Opinie o Top Tuning Piotr Michalczyk w Pisz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Top Tuning Piotr Michalczyk. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Top Tuning Piotr Michalczyk o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Top Tuning Piotr Michalczyk w Pisz

bogcho Nowy wpis

12 grudnia ub.r. o godz. 11.31 złożyłem u tego sprzedawcy zamówienie (na Allegro) i zapłaciłem. Za 8 minut anulowałem to zamówienie. Otrzymałem potwierdzenie "Zakup został pomyślnie anulowany.". Sprzedawca jednak wysłał produkty. Jak później uzasadniał, zlecił wysyłkę przed anulowaniem zamówienia. Odmówiłem ich przyjęcia. Domagając się zwrotu zapłaconej kwoty otrzymałem ją z potrąceniem kosztu dostawy. Byłem i jestem oburzony zachowaniem tego sprzedawcy. Nie pomogły wyjaśnienia, że zakup był właściwie anulowany, że jego niedbalstwo lub pomyłka nie powinny mnie obciążać. Ba, włączył się do pomocy mi przedstawiciel Allegro, sprzedawca pozostał nieugięty. Przestrzegam kupujących przed takim sprzedawcą.

Ja Nowy wpis

Krótko mówiąc nie wiem jak ten człowiek funkcjionuje (usunięte przez administratora)tyle ludzi bez wyroku...na wolności

Magda Nowy wpis

Dużo było w tym roku przyjęć nowych osób ?

DobrzeZnanyp Nowy wpis

Chciałabym przestrzec potencjalnych klientów tej firmy przed zakupami. Przede wszystkim należy zacząć od tego, że zamówiony towary jest NIEZGODNY Z OPISEM. Zamówiłem bagażnik rowerowy montowany na samochód, który okazał się być niestabilny, i to na tyle, że bałem się przewozić rowery nawet w małej odległości. Sprzedając takie rzeczy firma powinna mieć świadomość, że brak stabilności to realne niebezpieczeństwo dla mnie oraz innych użytkowników drogi, sprzedawanie tego typu produktów w tak marnej jakości jest skrajną nieodpowiedzialnością! W momencie kiedy chciałem dokonać zwrotu towaru, osoba będąca przedstawicielem firmy podczas kontaktu w formie e-mail szukała irracjonalnych powodów do tego aby zwrotu nie dokonać (ostatecznie zaproponowano mi zwrot połowy wartości bagażnika, kolejne niepoważne działanie). Głównym argumentem firmy była podjęta przeze mnie próba montażu bagażnika (i rzekome uszkodzenia które miałyby wtedy powstać) co wydaje się logicznym działaniem aby sprawdzić sprzedany mi towar. Osoba z którą się kontaktowałem była niekompetentna, nierzetelna, pomijając już jakość samego kontaktu (czas oczekiwania na odpowiedź etc.). Ostatecznie firma nawet nie podjęła próby znalezienia rozwiązania które satysfakcjonowałyby mnie jako klienta, są ewidentnie nastawieni na zysk, kosztem jakości towaru oraz samej usługi. Jestem naprawdę bardzo rozczarowany, nikomu nie polecam, a wręcz stanowczo odradzam zakupów u tego użytkowania, strata pieniędzy czasu i nerwów.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Top Tuning Piotr Michalczyk? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

POPIERAM OPINIĘ PRZEDMÓWCY !! TOP TUNING MICHALCZYK TO JEDEN WIELKI (usunięte przez administratora) !! NA LEWO DORABIA JAKO RZEKOMY FACHOWIEC MECHANIK !! PO JEGO PSEUDO NAPRAWACH MUSIAŁEM SZUKAĆ POMOCY U KOLEJNEGO FACHOWCA KTÓRY PO NIM POPRAWIAŁ A TEN PARTACZ Z TOP TUNING NIE ODDAŁ ANI ZŁOTÓWKI !!!!

Misiek

Firma Top Tuning to jeden wielki SYF!OSZUŚCI,KANCIAŻE.Nikomu tej syfiastej firmy nie polecam.Kupiłem u nich część do samochodu.Miała przyjść w ciągu 3 dni roboczych a przyszła po 10 dniach uszkodzona to jeszcze nie ta którą zamawiałem. Od tygodnia się z nimi szarpie o zwrot.Napisali mi,że zwrotu nie ma a jak znajdą klienta na tą część to mam ją wysłać temu klientowi.Jedna wielka porażka.

Zostaw merytoryczną opinię o Top Tuning Piotr Michalczyk - Pisz

• Jak się pracuje w Top Tuning Piotr Michalczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Top Tuning Piotr Michalczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Top Tuning Piotr Michalczyk?

Top Tuning Piotr Michalczyk
  • Krańcowa 5