Opinie o tim.pl - TIM S.A w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie TIM S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w TIM S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TIM S.A. w Wrocław

zorientowany

Firma żyje z bonusów za sprzedana ilość a nie z marzy takze przestańcie medrkowac, tylko ze konkurencja juz nas dogonila z cenami. Poza tym u konkurencji wszystko leży na półce a u nas w magazynie szaleje wiatr. Klienci odwracają sie od hurtowni Tim hurtowo wiec tylko czekać jak machina prezesa runie na leb na szyje

handlowiec

Panie Piotrze może sie pan wypowiedzieć w tej kwestii?

Gośc
@handlowiec

Pan Piotr sie nie wypowie, bo ma kłamać ? Czy powiedziec prawde i wywołas chaos ?

:-)
@Gośc

Zrobiło sie ogromne zamieszanie ,,,a tutaj az wrze :-) ,,góra siedzi cicho i pazurki obgryza ,,zastanawia sie , co im powiedzieć kłamac dalej ,,czy powiedzieć prawde ? He he

?

Wszyscy handlowcy do zwolnienia.

mama

to prawda że tim zamyka oddziały i zwalnia handlowców?

?
@mama

a jakie oddziały zostaną ?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie TIM S.A.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Specjalista ds. Handlowych / Handlowiec?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu księgowo-rozliczeniowego
Kancelaria Prawna Solace
logo firmy Specjalista/ka ds. kadr i płac
Bonprix Sp. z o.o.
dobrze poinformowany

Najpozniej w czerwcu leci Szczecin i Zielona Gora...

@dobrze poinformowany

a dokąd lecą?

ciekawski

A gdzie sprawdzić w pivotalu pod jaki oddział będę podlegal ?

WaWa

Zostaną ośrodki Regionalne takie jak Warszawa, Wrocław, Poznań, ...pod nie będą podlegali PH z innych rejonów - już dziś pracownicy mogą w Pivotalu podejrzeć pod jaki region będą podlegać :) Tak więc...Szczecin z Zieloną już praktycznie podlegają pod Poznań...teraz czas na zwolnienie handlowców, zwinięcie oddziałów i zostawienie PH którzy firmę kosztują najmniej. PH będą dalej ganiać po rynku i "Óczyć" obsługi portalu nie robiąc zbędnych kosztów typu najem biura, itd. ...w Czerwcu kolejne duże zmiany, pozdrowienia dla tych, którzy jeszcze chcą i mają ochotę pracować w takiej firmie - WaWa.

gość

ale jakie premie i skąd?? skoro sprzedajecie towar poniże ceny zakupu. myślcie logicznie firmy handlowe żyją z marży, z czego mają wam zapłacić skoro swoje premie rozdaliście klientom. rozdawajcie nadal...

gringo
@gość

A jaka reguła ekonomiczna mówi, że premia musi być wypłacona z marży? Może ja sobie założę, że premie będę wypłacał od wzrostu temperatury za oknem - co nie wolno bogatemu? Widzę, że niektórzy nie mają pojęcia nt. strategii handlowych.

gosc
@gringo

Kto zabroni bogatemu robic strate :)

miki
@gosc

Nikt nie zabroni tylko ciekawe jak długo bogaty będzie na tyle bogaty żeby rozdawać towar bez marży i utrzymywać ten cały bałagan. Z drugiej strony należy Prezesom pogratulować gestu bo tak rozdawać to mało kto potrafi.

@miki

Ktoś u góry odleciał i nie chce się wycofać. ..

waldemar

Jaka premie? Ten ochłap nazywasz premią? W dodatku nie wypłacona od poczatku roku ...

jan dzban

Chamstwo i drobnomieszczanstwo. Sloma z butów wychodzi panom prezesom. Ale jeszcze odbije im sie czkawka takie poniewieranie ludzi. Każdy i tak juz lachę polozyl na robienie planu a obslugujac tysiące teleefonow z zapytaniami najczęstszym haslem jest: " nie wiem, pan se sprawdzi na sklepie" bo za taka premie ofert robic sie nie chce

dolnośląski głos rozsądku :)

Po co te łzy? Jesteśmy najemnikami, pracujemy za pieniądze. Wiadomo, że każdy by oczekiwał od pracodawcy na zakończenie współpracy złotego pióra i apelu o randze co najmniej poległych. W życiu niestety tak nie jest, wbrew waszym obawom (oczekiwaniom) i ciekawskim oczkom konkurencji, my, czyli ci którzy pozostali na pokładzie jedziemy z tym tematem dalej. Powodzenia na nowych drogach życia a raczej szerokości, bo większość z was zmieni rapidki na stare fabie i będzie latać po starych rejonach usługując nowym "panom". Czasy się zmieniają, świat się zmienia, trzeba się dostosować. Wypadliście z gry, przykro mi z tego powodu. Szkoda starych, dobrych jak M.K, P.T, D.L.

