Opinie o tim.pl - TIM S.A w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie TIM S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w TIM S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TIM S.A. w Wrocław

Staruch

Grzmot Twoje ostatnie zdanie jest sednem największego błędu TIMu - wiara że czas tradycyjnych hurtowni mija. Polska to nie USA.

Portugalska sieciówka

Zapraszamy wszystkie jednostki :) słabi intelektualnie to pracują w TIMie. U nas premie dużo wyższe niż w tej podrzędnej sieciówce z Wrocławia

Akcjon

W ciągu tygodnia akcje spadły o 10% ... Ktoś jeszcze ma wątpliwości, że dzieje się źle ?

Obserwator
@Akcjon

ostanie działania, czyli zamknięcia kilku oddziałów wywołało niepokój wśród akcjonariuszy, stąd spadek akcji

@Obserwator

Obserwator, kup w sklepie młotek i $W@$@% się w łeb. TIM to mało płynny walor i gdyby nie animator to prawdopodobnie nie było by w ogóle obrotu. Nie sądzę też aby jakikolwiek akcjonariusz wiedział ze nastąpiło zamknięcie biur. Jeśli jesteś pracownikiem TIM to proponuję namierzenie ciebie i zwolnienie, bo takie słabe intelektualnie jednostki powinny co najwyżej w portugalskiej sieciówce towar układać.

tak
@grzmot

Widac kolego masz pojecie o gieldzie, jak bys mial zainwestowane 100tys, lub wiecej to nys wiedzial wszystko o danej firmie i napewno sledzil takie fora, jak widac zalezy ci na zbicu kursu tylko nie wiem po co? Jaki masz w tym interes? Mozesz sie pochwalisz? Dlaczego tim jest kiepski?

@tak

Skąd wniosek że chcę zbić kurs? Wolałbym aby ze strony prezesa wyszedł sygnał dużej wiary w strategię, np. objęcia nowej emisji za którą to rozbudowano by Siechnice. Piękny sygnał że bierze na siebie całe ryzyko. A pracowników też by to nieźle pod budowało. I nikt by się nie przejmował uwalnianiem ludzi którzy nie odnajdują się w nowym modelu. Czasy tradycyjnych hurtowni mijają czy tego chcemy czy nie !

@grzmot

Grzot,,,proponuje abys wpierwszej kolejnosci kupił sobie młotek i tak solidnie grzmotnij sie w ten pusty łeb, jak czytam wpisy,nasuwa sie jeden wniosek,najbardziej Tobie jest on potrzebny ,,,mysle ze nie poradzisz ,moge przeslac link do sklep.tim.pl tam tanio kupisz. Sam dajesz dowod jaka słaba jednostkę reprezentujesz juz samym faktem ze dokonujesz wpisow na takim portalu, ktory stał sie mało obiektywnym szmatławcem. Czego Ty oczekujesz od prezesa ? Sygnału duzej wiary ? ,,prezes co ma do powiedzenia to mowi, jesli nie masz problemow z czytaniem lub słuchaniem ze zrozumieniem to powinienes wiedziec jakie "sygnały " wysyla zarzad. Jesli oczekujesz konkretow to sie przedstaw, podaj dane kontaktowe to dostaniesz pisemne zapewnienie Prezesa, W jakim kierunku zmierza, aby utrzymac firme . Nastepne zdanie " piekny sygnał ze bierze na siebie całe ryzyko " czlowieku żeby tak napisac, to naprawde trzeba mieć naprawde zr,,,,,,,,b,,,,,,,t . Nie podejmuj powaznych tematow jesli brakuje Ci podstawowej wiedzy. Nie nadajesz sie nawet do portugalskiej sieciowki . Siejesz ferment ,wipisujesz bzdury ,A nie posiadasz minimalnej wiedzy na temat firmy ,o ktorej sie wypowiadasz.

Czytelnik

Pracownik ten młotek nie tylko dla Pana Grzmota by sie przydał ,,jest tu wielu innych kandydatow ,,pseudo stradegow ,,co jeden to ma lepsze porady. Przesyłam (usunięte przez administratora) Prosze sie zalogowac i dokonywac zakupow,. A jak szkoda wam kasy to troszke zmądrzec i nie pisac głupot,,,

grzmot

Odszczekujesz się jak burek z Siechnic. Skąd wiesz jaką mam wiedzę? Zamiast smarować bzdety napisz jakiś konkret który podbuduje morale pracowników, zachęci kandydatów. A co się takowy dowiaduje za pośrednictwem tego forum? Że firma się zwija, że nie płaci premii, że starzy pracownicy wylatują w niezrozumiałych dla nich okolicznościach. Moje wpisy zainicjowały głupoty na temat spadku kursu - może skomentuj tą sytuację w rzeczowy sposób (potrafisz?) a nie tylko oceniasz mnie po wpisach...

