3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.

3Mer 2017-03-28 22:00
Na luzie 4000 gross bez problemu, nawet wiecej spokojnie mozna powiedziec
armia 2017-03-30 21:37
Eh biedne sfrustrowane ludki zdominowaly ten portal. Pewnie same robaczki z produkcji. 3M to jeden z najlepszych pracodawcow z sektora przemyslowego obecnie we Wroclawiu. Zatrudnijcie sie na stanowisku specjalistycznym / inzynierskim (takich ofert pelno) to spokojnie dostaniecie dwie srednie krajowe. Ale- no tak- nie chcialo sie uczyc.
były 2017-04-01 04:46
Jak masz tatusia, wujka, koleżkę czy innego kuzyna królika to jasne cię wkręci na takie stanowisko. Ludzie spoza układów na stanowiska inżynierskie w ogóle nie sa przyjmowani.
A ten 3m jeżeli chodzi o produkcję to niezły Oświęcim.
Starydobrykomuch 2017-04-02 01:58
Witajcie
Jezeli firma 3M tak drastycznie zaniedbuje przepisy BHP a tym samym łamie kodeks pracy, dochodzi do tylu wypadków to możliwa jest renacjonalizacja firmy - ODEBRANIE JEJ WŁAŚCICIELOM Z POWROTEM NA RZECZ PAŃSTWA. Żeby tak się stało związki zawodowe muszą wysłać petycję do ministerstwa. Jednym z warunków prywatyzacji polskiego Viscoplastu było bezwzględne przestrzeganie kodeksu pracy i ochrona pracujących w nim pracowników a jak widać Amerykanie nie spełniają tych warunków. Podobną petycję szykują związki zawodowe w hucie Mittal w Krakowie.
BIKO 2017-04-03 15:25
Nie masz znjaomosci lub nie masz wyjatkowego szczescia NIE ma umowy !
Praca przez agencje trakotowanie jak smiecia i robala odmóżgowienie totalne oraz uwstecznienie oto realiza panujace w biurze 3M pracujesz na rzecz swojego INZ a ty jestes jego marionetka i pamiętaj siedz cicho tylko pracuj !
Zdziwiona 2017-04-03 21:49
Byłam tego dnia na linii kiedy miałeś wypadek. Stało się to, bo nie przestrzegałeś BHP. A łamanie przepisów BHP niestety kończy się zwolnieniem. Owszem mogli Cię zwolnić dyscyplinarnie za łamanie przepisów. Też miałam zdarzenie na linii i nikt mnie nie zmuszał do nie brania L4. Zaproponowano mi na czas leczenia lżejszą pracę. Co do umów to ja też szybko dostałam a nie jestem niczyją sąsiadką ani nie mam żadnych znajomości. Musiałam się wykazać i to zaprocentowało. A z tego co pamiętam to Ty ciągle marudziłeś i bujałeś się z kąta w kąt. Co do mobbingu który rzekomo był wobec Ciebie stosowany to też bzdura. Kłótnia z kolegom z pracy to nie mobbing. Dostałeś od niego zrypkę bo się obijałeś i musiał za Ciebie nadrabiać.
Nina 2017-04-04 19:01
3M jest fajna firmą. Pracuje tu od dawna i złego słowa nie mogę powiedzieć. Jest jeden warunek żeby człowiekowi było dobrze w firmie, to trzeba mieć chęci do pracy i na efekty nie musimy długo czekać. Poczytałam trochę wpisy i jedno jest pewne nie potrzeba żadnych znajomości.
Dffg 2017-04-09 19:52
Wypadkiem zajęła sie prokuratura jeszcze tego samego dnia, pip tez.
Przyjaciółka 2017-04-09 21:09
Skąd Wy bierzecie ludzie takie informacje? Hahaha. Mam nadzieje,ze jesteście świadomi,ze krzywdzicie ta dziewczynę takimi plotkami? Bo wersji już słyszałam pełno i żadna z nich nie jest zgodna z prawda.
Przyjaciółka 2017-04-17 21:10
Zaprzeczam. Może dotrzyjcie do źródła i dowiedzcie sie prawdy zamiast snuć jakieś chore teorie. Nie bronię firmy ale to co piszesz jest kłamstwem przekazywanym poczta pantoflową przez pracowników.
Przyjaciolka 2017-04-17 21:14
Iza 2017-04-18 10:05
3M Poland Manufacturing to spoko firma a tu na forum tylko o jednym.
inny 2017-04-19 10:00
Ta informacja jest prawdziwa i pochodzi ze źródła...omg skąd się biorą tacy ludzie jak Wy? żeby obronić wizerunek firmy....
Andre 2017-04-20 15:35
Jedyną rzeczą jaką mogę powiedzieć to w tej firmie przełożonymi nie powinny być kobiety które mają problemy emocjonalne innymi słowy niezrównoważone... Z nazwiska nie będę wymieniał
Ashish_Komar 2017-04-20 16:41
ludzie caly czas odchodza z 3m Service, to pokazuje ze ludzie CHCA tam pracowac
Zirytowany 2017-04-22 16:56
Tak samo jak informacja o tym,ze dziewczyna jednak nie ma dwóch rak i jest oskalpowana. Weźcie sie walnijcie w łeb! Mam kontakt z ta dziewczyna i NIC co tu wypisujecie nawet nie jest zbliżone do prawdy!!!
