Opinie o Jobman Group Sp. z o.o. w Poznań aleja Solidarności 117

Firma działająca w obszarze pracy tymczasowej i outsourcingu pracowników.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jobman Group Sp. z o.o. w Poznań aleja Solidarności 117

nelka123

Potrzebuję szybkiej informacji: wczoraj zawarłam umowę na czas określony (do końca września). Pani z jobman powiedziała mi, że przez pierwsze dwa dni czyli wczoraj i dziś będę mieć szkolenie kasjerskie po 8h. Czy mogę już w tej chwili zrezygnować z pracy? Jutro rano zadzwonie do swojej konsultantki i powiem jej o syt. dziś niestety nie odbierała tel.

@nelka123

Naturalnie, z pracy można zrezygnować w każdej chwili zachowując określone procedury (m.in. zgłoszenie chęci rezygnacji z grafiku 48h przed planowaną zmianą). Wszelkie szczegóły znaleźć można w zakładce FAQ: http://jobman.pl/praca_w_jobman/najczesciej_zadawane_pytanie/19/124/jaki-jest-okres-wypowiedzenia-oraz-jak-je-zlozyc. Pozdrawiamy, Zespół Jobman.pl

Jobman.pl

Jak już wielokrotnie wspominaliśmy, stawki zależą od wielu czynników, wśród których można wymienić np. lokalizację oraz status ubezpieczeniowy. Wpływa to bezpośrednio na wysokość wynagrodzenia. Pozdrawiamy, Zespół Jobman.pl

xxx

Pensje niskie dlaczego jedni mają 10 zł za godzinę a inni 5 zł

a
@xxx

A gdzie dają taką stawkę?

Natalia

Cześć Wam! Nie wiem skąd aż tyle krytycznych opinii na temat firmy JOBMAN. Stawkę jaką posiadam jest dobra 10,20 netto. Pracuję na kasie. Na początku miałam 5 dni szkolenia,było to na umowę zlecenie, teraz jestem na umowę o pracę i zarabiam tyle samo. Nie w każdym dniu chodzę do pracy ale jeśli max idę 3 dni to zarabiam od 190-250 zł na tydzień od pon do piątku. Atmosfera jest bardzo fajna, pracuje się przyjemnie. Praca nie jest wysiłkowa. Jeśli ktoś jest cierpliwy, albo chce nad tyn popracować to polecam jak najbrdziej :)

Poznań
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.

Praca w jobmanie nie jest pracą na stałe, to raczej punkt zaczepienia, ale mimo wszystko na dłużej. Popatrz: pracujesz kiedy chcesz i ile chcesz:) Kasa płatna właściwie od ręki, żyć nie umierać ha ha.

Nie mamy nic z urzędu moja droga za 3 mce. Nie wiem skąd taki pomysł:)

@Anna

Wysokość stawki zależy od takich czynników jak chociażby miejsce wykonywania zlecenia, status ubezpieczeniowy, etc. W związku z tym najbardziej rzetelne informacje można uzyskać kontaktując się z naszymi biurami regionalnymi. Zapraszamy na naszą stronę internetową, do zakładki "kontakt". Pozdrawiamy, Zespół Jobman.pl

zatrudniona przez jobman

Pensje rzeczywiście na czas ale jak oni traktują pracownikow którzy pracują dłużej nowym pracownikom nie dają zleceń które zostały tylko dają moje zlecenia a mi zostaje to czego nikt nie chce a przepracowałam tam trochę i jestem dostępna na każdy telefon by kogoś zastąpić w pracy. Nigdy nie odmówiłam im. Jestem też cenionym pracownikiem w miejscu wykonywania zlecenia. włażą w (usunięte przez administratora) uczniom i studentom bo mają za nich kasę! Nowym pracownikom też włażą w (usunięte przez administratora) bo jak taki pracownik utrzyma się 3 miesiące to mają kasę z urzędu pracy!

erik eletrik

bezposrednio w sklepie to nie ma po co bo sklepy zatrudniają tylko przez agencje. Po to podpisali z nimi umowy o wspolpracy przeciez.

miazga

Witam, mam zamiar zacząć pracę przez Joba jako kasjerka. Czy ktoś może opisać jak wygląda szkolenie?

zbyszkojecytryny

mam pytanie mianowicie czy jest kara za niestawienie sie na szkolenie ?

