Opinie o Asap24 Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Asap24 Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Asap24 Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Asap24 Sp. z o.o. w Warszawa

BYŁA -2

ZOSTALI W ASAP 24 TYLKO WAZELINIARZE PANÓW PREZESÓW I PANI DYREKTOR SPRZEDAŻY -DLA MAĆKA I RESZTY LIZUSÓW Z ASAP 24

Sunita
@BYŁA -2

Tak jest, sami wazeliniarze którzy chwala wszystkich dookoła. A tych co nie ma wiedza niby lepiej jak jest ale niestety piszą bzdury.

Maciek

che che che che che... jałowe dyskusje sfrustrowanych ludzików :-) myślicie że o firmie dobrze mówi tylko prezes? Współczuję.

User

"pensje są zawsze na czas" a to ciekawe o ile założymy że pensje są wypłacane w dwóch ratach i z miesięcznym opóźnieniem to tak zawsze są na czas.... Jak firma jest taka normalna to co powiesz Maćku (usunięte przez administratora) - jak dla mnie to nie jest tak często spotykany problem w firmach.

sunita
@User

Pensje są przeciez wypłacane zawsze po danym miesiącu. Pracuję rok i zawsze tak były płacone i zawsze w terminie. Jak mozesz pisać że są wypłacane z miesięcznym opóźnieniem. No cóż - nie wszyscy są normalni.

Opinia
@sunita

Potwierdzam - pensje sa zawsze w terminie.

Mira
@Opinia

Potwierdzam - nigdy nie było opóźnień.

nikodem
@Mira

I po co klamać? Kac moralny pozostaje.

@nikodem

I znowu widać, że negatywne teksty piszą ciągle te same osoby np. dwa ostatnie wpisy :) Potwierdza to znaną na tym portalu opinię występującą w wielu ocenianych firmach, że najbardziej krzyczą 2-3 osoby, które mniej lub bardziej czują się pokrzywdzone i niezależnie od tego czy to jest prawda czy nie. Natomiast ci zadowoleni albo w ogóle się nie wypowiadają, albo giną w tłumie negatywów.

Maciek

Ale tu wszyscy pie... skąd ten jad i żółć? Pewnie nieudacznicy, którzy zostali wywaleni i teraz mają kupę czasu bo nikt nigdzie ich nie chce, wylewają swoje frustracje szukając winnych swojej porażki naokoło. Firma jest normalna, ani lepsza ani gorsza. Nie ma dyskryminacji, szefowie są w porządku. Nie przelewa sie ale pensje są zawsze na czas a prowizje tez sa wypłacane. Te bluzgi które tu sie od anonimowych bohaterów pojawiają nie maja żadnej wartości.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

ABC

A gdzie znalazłaś tą ofertę?

była

ŁADNIE O ASAP-e 24 jest tylko na ich stronie internetowej (marketing) Sama się tam przekonałam i nie polecam nikomu tam pracować i się tam szkolić była pracownica ASAP 24

dr

Odpowiada ci staż w firmie gdzie (usunięte przez administratora) panuje fatalna atmosfera????

@dr

A co Ty możesz o tym wiedzieć skoro patrząc po IP nie pracujesz tam już chyba ze 2 lata :)))))))

informatyk

Jak to się mówi - kto nie jest sam w porządku posądza innych o takie zachowania. Jestem informatykiem i śledzę to i inne fora kilku firm. I wszędzie to samo - 1-2 niezadowolonych psuje opinię innym. Widzę po IP nadawcy ile osób to tak naprawdę ta sama osoba, która psioczy na lewo i prawo. Można się nieźle pośmiać.

Kaska

W każdej firmie znajdzie się osoba, która narzeka. Ogólnie wiadomo że nigdzie nie jest idealnie. Ale naprawde tej firmie nie mam nic do zarzucenia.

Nie wiem o jakich przezyciach mowicie ale sam jestem zadowolony ze wspolpracy z ta firma. Pracuje dla nich jako trener i nigdy z niczym problemu nie bylo.

Kaska

Współpracę z firmą Asap24 mogę ocenić bardzo dobrze. Fajni ludzie, fajna współpraca. Oosbiscie polecam firmę, można się sporo nauczyć.

