Opinie o Frahs & Frahs Sp. z o.o. w Gać

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Frahs & Frahs Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Frahs & Frahs Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Frahs & Frahs Sp. z o.o. w Gać

MateoGolawski Nowy wpis

Nie polecam. Firma wydmuszka. Właściciel tworzy ciągle nowe i próbuje nabierać na najtańszą chińszczyznę - zabawki, okularki przeciwsłoneczne, systemy chłodzenia, ubrania. Chińszczyzna chińszczyźnie nierówna, ale ta oferta to żal i dramat. Obecna - Frahs& Frahs jest w trakcie likwidacji (stan na 10 maca 2023 r.). Uważajcie.

Janusz Nowy wpis

Nie polecam, sprzedają podróbki. (usunięte przez administratora)

Kama Nowy wpis

Po miesiącu czekania na klawiaturę dostałam jedynie zwrot pieniędzy. Producent nie wysłał do mnie żadnej wiadomości w sprawie opóźnienia się zamówienia. Gdy dzwoniłam, było powiedziane że skończył się towar, ale ma przyjść dostawa (w momencie w którym zamawiałam była klawiatura na stanie). Gdy dzwoniłam 2 dni po "dostawie" nikt nie raczył się odebrać, mimo 20min dzwonienia i czekania. Zespół empika starał się pomóc w świetny sposób, ale producent zachował się fatalnie a prezent urodzinowy, nie pojawił się ani na czas, ani w żadnym innym znaczeniu. (usunięte przez administratora)

Agnieszka

Nie wiem, czemu tu jako siedziba Frahsa jest podana Gać, bo ze strony sklepu wynika, że to Grudziądz... I do Grudziądza firma właśnie szuka specjalisty ds. e-commerce, do obsługi konta i klientów. Doświadczenie jest mile widziane, a zarobki uzależniają od niego, a także od zaangażowania. No właśnie, to ile można zarobić? Pracujecie we Frahs&Frahs? Ile taki specjalista wyciąga z premiami za realizację celów sprzedażowych?

Kamil
@Agnieszka

3.5-5k

Maria Nowy wpis
@Kamil

To już na rękę? Niezła sumka jeśli tak.

Firma Frahs & Frahs Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
logo firmy 2024 Finance Transformation & Automation Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Alan

Polecam firmę frahs. Przesyłka dotarła do mnie na drugi dzień, na czym mi bardzo zależało. Na wiadomość z pytaniem o czas dostawy uzyskałam odpowiedź dosłowne po kilku minutach. Polecam każdemu, profesjonalne podejście do klienta ;)

Wojtko

Zamówiony produkt zgodny z opisem i przede wszystkim adekwatny do swojej ceny. Dobra jakość i ekspresowa dostawa! Jestem zadowolony, polecam 100%!

ZWiki1995

Duży wybór produktów, każdy może znaleźć coś dla siebie. Zaryzykowałam i dokonałam zakupu, nie zawiodłam się! Paczuszka dotarła do mnie bardzo szybko i sprawiła radość dziecku. Nie było problemu z kontaktem na infolini, dodzwonilam się od razu. Na pewno niebawem znowu coś zamówię. Jak dla mnie firma godna polecenia!

Alina

Profesjonalna obsługa klienta. Pani na infolini była bardzo miła i rozwiała moje wszelkie wątpliwości i zapytania dotyczące produktu. Sprawne, konkretne i fachowe podejście do klienta. Ode mnie 5! Polecam serdecznie!

Mati

Chętnie dokonam ponownego zakupu w firmie Frahs&Frahs. Zamówiłem ostatnio przenośna konsole i dotarła do mnie już następnego dnia. Produkt zgodny z opisem, sprawny i ładnie zapakowany. Nie mam się do czego przyczepić, polecam!

Natalia

Nie polecam, zamowiony towar nie dotarł i brak jakiegokolwiek kontaktu z firma. Zwykle (usunięte przez administratora) i tyle Pewnie sporo osob odpusci jakikolwiek sposob dochodzenia swoich praw, bo widze, ze wiecej oszukanych i nie ma sensu.

ZosiaSamosia

Szybka wysyłka ,miła obsługa , szybkie rozwiązywanie zaistniałych problemów . Z serca - Polecam !

MamaAntka

Zamówiłam dla synka aparat do zdjęć . Na drugi dzień od złożenia zamówienia był już u mnie . Po tym jeszcze zamawiałam mnóstwo rzeczy , zawsze na czas ... Szeroki asortyment , miła obsługa ,ekspresowa wysyłka ,wysoka jakość !!

Towar został wysłany niemalże po dokonaniu zamówienia! Dotarł cały i zgodny z opisem. Polecam każdemu kto chce szybko oraz bezpiecznie dokonać zakupu :)

Aleksandra

Kontakt z klientem na wysokim poziomie! Wysyłka ekspresowa! Prezent okazał się strzałem w dziesiątkę. Z pewnością dokonam ponownie zakupu.

Klient

Szybka wysyłka, dobry kontakt ze sprzedającym. Polecam

Edyta

Aparat zamówiony w poniedziałek rano, dzisiaj przywiózł kurier, bardzo uroczy , zgodny z opisem , polecam serdecznie !

Kto dałączy do pozwu zbiorowego przeciwko Frahs&Frahs Sp. z o.o.?

wk
@Piotr

Zamówiłam pulsoksymetr 7-11-2020 i do dnia dzisiejszego czyli 18-11-2020r brak jakiegokolwiek odzewu. Telefonu nie odbierają.

@wk

Już nie skontaktujesz się z nimi. Firma zajmuje się wyłudzaniem pieniędzy od klientów!

Koni
@Piotr

i ja się podpinam... na paczkę czekam od przeszło dwóch tygodni, zamówiłam dużo wcześniej prezenty na Mikołaja dzieciom, żeby nie szaleć przed samym Mikołajem no to mam...

Sylwiag792

Ja jak najbardziej

Hallo
@Piotr

Trzeba tępić takie firmy ....

Jack

Skandaliczna firma "krzok". Towar zamówiony opłacony przyszedł po 2 tygodniach (wysłany kurierem) ale okazuje się totalnie niezgodny z opisem. Brakuje części, instrukcji i najważniejsze jakiegokolwiek dowodu zakupu. Nit nie odbiera telefonów Nikt nie odpisuje na chat Na maile zdawkowo odpisują, ale jak się zgłasza problem to milczą. Zero informacji jak zgłosić reklamację czy odesłać towar Nie zaryzykuje zwrotu aby potem nigdy nie otrzymać pieniędzy. Sprawa zgłoszona jako (usunięte przez administratora).

Ola

Jaki jest system przerw w pracy na magazynie?

Typowy klient internetowy

Zamówiłem i rzeczywiście czekałem na kontakt niecałe 2 tygodnie, ale oddzwoniła Pani i wysłała wszystko sprawne. Moja rada, nie wysyłajcie kasy, tylko przy odbiorze płaćcie, bo tak wydaje się ze szybciej i pewniej działa ;)

Iwona
@Typowy klient internetowy

A mogłabym prosić o nr tel spod którego dzwoniła do Pana??

Zostaw merytoryczną opinię o Frahs & Frahs Sp. z o.o. - Gać

• Jak się pracuje w Frahs & Frahs Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Frahs & Frahs Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Frahs & Frahs Sp. z o.o.?

Frahs & Frahs Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 11 ocen.
  • 52
    86-302 Gać