@zbyszkojecytryny

Za niestawienie się na szkoleniu, nie jest przewidziana kara. Pozdrawiamy, Zespół Jobman.pl

wiki21

Pracowalam w tej firmie, prace traktowalam jako dodatkowa bo posiadam etat i chcialam dorobic. Wedlug umowy moge zrezygnowac ze zmiany bez podania przyczyny 48 godzin wczeniej i zdarzylo mi sie 4 razy rezygnowac w ciagu 2 miesiecy zachowujac czas min. 50 godzin. Dostalam maila ze jesli faktycznie rezygnuje ze zmiany to oni traktuja to jako zakonczenie ze mna wspolpracy bo nie pasuje im ze rezerwuje zmiany a potem oni maja jedynie dwie doby na znalezienie zastepstwa. Nie wiem po co wiec jek2st zapis o mozliwosci rezygnacji w umowie. Placa 6 zl za godzine, czlowiek zapisuje sie na zmiane 7 godzin a po 4 jak nie ma ruchu jest zwalniany do domu, jak jest ruch to nikt sie go nie pyta czy moze i zostanie dluzej. łatwo obliczyc ile mozna w tych warunkach zarobic. Zarobek jest niewspolmierny do czasu poswieconego. w ciagu miesiaca mialam roznice na 2 zl, napisali mi maila ze potraca mi z pensji, potracaja za koszulke , dla roznic kasjerskich nie ma mozliwosci zeby chociaz miec 5 zl w miesiacu i tego nie pokrywac.Potracaja 150 zl jak zrezygnujesz ze zmiany pozniej niz 48 godzin a jak zachowasz termin to sami z ciebie rezygnuja. Potrafia wydzwaniac o 8 rano nawet w weekendy czy czasem do pracy nie przyjdziesz pomimo iz wiele razy mowilam ze pracuje na noce i prosze o kontakt popoludniu. Z tej pracy nie ma szans sie utrzymac a najgorsze jest to ze wydaje im sie ze to oni sa dla Ciebie a nie Ty dla nich. Jedyne co to faktycznie terminowo pieniadze wyplacaja ;)

@wiki21

Nieustannie dbamy o poprawę jakości świadczonych przez nas usług i każda konstruktywna krytyka jest mile widziana. Niemniej jednak, tak ogólne informacje nie pozwalają na ich weryfikację. Prosimy o przesłanie szczegółów zaistniałej sytuacji na adres: rzecznikpracownika@biuropromo.pl lub wypełnienie formularza kontaktowego na naszej stronie: http://jobman.pl/kontakt/dla_pracownikow Umożliwi to nam zbadanie problemu, dołożymy również wszelkich starań, aby ewentualne niedociągnięcia nie powtarzały się w przyszłości. Dziękujemy za opinię, Zespół Jobman.pl

Nel
@Jobman.pl

Skoro zapisujesz sie do pracy to idź do niej. Co z tego ze masz 48 godz na rezygnację . Robisz komuś podwójna pracerezygnujac Pomysł bo widać ze z inteligencja u ciebie coś nie tak.

Anka

Ja nie zgadzam się z Wami. Jeśli dam kartę - do rozliczenia i dopilnuję aby wszystko było ok (czytelna karta, właściwe podpisy, nr konta, skan legitymacji itd. ) i nie zdarzyło mi się opóźnienie w wypłacie. Jeszcze zbieram punkty strefy i jestem zadowolona:)

Sandra

(usunięte przez administratora) Pracowałam przez Jobman w sklepie na kasie. Po pierwsze 5zł/h, ale na to sama się zgodziłam więc też sama jestem sobie winna. Co więcej, wynagrodzenie miałam dostawać w przeciągu 5 dni od dnia w którym dostarczyłam kartę do rozliczenia, a nigdy tak nie dostałam, raz dostałam nawet po 2 tygodniach. Zdażyło się, że nie mogłam iść do pracy, zadzwoniłam i powiedziałam jaka jest sytuacja to usłyszałam, że ją to nie obchodzi, najwyżej zapłacę karę 150zł i się rozłączyła. Dali mi koszulkę, zabrali kaucję, którą mieli zwrócić gdy oddam koszulkę, a jak przyszło co do czego to usłyszałam, że oni wezmą koszulkę z powrotem, ale zwrotu kaucji nie dostanę, tak też wzięłam tą koszulkę ze sobą i trzasłam drzwiami. Nie chcę mieć z nimi nic wspólnego.(usunięte przez administratora)Odradzam współpracę z nimi każdemu szanującemu się człowiekowi.

