Opinie o Partner XXI w Bydgoszcz Korczoka 14

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Partner XXI. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Partner XXI o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Partner XXI w Bydgoszcz Korczoka 14

pierd z dupy

Boisz sie,ze cos wyjdzie na jaw?skad ta frustracja?

qwerty

E tam. Nic nowego, tam romansidła są na porządku dziennym od kilkudziesięciu lat.

BYLY

Ja pytalem o chlopakow z magazynu ale widze,ze mamy tu jakas grubsza afere I to w dodatku rozporkowa?!?! ;) Prosimy o wiecej szczegulow!

ja pierd...
@BYLY

po pierwsze ortografia po drugie co Cię interesuje życie intymne obcych ludzi? Nie masz własnego? Zazdrościsz? A może tak źle było w piku, że teraz musisz na dwie zmiany ryrać i nie masz kiedy żonie zasadzić?

byly

To fajnie :) bez niesubordynowanych,w gronie "lojalnych" pracownikow,zabawa jest lepsza,prawda?tylko komu opier.d.alacie teraz d.u.p.e za plecami?Aaa,zapomnialem,ze jest Edziu...

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Partner XXI? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
ano tak

była, była i to bardzo udana :)

BYLY

Czesc chlopaki!to byla impreza czy nie bylo?nie liczac oczywiscie tej w zaroslach obok firmy ;)

haha
@BYLY

w krzakach obok firmy? chyba w lesie :D codzinnie! dziwię się M. i D. ja już dawno bym mężowi przyp... za coś takiego z krzesła w ryjek to by się 2 razy zastanowił zanim zamoczy w obcej babie

były

Kierowniczka? Ludzie !!! Koło kierowniczki to ona nawet nie stała. Przez nią Nurek i ten drugi Janusz będą kiedyś słono płacili ciekawe odszkodowanie za mobbing. Trochę mnie dziwi, że jeszcze nikt nie poszedł do sądu pracy.

byly

Praca na dwie zmiany.Kierowniczka mowi na ktora przychodzisz I do ktorej pracujesz.Jesli sie nie podporzadkujesz,to w najblizszy piatek dostajesz wypowiedzenie

BYLY

Ja tez pracowalem w zpchr21,to co sie tam dzieje,przekracza ludzkie pojecie.Zwolnilem sie sam,a nie jak w wiekszosci przypadkow,zostalem wyrzucony od tak sobie.Normalny czlowiek myslacy,wiedzacy co to godnosc i szacunek do siebie,nie pozwoli sobie na takie traktowanie,ja siebie uwazam za takiego dlatego juz dawno zmienilem prace.Zaraz zapewne pojawi sie kontra jakiegos balwana,ktory napisze,ze sytuacja na rynku pracy jest ciezka i takie tam,od pietnastu lat nie byl dalej niz targowisko w fordonie i nie wie co sie dzieje w miescie.Codziennie ta sama spiewka,marudzenie i narzekanie na robote,ze znowu premii nie bylo,ze nadgodziny nie zaplacone jak zwykle,ze szef jest taki i owaki i tak dalej,i tak dalej...Wystarczy ruszyc glowa i isc do przodu,no chyba,ze glowa pusta. I tu pojawia sie pytanie?co trzeba miec w glowie,albo czego nie miec,zeby tam pracowac?!?!

