Opinie o tim.pl - TIM S.A w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie TIM S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w TIM S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TIM S.A. w Wrocław

Aż chce się zawyć z bólu! ...widzisz i nie grzmisz... Ludzie, albo wam się w d. poprzewracało albo nie wiem co. Jesteście siłą najemną i powinniście robić to czego oczekuje od was pracodawca. A to że ma taką anie inną wizję nie upoważnia was do takiego steku żalu i itd. Chce dopłacać to niech dopłaca i wy macie mu w tym pomóc. Jeżeli nie realizujecie wizji no to sorry, taki mamy klimat. To pewna forma niewolnictwa, nie podoba sie to wypad! Oczekujecie wpisu od Piotra M. Wg mnie to że wcześniej pisał na tym forum to była jedna wielka pomyłka i błąd. O tego jest komunikacja wewnątrz firmy. Także albo siedźcie cicho i wypełniajcie swoje obowiązki albo wypad!

shop

- 2014-08-14 21:58:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Konkurencja to by nas w łyżce wody utopiła, wymyslając o nas przedziwne historie, aprawda jest taka ze Tim dal wszystkim psztyczka w nos , ciesze sie ze moge pracować w takie firmie :-)

elo

konkurencja zaciera ręce, tradycyjny model wspierany sklepem to byl dobry pomysl, ale po co zatrudniac ludzi kiedy mozna posadzic dwoch handlowcow i kazac im obslugiwac 1000 klientow

gość

Co za bzdury! Po co rozmawiać przez telefon jak można obsłużyć się przez sklep! Prosto, przejrzyście no i wszystko jest.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie TIM S.A.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Specjalista ds. Handlowych / Handlowiec?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Supply Operations Coordinator - East
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
pracus

a klienci pozamykanych biur nawet nie chcą gadać przez telefon z innymi handlowcami

bufet

Kolory znikają ponieważ to czyni oszczędności w wypłatach. Skończyło się kupowanie za gotówkę, trzeba też szukać kasy po pracownikach. Jeszcze robią dobrą minę, jeszcze czarują, tylko że ci na górze widzą on line że jest źle

akcjon1

Akcjon zapomniałeś dodać że bonusy z kolorowych dostawców się biorą a tych z miesiąca na miesiąc coraz mniej. Konkurencja ręce zaciera :(

akcjon

Akcje leca w dol firma zwalnia ludzi po 20 latach pracy. Ciekawe kiedy Krzysiu oglosi upadlosc ;) jak sie sprzedaje na 0% marzy I zyje tylko z bonusow to nie wiem czego oczekują. Cudów ?!

pracus

Panie Piotrze M. kiedy kolejne zwolnieia ?

konkurencyjny

hej chłopaki to co, w teren dalej dalej do klientów i nakręcać na sklep internetowy. i podcinać se gałązkę i róbcie dalej kupę do swojego ogródka. a pan f. zaciera rece ze frajerow zatrudnia.

max

Przykre że byle patalach wręcza wypowiedzenie. Z pewnością był nieźle os.aby. Odprawa nalezy sie jak psu buda...firma musi tonąć skoro ot tak rezygnuje z udziału w rynku - bo tak należy odczytać tą akcję. Na stronie tez już pousuwali info o Rybniku, Legnicy i itd. Skąd te nerwowe ruchy? Co dalej?

NIE MA TEGO ZŁEGO...
@max

Mnie też zwolnili z dnia na dzień,a tu rodzina na utrzymaniu, masakra, tyle lat im poświęciłem !!! Na szczęście to już za mną, znalazłem nową pracę w Onninenie. Bardzo ok miejsce, super Szef, jeszcze fajniejszy Dyrektor Regionu, no i najważniejsze dla mnie, że są stałe i pewne warunki pracy. Polecam. Zatrudniają teraz sporo więc możecie próbować.

@NIE MA TEGO ZŁEGO...

A orientujesz się może jak można aplikować do ONNINEN? Też słyszałem, że dobrze się tam pracuje, że uczciwa i solidna firma. Jestem zainteresowany pracą w Lesznie albo Wrocławiu.

NIE MA TEGO ZŁEGO...

Ich ogłoszenia są na stronie (usunięte przez administratora) Ja wysłałem życiorys bezpośrednio na adres rekrutacja@onninen.pl, z tego co się zorientowałem można też uderzać bezpośrednio do Kierownika danego oddziału, adresy punktów znajdziesz na stronie ONNINENA,powodzenia

mała

Co się tyczy zwolnień, to zapewne przedmówcom jak i mnie nie chodzi o treść dokumentu i wysokość odpraw. Chodzi raczej o wyraźne dziękuję i chwila dłuższa na zebranie myśli i spakowanie maneli. Czułam się lekko upokorzona pakując w pośpiechu co popadło...

crm

Dlaczego nie wypowie się dyrektor sprzedaży? Gdzie są słowa uspokojenia co do kondycji firmy?

