Opinie o Hutchinson w Łódź Kurczaki 130

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Hutchinson. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hutchinson na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hutchinson w Łódź Kurczaki 130

Szuksn

Gdzie np

Hutch.001

Jest bardzo duzo dodatkow wszystkich nie pamietam premia co miesiac 400 zl ale ona jest podzieloba indywidulana i grupowa 500 zl na wigilie.300 na wielkanoc.lux med lekarzy 1zl.dzien dziecka karty chyba po 100 zl. Bilety do kina raz w roku .co do wakacji nie wiem bo to jest zalezne od zarobkow im wiecej tym oczywiscie nie dadza.s a w firmie rozne konkursy mozna wygrac laptopy i inne rzeczy.

@Hutch.001

Co to są za dodatki chyba pracujesz tam i nigdzie więcej nie miałeś okazji. Kino Bambino.

Dorota
@Hutch.001

Buhaha... Premia 400 zł? Zależy na jakim będziesz dziale. Jeśli na nowym tyfusie, to o premii możesz zapomnieć. Bałagan organizacyjny i totalny brak szacunku do pracowników - to będziesz mieć zapewnione. Dwie gwiazdki tylko za terminowość wypłat. Ale radzę zapisywać wszystkie godziny, a szczególnie nadgodziny i ZAWSZE sprawdzać z paskiem...

Piksel.
@Dorota

400.Śmieszne ciekawe kiedy chyba kilka lat temu teraz max350 ale nieliczcid na to100 _ 150 może.Firma schodzina psy.Lucza tylko na Ukraińców ale i oni odchodzą.

@Piksel.

Ja tam nie nazekam. Na niciarnianej na konfekcji jest 500 zł premii do tego jedna sobota, jedna niedziela i 2800, 2900 jest na koncie w zależności ile nocek jest

@Piksel.

Natalka
@Anonim

Niciarniana to inna bajka jest , jeśli chodzi o produkcję , jedynie magazyn ma coś wspólnego z Zakładową i Kurczakami bo gotowy wyrób tam trzymają

Alicja

@abc, niestety nie mam informacji na ten temat. Może ktoś inny wie więcej i pomoże?

Hutch.001
@Alicja

Beda nowe projekty wiec bardzo duzo ludzi bedzie zatrudniona. Ludzie z Debicy beda szkoleni w Lodzi bo nikt tam pojecia o takich maszynach nie ma. Najgorsze jest to ze chca nas tez wyslac do Debicy na dlugo aby uruchomic tam fabryke i (usunięte przez administratora) ich to obchodzi ze masz tu rodzine maga cie wyslac na.kilka miesiecy. Co innego szkolenie a co innego tam pracowac. Brak organizacji jest za duzo wziela fabryka na siebie

Bale
@Hutch.001

Hutch.001 czy wiesz może jakie mniej więcej premie są? Jak np zarabiam 2500 brutto to na 10% można liczyć? Odnośnie socjalu, jakiej wielkości sa te dodatki poza płacowe np dopłata do kolonii, bony na święta? Myślę że przy rozmowie kwalifikacyjnej dobrze rozważyć ten temat zanim określi się oczekiwane zarobki. Z góry dziękuję.

EVEL
@Hutch.001

mówiąc że nikt z Dębicy nie wie jak pracować na WASZYCH maszynach obrażacie ludzi z tych okolic. Ludzie tu pracują w firmach lotniczych takich jak SAFRAN, AEGO GEARBOX, MTU, dane WSK etc.... i proszę mi wierzyć precyzja dokładność i doświadczenie doliny lotniczej pozwala mi przypuszczać że to Wy nie wiecie jak pracować....

Alicja

@HUTCH.001 to dobrze, że o tym piszesz. Dodam, że firma kilka dni temu zamieściła nowe oferty pracy! Dostępne są na portalach ogłoszeniowych.

abc
@Alicja

Alicja czy wiesz coś więcej na temat warunków relokacji pracowników do Łodzi zatrudnionych bezpośrednio przez Hutch Dębica?

Brygadzista Produkcji

rekrutacja wewnętrzna z góry ustawiona doatać się do firmy łatwo awansowac trzeba niec plecy osób z góry

pytania standardowe i bez uczuć

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Alicja

@HUTCH.001 rozumiem. Czyli uważasz, że w Hutchinson jest możliwość rozwoju pracownika, a firma chętnie stosuje rekrutacje wewnętrzne?