Reszta na bruk ... I ani dziekuje ani przepraszam ... Korpo ...

Były klient
@ja

Wszyscy domyslacie sie ze wkrotce wypadniecie z gry , tylko dlaczego "wasz Pan ",,zachowuje sie jak Putin, wszystko po cichu i w białych rekawiczkach. Mydlą wam oczy, ze ruchy ktore zostały wykonane były uzasadnione i niezbedne,, zapewne takie zabiegi mieli wczesniej zaplanowane a jednak, działali jak "zielone ludki" z zaskoczenia . Nikogo nie chce pouczać, ale uważam ze przyszedł czas, by zdobyć się na odrobine odwagi i uczciwie powiedzieć pracownikom, w jakim kierunku zmierza firma i jakie są plany do pozostałych pracownikow w bh. W takich warunkach Wydajnie nie będą pracowac,, z tego co można tu wyczytać wniosek nasuwa sie jeden, nastała psychoza, Ci którzy zostali idąc do pracy nie wiedzą, czy to nie jest ich ostatni dzień pracy. Taka podła sytuacja destabilizuje nie tylko pracę w oddziałach ale rownież zycie prywatne pracownikow, jak można doprowadzic do takiej anarchizacji ? Taka polityka ,dostarcza pożywke waszej konkurencji, ktora używa tu sobie ile sie da. Każdy z pracowników zasługuje na to, aby wiedzieć na czym stoi, i czego może sie spodziewac w najblizszym czasie ,,,a nie o wszystkim dowiadywac sie na tego typu portalach, to żenujące . Konkurencyjne firmy nie mowią o niczym innym jak tylko o tonącym Timie ,,nie dbacie Panowie o dobry piar . A moze, będąc w USA ,warto było zwrócić uwagę nie tylko na to, jak tam dokonuje sie zakupow, ale rownież ,,przejśc szkolenie jak postępowac z ludźmi kierując taką korporacją. I tak na zakonczenie pozdrawiam wszystkich pracownikow i tych tam na górze.

Mam wieści z magazynu,jeśli szukacie pracy to NIE POLECAM już drugi miesiąc jest problem z premiami,za styczeń dali żenujące 10% a za luty jeszcze nie wiadomo i nikt nic nie wie.Najgorsze że cały ten rozwój odbija się na pracownikach, niedawno wprowadzili zakaz używania telefonów, wnoszenia napoi na magazyn (nawet wody) no i bezwzględny zakaz słuchania muzyki.Od 1 marca zmienił się system premiowania, tak się TIM rozwija, na krzywdzie młodych ludzi. Jedynie co można to zapierniczać i nie narzekać

Piotr M

Poleci Zielona Góra, Bydgoszcz, Leszno a poźniej ............reszta

@Piotr M

Zostaną biura w miastach typu Wrocław, Poznań. Leszno i itd przeniesione zostanie do Poznania. Ale tylko PH. Co z resztą?

Moze chociaz powiecie panowie z Arkad kiedy kolejne zamkniecia I ktore oddzialy zostaja ?! Czy tak jaak ostatnio powiecie ludziom minute przed ?!