Ja... 2017-04-23 06:13
Masz ze mną kontakt? bardzo ciekawe
Ggg 2017-04-23 14:33
No tak, najlepiej sie podszyć pod ta dziewczynę. Gratuluje głupoty.
Morelek 2017-04-23 18:39
Fajna firma ale niestety na forum to jak w dawnym maglu.
Elo 2017-04-24 15:31
Czy po procesie rekrutacji, 3M zawsze odpowiada z pozytywną bądź negatywną decyzją? Bo byłem ponad 1,5 miesiaca temu na rozmowie na stanowisku specjalisty a status na profilu na stronie jest "in process"?
Mareczek 2017-04-29 14:19
Może warto aby niektórzy amatorzy pisania spojrzeli w lustro? Zawsze lepiej widać czyjeś błędy a swoich nie widzimy!. Wielu pracowników prosi się o kłopoty, nie przykładają się do pracy. Jeśli nawet firma ma kłopoty to trzeba je rozwiązywać i dalej pracować.
rysiek 2017-05-10 18:22
3M to jedna wielka pomyłka. Na rozmowie w sprawie pracy wciskają ci kit, że praca w systemie 12-to godzinnym to zdarza się bardzo rzadko ale zaczynasz prace i 12 godzin to norma i tak większość czasu przez dobrych kilka miesięcy. 6 miesięcy po 12 godzin miesiąc przerwy i znowu po 12 godzin( przynajmniej na dziale iatd). Życia rodzinnego nie ma. Dostaniesz trochę więcej w wypłacie i masz się cieszyć, Przede wszystkim będąc zatrudnionym przez agencje nie masz prawa chorować bo wtedy nie ma po co wracać. O tym, że nie przedłużą ci umowy dowiadujesz się w dobrej sytuacji dzień przed zakończeniem umowy a najczęściej przychodzisz pierwszego do pracy i słyszysz pytanie " Co ty tutaj robisz? Przecież ty już tu nie pracujesz. Proszę opróżnić szafkę pracowniczą i opuścić hale. " I zostajesz na lodzie bez pracy. A i jeszcze jedno nie każda nadgodzina jest tak traktowana. Wymyślają, że to godziny z grafiku i nie traktuje się tego jako nadgodziny. Żenada
rysiek 2017-05-10 18:24
Marek 2017-05-18 10:47
Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, i chyba dlatego tak narzekamy. Jak jesteśmy na rozmowie o pracę to rekruter nie przewiduje pracy po godzinach. Firma jeśli potrzebuje dłużej pracowników zatrzymać to przecież za to płaci.
Maxior 2017-05-25 22:56
A jak pracuje utrzymanie ruchu i jakie zarobki przy 180 g.
BYŁY 2017-05-26 13:35
3M [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pracuj po 12h i nie narzekaj śpij na styropianie i rano znowu 12h. jak się przyjmujesz to nic nie mówią że będziesz robił nonstop po 12h na zmiany z przerwą na niedziele. Ktoś tam powinien stanąć przed ścianą i z rozpędu w nią z dyńki. Zwykły robol niema tak wypranego mózgu jak ci co siedzą o stopień wyżej. Nie polecam tej firmy!
Też studiowałem, też w 3M pracowałem 2017-05-26 18:28
Po co na końcu ta złośliwość? Proszę nie oceniać ludzi swoją miarą. Bez wątpienia 3M jest dla niektórych dobrym pracodawcą, lecz na produkcji może być zupełnie inaczej. Pan, człowiek wykształcony, raczej tam nie pracował.
był ktoś... 2017-05-26 23:08
Co to jest PSD? na Kowalskiej?
Sprawiedliwy 2017-05-27 01:52
Ale co z tą Ukrainą? Przecież, to InterKadra Ich zatrudnia, a 3M nic do tego nie ma. Mają kilka ogarniętych dziewczyn z Polski, które rzucili na hale, a reszta dybie na pakowni na PSD
oona26 2017-05-28 18:43
nawet sa 4 brygadowki a czy dzwigac czy nie to zalezy gdzie trafisz
Taki tam 2017-05-30 04:29
Teraz agencja chce dawać 500 zł za polecenie pracownika bo nie może ludzi znaleźć . Problem w tym, że randstad trudno polecać. Przed tą agencją zdecydowanie odradzam pracy.