Kamiś

ODDZIAŁ BYDGOSZCZ + 1. co prawda wypłata jest przed 10 ale to jest określone w umowie o pracę i nikt łaski nie robi że zapłaci za wykonaną pracę. nie chcę być złośliwy ale innych plusów nie widzę - 1. zwolnienie lekarskie -nikt z niego nie korzysta bo traci całą prowizję na którą ciężko pracował cały miesiąc, ponad to szefostwo lubi zwalniac ludzi którzy biorą chorobowe choć są serio chorzy (MOBBING! ŁAMANIE PRAWA PRACY skurwysyny ktoś w końcu na was doniesie! w dziesiejszyczh czasach łatwo jest zebrać dowody) 2. logistyka i zaopatrzenie - tak jak napisał przedmówca. zarówno samochody osobowe jak i dostawcze są w fatalnym stanie, klimy nie odgrzybiają, łyse opony musisz jeździć, ogólnie zdezylowane samochody 3. skrajne oszczędności - jak pisałem wyżej klima, opony, badziewne gifty dla klientów, rozpadający się sprzęt komputerowy 4. TOTALNY BRAK SZACUNKU DO PRACOWNIKA! Szefowa M.W. obgaduje pracowników, traktuje pracowników nie równo, niesprawiedliwie, jedno mói w oczy drugie za plecami, ogólnie panuje złowroga atmosfera, nikt nikomu nie może ufać, nikt na nikogo nie może liczyć każdy ci pod górkę zrobi. Cala 4 szefostwa uważa cię za złodzieja nie ważne jak uczciy i profesjonalny jesteś w stosunku do firmy i tak będziesz traktowany jak winny jak złodziej jak ktoś kto robi tak żeby okraść pracodawcę tak stereotypowo! ogólnie kaszana. rzadko ktokolwiek idzie do szefa porozmawiać o problemie (chyba że długoletnie lizusty) bo boją się ze zamiast pomocy dostaną opieprz że nie potrafią sobie poradzić sami i co ich obchodzi że M.W. potraktowała nas niesprawiedliwie! 6. Większość pracowników tylko podsłuchuje i wyczekuje okazji żeby donieść na współpracwonika - oni robią jak M.W. jedno w oczy drugie w plecy 7. nie ma co liczyć na podwyżki bo jak sam szef mói zarabiamy ięcej niż najniższa krajowa i powinniśmy się cieszyć! 8. niektórzy z prezesami sa jak najlepsi kumple są faworyzowani moga więcej niż inni, ich zasady nie dotyczą. może dlatego że długo pracują ale praca to praca praconików należy traktować równo! 9. W czasie kiedy jest "gorący okres" nie masz praa iść na urlop nie masz nawet co o niego pytać (pogrzeb? ślub? nie ważne) jak nie zrobisz planu to nie dostaniesz urlopu wypoczynkowego bo wg szefa urlop to przywilej i trzeba zasłużyć!!!!! 10. księżniczki z BOKu zamiast pomagać uprawiają spychologię, wiecznie nie mają na nic czasu, telefony odbierają od łaski albo i nie, często trzeba dzwonić z zastrzeżonego żeby w koncu odebrały. są pierwsze by ukraśc ci klienta. 11. na magazynie rotacja meeega nie polecam

kolo

hehhehe

Bolec

Postaram się najbardziej obiektywnie jak się da. Ocena dotyczy oddziału Sopockiego tej firmy: plusy: 1. wypłata zawsze na czas do 10go 2. umowa (na czas, bądź stała, żadna śmieciówka, jednak wynagrodzenie dalekie od marzeń okres próbny 1800zł netto. Na stałe 2000zł netto. Premia liczona od osiągniętej marży. Za wykonanie planu powyżej 100.000zł dodatkowo 500zł brutto do premii. Wykonanie tego celu jest kosmicznie trudne. 3. dość duża swoboda w zarządzaniu czasem pracy (dla RH o ugruntowanej pozycji) 4. auto służbowe dostępne na co dzień (z limitem kilometrów) minusy: 1. zwolnienie lekarskie traktowane jest jako spisek przeciwko firmie 2. logistyka i zaopatrzenie to najgorszy czynnik w tej firmie, który wpływa na pracę RH, co powoduje frustrację i konflikty z klientami oraz znacznie utrudnia wykonanie planu. 3. zarządzanie na słabym poziomie, w tej firmie nie było jeszcze dobrego managera, tym samym brak wsparcia w sprzedaży. 4. skrajne oszczędności na każdym kroku, od pensji, po gratisy dla klientów, nawet te które all4office (Partner XXI - PIK) otrzymuje od kontrahentów. Przestarzałe auta dostawcze, które ciągle się psują, powoduje, że dostawy są opóźniane i to jest notoryczne, 5. brak szacunku ze strony zarządu i żon prezesów. Dostawcy mówili, że żona jednego prezesa mówi o RH "siła robocza" 6. niskie szanse na podwyżkę 7. ogólna atmosfera

