Opinie o Centrum Zabezpieczeń Detektor Kamil Klamut w Chorzów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Centrum Zabezpieczeń Detektor Kamil Klamut. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Centrum Zabezpieczeń Detektor Kamil Klamut o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Zabezpieczeń Detektor Kamil Klamut w Chorzów

Jest szansa na pracę przy pomocy kompletacji i wysyłaniu zamówień? Jestem studentką, więc szukam dodatkowego zarobki, a mam podobne doświadczenie. Na ile godzin tygodniowo musiałabym się przygotować? I w jakich godzinach najlepiej być dyspozycyjną, bo muszę to wszystko pogodzić z uczelnią?

Ania Nowy wpis

Ja nie mam zastrzeżeń, firma rzetelna, wykonała przegląd zgodnie z umową. Polecam

Wioleta Nowy wpis

Dawno nikt nic nie pisał. Wyczytaliśmy z mężem, że firma zajmuje się również branżą oprogramowań. Zatrudniani są pracownicy na stanowisko programistów? Jak z finansami? Może jest ktoś w stanie przedstawić średnie miesięczne zarobki? Jakie umowy? O pracę?

LORDZIK

CZY KTOŚ MA ADRES EMAIL DO TEJ FIRMY?

Anka
@LORDZIK

Naciągacze i nic więcej. Przysłali do firmy 2x gaśnice, twierdząc że wymagają utylizacji, podszywając się pod firmę która nas do tej pory obsługiwała. Nie można się z nimi, w żaden sposób skontaktować, wszystkie numery telefonów nie odpowiadają

bhp-ówka Nowy wpis
@Anka

Miałam podobną sytuację, tylko, że nie rozmawiali ze mną a z innym pracownikiem firmy. Dodzwoniłam się do nich, grzecznie wyjaśniłam, że to pomyłka i miła pani zgodziła się na odesłanie gaśnic. Teraz pytanie jak to się skończy... Podsumowując - próba naciągnięcia na zakup gaśnic po cenie 200% zawyżonej.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Centrum Zabezpieczeń Detektor Kamil Klamut, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Grażyna

cześć czy sprawa firmy została już rozwiązana? widzę po wpisach że są osoby, które zgłaszały swoje roszczenia. Podobno miały być przy tym włączone jeszcze jakieś instytucje i po prostu jestem ciekawa jak to się potoczyło i w jaki sposób wpłynęło na obecnych pracowników. ile osób teraz tu jeszcze pracuje?

ANIA

Firma jest tylko i wyłącznie naciągającą klientów. Sprzedają gaśnice bardzo słabej jakości zawyżając ceny 200%. Dzwonią do klientów i straszą kontrolami. Przestrzegam, nie dajcie się nabrać. To jest sklep internetowy, nie posiadają fachowców.

Liza2004
@ANIA

Zgadzam się z tą opinią , gdyż mnie tak samo potraktowali.

A za ile kupiłeś tą gaśnicę jak mogę wiedzieć? Nie było iluś dni na zwrot produktu?

Feliks
@ANIA

Firma też mnie oszukała, ktoś miał przyjechać i sprawdzić stare gaśnice i później przesłać mi nowe. Nikt nie przyjechał, a gaśnice nowe przysłali droższe o 100%.

@Feliks

Próbowałeś to z nimi wyjaśnić?

@Marcin

No raczej nie inaczej ?

derek

W rozmowie telefonicznej podszywają się pod firmę p/poż obsługującą daną jednostkę, informują o upływie terminu ważności gaśnic, próbują uzyskać zgodę na wysyłkę nowych gaśnic.

JL
@derek

Podłe i nikczemne. Naciągnęli mnie na 150zł...

JL

Zaoferowano mi w tym sklepie gaśnicę 4kg numer kodu 5904730259019 w cenie 299zł. Zakładałem, że firma Detektor jest rzedtelnym sprzedawcą, zna ceny rynkowe i z nimi konkuruje. Tak w domyśle odebrałem ofertę skierowaną do mnie telefonicznie. W praktyce okazało się, że gaśnicę, która normalnie w sklepach kosztuje maksymalnie 148zł, nabyłem za 299zł. To podłe i nikczemne naciąganie na pieniądze klienta. Uważajcie na tę firmę, zachowują się jak naciągacze. Oficjalnie nic nie da się z tym zrobić, gdyż żadna z czynności nie narusza prawa. Na tym właśnie polega naciąganie. To podłe. Nie polecam firmy Detektor. Po telefonie i ofercie należy od nich zarządać dokładnych info o sprzedawanym produkcie. Potem sprawdzamy przez internet ile taki produkt kosztuje i to jest podstawa do ewentualnych zakupów. Dziękuję za lekcję, nigdy więcej takich zakupów w firmie Detektor i w podobnych tej firmie.