Koza

A mówiąc mocne przeżycia pewne sytuacje o ,których nie mogę mówić bo chcę zostać anonimowy natomiast co do staży bo widzę tam komentarze na ten temat nigdy nie brać nigdzie staży nigdzie i to mówi do każdego w każdej pracy! Ciekawi mnie jeszcze pewna rzecz jak czytam te komentarze kto ma czas tak dokładnie śledzić profil go worka ASAP24 ? Bo komentarze wchodzą tu normalnie regularnie a znam każdą osobę która była tam w ciagu ostatnich miesięcy i każda by miała by to w głębokim poważaniniu wypisywanie tu czegokolwiek.

Koza

Trzeba też spojrzeć na ASAP24 w skali odniesienia. Bo sorry ale są naprawdę dużooo gorszę firmy. Przygodę z ASAP'em mogę określi jako przeżycie mocne ale też w jakiś sposób rozwijające. I jak ktoś ma duże oczekiwania to sorry może nie tędy droga. ASAP24 polecić mogę dla początkujących graczy na rynku pracy.

phi

tak kierownicy ludzie z ksiegopwości :D to juz nie pierwsza taka wymiana w tej firmie, ktoś czasem musi robote odwalić...

@phi

A - czyli pozostali pracują przez wiele miesięcy za darmo? Chyba ich musieli przywiązać łańcuchami, albo w inny sposób zniewolić skoro tam siedzą :). Coś to się nie trzyma "phi" kupy to o czym piszesz.

Nie, nie wymieniono całego zespołu. Tak nie napisałem. Z tego co wiem odeszło lub zwolniono kilku marnych pracowników, którzy psuli atmosferę. Świadczy to moim zdaniem tylko o tym, że jak ktoś się nie sprawdza to się z nim firma żegna, albo o tym, że jak się pracownikowi nie podoba to się z firmą żegna. Nie ma w tym żadnej magii, ani dwuznaczności raczej. Tak jest wszędzie jakby ktoś nie wiedział

Bardzo ciekawie zorganizowana firma. Byłem na spotkaniu rekrutacyjnym. Mam nadzieję, że będę zatrudniony. Można się będzie sporo nauczyć - harmonogramowanie projektów, komunikacja w projekcie, budżetowanie. To jest to o czym marzyłem zawsze. Atmosfera bardzo ciepła, chociaż zasięgnąłem języka u obecnych pracowników (bo trochę czekałem na spotkanie :)) że kilka miesięcy temu pracowało tu trochę jak to nazwali "gnid", którzy bardzo psuli atmosferę - generalnie sami się obijali, a nadawali na innych. Na szczęście ich zwolniono lub sami odeszli, a teraz grają pokrzywdzonych. Oczywiście obecnie może tak mówią, bo się boją o utratę pracy, ale nie wyglądało na to że są zastraszeni. Wręcz przeciwnie - bardzo spontaniczna i fajna rozmowa i szczerzy ludzie. Piszę pod innym imieniem, aby nie było że się podlizuję aby mnie zatrudnili :).

Lena

Ja byłam na szkoleniu z Mapowania Umysłu i powiem, że poziom organizacji jak i samego szkolenia był na najwyższym poziomie. Rzadko się zdarza, aby szkolenia były tak dopasowane do potrzeb, skrojone na miarę i poprowadzone tak, że się chce słuchać. Byłam na wielu szkoleniach i prawie na każdym chciało mi się spać, a tu taka niespodzianka.

Sebastain

Ja próbowałem aplikować do firmy na stanowisko związane ze szkoleniami. Nie udało mi się dostać. Byłem co prawda na rozmowie i miałem dostać informację czy zostałem przyjęty, ale nikt nie zadzwonił i nie napisał. Dopiero po miesiącu sam zadzwoniłem ale usłyszałem, że sprawa nieaktualna. No mogli by chociaż powiedzieć, ale też widziałem ilu było kandydatów do pracy. Trudno. Samo spotkanie rekrutacyjne było przyjemne, pani Kierownik zrobiła na mnie pozytywne wrażenie.

