Żabka Polska Sp. z o.o. (dawniej Freshmarket)

Opinie o Żabka Polska Sp. z o.o.

Czarna

Nie pracujcie u tych pseudo kierowników bo będziecie mieli zepsuta opinie

żonkil
@Czarna

tak jest w jednej żabce w koninie

Mora89(erwin71@o2.pl)
@żonkil

A która powiedz konkretnie ? podaj adres wtedy można coś z tym zrobić

@żonkil

Czyli jak?

@Czarna

No np.pracujesz u jakieś głupiej baby lub faceta co się uważa za szefowa świata odejdziesz i masz zepsuta opinie na złość to już lepiej wejść we francyze i dbać o to.

Mora89(erwin71@o2.pl)
@Czarna

Trochę w tym prawdy bo raczej Frankowie wymieniają się informacjami o pracownikach ale nie zawsze . Także warto mówić kto i co konkretnie robi w jakim sklepie uwierz mi że dużo osób z żabki czyta to forum i zaczną się interesować :) I jak naj mniej takich ludzi życzę :)

Caius

Pracownicy żabki uważają się za lepszych od innych nie sprzątają za sobą bywają chamscy i bezczelni

Nmw

Ma ktos kontakt do kierownika regionalnego ze Śląska? Nie dostałam wyplaty za przerobione dni, a infolinia mówi że jest Rodo i nie mogą udzielić takiej informacji????

KRZYSZTOF

W miniony weekend przebywałem w mieście Opole. Zmuszony byłem odwiedzać sklep, a raczej sklepy sieci żabka. DRAMAT .... Czy w ogóle je ktoś koordynuje i nadzoruje ?! Jeżeli tak to należy jak najszybciej zastąpić go kompetentną osobą!

Po wysłaniu CV dwa dni i miałem kontakt z przemiłą panią z Jr. Dwa dni później była pierwsza rozmowa z panią z HR oraz przyszłym przełożonym. Po rozmowie miałem bardzo pozytywne odczucia. Ludzie naprawdę potrafili zbudować pozytywną atmosferę. Dzień później dostałem informację o drugim etapie kolejnego dnia. Zaskoczył mnie drugi etap online. W dzień drugiego etapu ubrałem się elegancko i zalogowałem 5 min przed czasem. Czekam, Czekam i po 4 min zjawili się państwo. Przyszły przełożony jakby nie swój:/ wystraszony?! Rozpoczęła się rozmowa - Pani zadawała pytania, które dla mnie były żenujące. Rozmowa trwała 25 min a mnie było poprostu przykro, że tacy ludzie pracują na takich stanowiskach i rekrutują o czym nie mają zielonego pojęcia. Nawet gdybym otrzymał ofertę nie zdecydowałbym się pracować z tak niekompetentną osobą!

Wstyd je tutaj pisać

Ed

Witam Własciciel zabki na dworcu w krosnie jest bardzo nieprzyjemny poszlem.rozmienic pieniadze 20 zl bo jestem klientem a ten Pan zaczal mi mowic prosze podac magiczne slowo ja mam go prosic jak jakiegos monarchy o rozmienienie pieniedzy ten Pan jest niepowazny spytalem sie go tylko czy ma Pan rozmienic pieniadze dwie dychy na pół

Były ajent

Spirala finansowa unikają płacenia podatków cedują wszystko na ajenta przy zamknięciu (usunięte przez administratora) na naleznych zwrotach

ROPUCH
@Były ajent

W pełni się zgadzam. Rozliczenia w oparciu o rabaty od obciążających faktur Max co zarobisz to 5000 za pracę kilkanaście godzin 7 dni w tygodniu Za wszystko płacisz z kieszeni. Masa kar i wymagań. Jak Cię zamkną z dnia na dzień to leżysz z opłatami, podatkami itp. Partnerzy jawnie o tym mówią jak mogą zakończyć franczyzobiorcę. Kiedy odchodzisz fowała Ci wszystko co możliwe.

Tomasz
@Były ajent

Kiedy się zorientowałeś że coś nie gra? I ile jesteś w plecy?

xxx

Kombinatorzy

Gleo

Powiem tak, pracowałam rok w tej firmie bywali lepsze i gorsze dni, ale to jak zabka traktuje pracowników i ajentów przechodzi ludzkie pojęcie. Braki w organizacji, zamówienia robione na niepotrzebne rzeczy, chorednalnie wysoki VAT , ciągły stres przy weryfikacji i TK. Masz jeden zły dzień i od razu leci po punktach. Nie polecam pracy na pełen etat bo się nie opyla, lepiej znaleźć jakieś Call Center i siedzieć na tyłk u niz latać i rozkładać czasami po 4 palety towaru.