Zibi

Miałem to samo. Telefonicznie podszyli się pod naszego dotychczasowego dostawcę/serwisanta gaśnic. Nie wiem skąd mieli te informacje. Wiedzieli ile mamy gaśnic. Mówili, że gaśnice zostaną dostarczone określonego dnia. W trakcie drugiej rozmowy niechcący wygadali się, że dostarczy kurier. No i dostarczył. Z Zabrza zamiast z Białegostoku. Z bardzo wysoka fakturą. Podszywanie się pod inna firmę jest karalne. Rozmowy mam nagrane i zamierzam to wykorzystać. Jeśli tak (usunięte przez administratora) klientów, to jakim są pracodawcą? Odpowiedzcie sobie sami.

Małgorzata
@Zibi

Wysłałam cv do firmy, ale twoje pytanie o to jakimi są pracodawcami mnie trochę zbiło z tropu.. ciekawe, czy jest tu jakiś pracownik który może się wypowiedzieć?

NIE POLECAM

Dzwonia i oferuja gasnice w zawyzonych cenach Sprzedaja gasnice w cenie 200 zl, ktora na rynku oscyluje w kwocie okolo 50 zl.

Karol

Czy centrum ma teraz postój?

Mateusz

Bardzo się cieszę że współpracy, rzetelna firma, przypomina o utylizacji gaśnic, na pewno będę kontynuował współpracę

Jolanta

Chciałam pogadać z pracownikami firmy Detektor. Znajdzie się ktoś? Jak Wasze opinie o tym miejscu?

Justyna S
@Jolanta

Witam Ja pracuję w tej firmie w czym mogę pomóc?

@Justyna S

Dzięki, że odpowiedziałaś. A powiesz, na jakim stanowisku pracujesz w Detektor? Możesz opisać, jak wygląda ta praca?

Maria
@Justyna S

Dzień dobry, proszę o podanie adresu mailowego.

@Maria

A mogłabyś napisać tutaj na forum coś o pracy w Detektor? Na czym polegają obowiązki?

MarcinB

Przysłaliście do mnie czujnik (1 sztuka) gazu i tlenku węgla. Pytanie. Gdzie należy umieścić czujnik by mógł jednocześnie reagować na gaz i tlenek węgla, skoro oba urządzenia wydzielające dwa rodzaje gazów są i muszą być w dużej odległości od siebie?

Też uważam że to porażka

Eliza

Witam wczoraj otrzymałam czujnik sparawdzilam przesyłkę wszystko w porządku próbowałam skontaktować się z firmą bez problemu aby umówić datę montażu. Polecam zobaczymy jak dalej współpraca będzie wyglądała.

@Eliza

@Eliza Świetnie, że polecasz tę firmę. Lecz na forum Gowork.pl wypowiadamy się o warunkach zatrudnienia u tego pracodawcy. Czy ktoś z obecnych pracowników Centrum Zabezpieczeń Detektor Kamil Klamut może napisać jak klaruje się kwestia z atmosferą pracy w tym miejscu? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Dragon
@Marta

Jedna wielka porażka

Dragon

Praca może fajna ale szef myśli że odrazu będzie miał kokosy nie jest wyrozumiały w żadnym stopniu. Wszystko to (usunięte przez administratora) i naciąganie

Edmund Klimek

Czujnik uratował nam wczoraj życie! Ulatniał się gaz co potwierdziła Straż, myślałem że to niepotrzebny wydatek ale bardzo się cieszę że Pani mnie przekonała do zakupu. Dziekuje

Szczyrk

Bardzo się cieszę że Państwo do mnie zadzwoniliscie żeby mój dom zabezpieczyć czujnikiem. Niby człowiek wie że z gazem nie ma żartów ale zawsze takie zabezpieczenie odkłada się na pozniej.gdyby nie ten telefon pewnie dalej bym się nie zebrała aby czujnik kupic,także cieszę się że będę zabezpieczona

Leokadia Kufel

Polecam, naprawdę profesjonalne podejście do klienta, sam czujnik jest dobrej jakości. Pani,która dzwoniła zostawiła Swój numer prywatny,z dodzwonieniem się nie ma problemow

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Zabezpieczeń Detektor Kamil Klamut - Chorzów

Centrum Zabezpieczeń Detektor Kamil Klamut
3.9/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Tadeusza Kościuszki 6 lok. 101
    41-500 Chorzów