Opinie o Partner XXI w Bydgoszcz Korczoka 14

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Partner XXI. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Partner XXI o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Partner XXI w Bydgoszcz Korczoka 14

zdzichu

Chlopie - nie polecam ! Twoj (usunięte przez administratora)nie ma zielonego pojecia co robi :) Szukaj innj firmy.

yhy

Witam, potrzebuję informacji o oddziale w Bydgoszczy ul Fordońska 246. Mam tam iść na rozmowę w sprawie pracy na kierowcę. Proszę o pomoc

renata

Witam Wszystkich:) Zostałam dzisiaj zaproszona na rozmowe kwalifikacyjną, z tym że jest to 100 km od mojego miejsca zamieszkania, niby praca ma miejsce w mojej miejscowosci, ale jak to jest?? dosatje auto i codziennie mam je odstawiać do Zabrza czy jak? a co z dojazdem tzn. z kosztami dojazdu? sama pokrywam? jak zarobki. Prosze o jakąś odpowiedz.

impry są cool bo można się najeść i napić a także pośmiać z innych haha

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Partner XXI? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy 2024 Finance Transformation & Automation Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.

No ale... tutaj jest sama prawda... i nie mydlmy oczu. W firmie panuje bardzo niezdrowa atmosfera utrzymywana przez kierowników i cala reszte osob na podobnych stanowiskach lub wyzszych. Te wszystkie sztuczne imprezy są na siłę... integracja pełną gębą i fałsz który aż przygniata człowieka.

Chyba na prawdę, osobo narzekające to osoby, którym wszędzie i za każde pieniądze będzie źle, najlepiej, żeby kasa sama z nieba leciała.... pracuję w oddziale w Sopocie już dłuższy czas, i nie miałem jeszcze ani raz jakichkolwiek wyżej wymienionych problemów, biuro jest nowe na poziomie, ekipa też miła i nie wiem po co takie wypowiedzi, skoro to są jakieś brednie z palca wyssane, osobiście jestem zadowolony z tej pracy i szczerze polecam.

LEW

Po pierwsze - gdzie mam szukać wypowiedzi krytycznej o firmie konkurencyjnej , po drugie gdzie jest napisane że (usunięte przez administratora) jest osobą odpowiednią na stanowisku - ja nic takiego nie powiedziałem. Mam przyjemność pracować już ładny kawałek czasu w tej firmie wraz z super ekipą , nie koniecznie w Sopocie bo widzę że krytyka dotyka głównie oddział . Nie kwestionuję wypowiedzi że ludzie mają trudne charaktery i nie którym jest ciężko - ale można dostrzec że większości zauważa że podstawa ok - ale i tu padają słowa krytyki. Miałem do czynienia z wszystkimi krótkotrwałymi RH z Sopotu i niestety większość nie nadaje się do pracy jako Przedstawiciel , bo w każdej firmie handlowej opartej na sprzedaży bezpośredniej jest (usunięte przez administratora) i tylko najlepsi mogą to wytrzymać. Pozdrawiam i zapraszam wszystkich ambitnych do Pracy w Spółce.

niezdecydowana

Witam, a czy ktoś mógłby wyrazic swoją opinię na temat oddziału/partnera w Szczecinie??

Brawo Panie Lew. Opinia Pana jest także bardzo cenna dla wszystkich potencjalnych pracowników firmy Pik/All4Office. Jeśli się godzicie aby stać się potencjalnymi: (usunięte przez administratora) - kombinatorami którym nie chce się pracować - leniami, nieudacznikami z dyplomami i kursami ...to nic tylko pracować dla "LWA" za 2500zł brutto, gdzie rotacja pracowników jest chyba rekordowa. Panie LEW, radzę zmienić strategię personalną. Wygląda na to, że w firmie PIK czas się zatrzymał jakieś 10-15 lat temu. Nie oglądać się na firmy typu Lyreco (swoją drogą krytyka w tym miejscu konkurencji..to niezbyt dobrze świadczy o Panu) , tylko na dobre polskie firmy handlowe, które mocno się rozwijają. Podstawą rozwoju są i zawsze będą ludzie. Niech Pan się przyjrzy pracy(usunięte przez administratora)z Sopotu - zbudowała Panu dobry zespół handlowy? Moja opinia jest na podstawie pracy bliskiej osoby która miała okazję pracować w oddziale SOPOT.

lew

I jak zawsze wszystkie niedorajdy na wszystko narzekają bo robić się nie chce. Przyjdzie taki do pracy z wysokim mniemaniem o sobie , bo co to nie on(ona) , kursy , szkolenia , uczelnie , noramalnie alfa i omega . I wszystko się koończy kiedy trzeba się wykazać i nagle nawet toaleta się nie podoba. Prawda jest taka że przychodzi młody człowiek ok.20-25 lat do pierwszej ( lub kolejnej ) , dostaje auto minimum OPEL Corsa , laptopa ( no najlepiej żeby był nowy i z wypasem ) i podstawy ( w przypadku RH ) ok 2500-3000 zł. ( czyli czy się stoi czy się leży ...) i na siebie nie zarabia ale za to jak potrafi narzekać. Bardzo dobrze że jest takie forum bo przynajmniej można zobaczyć ile nieudaczników mamy i dlaczego jest takie bezrobocie. Nie chcę nikogo bronić ale Ci co oceniają to na pewno same gwiazdy.Polecam Państwu międzynarodową korporację LYRECO. Tam jest wypas !

