Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o 3M Poland

Pracowałeś w firmie 3M Poland i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
lox - 2016-01-26 13:41:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
cześć wroclawianin wiesz co z tego co ja ostatnio przeglądałem oferty do 3m to na razie tylko oferta na planistę produkcji jest. Złóż CV tak jak ja, spotkamy się na rozmowie rekr ;)
zdjecie uzytkownika
Zaza - 2016-01-28 13:45:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
z tego co gadam ze znajomymi którzy pracuja w HR to polecają składanie cv do bazy, do czego Cię zachęcam Wrocławianinie. jak tylko będzie nowa oferta to zapewniam że wezmą Cię pod uwagę wczesniej niz innych
zdjecie uzytkownika
iggy - 2016-01-29 17:03:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
1600, 1800, 2400??? To jeszcze ktoś za tyle pracuje??? :O Mam 4000 netto, chyba zostanę tam gdzie jestem..
zdjecie uzytkownika
xyz - 2016-01-29 17:29:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Cześć, czy możecie napisać, czy firma 3m przyjmuje bezpośrednio, czy tylko przez firmy pośredniczące? Jeśli przyjmuje bezpośrednio, to na jaką stawkę może liczyć początkowo operator produkcji? Napiszcie proszę, jeśli ktoś coś wie.
zdjecie uzytkownika
dżaba - 2016-01-30 16:59:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
z tego co wiem to normalnie przyjmują do pracy przez oferty w sieci, bez pośredników. W tej chwili poszukują kierownika logistyki w grodzisku mazowieckim
zdjecie uzytkownika
oliwa - 2016-02-01 17:49:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
możesz wysłać cv bezpośrednio,też się liczy, teraz szukają kierownika logistyki,do Grodziska Mazowieckiego,warunkiem koniecznym jest 3letnie doswiadczenie w kierowaniu zespołem
zdjecie uzytkownika
lava - 2016-02-07 20:12:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Hej, napiszcie proszę jaka jest stawka dla pracownika produkcyjnego, przyjętego przez firmę 3m bezpośrednio (netto). Dziękuję z góry za odpowiedzi :)
zdjecie uzytkownika
soko - 2016-02-07 20:17:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
@oliwa widać że chcą kogoś kogo nie będą musieli uczyć podstaw, osoba na tym stanowisku musi byc samodzielna. Wymagaja również udokumentowane zdolności w osiąganiu celów poprzez pracę w zespołach
zdjecie uzytkownika
kowalski - 2016-02-17 21:34:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
witam ktoś może napisać czy są przyjęcia na produkcję ? z góry dziękuję za odp.
zdjecie uzytkownika
rpola - 2016-02-17 21:36:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
SIEM Administrator - ktoś widział ta oferte? zapewniają dobre warunki pracy, miłą atmosfere, ale nie ma słowa o zarobkach i to mnie troche martwi, a widze, że opinie sa podzielone.
zdjecie uzytkownika
paulina - 2016-02-20 12:06:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
no o zarobkach to najszybciej bezpośrednio na rozmowie kwalifikacyjnej się dowiesz. atmosfera w firmie jest ok, nie wiem o co ludziom chodzi, a teraz szukają też inżyniera jakości we wro jakby ktoś szukał pracy - na cały etat
zdjecie uzytkownika
Ha - 2016-02-20 21:53:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Najgorsza praca jaką miałam. Pierwszego dnia posadzili mnie przy stole i powiedzieli jak pakowac plastry. Nikt mnie w niczym nie przeszkolił, nie wiedziałam skąd mam brać rzeczy jak mi się skończą, gdzie i kiedy dawać gotowe pudła, jakie w ogóle są moje obowiązki. Jeszcze siedziałam koło baby, która chyba miała wieczny PMS, bo na każde moje pytanie odpowiadała strasznie pretensjolanie (faktycznie bezczelna byłam, że o coś pierwszego dnia zapytałam). Normy w tej pracy są z kosmosu, trzeba zasuwać jak robot, żeby wyrobić. O ile rozumiem ustalanie norm, żeby nikt się nie mógł obijać, o tyle oszczędzanie każdej sekundy jest nienormalne. Nikt z nikim nie rozmawiał, muzyki też nie można sobie posłuchać. Zdecydowanie nie polecam.