Alicja

@HUTCH. 001, a Ty na jakiem stanowisku pracowałeś?

@Alicja

My wiemy jakie sa warunki relokacji dla osób zatrudnionych przez agencję. Pytamy o warunki dla osób zatrudnionych bezpośrednio przez Hutchinson bo jak widać nie sa takie same. Najlepiej jakbybwypowoedziala się osoba która już jest w Łodzi, ma podpisaną umowę i wie jaki udział w relokacji ma pracodawca, czy pokrywa część kosztów, pomaga w znalezieniu mieszkania, czy jest dodatek rozlakowy? Umowa jest z Hutchinson Łódź czy Dębica? Bo tak dziwnie zawierać umowę z firmą w Dębicy skoro ona póki co nie istnieje

HUTCH.001
@Alicja

Ja pracuje tam prawie od początku powstania firmy:) Jeśli chodzi o stanowisko to niestety nie mogę powiedzieć ale wielokrotnie awansowałem ciężką swoją pracą nie wchodziłem i nie wchodzę nikomu w du.. Ale powiem tak im wyżej to nie znaczy lepiej oczywiście z kasą tak ale wymogi od góry są coraz większe i czasami wolałbym odbębnić 8 godz. przy maszynach i iść do domu....

HUTCH.001

HUTCH. 001

Witam oczywiście Picker ma racje zaczym się wybierzecie do ŁÓDZI powinniście się wszystkiego dowiedzieć :) Z tego co wiem to busy zawożą pracowników do zakładu z różnych miejsc za darmo i jest zagwarantowane mieszkanie ale dowiedzcie się od agencji oni wam powinni wszystko powiedzieć Jeśli chodzi o moją opinie to są 'łatwiejsze' i ' trudniejsze 'stanowiska pracy ale tak czy inaczej trzeba robić swoje norma i tyle. Jeśli chodzi o płace to naprawdę jest nie źle dodatki wszelkiego rodzaju święta, dzień dziecka, Wielkanoc, wakacje lekarzy i inne można to sobie dodać wszystko i podzielić przez 12 miesięcy i zarobki się jeszcze zwiększają. Premia jest uzależniona od wielu czynników ale też się ją ma raz większa raz mniejszą:) Hutchinson najlepiej płaci ze wszystkich zakładów są 50 , 100 i 200 % Oczywiście nie jest aż tak kolorowo towarzystwo jest różne w zależności gdzie się trafi ale po prostu trzeba robić swoje i do domu:) A najgorzej jest latem ukrop i pot po (usunięte przez administratora) e się leje :(

Franc Chn
@HUTCH. 001

Co za głupoty wypisujesz nie ma 200 procent ponieważ zmienił wam się dyrektor. Chcesz zwabić ludzi bez wyboru ,,tonący brzytwy się łapie"

waldi

Witam wszystkich pracujących i mających zamiar rozpocząć prace w Hutchinson. Jestem z Dębicy i też się tam wybieram i poszukuje mieszkania blisko zakładu,może ktoś dopomoże w tej kwestji i podsunie jakieś namiary,z góry dziekuje

Luki
@waldi

Waldi od kiedy zaczynasz? Masz jakieś informacje na temat warunków relokacji?

Alicja

Czy ktoś z Was już korzystał z usług Hutchinson? Czy będzie Wasz to pierwszy wyjazd?

Xyz
@Alicja

Alicja pierwszy dlatego zależy nam na opinii kogoś kto juz tam jest. Dobrze wiedzieć czy Hutchinson pokryje cześć kosztów wyjazdu, co z busem - czy jest bezpłatny transport do i z Łodzi, czy pomagają w znalezieniu dachu nad głowa itp.

Świeżak

Witam. Ja równiez rozpoczynam prace w Hutchu od początku kwietnia. W związku z tym mam pytanie odnośnie dojazdów z Debicy do Łodzi i spowrotem. Kiedy są one organizowane ? W jakich godzinach? Skąd dokładnie wyjeżdżają transporty? Jakie sa warunki tych transportów? Ja bede pracował na stanowisku biurowym bezpośrednio przez Hutchinsona, stąd pytanie do pracowników produkcyjnych zatrudnionych właśnie przez agencje, które rzekomo takie transporty organizują. Będę wdzięczny za każdą odpowiedź: ) Pozdrawiam.

