Opinie o Asap24 Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Asap24 Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Asap24 Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Asap24 Sp. z o.o. w Warszawa

Lex

Dobra firma, polecam szczególnie ludziom zaczynającym karierę - bardzo dużo można sie nauczyć.

Dorota

A mnie sie podobało zawsze. To była moja druga praca i dużo sie nauczyłam. Nie wierzcie we wszystkie bzdury :)))

Wojtek

Trzeci raz wspólrpacowałem z nimi jaki trener i dostałem swoje wynagrodzenie - później niż być powinno ale dostałem. Za to stawki są niezłe, więc coś za coś.

cie

Dobrze, że nigdy tam nie pracowałam, z daleka, z daleka, cieniasów omijajcie, ja sobie o nich wyrobiłam opinię na podstawie Waszych kochani wpisów tutaj, trzeba tępić takie firmy wszystkimi siłami. Proszę, gnojcie ich, niszccie, piszcie wszędzie o tych złodziejach. Modlę się żeby zniknęli z rynku.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
cie

hahah widać nową fale wpisów kierasów i prezesów, ta firma to dno, już ma swój profil na golden, w temacie: firmy które nie płacą

Miś

Świetna firma, super ludzie. Pracowałem w ASAP24 w 2012/13 w dużym projekcie ogólnopolskim. Jestem tej firmie wdzięczny dała mi szanse i możliwości. Najbardziej sobie cenie to ze mogłem chodzić na każde szkolenie jakie firma organizowała bez żadnych głupich lojalek czy kar umownych. Jezeli tylko macie możliwość kandydujące tam - na pewno nie pożałujecie ;))!

renia

Dizo - czekałeś??? trzeba było wysłać CVkę do 50 firm :-). Pracowałam w TM (nie w tej firmie co prawda) i to jest generalnie do (usunięte przez administratora)a pana Kazia. Fajna atmosfera, często wychodziliśmy na imprezy, paczki świąteczne, na luzie podejście do spóźnień, sporo dodatkowych dni wolnych. Piszą tu wszyscy o pensjach - powiem tak: mało zarabiałam tam ale zawsze kasa na koncie była 10 i 20 regularnie, czego nie mogę powiedzieć o obecnej firmie.

Dizo

Ja sie nie dostałem na telemarketera. Mówili ze mam szanse ale czekałem i czekałem i nic z tego. A jednak kogos tam zatrudnili bo mi kumpela powiedziała. Czyli straciłem tylko czas.

Lessi

Zgadzam sie - w tej firmie stawiają na pracownikow. Nigdy nie było opóźnień w pensji nawet jak były kruche miesiące a wiadomo ze w szkoleniach tak jest. Goście biorą kredyt żeby było na pensje. Pełen szacun i proponuje krzykaczom tu piszacym żeby popatrzyli na siebie.

mariola.f

To jest super firma - bylam u nich na dwoch szkoleniach ! super !

przemo

Byłem u nich ostatnio na szkoleniu z trezora i jestem bardzo zadowolony. Może poza paroma brakami (nie cierpię kawy z proszku) nie ma się do czego przyczepić. Polecam - warto.

malkolm

Ludzie, zdecydujcie się - to w końcu jest to SUPER firma czy badziew? Jak ja mam sobie wyrobić opinię jak są skrajne. Może ktoś kto naprawdę tam pracuje napisałby jak to jest z tymi pensjami, atmosferą itd.

Łukasz
@malkolm

Pracowałem i potwierdzam, że klimat pracy jest niezły, pensje na czas. Sporo się nauczyłem, ale czas było coś zmienić w swoimm życiu i szukać nowych wyzwań. Opóźnienia mieli przy płatnościach ale dla współpracujących zewnętrznych. Bywalo, że płacili im później tę kasę, ale płacili.

ewa

"lizusy" :-) uśmiałam się :-) to ja też jestem lizuską: firma jest OK

Tak przeglądam te wpisy i widzę, że mało jest o tym jak się w ASAp pracuje. Ja miałam okazję pracować tam (a właściwie współpracować) i nie narzekam a wręcz przeciwnie - dużo się nauczyłam, dali mi szansę a rozstanie było naprawdę nie najgorsze. Mam referencje, jestem rozliczona, nawet mało tego Jarek (dysza człowiek) pomógł mi w szukaniu pracy u swoich znajomych. Piszę to i nie jestem "lizusem" ani nie jestem na "usługach prezesów" i przykro mi, że takie opinie się tu pojawiają - bo ja mam tą pracę w swoim CV i nie wstydzę się tego a wręcz przeciwnie pomogło mi to w znalezieniu nowej!!!

feniks

Taki troche standardzik - jak wszędzie ostatnimi czasy - płacą długo poza wszelkkimi terminami ale jednak w końcu się rozliczają. To chyba zmora obecnych czasów w WYGu czy Altkomie jest to samo -nie liczcie na terminowe zapłaty...

Paulina

Ciekawe czy w tej firmie doradczej i szkoleniowej można odbyć staż ? zastanawiam sie nad tym jestem po studiach po zarządzaniu Interesują mnie prawdziwe opinie o tej firmie pracowników , stażystów oraz byłych pracowników , stażystów trenerów i osób którzy skorzystali ze szkoleń

Renata

Maja ciekawy sposób rekrutacji i sprawdzania kompetencji.mto jedna z ciekawszych rozmów jaka odbyłam. Mam nadzieje, ze dostanę te prace, na razie czekam na kontakt.

ASAPOWIEC

Pisał to ... firmowy wazeliniarz lub niedoszły samobójca czy nie lepiej ..... zagrać w " rosyjską ruletkę" efekt ten sam .... przyjamiej zrobić to z klasą

Piotrek

Mylicie się. Firma działa sprawnie, współpraca z zarządem układa się bardzo dobrze. Jeśli masz jakieś ALE! do Zarządu, zawsze możesz to z nimi wyjaśnić. Rotacja pracowników jest cykliczna, ponieważ firma cały czas się rozwija i podejmuje nowe projekty. Oceniam firmę na mocną 4 w skali od 1-6.

gruby
@Piotrek

Kpisz czy o drogę pytasz?

Wojciech W.

No ja mogę podać swoje dane chętnie bo nie mam czego ukrywać. Prowadziłem szkolenie z Power Point i czekałem na wypłate ponad 3 miesiące. Fakt faktem w końcu ją dostałem ale po jednym z moich nie przyjemnych maili też byłem straszony prokuraturą. Było to na początku roku. W sumie korci mnie żeby się im przypomnieć bo stawki dla trenerów mają bardzo dobre aczkolwiek boję się powtórki sytuacji....

Redo
@Wojciech W.

Ja tez potwierdzam - płaca długo, nawet bardzo długo trenerom, ale stawki maja bardzo dobre i jednak płaca. Co do płacenia pensji to sie nie wypowiadam bo współpracuje z nimi tylko jako zewnętrzny człowiek.

Mira

To może pracujesz/pracowałaś w innej firmie. Po co kłamiesz skoro wiemy, że pensje są na czas w odróżnieniu od niektórych innych firm, które nie płacą swoim pracownikom.

Zostaw merytoryczną opinię o Asap24 Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Asap24 Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Asap24 Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Asap24 Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 368 ocen.

Asap24 Sp. z o.o.