Opinie o Cenoman Bartłomiej Ignarski w Jasło

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Cenoman Bartłomiej Ignarski. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Cenoman Bartłomiej Ignarski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cenoman Bartłomiej Ignarski w Jasło

polecam !!!!!! Nowy wpis

kupilem produkt "Sztaluga Malarska Drewniana 178 cm Plenerowa", polecam !!

Aleks Aleks Nowy wpis

Świetna jakość i szybkie przygotowanie drewna pod zamówienie, polecam

MATEUSZ Nowy wpis

POLECAM SERDECZNIE, ŚWIETNA OBSŁUGA

jozwilo Nowy wpis

wszystko okej dobry konakt.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Cenoman Bartłomiej Ignarski? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista IT
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Menadżer Kategorii
Ruch S.A
Grzegorz

Zakupiłem u was lampę " LAMPA LED LATARNIA ULICZNA PRZEMYSŁOWA 100W 17000l " . Wszędzie na zdjęciach waszej oferty jest ze śrubami mocującymi do masztu. Ja dostałem bez.

Henio

Unikajcie zakupów u tego pana .Kupiłem naświetlacz LED 30W z czujnikiem ruchu ,który po miesiącu przestał działać .Udało mi się wymienić go na inny i także do miesiąca przestał działać. Nie pomogły reklamacje i pozostała mi tylko atrapa Henryk

agrypicha
@Henio

Ja mam tak samo ????

Kris

zakupiłem lampę led poświęciła chwile , odesłałem na gwarancję do tej pory nie mam odzewu. tel nikt nie odbiera. O S Z U S T ! ! !

Klient

Omijajcie szerokim łukiem tego pseudo biznesmana . Kupiłem rower dla dziecka za 400zl , przyszedł nie kompletny I tandetny chiński bubel. Zgłosiłem spr do pseudo sprzedającego który zaczął wdawać się w pyskówki, po czym na propozycje o zwrocie połowy ceny rowerka odp że próbuje wyłudzić od niego niepodstawnie 200zl I naprawiłam rower na swoją rękę i dokupiłem brakujące elementy typu rurę od kierownicy I siodelka oraz pedaly . Nie polecam Pana i warto poczytać dość niepochlebne komentarze na temat towaru od tego gościa.

maniek

zakupiłem lampę led po 6 miesiącach przestała reklamacji nie ma gdzie złożyć tel nikt nie odbiera Musę powiadomić odpowiednie instytucje

igorkor09

w dniu22.10 ,2020 r zakupiłem lampa naswietlacz LED 50W CZUJNIK RUCHU (9648646720)i poswieciła troszke i wysłałem do reklamacji i po dzien dzisiejszy nie otrzymałe ,pomimo prosb zadnej odopwiedzi,kilkakrotnie wysyłałem zapytanie ,bez jakiejkolwiek reakcji ,i tak to firma a raczej własciciel traktuje klijeta ,unikajcie ta firme ,choc wystepuje juz jako,strona internetowa azaris pl

Leszek

Pseudobiznesmen , żerujący na klientach, naprawy gwarancyjne odrzucane bez podania przyczyny. Po prostu (usunięte przez administratora) Omijajcie tego gościa, bo jest niewiarygodny.

Sulima105

Zakupiłam poprzez Allegro podgrzewacz elektryczny wody P5. Byłam mega zadowolona z działania i funkcjonalności. Po niespełna 5 ciu miesiącach zaczęła się lać spod kabla woda. Wyświetlacz zaczął , ze tak napiszę „wariować. To działo sie , jak lala sie ciepła woda. Przy zimnej Ok.l Zwróciłam Sie z prośbami o wymianę . Nie mogę Pani pomóc . Taka odp. Zamieściłam i filmik i paragon.

Zostaw merytoryczną opinię o Cenoman Bartłomiej Ignarski - Jasło

• Jak się pracuje w Cenoman Bartłomiej Ignarski?

Zobacz opinie na temat firmy Cenoman Bartłomiej Ignarski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cenoman Bartłomiej Ignarski?

Cenoman Bartłomiej Ignarski
  • Wolica 151