Aneta

czytając kiedys artykuł z Wyborczej to czułam się tak jakbym swój własny życiorys czytała.Oprócz tego muszę dodać,że gdy rozwiązują umowę,to wpadają do sklepu bez zapowiedzi,partner z z jakimiś ludźmi do pomocy,ajenta traktują jak (usunięte przez administratora),nikt nic nie wyjaśnia,nie odzywa się do ajenta,wręcz pilnują,aby ten nic nie ukradł,zabierają towar,klucze i wypad ze sklepu.Niech nikt się nie wymadrza,że to byli nieudacznicy,bo za dużo nas jest wykiwanych i wycyckanych,pograzonych ,współpraca kończy się wtedy jak już ajent jest tak pogrążony,że nie ma skąd wykombinowac pieniędzy,aby załatać kolejną dziurę.Dla wiadomości ,jeżeli chodzi o zadłużenie,to jest zadluzenie wobec Źabki,według ich marnego rozliczenia,rozliczają tylko wpłaty gotówkowe zapominając,że klienci płacili za towar kartami płatniczymi,i to były płatności na konto Z abki,a nie na konto ajenta,dlatego jesteśmy ugotowani.Niech nikt mnie nie obraża i nie ocenia bo za przeproszeniem (usunięte przez administratora) wie!!!

Zainteresowana

Jaka jest rola kierownika rejonu? Myślę, czy warto aplikować na to stanowisko. Jakich osób firma szuka, wspierających czy raczej żołnierzy?

Noname
@Zainteresowana

Podłączam się do pytania. Jak często kierownik rejonu odwiedza sklepy? Co robi podczas takiej wizyty?

Łysy

Takie (usunięte przez administratora) to jeszcze w żadnej innej firmie nie widziałem niż żabka magazyn Gliwice. Magazynierzy na zwrotach to paniska. I szanują swoją pracę .Jak by mieli płacone na akord.- od rozładowanego samochodu to by na waciki tylko zarobili. Mistrzowie. Jeden samochód potrafią w 1 godzinę rozładować - są takie kolejki że szkoda gadać . Dyspozytorzy nie mają co ładować bo samochody stoją na zwrotach ..

Klient

Nie polecam żabki na szkolnej w Śremie strasznie nie miła obsługa

Miła.

Nie polecam Żabki Żary ul.Jagiellońska 7.Obsługa jest bardzo nie miła ciągle siedzą przed sklepem palą papierosy towar nie wyłożony nie ma buĺek,do sklepu wchodzą klienci z pieskami,najgorsza Żabka w Żarach.

Damian

Powiem wam tak żabka na ul chudoby 18-20 w Gnieźnie jest najgorsza jaka w życiu widziałem personel chodzi o jedną panią śmierdzi z rana alkocholem do żabki się wchodzi jak do gorzelni druga zaś natomiast nie używa żadnego dezodorantu żadnego antyspirantu itp sam odrażający odur potu. Kawomat wiecznie usyfiony mleko przeważnie zgerowane(usunięte przez administratora) aż się tam niechce wchodzić opiekun żabki nic z tym nie robi bo zawsze liczyła na jedną bykom ekspedientkę szefostwo jest raz w tygodniu a raczej jeden z nich bo drugi otwar sobie kwiaciarnie i ma ta żabkę w (usunięte przez administratora). Skandal dla żabki a jak to napisałem w opinii to nikt nagle niechce jej zakceptowac

Dziki

Jestem zdegustowany obsługą w sklepie Żabka w Dźwirzynie, niemiły facet obsługujący, 4minuty przed zamknięciem sklepu powiedział, że mam czas na krótkie zakupy. Gdy poprosiłem o wskazówkę, gdzie są piwa bezalkoholowe, oznajmił, że to jest sklep samoobsługowy i nie ma ochoty mi pomóc, i że on zamyka sklep. Gdy postawiłem wybrany towar na kasę, powiedział, że właśnie minął mój czas i sprzeda mi towaru, kazał wynieść się że sklepu. Musiałem odnieść towar i oznajmiłem mu, że moja nogą w tym sklepie już stanie. Będę odradzał zakupy w tym miejscu. Żabko, róbcie selekcję przy doborze pracowników!!!!