wujek dobra rada

zwl ma rację. A żeby nie czuć się pokrzywdzonym zawsze warto mieć coś w odwodzie. Szukajcie kontaktów u konkurencji, chętniej was wezmą do siebie jak jesteście w grze. Widać że ten okręt jest jak ktoś kiedyś pisał Piękny niczym Titanic :)

ten co odszedl

Koledzy trochę przesada o tym " nieludzkim rozstaniu" bo wy chyba tak jak i ja dostaliście ładna odprawę i to większa niż przewiduje kodeks pracy, dodatkowo mamy zwolnione zakazy konkurencji. Mam trochę żal bo dużo życia poświęciłem na prace w tej firmie ale nie za bardzo wiem jak mozna było to zrobic lepiej dla nas. Trzeba szukać nowego ale z tym nie bedzie raczej problemu bo jak ktoś z nas pracował dobrze z klientami to go konkurencja znajdzie.

h
@ten co odszedl

Odprawa nam się należała więc nikt Nam łaski nie zrobił. Inaczej sprawa zakończyła by się w sądzie.

Hh
@h

Tak ale nie taka i mogłeś skończyć z zakazem konkurencji i wtedy byłby problem.

a
@Hh

Lojalka nie jest za darmo.(kryzys)

zwl

To moze ktos poda definicje jak zwolnic czlowieka zeby nie czul urazy i jak to mowicie potraktowany jak smiec? Moze nalezalo dac jeszcze wieksze odprawy od otrzymnych?

Gosia

Zarząd zaczyna puszczać bąki. Zaraz będzie ciąg dalszy. Sądzicie ze ph z Legnicy będzie długo jeździł do Wrocławia? Likwidacja bh to porażka i bezpowrotnie utracony teren, budowany przez ponad 25 lat! Wzrosty o 50%? Przy obecnym centralnym? Dawkę towaru trzeba zmniejszyć bo obecna jest za mocna

1+1

A ja mam nadzieje ze nie bedzie ostatnim bo trzeba przekazywac swoje watpliwosci oraz informacje odnosnie firmy a nie siedziec cicho, a skoro chcesz patrzec na wschod to zawsze mozna spojrzec dla porownania na zachod,a nie przytaczac tu jakies wojenne argumenty i starac sie zakonczyc temat , bez urazy Pozdrawiam. A wiadomo ze wczesniej czy pozniej oddzialy zostana zamkniete i zostanie moze jeden Ph z oddzialu, tylko oby firma wziela sie w garsc i zrobila to w przyzwoity sposob.

i jeszcze jedno - oprócz tego jak nas potraktowali, złego słowa na tę firmę nie dam powiedzieć. Zawsze pieniądze były na czas, (usunięte przez administratora) się to i wypłata była w porządku, praca nie była zła; tylko na samym końcu (usunięte przez administratora)nas tak i zrobiono z nas śmieci, a wydaje mi się, że takiej firmie to nie przystoi. Można było to zrobić w zupełnie inny (czyt. przyzwoity i ludzki) sposób. Do tych co jeszcze pracują - powodzenia, bo będzie Wam ono potrzebne, a za pół roku (no góra rok) witamy w gronie byłych pracowników tim

@ja

Panowie nie ma co szlochać, zachowujecie sie jak Dzieci ktorym zabrano lizaka ,a czego sie niby spodziewaliscie ? To dla was taki szok ze przyszla pora na bruk !? Pozostali dokoncza swoje zadania i podzielią wasz los . Scenariusz wyglada następujaco. Narazie im wmowia ze to bylo konieczne i zapewnią stabilność, ksiazkowa "propaganda wyciszenia". Teraz zostanie wykonane kilka pozytywnych gestow,aby doprowadzić do wyciszenia, następnie zostanie zrealizowana kolejna cześc planu... A to na co pracowaliscie przez te lata pójdzie w piach i rozbiegniecie sie po rynku wydzwaniając do swoich klientow z ramienia innej firmy ,,,,i taki to los pracownika korporacyjnego ,,,,pozdrawiam was wszystkich ,,,,,

?

Witam ,,czytam od wczoraj wpisy, i włos sie jeży, obiecalem sobie że podaruje sobie komentarza ,ale uległem. Rozumiem gorycz i żal, po utracie pracy, oraz stres tych,ktorzy pozostali. Sa tacy ktorym udalo sie cos sensownego skreslic, np sporo racji ma "pracownik " poprzedni wpis, ale taka pisanina do niczego nie prowadzi, to tylko pożywka dla konkurencji,,,,,,troszke godnosci trzeba zachowac ,,,,Panowie myśle ze pora zakończyc te spekulacyjną pisanine,,to przecież nie armagedon ,,,,zobaczcie co mają na wschodzie ,,bomby im swiszczą nad głowami ,,,dzieci giną lub zyją w piwnicach ,,,tam jest problem. My ,Wy sobie poradzimy ,,pozdrawiam wszystkich, i tych dotknietych ręka restrukturyzacji i tych pozostałych na polu walki,,,, mam nadziej ze ten wpis bedzie ostatnim .

piter

Wysoko wlazl to mocno pierdyknie. Trup w szafie już śmierdzi i niebawem z niej wypadnie. jakieś wieści zez dyrektorskiej stypy?

Zostaw merytoryczną opinię o TIM S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w TIM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy TIM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TIM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 13 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TIM S.A.