Kamiś
@Bolec

ODDZIAŁ BYDGOSZCZ + 1. co prawda wypłata jest przed 10 ale to jest określone w umowie o pracę i nikt łaski nie robi że zapłaci za wykonaną pracę. nie chcę być złośliwy ale innych plusów nie widzę - 1. zwolnienie lekarskie -nikt z niego nie korzysta bo traci całą prowizję na którą ciężko pracował cały miesiąc, ponad to szefostwo lubi zwalniac ludzi którzy biorą chorobowe choć są serio chorzy (MOBBING! ŁAMANIE PRAWA PRACY skurwysyny ktoś w końcu na was doniesie! w dziesiejszyczh czasach łatwo jest zebrać dowody) 2. logistyka i zaopatrzenie - tak jak napisał przedmówca. zarówno samochody osobowe jak i dostawcze są w fatalnym stanie, klimy nie odgrzybiają, łyse opony musisz jeździć, ogólnie zdezylowane samochody 3. skrajne oszczędności - jak pisałem wyżej klima, opony, badziewne gifty dla klientów, rozpadający się sprzęt komputerowy 4. TOTALNY BRAK SZACUNKU DO PRACOWNIKA! Szefowa M.W. obgaduje pracowników, traktuje pracowników nie równo, niesprawiedliwie, jedno mói w oczy drugie za plecami, ogólnie panuje złowroga atmosfera, nikt nikomu nie może ufać, nikt na nikogo nie może liczyć każdy ci pod górkę zrobi. Cala 4 szefostwa uważa cię za złodzieja nie ważne jak uczciy i profesjonalny jesteś w stosunku do firmy i tak będziesz traktowany jak winny jak złodziej jak ktoś kto robi tak żeby okraść pracodawcę tak stereotypowo! ogólnie kaszana. rzadko ktokolwiek idzie do szefa porozmawiać o problemie (chyba że długoletnie lizusty) bo boją się ze zamiast pomocy dostaną opieprz że nie potrafią sobie poradzić sami i co ich obchodzi że M.W. potraktowała nas niesprawiedliwie! 6. Większość pracowników tylko podsłuchuje i wyczekuje okazji żeby donieść na współpracwonika - oni robią jak M.W. jedno w oczy drugie w plecy 7. nie ma co liczyć na podwyżki bo jak sam szef mói zarabiamy ięcej niż najniższa krajowa i powinniśmy się cieszyć! 8. niektórzy z prezesami sa jak najlepsi kumple są faworyzowani moga więcej niż inni, ich zasady nie dotyczą. może dlatego że długo pracują ale praca to praca praconików należy traktować równo! 9. W czasie kiedy jest "gorący okres" nie masz praa iść na urlop nie masz nawet co o niego pytać (pogrzeb? ślub? nie ważne) jak nie zrobisz planu to nie dostaniesz urlopu wypoczynkowego bo wg szefa urlop to przywilej i trzeba zasłużyć!!!!! 10. księżniczki z BOKu zamiast pomagać uprawiają spychologię, wiecznie nie mają na nic czasu, telefony odbierają od łaski albo i nie, często trzeba dzwonić z zastrzeżonego żeby w koncu odebrały. są pierwsze by ukraśc ci klienta. 11. na magazynie rotacja meeeeeega nie polecam

byly

Witam.Jak sie udala tegoroczna impreza "integracyjna"?

rotacja

Ja pisalem o oddziale w Bydgoszczy,tam rotacja byla,jest I bedzie!

rotacja

Szukaja bo co chwila ktos odchodzi albo kogos zwalniaja.To sie nazywa rotacja pracownikow,a w p21 Bydgoszcz jest chyba rekordowa.

rotacja

Widze,ze nic sie nie zmienilo w firmie Rotacja Pik ;) Podejrzewam,ze wkrotce wymagane do pracy w p21 bedzie orzeczenie o niepelnosprawnosci umyslowej,bo nikt normalny juz tam nie pracuje I nie bedzie pracowal. ZPCHR...to brzmi dumnie!

byly

Ta wypowiedz,to chyba o innej firmie?!??!.W Partner Piku nic nie jest "nawet nawet".Przedstawiciela to szukaja od zawsze!a nadgodziny,przymusowe I nieplatne,dotycza sali sprzedazy!

NIe

Szczerze odradzam tą pracę każdemu. Atmosfera jest straszna, kierowniczka okropna. Ma się za nie wiadomo kogo, poniża i obraża ludzi. Ciągle drze się na wszystkich i donosi szefowi. Rotacja ogromna. Co chwilę szukają nowych pracowników, zamiast dać szanse komuś, komu zależy na wdrożeniu się w prace. Wyrzucają pracownika z dnia na dzień, od tak sobie, po prostu.. Nie zrozumiałe dla mnie jak można tak traktować kogoś. Jeden wielki mobbing.

jeden z miliona bylych pracownikow

Macie juz panstwo pelna obsade?czy nadal zmuszacie pracownikow do nieplatnych nadgodzin?

nowy

Witam wszystkich.Poszukuje informacjI.Moze tu ja znajde(?).Wie ktos moze jak teraz wyglada tam sytuacja?tzn w p21 w Bydgoszczy?

stary

Po co Ci to wiedzieć?

@stary

Szukam pracy!I chce wiedziec czy moze kogos potrzebuja!?

stary

jak trwoga to do Boga...

@stary

Dzieki za informacje!duzo sie od Ciebie dowiedzialem:(

@nowy

Nowy!w ubieglym roku zwolnili dwie albo trzy osoby,kolejne dwie odeszly same(chwala im za to).Nastepnie zatrudnili chyba nastepne cztery albo piec osob.Dzisiaj juz zadna z nich nie pracuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Partner XXI - Bydgoszcz

Partner XXI