Azus
@Dziki

A nie łaska zrobić zakupy szybciej, albo przyjść ciut wcześniej, panie (usunięte przez administratora)! Może jeszcze czerwony dywan przed tobą rozłożyć, bo Wielki Pan przyszedł?! Sam, jako klient, nie cierpię takich(usunięte przez administratora)

I tak wrocisz
@Dziki

I miał rację.6-23 samoobsługa to samoobsługa.

Kamilek
@Dziki

ja nie pracuje w żabce ale pracuje w alkoholowym i bardzo dobrze rozumiem tego sprzedawce i ja bym zrobiła to samo

rysio

Sklep Żabka w Goleniowie na ul. Słowackiego. Najgorsza porażka. Co niedziela więcej zamknięty niż otwarty ( ciągle wisi kartka z napisem "przerwa" ) Dziś zamknięty cały dzień. Brak jakiejkolwiek informacji z jakiego powodu. Personel bez przeszkolenia, nie potrafi wydawać przesyłek, błędy w paragonach przy zakupach na niekorzyść klienta. "właściciel" czyli ajent nawet nie zagląda do tego sklepu. Pracują tam młodzi ludzie zmieniający się co chwilę. W reklamach wygląda to inaczej :) Taki "mały wielki sklep" bardziej mały i mizerny. Brak kultury pracowników w stosunku do klientów. NIE polecam !

Dramat, nie dość że pracowałam na czarno, to jeszcze dostałam połowę wypłaty, a po drugą część musiałam się upominać dopiero jak zagroziłam policją odzyskałam część kasy. Miałam za weekendy i w święta dostać więcej, a nawet tych pieniędzy nie dostałam. Dostałam wypłatę tak jakbym pracowała tylko w dni robocze. Nie chciałam juz się prosić o resztę, ale nie wiem czemu tacy ludzie pracują w handlu. Managerowie powinni robić niespodziewane kontrole w żabkach wtedy by się rozczarowali jakby zobaczyli jak Właściciele dbają o sklep. Wielokrotnie jako pracownik spotkałam się z produktami po terminie 2/3 dni w szczególności z nabiałem i batonikami z zeszłego roku!!!

jaa

kontrola terminów to obowiązek nie tylko pracodawcy

Julia Szlachciak

Więc tak Mój chłopak pracował w żabce na ulicy Dąbrowskiego w Poznaniu pracował tam trzy tygodnie i za te dwa tygodnie dostał 430 zł za bo szef odciągał mu za zniszczony towar którego nie zniszczył bo wtedy nie miał zmiany. To jest dla mnie chore, nie pozwolę żeby tacy ludzie tak traktowali uczciwych ludzi, a jak jeszcze etego było mało zwolnił go z powodu tego że się boi o sklep i niby nie promował hotdog. To jets żenada, nie polecam żeby kto kolwiek tam pracował!!!!

@Julia Szlachciak

a ja przed następnym wpisem polecam słownik poprawnej polszczyzny

Jola

W żabkach całej Polsce robią się afery a co nato główna żabka naj wiencej mamy suchy od ludzi z Poznania .

Arko
@Jola

Dałoby radę przetłumaczyć to na polski?

@Arko

chyba łatwiej będzie na ukraiński obecnie ????

jaa

Poznań, Żabka Nad Wierzbakiem. Sklep czynny 6 - 23. Sobota, 6.26 zamknięte. Pani, która przychodzi na poranną zmianę, zazwyczaj pojawia się około 6.10 - 6.15. Dziś przeszła samą siebie.

Patryk

Dzień dobry , Nysa żabka ul Celna , Serdecznie nie pozdrawiam ludzi zajmujących się dostawami w tej żabce , często korzystam z waszych usług ale powiem szczerze dla mnie jest to coś nie do zrozumienia jak w ciągu miesiąca już drugi raz brakuje keczupu do hot doga naprawdę aż tak trudno zamówić więcej keczupu z tego co wiem on nie ma terminu ważności na tydzień . Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Żabka Polska Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Żabka Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Żabka Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 240.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żabka Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 169, z czego 11 to opinie pozytywne, 106 to opinie negatywne, a 52 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Żabka Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Żabka Polska Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Żabka Polska Sp. z o.o.