Opinie o Hutchinson w Łódź Kurczaki 130

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Hutchinson. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hutchinson na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hutchinson w Łódź Kurczaki 130

Jestemktoryjewtem

Dzis zlozylem wypowiedzenie, pracowalem w, zawadzie, najszczesliwszy dzien wwolnego moim zyciuzdaniem, a wy dalej tyrajcie jaknie niewoonicy za miske ryzu na 4 brugadach za 2100 brutto plusPLN premia hahahahah i placzcie dalej jaknie to wam zle.

Paweł78

Pracuje od kilku miesięcy w zakładzie na Kurczakach i bardzo sobie chwalę moją liderkę. Nie ma co narzekać, praca jak praca, trochę nie chce się codziennie wstawać w nocy, ale przynajmniej rekompensuje to atmosferą w pracy. Pozdrowienia!

aalaa

jak wygląda praca w dziale zakupów na lodowej? duża rotacja?

serek

Przez jakie miejscowosi leci autobus z Piotrkowa Tryb do huczka na kurczaki.

Brygadzista Produkcji

rekrutacja wewnętrzna z góry ustawiona doatać się do firmy łatwo awansowac trzeba niec plecy osób z góry

pytania standardowe i bez uczuć

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
hej

Witam jak wyglada praca jako kontroler jakosci? jakie są warunki i wynagrodzenie. Pytam o Zawadę

tt
@hej

najnizsza krajowa

Krysia...
@hej

Kontrola jakości na lodowej całkiem spokojnie fajni ludzie.chociaz niby jest p.Ania która ma cię wdrożyć co wogole mija się z prawdą.opryskliwe babsko ciągle nadąsane i jak się coś jej pytasz odpowiada z łaską.przez nią już nie jedna osoba nie wytrzymała i uciekła.wydaje mi się że z taka osoba wogole nie nadaje się do pracy z nowymi osobami.powinni zmienić tą panią bo wydaje mi się że na jej miejsce są inne osoby które mają też doświadczenie i nie są opryskliwe.wspomniana Pani jedynie to jest B.mila dla panów...I mobing jaki ta Pani wprowadza nie wróży jej dłuższej kariery na tym stanowisku.mam tylko jedno pytanie dlaczego nowe osoby nic nie mówią w kadrach z jakiego powodu odchodzą?

Ania-nova

czy kotoś może podać rozkład przystanków i godzin odjazdu tego drugiego bursiaka ??

Zigolo
@Ania-nova

Ja cie chetnie moge zabierac autem

Ali
@Zigolo

jak taki jestes chetny , to jutro na 3 zmiane poproszę byś mnie zabrał , wólczańska /czerwona , 21:00

Hala B Mondeo
@Ania-nova

Kościuszki/Radwańska 4:57 12:46 20:54 Czerwona/Piotrkowska 4:58 12:49 20:58 Rzgowska/Pl. Niepodległości 5:00 12:51 21:02 Broniewskiego/Kraszewskiego 5:04 12:57 21:07 Dąbrowskiego/Kossaka 5:08 13:02 21:11 Hutchinson 5:18 13:13 21:19

ciekaw

Jak wygląda bhp w Zasadzie w zakładzie?

Zainteresowana

Witam czy cos zmienilo sie na lepsze w Zawadzie? Czy warto skladac papiery ?chodzi mi o produkcje

xx
@Zainteresowana

warto, ale uciekac stad jak najdalej

Zainteresowana
@xx

Ale dlaczego ?

J23
@Zainteresowana

Jak masz chęci pracować w soboty i niedziele za pasie pieniądze, pod presją norm to idź sama zobaczysz, nie warto.

Ooo
@J23

Dziwne jest bardzo to że wypowiadaja. Się i narzekaja osoby ktore tam pracuja. Jesli jest az tak zle to po co tam pracujecie

lider
@Ooo

a z czego ty sie tak cieszysz? ze robisz za najnizsza krajowa i ci dodadza do tego premie za 4 brygady? ze tyrasz w soboty niedziele na 3 zmiany, a co do organizacji to szkoda w ogole gadac, chaos totalny, wolna amerykanka, nikt nic nie wie, a na koncu obrywa sie pracownikowi za nic i ten smiesznie maly parking, do lata polowa zalogi odejdzie stad.

Ooo
@lider

A czy ja sie z czegos smieje? Taka jest prawda ze pisza i narzekaja osoby ktore tam pracuja to jesli jest tam tak zle to po co tam siedzicie czego gdzie indziej nie pojdziecie. Niby jest zle a i tak tam siedzicie. Bo moim zdaniem jesli jest zle to odchodze a nie uzalam sie i nie narzekam

