Opinie o Jamlux Aneta Jamruszka w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Jamlux Aneta Jamruszka. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jamlux Aneta Jamruszka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jamlux Aneta Jamruszka w Gliwice

Tu ostatecznie nie można się zatrudnić? już wcześniej zerkałam na forum gdy pozostali kandydaci zadawali pytania, sama miałam nadzieje na odpowiedź. Teraz ktoś zasugerował brak kontroli podczas procesu pakowania. Tym tak w sumie zajmuje się tylko jedna osoba? możliwe ze będą jednak kogoś szukać?

romek Nowy wpis

fajny zegarek za dobre pieniądze i bezproblemowy kontakt w sprawie jego obsługi, polecam

A był tu w ogóle ktoś na rozmowie? ludzie z tego co czytam o prace pytają, strukturę i tym podobne, a tak w ogóle to można się tu dostać? klienci piszą o jakimś problemie z kontaktem i ciekawi mnie czy po rozmowie zawsze dawany jest feedback? Można się tu dostać?

Klient Nowy wpis

Niestety kontakt ze sklepem graniczy z cudem. Po kilkakrotnym kontakcie email zero odpowiedzi, pomimo że zarejestrowałam się u nich na stronie. Telefonu też nikt nie odbiera. Produkt zwrócony zgodnie z regulaminem minęło ponad 2 tygodnie i zero informacji zwrotnych. Nie polecam

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Jamlux Aneta Jamruszka? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operator Linii Produkcyjnej
Tychy
HILTON FOODS LTD SP ZOO

to jaka maja tu strukturę? Zauważyłam te opinie dotyczącą reklamacji zegarka oraz oczekiwanie na decyzję kierownika. nie ma praktycznie opinii od samych pracowników, wiec to dla mnie zastanawiajcie. To forum dla nich jakby nie patrzeć. Jest sens się praca interesować? można robić zdalnie?

arekfit

Świetna obsługa i expresowa wysyłka, prezent mikołajkowy baaaaaardzo udany :) na święta też coś kupię i polecam każdemu

Jaka umowa obowiązuje w Jamlux Aneta Jamruszka podczas okresu próbnego?

RD

Nie polecam, mąż zakupił smartwatch, nic nie działalo w nim oprócz pomiaru czasu, ale do tego wystarczy zwykły zegarek, odesłalismy go w ustawowym regulaminowo czasie do 14 dni, używany tylko był by go sprawdzić. Po monitach odpisali, że niby dotarł do nich porysowany i czeka na decyzję kierownika, teraz wogóle nie odpisują ma maile.

Kupujący

Nie polecam tego sprzedawcy. Bardzo nie uczciwa i nie rzetelna. Gwarancji zegarka nie chcą uznać,nie odbierają telefonów,nie odpisują na e-mail,mało tego nawet nie czytają wysłanych do nich e-mail. Odradzam kupowanie żeby nie mieć problemów w razie czego z gwarancją.

Małpa
@Kupujący

Za nie Wygodne opinię straszą sądami,pozwami.co to ma być .już nie wspomnę o zarobkach,ehh

@Małpa

A jakie macie te zarobki teraz skoro już o nich jednak wspominasz? I jak od strony organizacyjnej wasza praca wygląda? mam doświadczenie z obsługi e-sklepu, jaka macie strukturę?

Kupujaca

Super maja produkty! Zastanawiam się czemu negatywne opinie. Kontakt bardzo fajny, miły Pan wszystko wytłumaczył. Zegarek na 2 dzień już u mnie. Służy mi i służy zdecydowałam się na zakup kolejnego.

radek

Zastanawiałem się nad zakupem bo nie znałem tej firmy. Mogę jednak szczerze polecić bo towar i obsługa na medal

mariobest

rewelacja!! sam zegarek jak i sprzedawca na duży plus. Wrócę na święta po prezenty :)

Czy Jamlux Aneta Jamruszka zatrudnia studentów?

Artur1979

Super zegarek w super cenie, jestem bardzo zadowolony :)

Janka

Nie polecam stosują klauzule niedozwolone, jakim jest nie możliwość zwrotu zegarka który był sprawdzany. Sprawa poleci do UOKiK. Czy zegarek był noszony czy nie mam możliwość zwrotu do 14dni

Jak wygląda ścieżka kariery w Jamlux Aneta Jamruszka? Czy trudno jest zdobyć awans?

Jedna Pani na forum także już się pracą interesowała? Brak odpowiedzi o prace przy obsłudze mnie zastanawia. Na stronie widziałam, że są powadzone konkursy a w zakładce o nas było napisane o firmowym rozwoju, w jakim zakresie? Dacie znać jak struktura organizacyjna się tu przedstawia? Ile jest osób, kto za co odpowiada i czy faktycznie trudno się zwerbować?

Barbara

Witam, jestem zaskoczona opiniami. Kupuję u nich prezenty dla najbliższych i zawsze przychodzą bardzo szybko. Raz mieliśmy problem z połączeniem zegarka ale to z naszej winy bo mąż bluetootha nie włączył hahahah :) Zadzwoniliśmy i od razu nam Pan wytłumaczył co i jak. Zegarki piękne, polecam jakoś produktu jak i sprzedającego.

mkkelpin@interia.eu

Niestety nie polecam firma krzak!!!! Próbuję zareklamować zegarek po raz drugi.Telefon który jest podany na stronie jest nie aktywny zostałam z nowym zepsutym zegarkiem.

Ulka

Do firmy nie można się dodzwonić. Telefon do kontaktu z klientem jest niestety nieaktualny. Moja przesyłka zwrotna nie została odebrana, mimo powiadomienia adresata przez pocztę ( taką informację uzyskałam w moim urzędzie pocztowym). Poniosłam więc dodatkowe koszty wysyłając a potem odbierając moją przesyłkę. Nie polecam firmy JAMLUX klientom.

Jolanta
@Ulka

może warto byłoby to gdzieś zglosic... Albo jechac osobiscie, lub zadzwonic z innego numeeu ?

Zostaw merytoryczną opinię o Jamlux Aneta Jamruszka - Gliwice

• Jak się pracuje w Jamlux Aneta Jamruszka?

Zobacz opinie na temat firmy Jamlux Aneta Jamruszka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jamlux Aneta Jamruszka?

Jamlux Aneta Jamruszka
  • Wiślana 1a lok. 4