Opinie o Maciej Radlak.Maparts. w Panoszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Maciej Radlak.Maparts.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Maciej Radlak.Maparts. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maciej Radlak.Maparts. w Panoszów

Kalina Nowy wpis

Firma jest jakoby aktywna, ale niezarejestrowana jako płatnik VAT. Czy chodzi o zmierzanie do zamknięcia jej? Poza tym, jak ktoś tutaj zauważył, ma ona nie zatrudniać pracowników, czyli raczej fuchy dla mechanika samochodowego tutaj mój luby nie dostanie? Prosiłabym o jednoznaczną odpowiedź.

O jaką sprawę chodzi? to znaczy no widziałem te posty z tamtego roku z tym, że na jakiś czas się urwały i właśnie byłem ciekaw jak teraz sytuacja może wyglądać skoro jeszcze pod koniec sierpnia jakiś kandydat cos pisał? Firma czynnie prowadzi działalność?

(usunięte przez administratora) Wysłałem mu kase na części, miał je mi wysłać. Nie wysłał. Następnie miał przyjechać mi naprawić auto. Nie przyjechał. Kase mu przelałem. Aktualnie dług oddałem do firmy windykacyjnej bo nie mam na niego nerwów. Gość podrabia potwierdzenia przelewów. (usunięte przez administratora)

Były kontrahent

Bardzo bardzo ostrożnie. Większość opinii pozytywnych tutaj zostało napisanych osobiście przez Macieja R. On ma jednoosobową działalność, ale nigdy nie zatrudniał żadnych pracowników. Te wpisy są fałszywe. Tak samo, jak wpis dotyczący udanej naprawy samochodu. MR zajmował się sprzedażą części samochodowych. Przy czym są to w większości części pokątnie podmienione z innych samochodów oddanych mu do serwisu. Jego działalność jest aktywna w CEIDG, ale MR nawet jeśli wystawia faktury, to nie przekazuje ich do biura księgowego. Jeśli ktokolwiek chce prowadzić biznesy z MR, to proponuję najpierw sprawdzić, czy robota jest wykonana, potem zweryfikować, czy części są faktycznie wymienione i jakiego są pochodzenia. Jest to o tyle ważne, że pan MR nie zna się na naprawach samochodów ani nie ma żadnego zaplecza - warsztatu lub narzędzi. Dlatego albo zleca naprawę komuś dalej, albo robi tylko pozoracje naprawy, jeśli nie można w sposób oczywisty sprawdzić, czy dana czynność została wykonana (wymiana filtrów oleju, rozrządu itp.). Na wszystko prosić potwierdzenie zakupu przez niego danej części wymienionej. Zwracać uwagę na daty - jeśli jest wcześniejsza niż data zlecenia naprawy to od razu widać, że (usunięte przez administratora). Dopiero kompletnej usłudze wykonanej zapłacić - najlepiej przelewem albo gotówką za pokwitowaniem. Absolutnie żadnych zaliczek i zapłat częściowych zwłaszcza gotówkowych.

Bibi
@Były kontrahent

W 100% się z tym zgadzam!!! Nigdy temu Panu nie dawać żadnych zaliczek, płacić po zrobionym zleceniu. A najlepiej omijać szerokim łukiem.

@Były kontrahent

Proszę o pomoc czy ma Pan numer kontaktowy do tego Pana? Lub zna jego adres w którym przebywa? Zostaliśmy (usunięte przez administratora) proszę o pomoc

Julia
@Natalia

Dzień dobry, jakiej pomocy Pani potrzebuje? Co się dokładnie stało? Minęły już dwa miesiące prawie czy aktualnie jest już ze wszystkim dobrze?

Klient.
@Natalia

695-531-579 numer tego Pana.

RAMA

Zobaczcie co to jest za profil. Admin tu zrobi co chce. koleś to (usunięte przez administratora) i nic więcej. Sam obecnie szykuję pozew do sądu i mam nie zbite dowody. Choćby lewe potwierdzenie zapłaty czy inne informacje. Adres do doręczeń i trochę więcej. Jemu nie wolno wierzyć. Takich od razu trzeba deptać a nie pobłażać bo później inni mają przerąbane przez takich.

Amenofis
@RAMA

W końcu znalazłam miejsce żeby napisać co myślę na temat współpracy z tą firmą bo formalnie firma praktycznie nie istnieje! Jedno wielkie (usunięte przez administratora) przez duże O. Naprawy wykonywane chyba przez osoby które nie mają zielonego pojęcia a po drugie mój znajomy był kiedyś ich podwykonawcą i do dziś oprócz (usunięte przez administratora)potwierdzenia przelewu nie otrzymał nic. Potwierdzenie było sprawdzane w placówce banku i okazało się (usunięte przez administratora)tzn. bank nie realizował ani nie księgował takiej transakcji, dlatego trzeba bardzo uważać i jedyne na co można liczyć to na garść straconych nerwów i pieniędzy. Takie firmy trzeba eliminować z rynku bo przynoszą złą renomę branży.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Maciej Radlak.Maparts.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Momoke

Zastanawia mnie fakt jak taka firma ma prawo bytu i że nie zajął się nią żaden urząd skarbowy. W obiegu są lewe faktury, lewe potwierdzenia przelewów z fikcyjnymi adresami na którym są jakieś puste domy czy szopy, usługi nie są wykonane zgodnie ze sztuką. Jeśli chce się wchodzić w komitywę z tym człowiekiem, to trzeba uzbroić się w cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz dużo pieniędzy. Nie życzę temu człowiekowi źle ale może jakaś kontrola skarbowa byłaby kubłem zimnej wody.

radik

Przecież te opinie to kpina i porażka. Są kupione na internecie albo wystawione przez jedną osobę pod różnymi nickami. Sam wystawiam już którąś z kolei i są usuwane na bieżąco ponieważ są same negatywne. Ja nie mam z tym człowiekiem za wiele do czynienia ale też i nie chcę.