Adaś 2017-06-02 14:07
Planuję podjąć pracę w tej firmie, ile wynoszą zarobki na produkcji???
jamnik 2017-06-02 18:05
Dziwna fabryka jednymi drzwiami pracownicy wchodzą, drugimi wychodzą, jaka jest średnia pracy człowieka 3 miesiące 4 ???
najsyuuu 2017-06-02 19:20
@zdziwiona
jesteś książkowym przykładem jakich bzdur tłuką do głowy korpo ludkom na umowie z 3m. wyprani z mózgu ludzie którzy bronią swojego pracodawcy rzucającego ochłapy.
przepisów tam się nie da przestrzegać z tempem pracy jakie narzucają na stanowisku gdzie ma być 2 wózkowych a napi*****la jeden więc może w lustro patrzyłaś z tym chodzeniem z kąta w kąt na tym swoim biednym raportowaniu :)
no szymuś lubiał opieprzać jak nie mógł sobie poromansować tylko trzeba było popracować. no nic, męczcie się tam korpoludziki, ja zmieniłem pracę, jest mega. czas mam na wszystko i 3 razy tyle na godzine mam co w 3m hahahaha :)
simon 2017-06-03 01:21
To co jest z praca w tej firmie źle, że tak ludzie się zwalniają, słyszałem że produkcja wygląda profesjonalnie i nie płacą źle więc o co chodzi? Może mi ktoś obiektywnie wyjaśnić?
Paula 2017-06-05 18:25
Chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej o pracy w 3M. Złożyłam tam CV, ciekami mnie jak wyglądają zarobki i praca w week, co dokładnie się tam robi.
miriam 2017-06-06 17:18
Wszystkim którzy aplikują życzę powodzenia hahahahahahahahah
M 2017-06-08 14:55
Nie chcą dawać umów. Myślą że podniosą stawkę i wystarczy. A ludzie chcą stabilizacji.
NONAME 2017-06-08 22:33
ByłEm tam kiedyś na rekrutacji z randstad! kompromitacja z ich strony na maxa. NIE POLECAM!
jamnik 2017-06-11 10:54
Nie pracuje, nie pracowałem w 3M ale wiem z dobrych źródeł że to praca tylko na kilka miesięcy, bo kto wytrzyma 6 dni w tygodniu po 12h i ostatniego dnia pracy dowiadujesz się jaką masz następną zmianę, już lepiej 4-brygadówka więcej czasu na odpoczynek, no chyba że ktoś potrzebuje kasy, bo nie ukrywam można w taki sposób zarobić przyzwoite pieniądze jak na Polski rynek pracownika niewykwalikowanego ale jakim kosztem, ile się wytrzyma taki tryb pracy ??? Z tego co wiem to Ukraińców już zatrudniają na operatorów maszyn, zobaczycie chciwość Polskiego zarządu doprowadzi do tego że za kilka-naście miesięcy Polski robotnik będzie w mniejszości
Ale ale będzie mi kasa potrzebna to pójde do 3M popracuje z 2-3 i trochę kasy no nie będzie czasu na ich wydanie
Tak na marginesie może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego ludzie z zarządu 3M postępują jak debile i nie liczą się z własnymi rodakami ?? Przecież 3M to firma z największą rotacją pracowników we Wrocławiu nawet Amazon przy nich się chowa
masakra 2017-06-11 21:08
Nie chcę pracować z Ukraińcami, to jakaś masakra. Oni nie rozumieją , co się do nich mówi! Masakra!
gość 2017-06-12 19:13
Witam
Czy są obecnie przyjęcia na produkcję? I czy bezpośrednio przez firmę? Ile jest zmian ? Jakie zarobki i socjal ? ...z góry dziękuję za odpowiedź.
zino 2017-06-12 23:08
Ja zachęcam po co 5 agencji pracy w 3m weźcie jeszcze 10, cały Wrocław można przefiltrować przez firmę 3m, nie widzicie co w innych firmach jest normą zatrudnienie przez firmę co daje mu stabilizację, a jak wy traktujecie ludzi tymczasowo to i pracownicy są z firmą tymczasowo, inna sprawa to normy na produkcji...
Kapito 2017-06-13 16:37
Czy ktoś wie na jakim stanowisku w 3M pracował Pan W. Nagla.ka i dlaczego juz tam nie pracuje? Znalazł sobie inna pracę jako mistrz zmiany i wprowadza swoje rządy dlatego jefonpodwladni chcą wiedzieć z kim mają do czynienia
Mareczek 2017-06-13 22:06
Czy konus jest przyjemniej jak wypisuje te bzdury na forum? Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, osoby które tu nie pracują pozwalają sobie na wypisywanie opinii. To mi ewidentnie pachnie konkurencją, bo normalnie nikomu nie chciałoby się pisać o firmie w której nie pracuje.
wera 2017-06-15 21:54
czy może ktoś opisać na czym tam polega praca
M 2017-06-15 23:17
Ja Ci powiem o Naglaku, Ty mi powiesz gdzie pracuje, ok?
Marek 2017-06-20 10:58
Czy 3M Poland Manufacturing prowadzi jeszcze rekrutację do tych ofert z maja? Miałem zamiar aplikować na stanowisko w magazynie. Zależy mi na pracy w firmie.
Lewy 2017-06-21 18:30
Witam . czym sie zajmuje ta firma 3 m potrzeba im wozkowych? Jakie zarobki na godz na poczatek jakie po 3 mies jakie normy itp?
Nick 2017-06-21 23:06
W.N. pracuje w Wago Elwag
Zostaw swoją opinię o 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.