Admin
@grzmot

Grzmot koledze "pracownik " pewnie pusciły nerwy , ale nie dziwie mu sie ,,oczekujesz PRL owskiej propagandy sukcesu ? Skorogo nie ma konkretow, to z kapelusza nikt krolika nie wyciągnie. Zapewnienia ? to juz sie wszyscy doświadczeni wiedzą , że są nic nie warte. Juz nikt w nic nie wierzy co mówi gora. Nie ma kasy, nie ma premii, logiczna sytuacja, pracownicy wylatuja i wylatywac będą, pozostała załoga juz o tym wie , i nie spodziewa sie stabilnej sytuacji. Dlatego nikt nie oczekuje, propagandowych zapewnień itp. Głownie kolegom chodzi aby juz przestaś wkółko o tym pisac, to niczego nie zmieni,,,,a dziecinade przypomina .

zrobiony w konia

Przy tak autorytarnej polityce prezesa TIM szybko pójdzie na dno. Jeśli ktoś nie umie się słuchać i jest pogrążony w narcyzmie z przeświadczeniem, że każda decyzja jest prawidłowa trudno spodziewać się innego finału ...

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie TIM S.A.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Specjalista ds. Handlowych / Handlowiec?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
logo firmy Travel Assistant
Szczecin
Eryk Sp. z o.o.
Market

Prezes w ostatnim wywiadzie już schodzi na ziemię. Zamiaruje wzrosnąć o 20-30%. Jak to się ma do wcześniejszych 50%? Konkurencja odrobiła bolesna lekcję i będzie walczyła o rynek który niestety jest raczej stały. Pozostaje kąsanie grup zakupowych z którymi mozna wygrać dzięki dostępności i cenie. tylko że za tym idą ogromne koszty. Jakie wnioski i prognoza na przyszłość z tego wywodu płyną dla handelków w rapidach? Dobrze już było i przy pracy utrzymają się tylko ci którzy będą pozyskiwali nowych klientów. A z tym jest coraz gorzej. Dodatkowo 80% klientów ma się obsługiwać samych- to jest ciekawe :) Jak niby oni to zrobią jak będzie dalsze cięcie po składach bh? A ta aluzja do Artura? Ktoś coś wie o zmianach?

gość

Artur P. odstrzelony?

Artur jesteśmy z Toba

gosc

dobry pracownik znajdzie szybko prace, a wybór firm jest dużo i to porządnych jak alfa elektro, onninen, czy elektoskandia

gość

Oninen to większe korpo niż TIM. Dwa razy się zastanówcie zanim tam pójdziecie. Na gowork jest wątek oninenowy, krótkie podsumowanie: Onninen niech najlpiej cie ominen

NIE MA TEGO ZŁEGO...
@gość

Taaa, lepiej pracować u Pana Zbynia i dostawać pieniądze pod stołem... albo nie dostawać bo Pan Zbyniu akurat nie ma... Bo korpo to samo zło... Twoje życie, Twój wybór.

kosa

Jak obstawiacie, gdzie kosa zawita teraz? Nie będę wymieniać na forum lokalizacji ale podpowiem że tam gdzie udział sklepu jest najniższy! Druga podpowiedź to odwrotna kolejność w likwidacji lokalnych magazynów. Zegar tyka, tik, tak, tik, tak ...

Praca u sąsiada

Witam, Jesteśmy w trakcie tworzenia strony z lokalnymi ofertami pracy. Możesz nam bardzo pomóc wypełniając jedną krótka ankietę na stronie (usunięte przez administratora)

a

jaki titanic? to costa concordia. kapitan F. (Franczesko) już w szalupie. Panowie nic się nie dzieje.

Sinus
@a

Chcieliście rozwalić rynek, Wasza strategia okazała się klapą. Teraz trzęsiecie portkami aż furczy. Sen szaleńca o miliardowych obrotach. Jak? Przy takich wynikach jaka zdolność kredytowa? Ekonomii nikt nie oszuka.

marcin

Do konca roku zostanie kilka biur do których juz nikt nie będzie dzwonil. Konkurencja juz nas dogonila z cenami a wystarczy żeby zebrali sie w klikę i zgodnie postanowili nas wykończyć a wtedy żaden mozg nic nie poradzi

:-)

Jak na Titanicu, tylko czy orkiestra będzie grać do końca.

a

Pamiętam, że kiedy kilka lat temu odwiedziłem syna studiującego w USA, wszystko kupował przez internet.

