracowników logistyki/magazynu w wieku 40+ w dalszym ciągu pozytywnie nastawionym do pracy w zespole?

Klaudia

Witam co konkretnie należy do obowiązków magazyniera ? I czy jest to praca dla kobiety ?

Witam, czy mogliby mi Państwo po krótce objaśnić, czym zajmuje się asystent dyspozytora w call center?

Witam, chciałbym aplikować na stanowiskk Magazyniera do biura w dziale logistyki. Niestety na telefon podany w ogłoszeniu nikt nie odpowiada, jest on wręcz prawdopodobnie wyłączony. Chciałbym się dowiedzieć jakie są obowiązki na w/w stanowisku ? i czy osoby z doświadczeniem jako magazynier ale bez doświadczenia w dziale logistyki mają jakieś szanse ?? Dotyczy moje zapytanie lokalizacji w Katowicach. Serdecznie dziękuję za odpowiedź.

@Kandydat

Dzień dobry, do zadań pracy w dziale logistyki należy pełna obsługa zleceń transportowych w tym kontakt z przewoźnikami. Poszukujemy osoby także z doświadczeniem w pracy magazyniera, z naszej strony zapewniamy pełne szkolenie stanowiskowe. Dlatego jeżeli ma Pani/Pan doświadczenie w pracy na magazynie i chciałaby/chciał się rozwijać w logistyce zapraszamy do przesłania CV poprzez ogłoszenie na OLX lub na adres rekrutacja@redhorizon.info Serdecznie pozdrawiamy Red Horyzont

Majki

Witam. Moglby ktos opisac jak wyglada praca w tej firmie? Jakich zarobkow mozna sie spodziewać? Jest to praca ktora toleruje zycie prywatne czy tez nie? Caly bozy dzien wisi sie na telefonie? Duzo pozytywnych opinie ale zero konkretow. Pozdrawiam

@Majki

Dzień dobry, zakres obowiązków jest zróżnicowany w zależności od stanowiska. Indywidualnie, w każdym ogłoszeniu o pracę został on opisany. Kwestie związane z wynagrodzeniem przedstawiamy podczas rozmowy kwalifikacyjnej, a życie prywatne nie tylko tolerujemy ale aktywnie wspieramy m.in poprzez nasz system benefitów. W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt rekrutacja@redhorizon.info :) Serdecznie pozdrawiamy Red Horizon

Majki

Witam. Czy jest praca ktora toleruje zycie prywatne? Czy trzeba wisieć na telefonie caly bozy dzien?

Katarzyna

Super zgrana ekipa, nie ma kwasów. Praca dla wymagających od samych siebie, którzy rzeczywiście chcą coś osiągnąć. Atmosfera w całej firmie jest bardzo przyjazna, można powiedzieć, że rodzinna... dobre miejsce nie tylko do rozpoczęcia przygody z branżą spedycyjną ale i dla rozwoju kompetencji :)

DO

Jest duże ciśnienie ale też na to wskazuje wynagrodzenie, nikt się chyba nie spodziewa, że za taką kase można posiedzieć i kawkę popić.

Michał.

Praca pod presją, team leaderzy wymagający i oczekujący realizacji planu w każdym miesiącu. Plany są do zrealizowania wystarczy się przyłożyć na wdrożeniu, Red ma swój sprawdzony system, więc praca to nie improwizacja tylko konkrety poznane na szkoleniu. Jak to już ktoś napisał, nie znam nikogo kto byłby niezadowolony, że tu pracuje.

Aktualność

Tworzymy nowy zespół! Zobacz aktualne rekrutacje:
- Obsługa klienta biznesowego
- Pomocnik dyspozytora w Call Center
- Pracownik obsługi IT w dziale logistyki

Kliknij w nazwę stanowiska, przejdź do formularza aplikacyjnego lub wyślij CV za pomocą e-maila i... widzimy się na rozmowie :)
O.P.

Fajna atmosfera zespół koleżeński i pomocny przełożeni też spoko, wszyscy na ty bez jakieś spiny.

Praca w Redzie

Nie jest to praca dla ludzi o słabych nerwach czyli szybko demotywujących się ;) ogólnie uważam, że zarobkowo miejsce jest bardzo dobre. Trzeba tylko pamietac ze stres zmniejsza się w raz z doświadczeniem i potem jest już lekko. Zwłaszcza jak sie trafi na dobry team. Duzo osób sie zniechęca ale tak jak mówie kwesita ogarnięcia, szkolenia są solidne i jak coś jest niejasne to każdy w firmie pomoże.

Dzień dobry . Widziałam ogłoszenia ,że szukacie Państwo asystenta dysppzytora. Czy przyjmujecie równiez osoby bez doświadczenia?

Zostaw merytoryczną opinię o Red Horyzont S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Red Horyzont S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Red Horyzont S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Red Horyzont S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 25 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Red Horyzont S.A.