zdjecie uzytkownika
Monnn - 2016-02-22 13:35:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (4)
No powiem Ci @ha że to chyba jakiś przypadek, czasami dzieje się tak, że źle się sprawy mają ale noc co zrobić powiedz sama, mam nadzieję, że już Ci lepiej
zdjecie uzytkownika
eska - 2016-02-23 12:14:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [paulina - 2016-02-20 12:06:31]:
Hej Paulina, coś więcej powiesz o tej ofercie na inżyniera jakości? Jakie zarobki? Jaki szef?
zdjecie uzytkownika
najemnik - 2016-02-27 19:02:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [soko - 2016-02-07 20:17:36]:
Stawka dla najemnika to ok.1500-1600.
zdjecie uzytkownika
ja - 2016-02-27 19:07:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [iggy - 2016-01-29 17:03:57]:
ta rodzine wezmą to przecież pracodawca równych szans
zdjecie uzytkownika
cezary - 2016-02-28 20:10:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
a orientujecie się czy jako inżynier jakości ma się szansę tutaj na awans? Wiem, że to zabawne od tego rozpoczynać karierę w firmie, ale wolałbym się upewnić, że 3M to dobra firma
zdjecie uzytkownika
tiko - 2016-03-01 15:50:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [gienia - 2016-01-20 09:32:56]:
jak to w rodzinie , jedna wielka kochająca się rodzina.Bez plców nie ma szans na zatrudnienie,no chyba że coś , czego rodzina nie chce robić
zdjecie uzytkownika
Piotrek - 2016-03-01 20:26:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
gdyby były tu plecy potrzebne, to 3M nie wrzucałoby tak wielu ofert. Inżynier, kierownik zmiany, kierownik logistyki.. jednak szukają na zewnątrz i na pewno znajdą :)
zdjecie uzytkownika
dandy - 2016-03-02 17:05:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [iggy - 2016-01-29 17:03:57]:
A gdzie takie pieniądze płącą, podzielisz się? Albo przynajmniej jakie stanowisko? :D
zdjecie uzytkownika
michal - 2016-03-03 20:33:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
wcześniej ktoś pisał coś około 2000tys ale nie wiem czy już na rękę no i to dużo zależy w tej firmie od stanowiska bo wątpie żeby taki logistyk tylko tyle zarabiał
zdjecie uzytkownika
iatd - 2016-03-06 15:31:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zostań
zdjecie uzytkownika
operator - 2016-03-06 15:36:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [ja - 2016-02-27 19:07:29]:
Nie prawda 'najemnik" przez ranstad zarabia ok. 1850 plus za nocki, ew. nadgodziny
zdjecie uzytkownika
Olibaba - 2016-03-06 15:45:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
No pewnie to zależy od stanowiska, bo nie na wszystkich będzie się zarabiało 2 tysiące @michal. Jak tak patrzę na ofertę kierownika zmiany to jestem przekonany, że zarobki to spokojnie 3 tysiące są. Głównie dlatego, że wymagają doświadczenia na takim stanowisku.
zdjecie uzytkownika
``~ - 2016-03-17 08:47:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Piotrek - 2016-03-01 20:26:13]:
No niestety rodzina ,ziomale reszta to zwylki wyrobnicy ,mozesz byc mega kozakiem nikogo to nie obchodzi ,mało tego jak zobacza ze sobie radzisz to przelozeni zaczna przezucac na ciebie swoje obowiazki,bez znajomosci na wyzszym szczeblu mozes sobie pomazyc o awansie,ale jak wpada ktos z rodziny to chocby był uposledzony to awans murowowany w bardzo szybkim czasie,pomimo tego pracuje sie tam nie najgorzej ale zaczynaja cos kombinowac z swiadczeniami socjalnymi itd .,sa na dorbej drodze do przekształcenia sie w zwykly kołchoz