:-)
@a

To tam USA , a tu Tim S.A. ,,,,wiec jest juz blisko

@:-)

sam prezes odwiedził forum? teraz wiadomo skąd pomysł na sklep

Szkoda, ale cóż ....

Ja rozumiem kolegów że bronią się jak mogą, że wierzą w to co robi TIM. Ja też niedawno wierzyłem. Zaczynam jednak dostrzegać buble jaki w TIMie się pojawiały od pewnego czasu. Pamiętacie niedawno akcje remontowania oddziałów, wieszania monitorów i zapewne nie tanich tablic z dostawcami ? Ile to kosztowało ? Niedługo po tym remoncie nastąpiła akcja szukania i przeprowadzek do nowych BH. Znowu akcja malowania i przystosowywania pomieszczeń - ile to kosztowało ? Weźmy pod uwagę że likwidowane BH mają umowy wynajmu pomieszczeń z jakimś tam czasem wypowiedzenia - ile to kosztowało ? Przejście z oddziałów na sprzedaż z MC miała przynieść oszczędności a skończyło się na kilkukrotnym zwiększeniu zatrudnienia w MC - ile to kosztowało ? Koledzy z TIMu życzę wam jak najlepiej, żeby cała ta wizja rozpadu firmy okazała się fikcją, aby wasze miejsca pracy jeszcze przez długie lata były niezagrożone, a najbardziej życzę aby "stary" TIM ten z oddziałami, magazynami wrócił. Póki co pracuje ale już szukam pracy tak by nie dać się zaskoczyć:(

ciekawski

A tak z ciekawości . Jakiej wysokości te odprawy ?

Dostaniesz premie okrajona do granic. Zupelny brak motywacji. Panowie na górze róbcie tak dalej ;)

Jaki brak premii? Nie znasz historii o zmianie programu F-K? Dostaniesz niebawem. A jak chcesz mieć pewność jutra to weź los w swoje ręce a nie stękaj na forum. Masz bazę klientow? to załóż podhurt i kupuj w sklepie. Skoro dasz radę pocisnąć marżę to i samodzielnie może będzie lepiej. Zawsze możesz iść do biedronki, tam podobno jak mówi konkurencja jest lepiej niż w firmie. No ale jak się siedziało przez ileś lat a klienci sami przychodzili to roumiem że boisz się o jutro., Czasy tradycyjnej hurtowni już nie wrócą, no może u konkurecnji

@pracownik

też tak mówiłem pół roku temu i (usunięte przez administratora)na tych z góry. Za pół roku wspomnisz moje słowa. Póki co tłumacz tak dyrekcję i co najważniejsze sobie, że wszystko przecież będzie dobrze, że te oddziały, które zamknęli były be. Tylko że tim zamykając te oddziały bezpowrotnie stracił klientów, którzy związani byli z firmą przez pracownika, a nie przez sklep; sklep robi różnicę - zgodzę się - ale szybko okaże się, że nie we wszystkim. Ja już miałem kilkadziesiąt telefonów od klientów ws. zwrotów, reklamacji itp. (tak, tak - klienci zadali sobie trud zdobycia mojego prywatnego telefonu) Uważasz, że sklep o tym wszystkim opowie, zrobi ofertę, poprawi cenę?? Lada moment klienci, którzy obsługują się sami przez sklep też z tym skończą, bo cena to nie wszystko - wspomnisz moje słowa. Tymczasem zaiwaniaj i przywoź kilkunastu klientów miesięcznie, a podpowiem Ci, że podcinasz sobie gałąź. Do tych wszystkich, którzy uważają, że polecieli najgorsi - nie wiem, ile Wy robicie, ale ja miałem 95% wykonania w cennikach i z tego 40% klientów kupiło i kupowało przez internet, to źle?? Sami się zastanówcie. Na podsumowanie, bo już nie mam zamiaru się tu udzielać i raz na zawsze zamknąć za sobą drzwi - zacytuję słowa bardziej lub mniej znane - "na każdego przyjdzie jego kolej" Żyjcie i (usunięte przez administratora) dalej. Czołem

To pewnie nie przeszkadza ci brak premii i niepewność jutra... Żałosne

Zostaw merytoryczną opinię o TIM S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w TIM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy TIM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TIM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 13 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TIM S.A.