Opinie o tim.pl - TIM S.A w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie TIM S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w TIM S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TIM S.A. w Wrocław

PRACA

to od kiedy wchodzi ten kapłański kolor?

MZ OH20

Nie panikujcie - ma być jeszcze kolor fioletowy - ale tu za sprzedaż takiego produktu trzeba będzie oddać z premii. :-)

glanz
@MZ OH20

No kolego żeś błysnał. Jeśli takich inteligentnych jest w Tim więcej to jak to ma się uda

@glanz

co będe się rozpisywał - wieśniak z ciebie i tyle

rd

na obecną chwilę TIM jest duży , silny , przepiękny , prosty w obsłudze ,wszystko ma jest niezatapialny - jak TYTANIK

jak długo

będzie trwała patologia polegająca na przepisywaniu zamówień do internetu? Jak długo będzie przymykane oko na fałszowanie statystyk? No i jak długo będzie trwało pozwolenie na dopłacanie? Jak sobie odpowiecie na te pytania to poznacie termin do kiedy będą takie czasami niebotyczne zarobki. Już widać że zieleń zanika, kolory jesieni już latem nastaną na dobre w TIM?

Tak długo
@jak długo

Jak widac jesien zbliża sie duzymi krokami szczegolnie ta w kolorach :-) ,,ale to było do przewidzenia :-) ,ponownie wzblizac sie bedziemy do czasow cieżkiej pracy za miske ryżu :-) . Panowie lokomotywe rozpedziliśmy tak, ze magazyn przestał sobie radzic, czyli zadanie wykonane .Wiec nadeszla pora na wyhamowanie lokomotywy i ustabilisowanie odpowiedniego przyspieszenia wprostproporcjonalnie do jej mozliwosci. Zamiana OH na Bh sukcesywne degradacje w kolorach to załozone czesniej etapy zmian, ma to na celu obnizenie kosztów. Firma sie ustabilizuje, odzyska rentownosc ,,,a wszyscy będą musieli (usunięte przez administratora) dwa razy tyle po kilkanascie godzin dzienie, aby przezyc :-) .......

@Tak długo

Czyli mamy powrot do poprzednich czasow ,,,zgadzam sie z wypowiedzią " jak długo " szczegolnie dwa pierwsze zdania , dla poprawy statystyk, dla wyniku odwala sie czesc pracy za klientow . A sprzedaz jest na poziomie 50/50.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie TIM S.A.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Specjalista ds. Handlowych / Handlowiec?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Elektryk Utrzymania Ruchu
Bydgoszcz
Flame Employment Polska Sp. z o.o.
1123-314EF-YY003

Sodówa wali na główkę. HE,he, widać pierwsze symptomy wskazujące na nadciągające zmiany. Są żniwa - trzeba brać ile wlezie. Ale pieniądze lubią ciszę. Trwa transfer kasy, ale kiedyś trzeba będzie to oddać. Rynek nie znosi próżni.

MZ OH20

To prawda, masz rację, to forum mnie tak rozniosło. Wracam na ziemię :-) Pozdrawiam

wielebny leśniczy
@MZ OH20

synu pojedziemy do lasu i przystąpisz do spowiedzi, moze nawet rozgrzeszenie uzyskasz wiec nie pekaj

Zm

Nie wiem do kogo kierowałes swoja wypowiedz,,,,,Ja tylko zwrocilem ci uwage abys nie operował konkretnymi kwotami postawowych wynagrodzeń , a ciebie boniosła euforia :-) . Dziwnie rozemocjonowany jesteś :-)

MZ OH20

KILLER - twoje wypowiedzi świadczą tylko o Tobie. Powodzenia życzę.

MZ OH20

Podsumowując : nie jest moim celem pisanie o wypłatach w TIMIE - bo to jest moja prywatna sprawa i każdy z nas ma inny system wynagrodzenia - zależny od wielu czynników. Jak w każdej szanującej się firmie podstawa jest taka a nie inna. Swoją ciężką pracą jestem w stanie wygenerować takie wypłaty że jestem bardzo zadowolony a i firma również. Jak ktoś myśli że na dzień dobry nic nie robiąc dostanie godziwą wypłatę - to nie ma obeznania w rynku pracy. Czasy są takie a nie inne i trzeba dostosować się do zmian w firmie jak i na rynku. Jeśli komuś to nie odpowiada - ma prawo zmienić firmie i iść do REALA. Polska należy do kraju w którym sprzedaż internetowa nie jest potęgą. Ale pamiętajcie jesteśmy pierwszą firmą na takim poziomie - i tu należy upatrywać swój sukces. Konkurencja się denerwuje, krytykuje,ubliża, mówią że nasze rozwiązanie nie maja prawa bytu. Zachodzi pytanie dlaczego to robią ? - a dlatego że nie mają nic innego na swoją obronę. Nie potrafią z nami walczyć w zaistniałej sytuacji. Są bezradni i wściekli dlaczego to oni nie maja takiej broni jaką jest nasza polityka sprzedaży. Dlatego koledzy bądźcie dumni z firmy - walczymy z konkurencją w myśl " ku chwale TIM-u".

