Opinie o Bonprix w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bonprix. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Bonprix na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bonprix w Łódź

Co jaki czas w Bonprix można ubiegać się o podwyżkę?

Lp Nowy wpis

W styczniu sami dają podwyżkę w związku z podwyżka minimalnej.

Czy firma Bonprix w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Ff Nowy wpis

Szkolenia dla pracowników? O jakim stanowisku mówisz?

Bea

Czy w okresach,, pandemicznych" musicie chodzić w maskach, macie nadal mierzoną temperaturę? Czy macie robione testy?

@Bea

Może jak była mocna pandemia to tak było, teraz raczej nie, przynajmniej w innych firmach tak nie jest. A czemu pytasz?

Ff
@Bea

Przed wejściem mieliśmy mierzoną temperaturę, oprócz swojego stanowiska nosiliśmy maseczki i często robione testy. Teraz jedynie robimy testy raz w tygodniu.

@Ff

I to firma je funduje? No i jak to wygląda jak ktoś ma pozytywny? l4 z marszu?

Ff
@Anna

Tak, firma na początku zmiany rozdaje testy, robimy je na stanowiskach. Jeśli komuś wyjdzie pozytywny wychodzi, musi skontaktować się z lekarzem i wziąć L4.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Bonprix?

Na nożyk do papieru :D

Zuzanna
@Ktosiek

Haha :P Nie można na nic liczyć? :D Nawet na służbowy telefon, laptop? :D Są chociaż jakieś inne benefity?

@Zuzanna

Może określ o jakie stanowisko chciałabyś się ubiegać, będzie łatwiej komuś pomóc :p

@Ktosiek

Czyli nie każdemu dadzą tutaj laptopa? :(

@Anna

No brakarka czy magazynier oczywiste, że nie dostaną laptopa.

@Ktosiek

Może gdyby firma była bogatsza to by mieli na użytek w formie socjalu na przerwach? ;p

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Bonprix? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Iwo

Jaką macie atmosferę w pracy? Na jakie zarobki można liczyć?

Bibo
@Iwo

Atmosfera bardzo zła. Nie polecam tej firmy

Co jaki okres czasu w Bonprix można ubiegać się o podwyżkę?

ubiegać się zawsze można ale obecny zarząd zajęty korzystaniem z nowo zakupionych samochodów nie będzie miał czasu je rozpatrzyć.

Oddajcie nam Leszka

Cześć :) czy firma działa tylko na terenie polski?

Jaki jest wkład kierownictwa Bonprix w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

M

Obojętny

Bulwers

Czy ktoś kto pracował w Boże Ciało dostał obiecane 100 zł brutto do premii? Bo ja nie. Jak tak można oszukiwać ludzi tym bardziej, że była informacja na piśmie podana na temat wynagrodzenia za ten dzień ??? !!!

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Bonprix? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Ktoś

To zależy jak zdecyduje kierownictwo, najczęściej jest wolna. Za wigilię i Sylwester zabierają jeden dzień z urlopu.

Magda

Czyli jest wam mierzona gorączka na początku pracy tak?

@Magda

Jest mierzona temperatura po wejściu do budynku.

Czy można liczyć w Bonprix na prywatną opiekę medyczną?

Ktoś

Mamy prywatną opiekę medyczną w Enel-med.

Zuza

Pewnie trzeba pracować prze kilka godzin i jest tak ciężko??

red
@Zuza

o jakich kilku h mówisz? nie trzyma się to ładu i składu

@Zuza

W każdej firmie pracuje się kilka godzin, więc określ o co konkretnie Ci chodzi.

Czy jest możliwość w Bonprix pracy na część etatu?

Nie

Placebo

Pracuje na jednym z magazynów już dłuższy czas, bywają lepsze i gorsze chwile - jak w każdej firmie, ale najlepiej spróbować na własnej skórze, bo opinie niektórych tutaj osób w ogóle nie określają rzeczywistości.

Olga

Podpowiedzcie czy warto próbować startu do pracy w firmie? Słyszałam, że dobrze się pracuje ale wiedzy nigdy nie jest za dużo.

@Olga

Widziałam, że jakiś czas temu pytałaś o pracę w Bonprix w Łodzi. Zdecydowałaś się aplikować do pracy w tym miejscu? Jeśli tak, to może napiszesz kilka słów na temat przebiegu Twojego procesu rekrutacyjnego - ile etapów miał, czy miałaś do wykonania jakieś zadania, no i - czy finalnie udało Ci się podjąć pracę w Bonprix.

Ewka
@Olga

Też tak słyszałam. Koleżanka chwaliła. Myślałam, że tu zasięgnę opinii, ale teraz mam mieszane uczucia.

@Ewka

Może warto złożyć swoje CV, pójść na rozmowę rekrutacyjną i samemu ocenić? Forum i zamieszczone tu opinie jest na pewno bardzo pomocne, ale zawsze do wypowiedzi w Internecie należy podchodzić z pewną dozą dystansu. Na jakim stanowisku chciałabyś pracować w Bonprix?

Robin

Picie alkoholu na przerwach,co chwila ewakuacja do toalety na szluga.Jedni robią a drudzy się(usunięte przez administratora).Magazyn B.Przyjmuja patologie która kradnie i piję.Do pracy przychodzą ,,wczorajsi" .Oby na rampach przy kofrach nikomu nic sie nie stało .Jedni (usunięte przez administratora) a poprzyjmowani byli pracownicy chlaja.Dziadostwo jakich malo

Wspolpracownik

Zatrudniaja (usunięte przez administratora) na stanowiska magazynierow.Kradna dywany je sprzedaja na lewo.To samo z telefonami,butami,ciuchami.(usunięte przez administratora) byly pracownik.Zlodziej jakich malo na Balutach.Gdzie Ci pracodawcy maja oczy!

Joanna

@Lolita, czy w komentarzu, który opublikowałaś na forum zawarłaś również swoją sytuację? Jak długo ma ona już miejsce? Może warto w związku z nią coś zrobić. Rozumiem, że nie czujesz się komfortowo w tym momencie. Czy mimo wszystko mogłabyś napisać coś o warunkach zatrudnienia w oparciu, o które współpracujesz z Bonprix?

Zostaw merytoryczną opinię o Bonprix - Łódź

• Jak się pracuje w Bonprix?

Zobacz opinie na temat firmy Bonprix tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bonprix?

Bonprix