@Świeżak

Swiezak, kiedy podpisujesz umowę? Ja mam list intencyjny zaczynam od maja. Ogólnie nie wiem nic. Żadnych informacji na temat warunków relokacji itd.

Świeżak
@Abc

Prace tak jak wyżej napisałem zaczynam od kwietnia. Szczegółów dodatków do relokacji też nie znam.

Mareczek

Na rozmowie byla mowa o dodatku relokacyjnym pokrywajacym część oplat mieszkaniowych, narazie sam nie wiem za wiele ale za dwa tyg juz bede na miejscu. Pokoj w centrum to koszt 700zl w rozsadnych warunkach wiec licze ze przynajmniej polowe doplaty dostane...

@Mareczek

Mareczek najlepiej szukać chyba koło fabryki żeby nie trzeba było dojeżdżać. Ja będę do Łodzi jechał a w maju. Daj mi swój adres mailowy jak możesz

aaaaaaaa

Witam czy agencja Man Power kontaktowala sie z wami o placenie mieszkania bo teraz cyry wychodza bylo mowione ze darmowe wszystko tylko wyzywienie w wlasnym zakresie dajcie znac czy jest nas wiecej

Alicja

@Mareczek, to Twoja pierwsza praca przez Hutchinson?

Haneczkannn

@Mareczek a skąd wiesz Że ma byc ta rekompensata? Mi nic nie powiedzieli :/ ja wynajmuje pokój za 450 zł xd @niezdecydowana ja dopiero jestem tam tydz i jak narazie o premii nic nie mówili, ogólnie mi sie podoba spoko ludzie jasne reguły itp a Coebie juz przyjęli ? Podpisałaś umowę przedwstępna? A i serio mówią Że w lipcu powrót do Dębicy

@Haneczkannn

Napisz email to pogadamy na priv

Niezdecydowana
@Haneczkannn

Tak,mam list intencyjny. Pracujessz na stanowisku umysłowym.? Podaj meila chetnia zasięgne szczegolow

abc
@Haneczkannn

Hej ja też jestem bezpośrednio przez Hutchinson i mam wyjechac do Łodzi na szkolenie. Na jakim stanowisku jesteś zatrudniona? Możesz dać mi do siebie maila?

Krótko na temat Job Impulse

Chciałbym podzielić się z wami pismem do PIPU dotyczącym współpracy Hutchinsona z [pseudo Agencją Job Impulse niech to będzie przestroga. Treść skargi : Witam. Składam skargę na Agencję Job Impulse mieszczącą się w Łodzi na ul.Tomaszowskiej 7,której siedziba mieści się w Poznaniu na ul.Ptasiej 2.Z wymienieną wyżej Agencją pracy od października 2017r. zawierałem umowy o pracę, które świadczyłem w firmie Hutchinson w Łodzi przy ul.Zakładowej 99.Ostatnia podpisana przeze mnie jak i przedstawiciela Job Impulse umowa dotyczy terminu 1-28 lutego.Moja skarga dotyczy nie wypłacenia w terminie zawartym w umowie całości mojego zasiłku chorobowego oraz ekwiwalentu urlopowego tj.11 dni zwolnienia chorobowego oraz 6 dni zaległego ekwiwalentu urlopowego.Pragnę nadmienić, że moje zwolnienie chorobowe zostało wysłane terminowo na adres Łódź ul.Tomaszowska 7 na co posiadam potwierdzenie Poczty Polskiej.Próbując załatwić sprawę polubownie, jestem za każdym razem zbywany przez pracownika Job Impulse twierdzeniem:,,pod koniec tygodnia powinien Pan otrzymać wyrównanie,ponieważ zaistniała pomyłka''.Będąc św iadomym,że moja absencja nie przekraczała 33 dni, a pracodawca winien terminowo zapłacić mi należność,zwracam się z prośbą o pomoc.Na tą chwilę nie jestem już pracownikiem Job Impulse,a wyrównania nie otrzymałem.Umowa zawiera termin płatności do 10go każdego miesiąca.Posiadam kredyt w banku Pocztowym, którego płatność to do 20 każdego miesiąca.Nie brałem pod uwagę zaistnienia takiej sytuacji, która gwałtownie wpływa na moje wydatki.Próbowałem niejednokrotnie uzyskać informacje w Job Impulse,jednak za każdym razem słyszę to samo,a jeśli chodzi o kadry w Poznaniu widząc mój numer tel po mojej interwencji zwyczajnie nie odbierają.Niestety nie posiadam skanu dokumentów natomiast jeśli zaistnieje taka konieczność z pewnością stawię się u Państwa oraz przedstawie dokumenty.Bardzo proszę o pomoc