555anita2014

JA BYŁAM DZISIAJ W PRACY PIERWSZY DZIEN I JUŻ JESTEM ZŁA.PANI KTÓRA DO MNIE ZADZWONIŁA Z AGENCJI NIE POINFORMOWAŁA MNIE O TYM,ŻE POWINNAM DOSTAĆ GRAFIK PRACY,KAZAŁA SIĘ ZGŁOSIC DO PRACY W TESCO NA22DO6RANO TAM NIKT O MNIE NIC NIE WIEDZIAŁ, NIE BYŁO MNIE NAWET NA LISCIE OBECNOŚCI.PO PRZEPRACOWANEJ NOCY ZADZWONIŁAM DO AGENCJI JOBMAN I ZAPYTAŁAM O GRAFIK PRACY,INFORMUJĄC,ŻE JESTEM PO NOCNEJ ZMIANIE I NIE WIEM KIEDY MAM IŚĆ NA ZMIANĘ.W ODPOWIEDZI USŁYSZAŁAM,ŻE ZASZŁA POMYŁKA I NIE MAJĄ W TEJ CHWILI WOLNYCH TERMINÓW,ŻE ZARAZ TO SPRAWDZI I DO MNIE ODDZWONI.OBECNIE TELEFON MILCZY DRUGI DZIEN,ZERO ODZEWU,A NOCNA ZMIANA BYŁA PRZEPRACOWANA ,,KU CHWALE OJCZYZNY,,PRZYKRE ZAWIEDZIONA

Magda

Ja pracuję obecnie od ponad 3 miesięcy w Tesco w biurze. Jestem zatrudniona przez agencje o której mowa i nie wiem o co wam chodzi? Przecież to jest oczywiste że zarobki zależą od stanowiska przyznaje są one dość biedne żeby nie powiedzieć gorzej ale przecież sami sobie pracę wybieracie. Ja zarabiam ponad 10 zł netto oczywiście. Wszystkie wypłaty na czas i zero problemu z niczym. Pozdrawiam

bbb

Powiedzcie mi jak to jest z wyborem dni i godzin pracy, czy jeśli ja zgloszę że jestem zdolna do pracy w tych dniach i tych godzinach a dostanę inne w grafiku niż prosiłam i nie będe dała rady przyjść wtedy do pracy a nie odfajcze tych niepasujacych dni w moim grafiku to czy bede miala za ta tę karę?

XXX

Przestrzegam wszystkich którzy wybierają się do pracy w Tesco w galerii solnej w Inowrocławiu i są zatrudnieni przez agencję Jobman. To kpina i żenada! Łącznie ze szkoleniem kasjerskim i zmianą popołudniową pracowałam tam jeden dzień po czym kierowniczka nie raczyła mnie wpisywać w grafiki bo nie było juz miejsc a gdy chciałam z nią porozmawiać odnosnie grafików- była zajęta! (podpisałam juz umowę z Jobmanem i po prostu chciałam pracować). Zrezygnowałam więc i naprawde wszystkich przestrzegam przed tym szajsem! Nie mają szacunku do ludzi i tylko wykorzystują ich bo ten dzień pracowałam w "czynie społecznym". PS. żal mi tych biednych kasjerek które nie mają czasu nawet skorzystać z toalety.

anastazi

oddział Poznań - nie wiem kto tam pracuje :/ Moja rada w końcu zainwestujcie w personel. Osoby które tam pracują chyba nigdy nie miały doczynienia z rekrutacją i selekcją, pewnie w większosći to ludzie bes stuidów ze średnim nie związane z zawodem osoby z dziedziny hr... Razi po oczach ta niekompetencja... a to moim zdaniem wazny aspekt dla którego bierze się zlecenia... kasa szybko na koncie to się liczy na plus.

mundo

Ide włąsnie dzis na szkolenie pierwszy dzien, chciałam sie wymigac jednak, ale już zaznaczyłam akceptacje umowy. Czy grozi mi jakas kara, jeżeli zrezygnuje po jednym dniu i szkoleniu? Bo Panie mnie pospieszały w biurze, jak czytałam uomwe - ok, byłam o 16.30, ale to nie zmienia faktu, ze mam prawo przeczytac umowe i poki co, jak to czytam to nic o zadnej karze nie widze, ale powiedzcie mi jak to jest w praktyce?

Wita, pracuję od jakiegoś czsu w firmie jobman w Bydgoszczy i złego słowa nie moge o nich powiedzieć. Wypłaty na czas. W biurze Panie miłe. Jeżeli chodzi o atmosfere w pracy to wszystko zależy od tego na jakich ludzi się trafi. Pracując w Carrefoure na Glinkach mi się nie podobało ale na Fordonie było już spoko i miło. Wszystkie te negatywne opini mnie dziwią. A stawka w jobmanie jest korzystniejsza niż w innych zakładach.

Zostaw merytoryczną opinię o Jobman Group Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Jobman Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jobman Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jobman Group Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jobman Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jobman Group Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jobman Group Sp. z o.o.