Szary Pracownik
@Ooo

Nie każdy komu jest źle, odejdzie, przynajmniej nie od razu. Bo po pierwsze, może mieć na głowie rodzinę do utrzymania, więc przed zwolnieniem się z tej, trzeba znaleźć inną firmę. Co też nie jest łatwe, wiem że jest dużo firm, ale w ilu z nich jest dobrze? no właśnie, zwykle jeśli gdzieś jest dobrze, to nie ma miejsca, albo jest po znajomościach. Tu powstała nowa firma, więc każdy chce zobaczyć co oferuje. Sam tam aktualnie robię od początku (zawada) i jak się tak przyglądam temu co tu się wyprawia. To mam bardzo mieszane uczucia... niby kilka rzeczy poprawili, ale jak gdzieś coś poprawili, to czymś innym pogorszyli. O bhp wielce dbają, wprowadzają ciągle jakieś zakazy, niektóre wręcz z 4 liter.. ale fakt że na nowym dziale volvo, ludzie robią na formach bez osłon i sama pani od bhp będąc przy tym nic nie mówi. A weź sobie pepsi przynieś pod forme, to będzie Ci problem robić ze pijesz kolorową wodę... (w sumie ilosc wypadków, mówi sama za siebie...)Dużo by się rozpisywać o takich sytuacjach, ale szkoda słów. Sam w niektóre dni mam dość i myślę o zwolnieniu. Ale zostaję, bo wiem że póki co ciężko mi będzie znaleźć coś nowego, a kto wie, może kiedyś sie tu poprawi? Nowa firma, więc dużo się dzieje i dużo zmienia. Zmienia to słowo klucz. Jest sobie stary dział volvo. Gdzie nie ważne na którą zmiane się trafi, trafi sie na ludzi, którzy żyją ze sobą w zgodzie i na pełnym luzie (pomijając jakieś wyjątki) Nie ma tu takich typowych Januszy co drą ryja, wszystko wiedzą najlepiej, a tak na prawdę to uja. Tu klimat jest, a nie przepraszam, tu klimat BYŁ spoko, ale się zmieniło. Na początku było mieszanie ludzi, kilku z białej zmiany, do zielonej itp itd. i na odwrót. Kierownicy chyba zauważyli, że takie zmiany ludziom się nie podobają, bo już są bardzo dobrze zgrani ze sobą. No ale to jeszcze dało się przeżyć, bo mimo wszystko spoko ludzie. Ale teraz znów się zaczyna to samo. Zabierają ludzi na nowy dział volvo bez jakiegokolwiek zapytania czy pasuje. A nie przepraszam, pytali, ale co z tego, skoro odpowiedz negatywna i tak nic nie zmieniała. Wzieli ludzi, którzy jeźdzlili z innymi pracownikami ze starego działu, a teraz "ogarnijcie sobie transport". Przeciez tylu pracownikow jest, niektórzy sami nawet są chetni na zmiane stanowiska, mają własny pojazd, to nie ich zostawili. Może przesadzam, ale osobiście jak się zżyłem z ludźmi ze swojej zmiany, tak nie chce ich opuszczać. Bo proste jest, że jak cała zmiana uwielbia się nawzajem, to nie powinno się jej ruszać, bo to pogorszy funkcjonowanie zmiany. Najgorsze, że tutaj ciężko coś załatwić. Kiedyś chciałem zmienić stanowisko, to mi wmawiano, że nie ma teraz jak, ze robie na najlepszym stanowisku, ze bedzie lepiej, daj sobie czasu. No i to ostatnie sie zgadzało. Po czasie było lepiej, bo po KILKU ciezkich miesiacach naprawili większość problemów. (co nie znaczy że ich nadal nie ma) no i jak już się przyzwyczaiłem do stanowiska, do ludzi, a nawet do tych problemów. To mnie przenieśli... i bardzo źle się z tym czuje. Nie mówię że tu gdzie teraz jestem jest jakiś surowy klimat, ale po prostu czuje sie jak bym na nowo tam zaczynal. Inne formy, inne problemy, inni liderzy inne problemy, inni kierownicy, inne problemy. I boje się, że na tym dziale nie będę robił na luzie, każdy ma psychikę jaką ma. Dla niektórych takie zmiany to nic i nawet będą zadowoleni ze monotonii nie mają. A ja akurat mimo monotonii, bardzo lubiałem swoje stanowisko. A z resztą pracowników żyłem jak kolega z piaskownicy. A teraz mi to zabrano i złość ze smutkiem mnie przygnębia. Postaram się zgadać do jakieś odpowiedniej osoby o to, czy by nie dało się wrócić na stare miejsce. (Ale tu jest problem tej firmy, że tu coś załatwić, cokolwiek, no to jest ciężko... bardzo ciężko.) Się rozpisałem... a chciałem w kilku słowach napisać :)

Mickiewicz
@Szary Pracownik

Dokładnie tak jak piszesz stare volvo się skończyło w listopadzie po pierwszych zmiana w brygadach które oczywiście wymyślił "super" kierownik.Ciągle tyko wymagania MAŁO MAŁO MAŁO! Każdy wniosek urlopowy zostaje odrzucony z adnotacją " zbyt duże braki kadrowe" Człowieku ty zobaczysz braki kadrowe tyko niech się wiosna zrobi! Połowa ludzi odejdzie bo ma dość tych ciągłych zmian. Po co robiliście 3 brygady skoro docelowo ma tam pracować dwie? Nie jesteście monopolem na rynku pracy aby traktować ludzi jak zwykłe ZERO!

