Opinie o Hutchinson w Łódź Kurczaki 130

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Hutchinson. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hutchinson na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hutchinson w Łódź Kurczaki 130

Rafi

Witam , czy ktoś może napisać jak wyglada praca na magazynie , (mam rok doswiadczenia jazdy wózkiem czołowym ) i ile tam można zarobić w Zawadzie ? z góry dziekuje za szybką odpowiedź i pozdrawiam .

Rozczarowany
@Rafi

W łodzi na magazynie jest fajna atmosfera zalezy na jakich ludzi trafisz , :) produkcje omijaj z daleka

Dzik z lasu
@Rafi

Uprawnienia z UDT to podstawa roboty jest masa a stawkę jaka wynegocjujesz zależy od twoich umiejętności i doświadczenia.

Abc

Co dokladnie masz na mysli? Pracujesz na produkcji?

Ciagle pracujacy
@Abc

Tak na produkcji Dosyc mam tego szukam czegos innego bez stresu ale zgadzasz sie ,abc, ze kierownicy (czyli maniusie) stosuja mobing i manipulacje

Ciagle pracujacy

Bardzo duży stres, praca dla ludzi bez rodzin, najgorsi są pseudo kierownicy maniusie ze wsi zatyraja was na smierc , maszyny spoko ,tylko pomyslcie kiedy nawet ukraince nie chca tam pracowac to jaki element musi was teroryzoeac ciezka fizyczna praca , syf ktory wdychasz , wszystkie problemy kierownik zwali na ciebie, ciagle szukaja powodu aby zabrac ci ptemie , nie polecam , kasa dno ,

jus

gdzie można składać cv do fabryki w zawadzie

Brygadzista Produkcji

rekrutacja wewnętrzna z góry ustawiona doatać się do firmy łatwo awansowac trzeba niec plecy osób z góry

pytania standardowe i bez uczuć

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wozkowy

Witam byłem na rozmowie o pracę w Zawadzie i śmieszne pieniądze proponują w Hatchinson 2170 brutto masakra sami niech pracują za takie grosze nie te czasy pozdrawiam

serek
@wozkowy

no to trochę słabo , my w Łodzi mamy troche więcej , pracownik magazynowy ma + - 2500 brutto podstawy , magazynier + - 2900 brutto , starszy magazynier + - 3300 , plus premia grupowa plus motywacyjna , ci co robią u nas na cztery brygady to mają jakis tam dodatek , a i były u nas pogłoski że jak ktoś by się zdecydował pojechać do Dębicy to obiecywali jakiś dodatek do podstawy , ale info nie potwierdzone

@serek

A jest wogule jakaś premia i ile

serek
@wozkowy

Premia grupowa do 200 brutto , premia motywacyjna 50- 150 pln , dodatek za pracę w systemie czterobrygadowym 550 brutto , nadgodziny w tygodniu 50% , w sobotę 100% , w niedzielę 200%

@serek

Rozumie ok

lol

jak z pracą w biurze , czy ktoś pracował w kadrach?, często rekrutują na to stanowisko

Kolo

Opowie ktos o pracy magazyniera? Czy mozesz chodzic od pon do pt plus ewentualnie sobota czy tylko 4brygady? Na 4brygadach swieta wolne c,y tez do pracy?

@Kolo

witajcie , wiec tak , jeśli się zdecydujecie na prace w 3 zmianach pracujecie tydzień rano - tydzień noc - tydzień pop od poniedziałku do piątku ewentualnie nadgodziny w sob lub niedz. jeśli chodzi o 4-brygady to grafik jest na 4 miesiące rozpisany i wychodzi po 168 godzin , (4 dni na pop , potem jeden dzień wolnego , 4 dni na rano potem jeden dzień wolnego , 4 dni na noc 2 dni wolnego ) ale by wszystko grało jak należy czyli wychodziło to średnio po 168 godzin są tak zwane okienka i może się tak grafik ułożyć że można iść 2 dni na rano wolne , jeden dzień na rano i znowu wolne , tak by w rozliczeniu 4 miesięcznym suma godzin się zgadzała , ja na ten przykład mam 4 dni wolne

Kolo
@Rico

A swieta?

