Opinie o Asap24 Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Asap24 Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Asap24 Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Asap24 Sp. z o.o. w Warszawa

bibi

To jest chyba nowotworzone stanowisko bo firmę znam dobrze a nigdy nie widziałem u nich tego typu stanowisk.....pytanie na czym tak naprawde będzie praca polegała...jakie wynagrodzenie itp..

Mario5

Andrew, podlaskie i warmińsko mazurskie. Na stronie widzę kilka etapów rekrutacji, a do przejechania mam 200km w jedną stronę, więc stąd pytanie....

Andrew

Mario5, ja również zostalem zaproszony na rozmowę na stanowisko MDK...i też nic więcej nie wiem na temat tego stanowiska. A na jaki region ty aplikowałeś?

A i jeszcze: to jest oczywiste kto tu wali hejty: konkurencja - to oczywiste.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

trener

A mi płacą regularnie, ale faktem jest że mam z nimi bardzo dobry kontakt. Mieliśmy trochę "trudnych" okresów ale jakoś się dogadaliśmy i od tamtej pory jest wszystko dobrze.

była pracownica
@trener

wcale że nie mi nie zapronowali żadnych szkoleń w ramach pracownika firmy inni owszem chodzili na ich szkolenia w ......(usunięte przez administratora) dla kontrolerów z PARP-u zaproponwali tylko komercyjne z tabletem

Mario5

Witajcie, czy ktoś z Państwa pracował może na stanowisku Mobilny Doradca Klienta?? dostałem propozycję spotkania rekrutacyjnego. Czy ktoś wie ile jest etapów/spotkań rekrutacyjnych ? Jakie firma oferuje warunki i czy Doradcy Klienta często się zmieniają? Podpowiedzcie, mam kilka godzin jazdy na spotkanie i nie chciał bym jechać na próżno....

Marudna Krysia

Pracowałam bardzo krótko tylko dlatego, że nie podołałam sprzedaży telefonicznej. Szkoda, bo pensja jak na całkowity brak doświadczenia całkiem przyzwoita. Dodatkowo, jak się umie sprzedawać to pieniążki są konkretne. Głównym minusem jest skomplikowana oferta do nauczenia - prawdziwy koszmar. reszta jak najbardziej na plus. pozdrawiam !

lol

Firma jest niezła, całkowicie zgadzam się z Magdą

Jestem już prawie rok i jestem zadowolona. Kasa kasą, ale kontakt z klientem i realizacja zleceń do bezcenne doświadczenie. Chciałabym jeszcze mieć możliwość skończenia jakiegoś certyfikowanego kursu ale na razie nie mam raczej takich możliwości

Łukasz K.

Śmieszą to mnie te żałosne wpisy typu że "prezesi piszą na GoWork" cha Cha cha - a moze to Prezydent pisze? Wydaje sam sie ludziki że prezesi nie maja co robić tylko wyżalać sie nad jakimiś anonimowymi wymoczkami? Emma a moze to ty jestes chamem? Łatwo tak walić w kogoś anonimowo? Weź jeszcze donosik do PIP złóż (koniecznie jako emma albo moze Fragles? Bedzie poważniej). Jak ci nie zapłacili to moze coś schrzaniłaś? Czy nie? Jestes niepokalana pewnie. Prowadziłem dla nich szkolenia na konie roku. W 1,5 miesiąca zarobiłem ponad 30.000. Co prawda jeszcze wszystkiego nie zapłacili ale nie obawiam sie tego. Wiem ze im tez zamawiający zapłacił z dużym opóźnieniem. Bądźmy ludźmi. A i jeszcze: ostatni raz pisze na tym portalu - te opinie są g warte.

emma

Próbowałam dostać wypłatę za wykonaną pracę i nie mogąc się dogadać z pracownikiem, zwróciłam się do jednego z Prezesów - trafiłam na chama i kompletnego ćwoka. Obraził mnie, groził sądem i nie dało się nic rzeczowego usłyszeć. Do dzisiaj, a to już rok minął, nie ma pieniędzy a wiem, że nie jestem jedyna. Fatalna firma i poziom rozmów poniżej wszelkich poziomów.

K

Śmieszne jest to że tylko Prezesi piszą te komentarze. Niezła komedia.

