Opinie o Faneo Damian Rycek w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Faneo Damian Rycek. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Faneo Damian Rycek o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Faneo Damian Rycek w Rzeszów

Malwina

Ci sami pracodawcy są właścicielami firmy Enelo w której nie polecam pracy Kłamią w ogloszeniu o możliwości rozwoju, awansie i świetnych warunkach pracy Niestety jest to (usunięte przez administratora) Nadgodziny i gotowość do pracy o każdej porze dnia i nocy Inwentaryzacje trwające do późnych godzin nocnych A jeśli chodzi o kodeks pracy to jak sami szefowie stwierdzili w ich firmie nie obowiązuje ???? Wykorzystują pracowników na maxa

XYZ
@Malwina

Zgadzam się w 100%, przychodząc do pracy nie wie się o której się wyjdzie. Na początku nie można się doczekać na umowę, która jest oczywiście ze stawką minimalną. Niektóre osoby pracują na czarno. Płaca za nadgodziny głodowa i niekiedy mniejsza niż stawka minimalna. Upominanie się o swoje prawa kończy się niemiło. W zimie zimno na magazynie. Inwentaryzacje trwające po 16 godzin. Są opóźnienia w wypłatach. Po zgłoszeniu do pracodawców gdzie wypłata, można uzyskać informację że to wina pracowników bo nie upominali się

Nikola

(usunięte przez administratora).. Chora atmosfera szefowie z głową w chmurach... Nie polecam

W firmie jest fajna atmosfera, jak ktoś chce pracować to praca fajna w dobrych warunkach.

Malwina Nowy wpis

XYZ Nowy wpis
@Malwina

Pracownik Nowy wpis

Nikola Nowy wpis

zima na magazynie

okropne warunki pracy, bardzo zimno na magazynie, niskie zarobki, właściciele bez pojęcia o czymkolwiek, jeden z pracowników ma problemy z higieną osobistą, NIE POLECAM pracy w faneo

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Faneo Damian Rycek? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Montaż hoteli dla owadów/ Proste prace manualne
Łubianka
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Joanna

Ciagle tyle tych nadgodzin tam jest? Tu niektórzy sugerowali że nie wiadomo kiedy do domu się wyjdzie, dobrze zrozumiałam? To ile dziennie pracujecie

x
@Joanna

Czasem i 10 h dziennie, pieniądze w stosunku do wykonywanej pracy bardzo małe.

Łukasz
@x

Przecież tak się na dłuższą metę nie da pracować. Właściciel jest człowiekiem, który szanuje opinie pracowników, gdyby mu o tym wspomnieć?

Danuta
@x

A te nadgodziny są do odebrania czy płacą za nie cokolwiek? Ile zatem wynosi przeciętna pensja? Domyślam się, że jak podzielę sobie stawkę przez 10h nie będzie powodu to zachwytu :/

Słowacja
@Łukasz

Dla właściciela liczy się tylko kasa, którą dla siebie zarobi, żeby z rodziną na wakacje zagraniczne pojechać.

@Danuta
@Danuta

pracy jest bardzo dużo szef musi na wakacje zarobić, przychodzi sobie na godzinę gora dwie do pracy

NIE POLECAM !

NIE POLECAM BARDZO DROGO !

nie polecam !

Bezprzewodowa kamera wewnętrzna Xblitz IP300 cena 127 zł plus przesyłka w internecie znalazłam z przesyłką za 109 zł

nieznajomy

Warunki pracy okropne, wymagania ogromne zarobki na najniższym poziomie . Nie określony czas pracy Nie polecam !

NIEZNAJOMA
@nieznajomy

Potwierdzam, pracowałam u nich dużo nadgodzin, bardzo małe zarobki. NIE POLECAM I ODRADZAM !

smilen

małe zarobki, sztuczna atmosfera, nie polecam

NIEZNAJMOMY
@smilen

TO FAKT , zarobki bardzo małe nie ma stałych godzin pracy .Szefostwo zżyje wymaganiami jak do firmy państwowej

Dagmara

Myjka parowa Zeegma Draden + dodatki cena w faneo 96,00 zł w internecie znalazłam na allegro za 78,49 zł.

zmielona

oczywistą oczywistością jest że w faneo 10zł DROŻEJ !!!! NIE KUPUJCIE U NICH !!!! NIE DAJMY ŁATWO ZARABIAĆ TYM CO DROŻEJ SPRZEDAJĄ !!!!

zmielona

MŁYNEK ELEKTRYCZNY DO MIELENIA KAWY BOSCH TSM6A013B Cena brutto: 79,00 zł na internecie znalazłam nawet 69,00 brutto z dostawą. Zawsze to 10 zł taniej.

LIPOWNICA

Prostownica do włosów Remington S8540 Keratin Protect 134,89 zł w internecie znalazłam za 105,99 zł do tego można jeszcze na 10 rat nieoprocentowanych rozłożyc, NIE POLECAM FANEO.

skarbonka

morał tu taki nie kupuj w faneo i nie przepłacaj za produkty jak możesz oszczędzić sporo waluty, bardzo drogo u nich nie kupujcie nie polecam

Speedy Gonzales

Auto zdalnie sterowane Overmax Flash cena w faneo 265,00 zł brutto na allegro znalazłam nowy za 204,99 zł, w faneo za zakupy przepłacać nie zamierzamy, przez COVID u nich ceny wywindowały.

przeplatam NIE PRZEPŁACAM

Czujnik czadu i gazu Xblitz DG3-1 Cena brutto: 107,00 zł w FANEO, na internecie od 97,37 zł.

MAMA

Mata edukacyjna dla dziecka Lionelo Anika cena 145 złotych w internecie znalazłam za 119 złotych. W faneo zakupów robić nie musimy i przepłacać też nie musimy.

nawilżona

Nawilżacz powietrza aromaterapia Zeegma Vers ION czarny w faneo Cena brutto: 145,00 zł, na allegro co prawda znalazłam za 149,99zł ale dostawa kurierem i można rozłożyć na 5 nie oprocentowanych rat.

FRYTKOWNICA

Frytkownica beztłuszczowa 1400W Zeegma Knapper po promocji cena brutto z dostawą w Faneo to 245,00 zł standardowa to była 265,00zł a w internecie znalazłam oferty w innych firmach nawet za 225zł.

Pamela

Soniczna szczoteczka do zębów Philips HX3212/11 ząbki ładnie myjemy i za szczoteczkę w FANEO przepłacać będziemy, cena brutto 112,00 zł, w internecie w innym sklepie znalazłam za 79,99zł.

Zostaw merytoryczną opinię o Faneo Damian Rycek - Rzeszów

• Jak się pracuje w Faneo Damian Rycek?

Zobacz opinie na temat firmy Faneo Damian Rycek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Faneo Damian Rycek
1.1/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Stanisława Staszica 25 lok. 37
    35-051 Rzeszów