zdjecie uzytkownika
radek - 2016-03-17 09:36:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
wydaje mi się, że można u nich dobrze jest z zatrudnieniem, bo super mają warunki jeśli chodzi o socjal a na pewno jako Planista Produkcji i Zapasów jest normalna umowa.
zdjecie uzytkownika
poszukująca - 2016-03-21 12:12:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Przyjmują do pracy w 3M, ale przez manpower. Co myślicie o pracy tam? Jakie zarobki są tam? Jak wygląda praca od środka firmy? Ogólnie opinie są w miare, ale czy tak jest na prawde? słyszałam że 3 zmiany, ale czy to prawda że każdego dnia inna zmiana nawet w weekendy?
zdjecie uzytkownika
igor - 2016-03-21 12:28:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Kurcze, nigdy nie zrozumiem tego zatrudniania przez agencję. Szczególnie, że oferty wiszą tutaj pod szyldem 3M. Plus taki, że Manpower to solidna firma.
zdjecie uzytkownika
poszukująca - 2016-03-21 12:37:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
to są zatrudnienie bezpośrednio przez 3M? no niby manpower jest ok ale umowy co 3 miesiące więc ciagle nie wiadomo ile się popracuje.
zdjecie uzytkownika
operator - 2016-03-23 04:19:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [igor - 2016-03-21 12:28:56]:
Na początku jesteś zatrudniony przez agencję pracy /Randstad, Manpower/. Umowy są odnawiane co miesiąc. Jeśli się sprawdzisz, zatrudnią Ciebie na stałe, ale rekrutacja jest bardzo rzadko. W tym roku nikogo nie przyjmą. Teraz zarobisz ok 1850 na rękę + nocki i nadgodziny.
zdjecie uzytkownika
kik - 2016-03-29 19:10:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
tylko miesięczne? no jednak ja byłabym zainteresowana czyms dłuższym, może na kwartał, stabilność to podstawa, skoro niby 5500 pracowników zatrudniają to można sikę pewnie dogadać
zdjecie uzytkownika
on26 - 2016-04-06 18:54:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam czy ktoś mi podpowie jak sie dostać na staż do 3 m oprócz aplikacji na stronie ? chlodzi głownie mi o logistyke ? do kogo najlepiej wysłać cV?
Bardzo mi zależy na pracy w tej Firmie . pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
aGerman - 2016-04-12 14:17:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [soczi - 2016-01-07 11:06:59]:
Mam podobne odczucia. Rozmowa miała miejsce równiez we Wroclawiu, bodajże w maju tamtego roku. Rekruterka nie ukrywała osobistej antypatii względem kandydata. Po prostu okazywła niechęć. Była arogancka i niemiła. Kandydat do tej pory nie otrzymał odpowiedzi (rok!) mimo iz idealnie wpisywał się w stanowisko. Zero rzetelności, sensownego feedbacku. Powinni zatrudniać profesjonalnych rekruterów, a nie ososby leczące swoje kompleksy na rozmowach kwalifikacyjnych.
zdjecie uzytkownika
xdcfvbnhj - 2016-04-28 19:26:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
@on26 a nie chcesz sporbowac do nich do pracy sie załapac? teraz poszukuja specjalsity do spraw naukowych i edukcji w Warszawie chodzi o planowanie i organizację działań edukacyjnych i naukowych
zdjecie uzytkownika
kilki - 2016-05-06 09:26:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
nadal jest oferta u nich jako Koordynator ds. Naukowych i Edukacji, troche dziwne, ze to trwa tyle czasu, ale faktycznie szukają dobrego specjalisty na to miejsce.
zdjecie uzytkownika
zarobiony - 2016-05-29 21:09:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Czesc,