Zosia

Ja niestety rozstaję się z ASAP w styczniu :( mam obiecane rozliczenie wszystkich urlopów i zapłatę w terminie za miesiąc wypowiedzenia. Czytając wasze wpisy jestem dobrej mysli i biorę sie za pisanie CV. Przy okazji moze mi tu ktoś napisze bo mam możliwość wzięcia od nich referencji (sami to zadeklarowali) i ze moge sobie sama je napisać. Macie tu jakies wskazówki? Co w takich referencjach powinno byc??

Wiktor
@Zosia

Zosia - to sie chyba miniemy bo ja idę do ASAPu pracować od lutego na staż.

Pit

Troche te wpisy mało wiarygodne sie wydają - za dużo słodyczy za mało konkretów. Ja moze poprawie to drugie: 1. Potwierdzam - pensje zawsze na czas, choć idiotycznie podzielone na 10go połowa i 20go połowa - jakoś nigdy nie dostałem sensownego wytłumaczenia dlaczego tak ale mniejsza z tym 2. Praca zwykle od 9-17 choc kilka razy zapier był do 19-20 jednak nigdy w weekendy 3. Ja zarabialem 7 netto ale wystawiałem FV czyli 7+VAT mi płacili ;) 4. Z prowizji wyciągalem średnio 5-6 tys chociaż raz za projekt ponad 400 tys dostałem jednorazowo 20 koła prowizji (poszło na moja Yamahe Warriora 1700 ;))!!!) 5. Jak odchodziłem - rozliczyli sie ze wszystkiego choć na koniec mieli kilka dni opoźnienia.

Taaaa wzruszy ich ;) gdzie żeś ty sie uchowała. Co to jest przytułek? Jak masz pomysł i coś w głowie to próbuj, jak masz tylko dobre chęci to nic tam nie znajdziesz. To nie jest urząd ze można za kamieniem sie schować na pięć lat. Ja pracuje w ASAP 2 lata na umowę o pracę i za mojej "kadencji" przewinęło sie juz niezłe stado nieudaczników,ktorzy pózniej tutaj wypisują farmazony np ze pensje nie na czas buahahaha śmieszne żuczki, które zazdroszczą bo nie moga znaleźć roboty na dłużej niż 3 miesiące. ASAP to konkretna dobra firma i jak masz coś w głowie i sie zaangażujesz to jest to super miejsce. A co do pensji to oczywiście zalezy od stanowiska ale średnio 4-5 tys na rękę spokojnie każdy wyciąga.

loll

Wielki pozytyw. Super pracodawca pensje ZAWSZE na czas dotrzymuje wszelkich obietnic, spoko atmosfera. Dużo pracy ale nie ma niewolnictwa. Tolerowane sa zwolnienia lekarskie, okolicznościowe - jeszcze raz: super pracodawca.

Adam K.

Serdeczne pozdrowienia dla ASAPowiczow a szczególnie dla całego Dzialu Sprzedaży (Monika, Ania, Łukasz i reszta). Praca z Wami była super!! W Nowym Roku samych sukcesów i dużych prowizji ;))!!!

Magda

koń - to zależy od tego jakie masz doświadczenie... jeżeli żadne albo małe (po studiach) to nie zaszalejesz - na pewno możesz liczyć na najniższą krajową - i ja bym to brała bo można w ASAP awansować albo przynajmniej złapać dobre doświadczenie. Ja tam byłam koordynatorką ale już z kilkuletnim doęwiadczeniem z innej firmy szkoleniowej i miałam ponad 5 tys netto. Pracownik4854 - dałbyś sobie na wstrzymanie, dziwne, że GoWork toletuje takie ordynarne wpisy. W sumie to takim językiem sam się ośmieszasz i właściwie jak to się czyta to jest to wpis na korzyść ASAP :-)

koń

A czy ktoś wie jakie są warunki pracy w dziale koordynacji projektów. Przeszedłem 2 etapy rozmowy kwalifikacyjnej i teraz jeżeli wszystko dobrze pójdzie t bede negocjował stawki. Na co mogę liczyć?

Mają zaje... metodykę oceny potrzeb klienta. Cały ten system to unikalny sposób opisu potrzeb klienta i zaproponowania mu rozwiązania czy to w postaci szkoleń, czy to usług doradczych. Sam opracowywałem dla firmy moduł poświęcony doradztwu dla MŚP dotyczący badania zdolności do samodzielnego kierowania projektami. Bardzo dużo się nauczyłem i mam nadzieję, że w firmie jeszcze z tej części korzystają z pożytkiem dla potomnych :):):):).

Zostaw merytoryczną opinię o Asap24 Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Asap24 Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Asap24 Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Asap24 Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 368 ocen.

Asap24 Sp. z o.o.