Opinie o Longinus Tułodzieccy Sp. z o.o. sp.k. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Longinus Tułodzieccy Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Longinus Tułodzieccy Sp. z o.o. sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Longinus Tułodzieccy Sp. z o.o. sp.k. w Bydgoszcz

Ardrianek Nowy wpis

To co się dzieje w tej firmie to są jakieś żarty, nie polecam tego pracodawcy , szef jest wporzadku , ale Syn szefa tragedia, zmiany na gorsze niestety jak zabraknie starszych pracowników obudzą sie z palcem w nocniku. Praca w zimę bez ogrzewania na magazynie.

Mirek

Bardzo zmieniła się praca od kiedy pandemia szaleje?

Daniel. B
@Mirek

Nie zminiła się , jest bardzo dużo pracy i na dodatek 2 pracowników odchodzi także rotacja od 5 lat bez zmian kiedy wkońcu szefostwo zrozumie ze coś jest nie tak. Przeciez na logike zadowolony pracownik by został w firmie a tam co chwile są zmiany przedstawiciel musi rozwozić towar. (usunięte przez administratora)Nie Polecam tej firmy napdawde i nie jestem z konkurencji. Nie raz jest cieżki dzień że człowiek (usunięte przez administratora) od 7 do 16 jest godzina 15 30 to jeszcze każą ci zamiatać rejony maskara!

Lolek Nowy wpis

Wiem dokladnie o czym piszesz. Szefostwo ma zawsze najlepsze wakacje. auta z wyzszej półki a umowa najniższa krajowa. Jezeli my pracownicy dajemy coś od siebie dlaczego nie dostajemy za to udciwych warunków pracy. Nie rozumiem takiego podejscia tam sie juz tyle ludzi przewineło ze szkoda gadać. Powodzenia chłopaki w zimę na magazynie bez ogrzewania cała zime. Tez cieżko założyć.

Marcin Nowy wpis

A jaka atmosfera w pracy ? Na magazynie ?

Black Prince Nowy wpis
@Lolek

Lolek na szczęście klimat się ociepla hi hi a poważnie to ostatnio nie było aż takiej tragedii bo nie było specjalnych mrozów ale faktycznie ogrzewanie by się przydało. Za to latem można się ugrzać albo oparzyć tak jak ja o grzejnik na magazynie gdzie się robi nadruk na kartonach do pizzy, ponieważ sąsiedzi ( stolarze ) palą resztki płyt meblowych i dlatego tej mało ekologicznej utylizacji grzejniki są gorące cały rok. Lecz niestety magazyn gdzie się magazynierzy przygotowują towar do transportu już jest jak chłodnia zimą.

Czy pracownicy Longinus Tułodzieccy Sp. z o.o. sp.k. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Bolek

Niema żadnej integracji.

Zenek

Zastanawiam się czy tak dobrze się pracuje dlatego rzadko tu zaglądacie?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Longinus Tułodzieccy Sp. z o.o. sp.k.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.

Nie polecam firmy mieliśmy z nią doczynienia zostaliśmy bardzo nie miłe potraktowani przez właściciela myślę że nie jesteśmy jedni.

Przemek

Uczciwy pracodawca. Atmosfera w pracy w porządku. Czasem lekka dezorganizacja. Jak ktoś nie ściemnia to jest zadowolony z pracy. Więcej plusów niż minusów

Ilona
@Przemek

Czy to oznacza, że jeśli dana osoba pracuje rzetelnie, zostanie doceniona w Longinusie? Powiedz nam, jak wygląda płaca w tym miejscu. Czy warunki finansowe wzrastają wraz ze stażem pracy? A może firma jest miejscem, gdzie można awansować? Czekamy na Twój komentarz.

Krzysztof

Praca w porządku tylko na umowie najniższą krajową(usunięte przez administratora) Tak nie może być atmosfera w pracy słaba.

Zostaw merytoryczną opinię o Longinus Tułodzieccy Sp. z o.o. sp.k. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Longinus Tułodzieccy Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Longinus Tułodzieccy Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Longinus Tułodzieccy Sp. z o.o. sp.k.?

Longinus Tułodzieccy Sp. z o.o. sp.k.
  • Graniczna 3 lok. 13
    85-201 Bydgoszcz

Longinus Tułodzieccy Sp. z o.o. sp.k.