czy moglby ktos napisac o zarobkach jesli chodzi o zaszeregowanie w 3M dla inzynierów?

Mniej wiecej +/- o jakie to kwoty?

Dzieki
zdjecie uzytkownika
miner - 2016-06-11 18:02:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
a to w ogóle szukają obecnie jakichkolwiek inżynierów na zatrudnienie że tak wypytujesz? bo ja tokowych ofert nie widze w internecie, więc jeśli są to plis daj namiary
zdjecie uzytkownika
Dziadostwo - 2016-06-19 13:47:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [DMN - 2016-01-20 15:01:19]:
Tyle to ja mam jako zwykły robol w Volvo - jakbym miał iść na rozmowę jako specjalista php sql, programista itd. to rzuciłbym 4000 na rękę, bez negocjacji. W końcu jako freelancer zarobisz 3x tyle.
zdjecie uzytkownika
Monnn - 2016-06-19 14:55:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Wiesz, jak Ci pasuje to tam zostań, kto Ci coś mówi
zdjecie uzytkownika
remik - 2016-06-20 07:15:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam
Czy ktoś może udzielić info jak można uzyskać kontakt do działu bhp lub osoby, która odpowiada za dział produkcji aerozoli w 3M Wrocław???
Z góry dziękuję i pozdrawiam.
zdjecie uzytkownika
remik - 2016-06-20 07:16:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam
Z góry dziękuję i pozdrawiam.
zdjecie uzytkownika
remik - 2016-06-20 07:47:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam
W nawiązaniu do mojego wcześniejszego wpisu, próba kontaktu przez sekretariat nie powiodła się.
Proszę o info z kim się kontaktować w dziale bhp aerozole lub z kimś kto zarządza produkcją na dziale aerozoli.
zdjecie uzytkownika
tedex - 2016-06-20 08:16:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Skoro nie potrafiłeś się w ten sposób z nimi dogadać @remik to co szkodzi ci tam podjechać? Adres masz na stronie, przecież oni są normalnie otwarci. Praca normalnie idzie a nawet prowadzą rekrutację
zdjecie uzytkownika
remik - 2016-06-20 08:35:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Tedex, dzięki za info, ale nie jestem z Wrocławia.
Właśnie nie wiem jak mnie tam potraktują.
Myślałem, że jak uderzę do konkretnej osoby to może dać to efekt.
Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
remik - 2016-06-20 09:12:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pracowałem w branży aerozolowej, do teraz coś tam na zlecenie robię.
Mam 14 lat doświadczenia przy maszynach takiego typu jak przypuszczam są w Waszej Firmie.
Znam konkretne rozwiązania, które mogą usprawnić pracę na produkcji.
Niestety dla mnie, Pani w sekretariacie poprosiła o przesłanie dokumentów, ale nie wiem czy tam nie utknęły??? :)
Chciałbym się bezpośrednio skontaktować z kimś kto odpowiada za produkcję.
zdjecie uzytkownika
asko - 2016-06-20 10:18:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
remik' to juz automatycznie kierują twoje cv do dzialu chyba jaki cie interesuje i na jaki chcesz aplikować? Pozniej sie ktos pewnie skontakuje jakos cv grupuja
zdjecie uzytkownika
remik - 2016-06-20 10:32:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Dzięki Asko.
A gdym jednak przyjechał, to jak to będzie wyglądać?
Ktoś będzie chciał ze mną rozmawiać jak nie byłem umówiony???
zdjecie uzytkownika
radek - 2016-06-20 11:43:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
a co powiecie o ofercie na stanowisko jako Capex Commodity Regional SME ?
Rozmowa Kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji: Rozmowa, spoko biorą wszystkich :D
Pytania: Opowiedz coś o sobie, ustaw w kolejności według ciebie Produktywność, bezpieczeństwo, jakość
zdjecie uzytkownika
narka - 2016-06-23 22:58:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Umiesz angielski i masz gadane? Idz do 3M, nie zaplaca nigdzie lepiej.
Nie polecam pracy w tej firmie.
zdjecie uzytkownika
basia - 2016-06-23 23:03:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
też właśnie takie opinie słyszałam jak piszesz, ciekawe jednak czy dotyczy to stanowiska które obecnie oferujecie Capex Commodity Regional SME, tylko muszę skołować prawo jazdy bo chcą ami ostatnio zabrali

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie 3M Poland !

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 3M Poland

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość: