Opinie o tim.pl - TIM S.A w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie TIM S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w TIM S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TIM S.A. w Wrocław

grzmot

Oczekujecie erudyty za najniższą krajową?

burek

Rozpalmy stos dla anonima za bledy jezykowe, nie zastanawiajac sie nad caloscia wypowiedzi, rozmyjmy jej sens, brawo dla internetowych bohaterow;)

?

Witam, myślę że ktoś z "góry" czyta czasem te wypowiedzi, i przechodzi stan załamania :) . Jestem przekonany, iż nie jest to pracowanik Bh . Popieram wypowiedź "obserwatora" taki gł,,b na pewno nie przeszedłby rekrutacji do Bh. . Jesli do pracy na Mc zatrudnia sie, takich analfabetow ,,,to sytuacja staje sie klarowna, Z czego wynikają pomyłki przy liczeniu produktow, podczas ich pakowania. Skoro ktos taki, nie potrafi sie wypowiedzieć, chociaż na poziomie szkoły średniej, to jak poprawnie ma doliczyć do dziesieciu. Myśle ze sprawie należy poświecic wiecej uwagi. I zwiekszą starannością prowadzic rekrutacje. To kompromitujące dla pozostałych. Apel do Pana "anonim " postrzymaj sie od wypowiedzi, co zrobiłeś, to dyskredytacja swojej osoby, i ośmieszanie firmy ktora dała Ci zatrudnienie.

Witam.jestem pracownikiem timu jeszcze,system jest taki że masz zapierdalać wszystko rozchodzi się o tą jebaną kase w firmie a wiadomo że obroty są bo gdyby ludzie nie kupowali to nie boło by firmy dzieki komu są obroty wiadomo dzieki ludziom którzy tam zapierdalają bo o to chodzi nie mam nic do ludzi z góry pare razy widziałem prezesa to dobrze że się pokazuje bo świadczy to o tym że interesuje sie tym czy dalej są obroty a są do czego zmierzam jestem tam zwykłym pracownikiem pracuje i zapierdalam ale zauważyłem że w firmie tim ludzie traktowani są podmiotowo popełnij jakiś bład to jesteś na czrnej liście do wyjebania ,wiadomo że nik nie lubi jak ktoś popełnia błędy ale sumą sumarów każdy z nas je popełnia i bedzie popełniac bo przy takim zapierdolu jaki tam jest jest to nie uniknione trzeba spojrzeć na problem z drugiej strony że to ludzkie jest się mylić,praca tam nie jest zła,są obroty są pieniadze jest zapierdol ale mam jedno pytanie co trzeba zrobić żeby nie popełniać błedu dzikuje i pozdrawiam wszystkich pracowników którzy tam (usunięte przez administratora)

obserwator

Co za emocje! To nie może być pracownik TIM. Taki analfabeta nie przeszedłby rekrutacji!

AMK

"suma sumarów" o matko X) takie głąby u nas robią ?

4T4U

Moderator chyba trochę przysnął. Przysnął też HR w Timie przepuszczając wtórny analfabetyzm. Chyba, że to coś nowego w strategii TIMu.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie TIM S.A.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Specjalista ds. Handlowych / Handlowiec?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. kadr i płac
Szczecin
INCOM POLSKA SP. Z O.O.
przedstawiciel

Nie ma firmy która ma wszystkie opinie pozytywne.Uważam że na te pytania odpowiem poza tym forum.Proszę o podanie kontaktu na maila;zatrudnie.przedstawiciel@o2.pl. Zapraszam do kontaktu.

gosc

Witam Z tego co widze raczej nie ma dobrych opinii o firmie. Jakie są warunki dla ph, premia realna, jaki samochód?

przedstawiciel

Szukam przedstawiciela na Śląsku.Gwarantuję uczciwy zarobek.Podaj dane kontaktowe(usunięte przez administratora)

bodzio miodzio

Biorąc zmiany jakie wprowadza góra, ciekawe czemu "nowi" regionalni wywodzą się z oddziałów najmniej spełniający kryteria "nowego modelu"(zielona, warszawka, wałbrzych)to były oddziały przeciętne- jak na nowe modele(stary model super), nieprzyjmujące nowych kryteriów i zmian a ich szefowie zostali wypromowani. Czemu oddziały jak toruń, radom, lublin, szczecin które górowały i "jeszcze" górują w "nowym modelu"nie zostały wypromowane,docenione, choć może ich docenili- jeszcze nie zamknęli.

troll
@bodzio miodzio

Bawisz się w politykę wpisując bzdury. Wg mojej wiedzy jest całkiem odwrotnie. A zaraz się okaże że 5 zamkniętych BH było najlepszymi w firmie:-)

gość

Tak boimy się...o twoją głowę

pivotalny

Jutro czwartek, nie boicie się? :) Raz, dwa, trzy wylatujesz ty :)

MAX KOLANKO

USA Powierzchnia 9 373 967 km²,liczba ludności 317 845 000 ,strefa czasowa UTC –5 do –11 – zima, UTC –4 do –10 – lato. Polska Powierzchnia 312 679 km²,liczba ludności 38 483 957, strefa czasowa UTC +1 – zima, UTC +2 – lato. Proporcje nie do porównania. Drodzy prezesi Polska to nie USA, i ogromny rynek branżowy, postęp nadciąga ale internet nie zastąpi człowieka, i przede wszystkim nie ta mentalność ludzka. Niestety widzę to w czarnych barwach miał być DREAM "TIM" a jest "DREAMS RIP TIM"

gosc

Proponuje poczytajcie np 7 stronę. To było rok temu jak wymiatano pierwsze magazyny. Piotr M. zapewniał że to konieczne, że każdy będzie miał miejsce i itp. Jak pisano o całkowitej likwidacji to Piotr M. jak się wypowiadał?! Teraz proces trwa dalej, następny etap w toku. I w związku z tym nie chrzancie o pracy na swoim, o dostawniu pensji i itd. JAk ktoś uczciwie pracował to ma prawo po takim potraktowaniu czuć się jak niepotrzebna szmata. Mimo tej odprawy

zwolniony
@gosc

Napiszę to najprościej jak umiem - ŻEBYŚ ZROZUMIAŁ - wiem co to jest wolny rynek i czy powiedziałem coś złego na tim?? czytamy ze zrozumieniem; następne gdyby nie taki jak ja, jak Ty to ów Pan nie miał by z czego dostawać pieniędzy, bo bonusy bonusami (niby z tego żyje tim) ale gdybym nie zapierd*** - nie byłoby sprzedaży - gdyby nie było sprzedaży - nie byłoby bonusów - nie ma bonusów nie ma kasy - ot i cała tajemnica i to jest właśnie ten wolny rynek (namiastka). Przeczytaj jeszcze raz to co napisałem, ale dokładnie - ZE ZROZUMIENIEM i gotuj się psychicznie na walnięcie dokumentami w pysk. Weź to dokładnie przemyśl, ja rok temu byłem dokładnie taki jak Ty - broniłem timu i wyśmiewałem tych, którzy wieszczyli koniec oddziałów; nie dalej jak w połowie stycznia 2015 wyśmiałem w oczy ph z Alfy, z którym zetknąłem się u klienta, a który mi powiedział to - co się dokładnie stało. Coś w tym musi być, że ci najbardziej zainteresowani dowiadują się na koniec. Pozdrawiam chłopaki, co złego to nie ja i obym się mylił, żebyście pracowali w timie jak najdłużej, żeby to co się ostatnio mówi - to były tylko mrzonki i oby panowie z góry uderzyli się w pierś i powiedzieli sobie, że kurs, który obrali był częściowo zły - obawiam się jednak, że nikt nie przyzna się do błędu i statek zwany timem rozbije się przy większym sztormie (OBYM SIĘ MYLIŁ, BO DO TEJ FIRMY ZAWSZE BĘDĘ MIAŁ SENTYMENT) Pozdrawiam

Czytelnik
@zwolniony

Widzę, że nie rozumiesz jak działa rynek pracy w Polsce. Kłamstwa pracodawcy są na porządku dziennym. Po prostu dałeś się nabrać (nie Ty pierwszy i ostatni). Czego się spodziewałeś? Zarząd miał informować pracowników, że za rok będą zwolnienia? Wyciągnij z tego wnioski i nie płacz nad rozlanym mlekiem. Zarząd TIM-u realizuje swoją politykę i cele. Zastanów się: jeśli byłeś taki dobry i dużo zarabiałeś dla właściciela i byłeś niezbędny to dlaczego, ktoś podcina sobie gałąź na której siedzi? Likwidacja BH w małych miastach ma sens. Rynek jest tam już dobrze spenetrowany, liczba potencjalnych klientów ograniczona więc wystarczy jeden PH bez biura. Ktoś to pewnie skalkulował. Lepiej stracić część klientów niż łożyć na biuro i ludzi tam zatrudnionych. Taka optymalizacja kosztów. Tylko proces chyba idzie za daleko. Pracownik jest traktowany tak samo jak towar na półce magazynu-niepotrzebny jest zwracany (na rynek pracy). Dla właściciela ważna jest kasa a pracownik jest tylko celem do realizacji tego. Ktoś dobrze napisał -pracodawca jest waszym panem (a nie partnerem). Nie ma nic lepszego dla pracodawcy niż naiwny, zaangażowany pracownik.

taka optymalizacja
@Czytelnik

Piękny wywód, czas zweryfikuje to wszystko. Już weryfikuje wcześniejsze plany. Niestety negatywnie. To cyrk zarządu i wiedzą co robią.

miki
@Czytelnik

Masz rację pracownik jest traktowany jak towar a pracodawca jak największy wróg pracownika który chce go wydoić do ostatniej kropli tylko czy taki układ jest dobry ?? Jakoś wydaje mi się że układ typu pracownik jako partner jest bardziej praktyczny inna sprawa że większość pracowników do tego nie dorosła i w dużych korporacjach się to nie sprawdza chociaż są już takie duże firmy które mają bardzo otwarte podejście i to się sprawdza. Co do tego że poszli za daleko to trudno się nie zgodzić ktoś coś zaplanował a teraz ślepo to realizuje bez reakcji na to co się dzieje na rynku i skończy się pewnie źle.

"Zwolniony" czegoś tu nie rozumiem- po pierwsze przeczytaj dokładnie posty i zobaczysz, że żalą się ludzie którzy zostali zwolnieni. Może o tym nie wiesz ale nie masz pojęcia o zasadach wolnego rynku a pisanie że pracujowałeś na A.P jest śmieszne. Rozumiem, że za pracę nie dostawałeś pensji, a wszystko zabierał A.P Jeśli jesteś taki super pracownik i przyrównujesz swoją pracę do wiceprezesa firmy to otwórz swòj biznes,zatrudnij ludzi i zobaczysz jakie to są kokosy, chłopie nie kompromituj się. Wyobraź sobie, że ja też kiedyś byłem z tej firmy zwolniony ale nigdy nie napisałbym takich bzdur.

Czytelnik

Sam model biznesowy był ciekawy do pewnego momentu. Minimalizacja kosztów, szeroki wybór asortymentu, marketing. Ktoś jednak chyba w pewnym momencie poszedł za daleko. Minimalizacja kosztów poprzez eliminację pracowników nie jest dobrym rozwiązaniem. Wiem, że utrzymanie jednego serwera kosztuje mniej niż pracownik ale wszystkich procesów nie da jeszcze zautomatyzować. Rynek nie jest jeszcze na to gotowy. Zarząd Timu postępuje jak człowiek który wyzbywa teraz samochodu bo w przyszłości transport będzie się odbywał za pomocą teleportacji. A na marginesie parę uwag. Tim gra ostro, jednak kapitałowo konkurencja jest o wiele silniejsza. Duże sieciówki stać na dołożenie do interesu w Polsce przez rok, dwa lub trzy lata, mając nadzieję że docelowo ich udział w rynku wzrośnie. Nie zapominajcie także ze najwięksi gracze rynku elektrotechnicznego wypłacają także bonusy na poziomie central zagranicznych więc jest też z czego dołożyć. Żale zwalnianych pracowników są często żenujące. Czego oczekujecie? Taki jest rynek pracy w Polsce. Mam nadzieję, że jednak z tej sytuacji wyciągniecie wnioski i będziecie w przyszłości tak samo bezwzględni jak pracodawca. Dbajcie przede wszystkim o siebie. Czy warto szukać pracy w konkurencyjnych firmach? Pamiętajcie, że rynek jest jednak mały i poukładany przez większych pracodawców którzy "niejedną flaszkę ze sobą wypili". Taka cicha zmowa. Przyszły pracodawca wie o Was więcej niż się spodziewacie. Przejście do konkurencji odbywa się często za zgodą obecnego pracodawcy!! Wszystkim obecnym i były pracownikom życzę dużo szczęścia bo z perspektywy lat doświadczeń stwierdzam, że jest ono bardziej potrzebne niż ciężka i uczciwa praca.

Alf

TIM leci w kosmos!

kolorki

TIM wchodzi w spożywke! Nieźle.

asdfgh

I oto jak w ciagu roku mozna z ludzi zadowolonych ze swojej pracy zrobić leniwe cyborgi ;) powiedzieliby chociaż wprost jaki los nas czeka a tak to nie wiesz czy jutro rano nie dostaniesz papierami w ryj...wiec po co sie starać ?!

gosc

Nie róbcie pochopnych ruchów. Trzeba pracować normalnie. Może nie ma się co spuszczać jak zwykle bo koniec za pasem, ale nie zwalniajcie się sami. Może uda się załapać na odprawę? Lojalek raczej nie będą opłacać bo kasy na to niema. Ale za to czas szukać alternatywy.

?

Na szczerosc ze strony góry nie liczę ale może ktoś dobrze poinformowany powie kiedy zwalniają handlowców?

zorientowany

Firma żyje z bonusów za sprzedana ilość a nie z marzy takze przestańcie medrkowac, tylko ze konkurencja juz nas dogonila z cenami. Poza tym u konkurencji wszystko leży na półce a u nas w magazynie szaleje wiatr. Klienci odwracają sie od hurtowni Tim hurtowo wiec tylko czekać jak machina prezesa runie na leb na szyje

Zostaw merytoryczną opinię o TIM S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w TIM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy TIM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TIM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 13 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TIM S.A.