Czas pokaże co będzie , na obecną chwile nikt tego nie wie , to wszystko zmienia sie z dnia na dzień. Wiec prorocy mają duze polle do popisu :-) . Mam na mysli tych z konkurencji ktorzy tak namietnie tu wypisują

MZ OH20

Ja sobie nie podcinam nic i nie zarabiam marne 3 tys. i nie jestem handlowcem terenowym - to dowodzi jednego faktu - twój post to nic innego jak stwierdzenie jednego faktu- tempoty i zaslepienia w swojej nieuzasadnionej tezie.

@MZ OH20

Nareszcie ktos powiedzial pare słow prawdy, tym burakom ,juz sami nie wiedzą co wymyśleć. A tak na marginesie Mz to nie zła podstawe sobie wynegocjowałeś :-) ,wiekszosc ma 2tys z groszami podstawy, a pracuja w calkiem dobrych oddzialach . Aby zarobic ,to trzeba ostro nadrabiac premią. Fakt jest taki ze w Timie sa bardzo skromne podstawy, a niepokojącym faktem sa systematycznie obcinanie kolorów.MZ Taka publiczna informacja wzbudza poirytowanie pozostałych handlowcow i ph ,wzbudza poczucie niesprawiedliwosci, lepiej sie powstrzymac od takowych informacji.

MZ OH20

Witam, Tak sobie poczytałem posty z ostatnich m-cy i tak naprawdę stwierdzam jeden fakt - ludzie którzy bezpodstawnie negatywnie wypowiadają się na temat TIMu - to są ludzie prości i zazdrośni tego co firma zbudowała. Sorry za wyrażenie ale nie rozumiecie specyfiki firmy i jej myślenia i założeń długoterminowych. Jestem handlowcem. pracowałem w wielu firmach elektrycznych, ale tylko w tej firmie upatruje przyszłość. Jeszce rok temu bałem się tej akcji SKLEP - ale teraz stwierdzam fakt że nasz prezes to ma łeb. Poczekajcie jeszcze pół roku, rok będziecie drzwiami i oknami walić do naszej firmy. Pozwolicie zacytuje " Nie znacie dnia ani godziny kiedy kupicie w sklep.tim.pl"

quick

te 105 to 10%. I to jest kara jaką wg regulaminu płaci firma klientowi który nie dostał towaru na drugi dzień. Ze względu na nawał zamówień przed 16 została zmieniona godzina ostateczna. Pracownicy nie płacą wprost, ale jak jest z premią na magazynie to już się może Piotr M. wypowie. Zamówień jest bardzo dużo i bez sporych zmian na centralnym szanse na miliard obrotu są iluzoryczne. Fura się rozpędza ale żeby tylko przed przepaścią zdołała zakręcić, no i oby kursem pokrewnej firmy z pomorza nie poszła :/

Piotr Machowski TIM S.A.

W magazynie centralnym TIM S.A. NIE funkcjonuje system kar dla pracowników związany z niedostarczeniem przesyłki w ciągu 24 godzin.

quick
@Piotr Machowski TIM S.A.

Ależ oczywiście że to nie system kar! To jest system premiowania. Ciężko jest tyrać w takim upale!

Piotr Machowski TIM S.A.

Ponieważ administrator kasuje linki, dlatego po szczegóły dotyczące gwarancji dostawy zapraszam na stronę sklepu internetowego TIM S.A.

Piotr Machowski TIM S.A.

Witam! Gwarancja dostawy opisana jest szczegółowo tutaj: (usunięte przez administratora) Dodatkowy rabat, przyznany Klientowi w ramach tej gwarancji, nie obciąża pracowników magazynu centralnego, nie jest żadną formą ich karania.

quick

Małymi kroczkami idą zmiany. Nie wiem czy zauważyliście że gwarancja dostawy jest tylko do 15:00. Tajemnicą poliszynszyla jest spora grupa cfaniakuf zamawiających towar zaraz przed 16. I magazyn niestety nie daje rady, a 105 kar trzeba płacić. Kiedy oszołomstwo przestanie rządzić i wrócą normalne czasy?

Zasmuceni

Jeżeli ktos szuka sensacji proponuje, zająć sie polityką ,tam więcej sie dzieje :-)

realistic

Równia pochyła i cisza przed grubymi zmianami. Miało być pendolino a wyszło jak zwykle.

ON eks TIM

Ehhh Cedric .... poczytaj dobrze teksty i ironię z nich płynącą

Zostaw merytoryczną opinię o TIM S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w TIM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy TIM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TIM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 13 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TIM S.A.