Opinie o Asap24 Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Asap24 Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Asap24 Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Asap24 Sp. z o.o. w Warszawa

marketing

Tak, poszukują osób na staż, można potem dostać pracę na stałe.

ma znaczenie

Obecnie firma poszukuje osób chętnych do odbycia bezpłatnego staży na stanowisku grafika komputerowego. Warto wysyłać swoje CV do osoby odpowiedzialnej za marketing.

Krewetka

Pracowałam kiedyś w ASAP24. Teraz chętnie wrócę! Tylko czy są jakieś rekrutację?

Alek
@Krewetka

Tak, na pewno szukają kierowników projeków, analityków i audytorów, ale szczegółów nie zmam. Chyba trzeba się pytać u źródła.

blox

Elmirko :) Atmosfera w firmie? ASAP24 to zgrany zespół. Zwykle co miesiąc, ewentualnie co dwa - robimy spotkania pracowników z Zarządem. Mówimy na nich o tym, dokąd zmierza firma, jakie są zagrożenia, jakie są szanse. Jakie mamy ambicje. Witamy nowych członków. Zapraszamy! :)

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Talib

Do boju !!!!!

Szczęśliwy obecny trener ASAP24

A ja nie narzekam ::))))))

Handlowiec

Nie uważam żeby w ASAP24 panowało wazeliniarstwo. Taka opinia zupełnie odbiega od rzeczywistości, którą znam z autopsji. Prezesi są raczej otwarci na nowe rozwiązania i za moich czasów wszystko było załatwiane drogą dyskusji. Nie sądzę, żeby w ASAP tak wiele się zmieniło w przeciągu roku. Elmirka - to firma szkoleniowo - doradcza. Wszyscy pracownicy mają prawo do bezpłatnego korzystania ze wszystkich szkoleń organizowanych przez trenerów ASAP24. Uważam, że to bardzo dużo, gdy zaczynasz karierę zawodową.

Elmirka

Mam pytanie. Jaka jest atmosfera w firmie? Powiedzcie mi też, czy firma zapewnia odpowiednie warunki rozwoju? To ważne. Bo jestem na początku swojej kariery i zastanawiałam się nad wysłaniem swojego CV właśnie do ASAP24. Koleżanka mi poleciła tą firmę. Ale jeszcze chcę zasięgnąć innych opinii.

@Elmirka

Atmosfera w ASAP 24 jest "drętwa" panuje tam wazeliniarstwo dla Prezesów

Marek S.

Wydaję mi się, że można mieć własne programy ale lepiej będzie jak dowiesz się tego bezpośrednio od pracownika ASAP24

Hiszpan

No właśnie. Jestem trenerem umiejętności z zakresu MS Office i też jestem zainteresowany współpracą z ASAP24. To jak jest z tymi programami?

ala

no chyba nikt naiwny nie będzie ich sponsorował

lil

hej, ja mam jeszcze pytanko jeżeli chodzi o trenerów to czy trzeba mieć własne programy i materiały żeby z ASAP współpracować czy oni dają jakieś swoje? mam tu na myśli szkolenia office.

Esti

Płacą wszystkim swoim pracownikom regularnie każdego miesiąca. Generalnie od czasu kiedy tam pracuję nie ma żadnych obsuw.

Bene

Witajcie, ja po ciężkich bojach wyrwałem swoją kasę. Było to jeszcze w 2013 (na koniec roku) - przycisnąłem ich, mały szantażyk, że nie oddam laptopa też nie zaszkodził i jakoś z siebie te niecałe 9 tys wycisnęli. Ale to było dawno - w 2014 bałem się cokolwiek robić dla ASAP bez przedpłaty, ale w końcu się zdecydowałem (niestety są dość skuteczni i mają dużo projektów) i tym razem było zdecydowanie lepiej. Mają tam lepsze kadry chyba - przynajmniej nie można narzekać na kontakt i poślizgi też jakby zdecydowanie mniejsze. Jak tak dalej pójdzie to 2015 może staną się całkiem normalni. Na razie daję im 3+ albo słabe 4.

Król Karo

z prowizją wychodzi 4netto

Roman

o jak piszą, że ktoś ma być "mobilny" to raczej już w samym domyśle masz, że jesteś gotowy do jakiś wyjazdów czy podróży, w tym do klienta szczególnie. Mam nadzieje,że chociaż płacą za to w miare dobrze, jak sądzicie, czy w ogóle ta gra jest warta świeczki czy nie? Z góry dzięki za informacje kochani.

Pracownik22

Nie wiem jak wygląda podstawa netto w przypadku działu sprzedaży terenowej. Sam system premiowy jest atrakcyjny i oczywiście uzależniony od indywidualnych wyników sprzedażowych. Im więcej sprzedajesz, tym więcej premii dostajesz. Cele sprzedażowe są oczywiście realne, jest spora grupa handlowców radząca sobie bardzo dobrze. Prawda jest również taka, że o wiele łatwiej podpisać umowę z klientem na spotkaniu niż rozmawiając przez telefon. Spróbuj, a sam się przekonasz czy warto. Nikt Cię przecież na siłę w ASAP trzymać nie będzie, wszystko co będzieedziało się dalej zależy głównie od Twoich chęci.

Mario5

więc nie jest to taka praca oh i ah jak ktoś tu pisał wcześniej...zwyczajna poprostu.. sprzedaż - pytanie jeszcze tylko jak wygląd podstawa i jak system prowizyjny..czy jest motywujący..czy plany są realne etc..

Przemek

Mobilny doradca klienta to po prostu zwykły handlowiec terenowy. Umawiasz się na spotkanie sprzedażowe z potencjalnym klientem, twoim zadaniem jest dobrze przedstawić produkt i narzędzia współpracy z ASAP, a co za tym idzie, masz finalnie dobrze przekonać rozmówcę na spotkaniu w cztery oczy do podpisania umowy z ASAP. Praca trudna, na pewno nie dla miękkich i tych którzy się łatwo poddają. Po prostu trzeba mieć duże "jaja" być odważnym, elokwentnym, dobrze argumentowac swoją rację oraz umiejętnie znać sztuki negocjacyjne, przede wszystkim bardzo dobrze opanować produkt i narzędzia (niełatwe) . Produkt ASAP24 ogólnie sprzedaje się bardzo ciężko, zważywszy na sam fakt pojawienia się dużej konkurencji na rynku. Powodzenia na rekrutacji życzę:)

Andrew

ok...ale możesz coś więcej powiedzieć na temat samej specyfiki pracy? na czym dokładnie polega?

Pracownik22

Dostaje powiadomienia o nowych odpowiedziach na tym forum, gdyz kiedys tez sie wypowiadalam a obecnie pracuje. I zauważylam ze poszukujemy MDK... Na wyzej wymienianym stanowisku pracują dobrzy handlowcy. Jest z kim konkurować!

Zostaw merytoryczną opinię o Asap24 Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Asap24 Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Asap24 Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Asap24 Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 368 ocen.

Asap24 Sp. z o.o.