Zainteresowani firmą niech nie skupiają się na dyskusji o (usunięte przez administratora)... pewno porządek w papierach ma, a opinie sama sobie wystawiła swoją wypowiedzią. Istotne jest to, że nie jest to firma z którą ambitni ludzie powinni się wiązać. - Kiepskie wynagrodzenie - Kiepska atmosfera - Narzędzia pracy - fatalne, stare komputery, rozpadające auta, brudne toalety, (w centrali nie ma nawet zamka w WC) - jako ciekawostkę powiem, że jeśli komuś przytrafi się np. grypa nie dostanie premii... dziwne? W tej firmie wcale, jesteś chory idź na urlop. Potwierdzam fatalna opinię o pracy w oddziale SOPOT. (usunięte przez administratora) Unikajcie! Moja wypowiedz nie jest żadną zemstą, a jedynie przestrogą.

Co do(usunięte przez administratora) to lepszej ze świecą szukać. Takiego porządku w papierach w życiu nie widziałam. Wszystko na czas i skrupulatnie zrobione. O co byś nie poprosił to Ci pomoże. Zawsze wesprze, doradzi, ukierunkuje. Do tego piękna i mądra dziewczyna. Czyżby podryw się nie udał?? no niestety za wysokie progi na niektóre nogi.

ewa

Jeśli masz coś do mnie to przynajmniej się podpisz. Pracuje w tej firmie 17 lat i jak dotąd nikt mi w (usunięte przez administratora) nie wchodził, chyba że TY czego sobie nie przypominam. A jeżeli przychodzi się do pracy po to by dostać wszystko na tacy i siedzieć z (usunięte przez administratora) i nie wykonywać pracy to żeczywiście nie jest to trafna firma. Mam nadzieję, że kolejny pracodawca będzie zachwycony Twoimi wynikami w pracy i w (usunięte przez administratora) nie będziesz się pchał.

Wszyskie złe opinie potwierdzam, a szczególnie złą opinie o (usunięte przez administratora). W mojej opinii (usunięte przez administratora) Szczerze odradzam - ja nie spotkałem podobnej firmy. UNIKAJCIE. Jej handlowa marka to \"all4office\"

pikowiec były

dokładnie jak wyżej napisane. nie polecam mimo całkiem dobrych warunków(auto, pensja), chyba że ktoś lubi być traktowany jak pionek albo gorzej którego można się pozbyć, bo nie spodobałeś się przełożonym!

Hello

Jeśli szukacie czegoś na stałe zdecydowanie nie polecam. Póki pracuje (usunięte przez administratora) radzę omijajcie. To co pisali wcześniej. Z dnia na dzień wylatujesz z pracy i nie musi byc konkretnego powodu. Wystarczy, ze Cię nie polubi. Jedyny plus to podstawa i samochód.

obiektywna

nikt mnie nie zwolnił, to po pierwsze. po drugie firma mogłaby być dobrym pracodawcą, bo "nie lecą w kulki" w kwestii wypłat. no właśnie, ale dlaczego nie są? a) atmosfera pseudo przyjazna, tylko na niektórych można polegać - głównie na pracownikach, b) bo pracodawcy tylko potrafią zasypać bezczelnie pracą i się dziwić, że człowiek się nie wyrabia, gdzie pracy jest na prawdę b. dużo a wystarczyłaby tylko dodatkowa para rąk.

picker

Pracowałem w tej firmie ,na początku było super,szanowali ludzi,potem zaczeło sie sypać z tego co wiem sypie sie dalej i długo tak PIK nie uciągnie.(usunięte przez administratora)Teraz sie nawet ciesze że mnie zwolnili,bo jest tam coraz gorzej

domino

zgadzam sie firma dziwna bo na poczatku jest cacy Wszyscy mili pomocni a potem? klody pod nogi leca i to nie tylko ze strony pracownikow Zeby byc zwolnionym nie trzeba wcale podpasc Wyrzucaja dla kaprysu tak jak i zatrudniaja W zasadzie to i tak na koncu jestes najgorszy

pixxi

[usunięte przez admina] prawda tez tam pracowalem...umowa na 3 niechy na okres probny wylecialem po miesiacu...powod nie ogarniam asortymentu..zal firma do bani...

@pixxi

wszystko prawda, (usunięte przez administratora), marne pieniądze, (usunięte przez administratora) a wymagania- plany-obroty- tylko w zamian wielkie nic

Zostaw merytoryczną opinię o Partner XXI - Bydgoszcz

Partner XXI