Z

A ja jestem ciekaw co się stało z większością opinii tutaj,może admin się wypowie czemu usunięte?

@Z

Jak to w Polsce - ktoś dostał w łape - ktoś usunął!

mr lumaga
@Z

To nie wiecie, ze tutaj cenzura lepiej dziala niz za czasow PRL-u.heh, he

stuu

jakie sa zarobki na produkcji? oplaca sie isc do tego zakladu??

indesit

Witam, podobno zamykają i będą zwalniać w łodzi to chyba nie warto tam soe zatrudniać?? To prawda?

Pat&Mat
@indesit

bzdura , Kurczaki działają cały czas pełną parą , Zakładowa cały czas sie rozwija , cały czas wchodzą jakies nowe projekty , magazyn na Niciarnianej tez sie rozrasta , juz maja dwie hale , a po wyprowadzce DSV , bedą mieli jeszcze więcej pola do popisu , wiec raczej nie mam mozy o zamykaniu zakładu i zawalnianiu ludzi , owszem zwalniają ( najebusów , naćpanych lub totalnych nierobów )

Technik Procesu. Piszą, że jedna zmiana. Ktoś zna zarobki na takim stanowisku? 3500 netto będzie?

@Kandydat

Technik procesu pracuje w tej firmie po 12h i wiecej czasami więc może z samych godzin "trójkę" wyciągniesz

@xyz

Właśnie często ta oferta się pojawia. Kusi jedna zmiana.

Trójka za starania

Produckja do bani. Byle by szybko i jak najtaniej, kierownicy zganiają wszystko na zmianę, że ona coś źle robi, byle by uratować swój tyłek (nie wszyscy kierownicy) wypłaty oszukane, nigdy sie nie zgadzają. Kurczaki - nie polecam, jedynie co to z magazynem nie jest tak źle z tego co słychać.

@Trójka za starania

Ate kierowniki to nasze chlopaki,czy to jacys z Poznania,czy Lodzi?

@anonymous

Lepsi byli w z Łodzi niż te "nasze chłopaki" !!!

godek

Zawada spoko ja pracowałem w oponach tam było strasznie wypadek za wypadkiem i te ciężkie gumy, tu mam wakacje można bimbać, a normy heheh każdy po godzinie jest w stanie je robic wakacje tu mam godziny lecą i kasa leci.

Felek
@godek

Owszem Stomil a Zawada to dwie bajki, ale wcale tam nie ma jak piszesz wakacyjnie, no chyba że nic nie robisz to fakt. Nie kazdy normy wyrabia, bo jak Ci maszyna sie zepsuje co jest notoryczne to gdzie ta norma ? A zresztą te normy to jak sprint, a to ma być praca a nie wyścigi - to jest zasadnicza różnica. A kasa oj kiepska strasznie każdy to powie kto pracował w Zawadzie.

Youri

Fabryka niedobra. Ja pracowal tam ja znam. Wsje co pisza koljegi prawda. Praca we warunki niedobre jak lagru. Pieniadze malo a cygania. Majstry kierownik idioty oni niczemu nieznaja robotu. Ja nazsol jina praca dobra . Hutchinson gulag prawda.

Ukraincy Nieroby i Lewe rece.
@Youri

Ukraincu wypierda..j do siebie jak ci zle.

Normalny

Pracuję w fabryce w Łodzi i nie zgadzam się z większością opinii tu pisanych. Jakiś sfrustrowany pracownik pisze, który nie potrafi wyrazić rzeczywistej opinii. Ja pracuję w tej fabryce od roku i nie narzekam. Stanowczo polecam!

Normal
@Normalny

Normalny to chyba nie jesteś...jakbyś wziął x100 razy przeczytał opinie chociaż watpie czy ten pusty łeb coś przymie do wiadomości,ale tu chodzi o zakład w Zawadzie...

ekstruzja

Tracz

Wsiąść i na hali parkować...najwidoczniej firma nie posiada na tyle ambicji aby zrobić parking. .. Same matoły i kretacze za biurkami,najlepiej wyszło by im posadzić buraki hali,a potem to sprzedać

Nie polecam firmy Hutchinson!!! oszukują na każdym kroku

gość

Volvo pracowałem tam fajne dziewczyny pozdro dla Reni i Kingi ;)

Roman
@gość

Jaki wypadek? Bzdury gadasz, pracuje na Volvo i nic nie bylo,,, Akurat Volvo to najnormalniejszy i chyba najbezpieczniejszy wydział w tej syfiastej fabryce,,,

Roman Boski
@Roman

Hahha,co Ty piszesz...chodzi o nowe volvo... A palce to z jakiego powodu typ mial zawinięte? Jeszcze najlepiej jakbys napisal ze wzgledu na warunki atmosferyczne obwinął sobie palce ????

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson - Łódź

• Jak się pracuje w Hutchinson?

Zobacz opinie na temat firmy Hutchinson tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hutchinson?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 9 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hutchinson?

Kandydaci do pracy w Hutchinson napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hutchinson