Panta rhei

Witam. Jestem(jeszcze) młodym pracownikiem z ok. półrocznym stażem, pracuje w MC na samym dole "drabinki społecznej" nie noszę czerwonych tagów, Jestem tzw. żółtym żuczkiem, długo zastanawiałem się czy podjąć pracę w firmie, za namową kolegi który przyszedł do pracy ok. trzy miesiące wcześniej podjąłem decyzje i oto stałem się częścią wielkiej timowskiej rodziny:)Moje spostrzeżenia?- BYŁO super, fajni ludzie, szło zarobić normalne pieniądze w normalnych warunkach, premie motywowały do tego żeby nie walić w przysłowiowego CH...ja, wstawałem rano do pracy i z uśmiechem na ustach pędziłem do pracy wieść tam moje "żuczkowe życie" to było jak " bajka":)ogólnie pięknie. Jak to wygląda teraz?- mam wrażenie że pracuje w innej firmie, system premiowania jest wręcz demotywujący, z fajnej ludzkiej firmy zrobił się kołchoz pełną gębą a podtrzymywanie tej polityki sprawi że po prostu nie będzie komu robić, wystarczy popatrzeć na nagły wzrost zachorowalności załogi co jest pierwszym symptomem zwiastującym ich odejście... Kto ma oczy otwarte i potrafi patrzeć ze zrozumieniem na to co się wokół dzieje powinienen zacząć szukać sobie nowej pacy bo lepiej nie będzie już. Szczególnie pozdrawiam pana arkadiusza k. który jest NAJBARDZIEJ nieodpowiednią osobą na zajmowanym stanowisku i wymaga specjalistycznej opieki medycznej.

@Panta rhei

z niewolnika nie ma pracownika, to stara prawda zawsze aktualna, ale Panta rhei zdanie takich jak my bez wzgledu na staz nikogo nie interesuje:(

...

Tysiace ofert miliony zarobione dla prezesa setki odebranych telefonow...a kiedy patrze na premie w nowym systemie czuje sie jakby ktos dal mi w morde...praca ktora kiedys dawala mi satysfakcje I zapewniala stabilnosc stala sie przykrym obowiazkiem z odroczona chwilowo wizja zwolnienia...

@...

zmien prace, skoro jesteś taki dobry, po co się meczysz i rozmieniasz swoje ogromne TALENTY na drobne, rzuć świat na kolana

burek

Dziękuje Janie za konstruktywny komentarz, nie pozbawiony odrobiny humoru, tej pozycji nie próbowałem ale skoro Ty polecasz na tak długi okres czasu to chyba się skusze i spróbuje;) W przeciwieństwie do Ciebie ja żyje w kapitalizmie i nie oczekuje ze ktoś (pracodawca) będzie mnie utrzymywał i kochał tylko za to ze 5 lat temu odebralem telefon, bo juz 5 lat temu wziąłem za to wypłatę. Dorosnijcie i nie placzcie anonimowo na forum tylko rozwijajcie się i uczcie, a zmiany które są i będą przyjmiecie z uśmiechem jako specjaliści na rynku pracy na których zawsze było, jest i będzie zapotrzebowanie. Pozdrawiam i mniej jadu bo się zatrujesz.

tim

A jak chcecie zmotywowac pracownikow takim systemem premiowania ??? Przeciez to jest jawna kpina. Pokazaliscie jak duzo znaczy dla was pracownik oddany firmie przez czasami nascie lat !!! Zenujacy poziom kultury I honoru

Tim
@tim

Zapamietaj jestes tylko pracownikiem a nie współwłascicielem ,robisz wynik, -pracujesz nie robisz wyniku ,,,,do widzenia . System premiowania jest beznadziejny, ale nie pracownik to ustala ,,masz prawo tego nie zaakceptować i rozstac sie z firma. Lub zaakceptowac i (usunięte przez administratora) To praca w korporacji, powinniscie to wiedziec ,,,ludzie sie nie licza tylko WYNIK !!!!! Dla nich jesteś narzędziem.

oko_cyklopa

Nie trzeba być dobrym strategiem, by nie zauważyć w ostatnim czasie konkretnych ruchów prezesa, w kierunku modelu jaki obrała firma. Tim s.a. to tylko i wyłącznie bezpłciowy sklep internetowy, ludzie są i będą zwalniani, czy Wam się to podoba czy też nie.

Zadowolony
@oko_cyklopa

Oko cyklopa trafnie i zwieźle podsumował sytuacje ,nic dodać nic ująć. I zapewnienia juz nikomu nie są potrzebne.

timowiec

A jak chcecie zmobilizowac pracownikow do wydajniejszej pracy takim modelem premiowania ? Przeciez to jest jakas kpina !

Zostaw merytoryczną opinię o TIM S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w TIM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy TIM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TIM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 13 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TIM S.A.