Biuro

Szanowny Panie, bardzo dziękujemy za komentarz, zgłoszone uwagi oraz bezpodstawne oskarżenia. Pragniemy zauważyć, że to nie pierwsza nasza transakcja i rozumiemy, że ze wcześniejszych był Pan zadowolony. Także w tej sprawie prosimy oczekiwać na pozytywne załatwienie sporu z naszej strony. Jeśli popełniamy błędy zawsze je naprawiamy i nie chowamy głowy w piasek.

@Biuro

Proszę o włączenie tel klient z soboty

@Natalia

Proszę o usunięcie moich komentarzy doszło do pomyłki

Sylwia

Jakiej pomyłki?

BIBI

Dlaczego wszystkie negatywne opinie o firmie Pana M.Radlak znikają? Przecież wszyscy potencjalni klienci chcą wiedzieć jaki to jest "gagatek", aniżeli później chodzić po sądach i dochodzić swoich praw! Pozdrawiam

Agnieszka

Jeśli szukacie mechanika od starszych modeli Mercedesa polecam Pana Maćka !!! :-) Po krotkim telefonicznym przedstawieniu problemu Pan Maciek stwierdził, iż potrzebuje dwoch godzin na uruchomienie silnika. Szczerze w to wątpiłam, ponieważ inny mechanik walczył z tym problemem 3 miesiace. Ku mojemu zaskoczeniu po 100 minutach silnik został uruchomiony i wyregulowany. Dodatkowo usterka została przedstawiona na schemacie w sposob zrozumialy dla mnie. Pan Maciek wziął 300 zl dałam 400 zl. Dodam, iż Facet ma odpowiednie przyrzady pomiarowe i narzedzia do tych silników no indośwadczenie. Polecił mi go Kolega rowniez fan Mercedesów i sie nie zawiodłam.

Czarny

Żal co tu jest pisane:)ktoś kto jest dobry i szanuje se robota to bydzie robić i też zarobi odpowiednie pieniadze,wiedz ten co takie (usunięte przez administratora) pisz jest poprostu leniem i on niema pojecia o robocie a zarobić by chcioł kokosy:)a tak w ogóle to kasa zawsze na czas robisz 8godzin a jak chcesz to masz te nadgodziny i masz je wypłacone.

Zlzlzl

Pan Radlak (usunięte przez administratora) swoich klientów a później biega po adwokatach aby klienta wystraszyc żeby dał spokój ale nie tym razem ja spokoju nie dam

ZIZI
@Zlzlzl

Witam zostałem przez tą osobe (usunięte przez administratora) co zrobiłes? mozna sie z tobą skontaktować? Moze cos razem zdziałamy

Szacunek. Każdemu kto opluwa tutaj Gościa radzę otworzyć i prowadzić tyle lat firmę i pomóc bezinteresownie tylu ludziom co on. Przetrwać w tym pomrocznym i chorym kraju potem niech się wypowie.

Klient śląsk

Bardzo dobry mechanik jeśli chodzi o starsze modele Volkswagena, Mercedesa i Audi wyposażone w system K- Jettronic Bosch.Fakt, że na samochody troszkę się czeka, lecz efekty spełniają oczekiwania.

Pracuje w tej firmie od kilku lat i uważam, że lepiej trafić nie mogłem. Zarobki super, szef bardzo w porządku, wyrozumiały i pomocny.

M

Zajmujemy się skutecznie windykacja, kilka spraw zostało już zakończonych spłata tego dłużnika. Chętnie pomożemy pozostałym wierzycielom. Skuteczność opieramy na etapie windykacji karnej dłużnika. Windykacje prowadzimy na jego koszt. Tel: 519-105-869

Makler
@M

Wasz identyczny wpis mozna znaleźć na co trzecim profilu. Potem chcecie zaplaty za usunięcie wpisu, który nie ma nic wspolnego z rzeczywisością.

Spawacz

Trochę dobrych słów też się należy :)Po pierwsze: PORZĄDNA UMOWA!! o co niestety bardzo trudno w dzisiejszych czasach..Wypłaty na czas, zaliczki..Żyć nie umierać:) Zgrany zespół - bardzo pozytywni ludzie Podsumowując! Jeśli szukasz pracy, w której siedzisz, nic nie robisz, a pieniążki lecą..to nie miejsce dla Ciebie.

Inter C....

(usunięte przez administratora) uwaga gość nie płaci nikomu omijać łukiem jak tacy goście otwierają działalności

Radlak

Pan Radlak nie płaci! Zwodzi, obiecuje, wysyła fałszywe potwierdzenia przelewów a pieniędzy nie ma. UWAGA i odradzam współpracę z tym człowiekiem!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Maciej Radlak.Maparts. - Panoszów

Maciej Radlak.Maparts.
  • 1 Maja 4