Lebiga

Tak, warto. Ja tam trafiłam na staż i potem byłam zatrudniona. Musiałam później zrezygnować z powodu zmiany miejsca zamieszkania, bo inaczej jeszcze bym chętnie popracowała. Dużo się nauczyłam, chodziłam też na szkolenia bo firma je przecież organizuje i zachęca pracowników aby chodzili. Nie każdy to doceniał niestety i naturalnie nie każdy był po stażu zatrudniony - nie zawsze się wg mnie nadawał, albo też nie było dla niego roboty. Minus jest taki, że naprawdę czasami trzeba się napracować i robić też rzeczy inne, spoza waszych obowiązków, bo np. komuś innego się nie chciało i teraz trzeba za nigo nadrabiać.

Elwira

Dostałam tablecik podczas szkolenia z Profesjonalnej Obsługi Klienta i to był tablet w cenie szkolenia, czyli jak dla mnie za darmo. Jest to świetne uzupełnienie i miły akcent. Samo szkolenie było bardzo ciekawe bo poruszyliśmy tematykę związaną z obsługą klienta w naszej branży, czyli sprzedaży usług ubezpieczeniowych. Przykłady jakie mieliśmy były można to powiedzieć "nasze" a nie jakieś szablonowe. Widać, że ich trener "zjadł zęby" w niejednej branży - był to też ich doradca biznesowy, który wdrażał różne rozwiązania w kilkunastu firmach i widać było, że przykłady które pokazywał były rzeczywiste. Łukaszu trenerze - dzięki za wszystko. Wrócimy jeszcze do Was :)

leon

bardzo dobre szkolenie. Byłem na zarządzaniu sobą w czasie i oprócz wysokiej jakości samego szkolenia dostałem tablet z materiałami szkoleniowymi. Jak dla mnie - bomba.

User
@leon

Taa jasne tablet z biedronki o wartości 300 zł a różnica miedzy szkoleniem z/bez tabletu to 800 zł. Im dłużej jest ten "prezent" tym kwota przeznaczona na tablet jest niższa. A jak Ci się taki tablet popsuje po paru dniach to nie licz na szybką naprawę lub wymianę.

meduza

Cha cha cha - "niedoszły ASAPOWIEC" - to naprawdę żenujące co piszesz. Chyba faktycznie jesteś "niedoszły..." bo poziom argumentacji jest poniżej wszelkiej krytyki. Piszesz, że sprawdzono inne firmy szkoleniowe i że tylko tu jest tak? Rozumiem, że sprawdziłeś wszystkie 4-5 tys. firm szkoleniowych nie mówiąc już o innej branży i możesz z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że NIGDZIE nie ma problemów? Ja wiem coś zupełnie innego, ale skoro Ty jesteś "niedoszły..." to może masz więcej czasu. Ja wolę skuteczne rozwiązania i potwierdzam to co pisałam wyżej, a "niedoszły..." niech dalej żyje w swoim sfrustrowanym świecie.

niedoszły ASAPOWIEC" -do MEDUZY i innych czytający
@meduza

czy ASAP-24 należy do Polskiej Izby Firm Szkoleniowych - chyba nie ... to odpowiedź .... (usunięte przez administratora)

meduza
@niedoszły ASAPOWIEC" -do MEDUZY i innych czytający

Jasne. Rozumiem, że skoro asap nie należy do Polskiej Izby Firm Szkoleniowych jest równoznaczne z tym, że wszystkie pozostałe firmy płacą w terminie wszystkim? No cóż - bardzo to pokrętna logika, ale może nie nadążam za argumentacją. Jeszcze raz podkreślam - warto kontaktować się osobiście - to skutkuje. A Ty skoro jesteś "niedoszły..." to jak rozumiem nigdy z nimi nie współpracowałeś. Skąd więc Twoje wypowiedzi. Ale może znowu nie rozumiem tej pokrętnej logiki. Musisz mieć bardzo ciekawą pracę, albo kompletnie się nudzić żeby wypisywać takie głupoty i to jeszcze w godzinach pracy (że też Twoja wspaniała firma Ci na to pozwala).

Zostaw merytoryczną opinię o Asap24 Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Asap24 Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Asap24 Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Asap24 Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 368 ocen.

Asap24 Sp. z o.o.