@Krótko na temat Job Impulse

Na moim przykładzie zwróćcie uwagę jakie Agencje Pracy w porozumieniu z Dyrekcją Hutchinsona próbują robić, gdy już nie masz zamiaru kontynuować współpracy.

Artiiiiii
@Krótko na temat Job Impulse

Polski PiP agencji może zrobić śmieszny mandacik i l..a z połykiem

Haneczkannn

Ja jestem zatrudniona pod Hutchinson (nie prZez agencje pracy ) I nie mam darmowrgo Zak water pewnie ... czy zrobili mnie w balona ?

@Haneczkannn

Tez zaczynam pod Hutchinsonem za pare tyg i o mieszkaniu cisza ale ma byc rekompensata pokrywajaca czesc oplat. Jak tam cenowo to wyglada? Tez musze zaczac szukac. Podobno Hutchinson wspolpracuje z agencja mieszkaniowa

Niezdecydowana
@Haneczkannn

Hej, Jak wrazenia jestes zadowolona i czy na bank w lipcu bedzie powrót do debicy. Ponieważ tez sie zastanawiam nad praca jako technik jakosci i zastanawia mnie czy ta praca jest oK. Ogolnie czy do stawki doliczana jest premia itd

@Mareczek

Mareczek jakie koszty związane z relokacją ponosi Hutchinson? są diety, dodatek rozłąkowy - cokolwiek? Czy 100% kosztow trzeba samemu pokryć? Jak z pierwszą umową - czy jest zatrudnienie przez Hutch Debica czy Łódź? Czy transport do Lodzi też trzeba samemu opłacić?

Palolka

Czy była by tutaj dobra dusza i poinformowała mnie jak wyglądają darmowe autobusy na terenie łodzi do zakładu na zakładowej ???

C 06
@Palolka

jest autobus z kaliskiego i leci bezpośrednio na zakładową a drugi z rynku bałuckiego na kurczaki , ale na skrzyżowaniu kilińskiego/dąbrowskiego jest przystanek przesiadkowy

C 29

a na jakim dziale te zmiany masz zamiar wprowadzić ???

Szema

Jutro mam rozmowe kwalifikacyjna na stanowisko kontrolera jakości. Czy ktos mi powie jak w tej firmie sie pracuje, jaka atmosfera, czy ten socjal i benefity sa przyznawane czy tylko to takie gadanie? Jak wygladaja przerwy?

Szema2
@Szema

Atmosfera w pracy: dobra - b. dobra; Benefity: dofinansowanie do karty sportowej, karta medyczna za 1 złoty, dofinansowanie do pakietu rodzinnego, bony na święta, bilety do kina, dofinansowanie do żłobka, dopłata do koloni dla dzieci; Przerwy: 20 minut.

@Szema2

potwierdzam tak jest z przerwą nie zgodzę się jest więcej ale bez przesady ale inny termin na papieroska da się wygospodarować

Haneczkannn

@Luki chodzi mi o to co pisales, ze jest premia co miesiac, bony na swieta itp. Czy moglbys napisac w przypadku jakich stanowisk sa takie benefity?

@Haneczkannn

Dla Ludu pracującego na pewno , a czy umysłowi mają to nie wiem bo nie zadaje się z tym elementem

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson - Łódź

• Jak się pracuje w Hutchinson?

Zobacz opinie na temat firmy Hutchinson tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hutchinson?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 9 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hutchinson?

Kandydaci do pracy w Hutchinson napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hutchinson