@Kolo

sorki miałem napisać tez o Świętach , ale mi umkło , wiec wszyskie Świeta co są zaznaczone na czerwono w kalendarzu są wolne , ale no tak nie do końca , Święta Wielkanocne , czy Bożego Narodzenia , to bankowo wolne ale takie jak Trzech Króli , Zielone Świątki , Święto Niepodległości , to jakiś tam dział przychodzi , ale się pytają czy chcesz przyjść , jeśli tak to za 200 %

Radek

Czy Ukraince pracują na magazynie ??

Glob

awer
@kadrowa

hahaha na pewno .....

logistyka

Czy mogę prosić o info dot. stanowiska specjalista ds. logistyki ? Czy warto aplikować ? Jakie zarobki/atmosfera ? Czy cięzko się dostać ? Z góry dzięki ;)

Nowy Świerzak

Średnia pensja w hutku w 4 brygadowe okolo 2300-2400 bez nadgodzin

Srajtaśma

Ile zarobi starszy magazynier?

@Srajtaśma

3360 brutto podstawy , przynajmniej ja tak mam

Srajtaśma
@Rico

A praca jak wygląda możesz napisać coś więcej?

@Srajtaśma

Przyjdziesz na magazyn to sam zobaczysz , ja przcuję 5 lat i nie narzekam

Oleerrrrr

Siema! Czy za badania do firmy przez agencje pracy są na koszt pracownika ?

Kika
@Oleerrrrr

Nie, koszt za badania ponosi firma

Rafał

Witam , mam pytanie ile można dostać na początku zatrudnienia w hutchinsonie w łodzi przez agencje job impulse ?

LD
@Rafał

Wszystko zależy czy trafisz na system pracy 3 zmiany czy 4 brygady Pakowacz -Kontroler na ekstruzji przy 3 zmianach bez nadgodzin wyciągnie max 1700zł W agencji będą mydlić oczy ze sa premie i 4 brygady premia jest 150zł brutto uznaniowa co w gruncie rzeczy znaczy ze zdarza się 3 razy w roku 4 brygady będą jak znajdzie zakład jeszcze ze 100 osób do pracy. Na finiszingu jest dużo nadgodzin wiec jak będziesz robił 7dni w tyg to zarobisz nawet 3tys.

Nina

Powiedz mi ktoś jak wygląda egzamin po szkoleniu do hutchinsona?

Ala

Czy to prawda że więcej osób które pracują z Dębicy wyjeżdża i rezygnuje niż przyjmują nowych? Chciałam tam jechać ale takie informacje nie nastawiają pozytywnie

robot

Jedzie ktoś z okolic Dębicy do łodzi na szkolenie albo już wyjechał niedawno i może coś powiedziećjak tam jest ? Czy wszystko co mmówiła Pani w biurze się zgadzało ?

nuki

To teraz nastapily jakies zmiany odnosie 4 brygadowek?550 PLN dodatku? Kiedys bylo chyba placone 100% za sobote i 200% za niedziele,poprosze o odpowiedz.

Alicja

@marek to bardzo dobrze, że w Twoim dziale jest dużo szkoleń. Na jakim stanowisku jesteś zatrudniony? Warunki pracy mogą różnić się w zależności od obejmowanego stanowiska. Może powiesz więcej o pozytywnych aspektach pracy w Hutchinson?

Alicja2
@Alicja

A Pani to chyba z Hutchinson. Ten ton, ta elegancja. Chcecie się dowiedzieć od ludzi prawdy? Naprawdę?? I wtedy zmienicie to co złe??

Janusz Z.

jedni sobie chwalą tu pracę innym nie pasuje ta praca , ilu jest zwolennikótw tyle jest przeciwników " Pół Polski nas nienawidzi , drugie pół to my - HUTCHINSON "

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson - Łódź

• Jak się pracuje w Hutchinson?

Zobacz opinie na temat firmy Hutchinson tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hutchinson?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 9 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hutchinson?

Kandydaci do pracy w Hutchinson napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hutchinson