Opinie o Asap24 Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Asap24 Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Asap24 Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Asap24 Sp. z o.o. w Warszawa

przepisywacz

Te wypowiedzi nie pisała ta sama osoba tylko te wypowiedzi powyższe zaczerpnięte są z portalu lub strony internetowej poświęconej nierzetelnym firmom szkoleniowym w której prym wiedzie ASAP 24

fana-banana

nie pisała tego jedna osoba. moich postów jest tylko kilka, a reszta to inni "wkręceni". ludzie stojący za ASAP24 to typowi (usunięte przez administratora) i kropka.

@przepisywacz

Ja czekam ponad rok na pieniądze z faktury za usługę. Wszelkie pisma nie pomagały, czekam cierpliwie, aż narosną odsetki i do sądu w przyszłym roku.

Wypis z KRS ( z netu )

PEOPLE UP SP Z O O (KRS: 0000475227, NIP: 7010394027, REGON: 146860784) PEOPLE UP SP Z O O ul. Ogrodowa 31/35, Warszawa 00-893 Warszawa Adres / kontakt na mapie PEOPLE UP SP Z O O REGON:146860784 NIP:7010394027 KRS:0000475227 REGON 146860784 NIP 7010394027 KRS 0000475227 Członkowie reprezentacji: Nazwisko i imięFunkcja lub stanowisko Stachura, Marcin JacekCzłonek Zarządu Pośpieszczyk Grzegorz AndrzejCzłonek Zarządu

Ku Przestrodze przed ASAP24

ASAP24 nie zawsze miał taką złą sławę, ale przyznaję, że za słabo sprawdziłam firmę i jej działania z ostatniego roku. Z drugiej strony nie dajmy się zwariować. Każda firma może mieć kłopoty. Jednak to nie wstyd przyznać się do tego i próbować porozumieć. Tymczasem "pełnomocnik zarządu" podaje terminy płatności, których firma nie zamierza dotrzymać. Dla mnie to jest kłamstwo. Więcej o ASAP24 http://www.goldenline.pl/grupy/Pozostale/baza-trenerow/nierzetelne-firmy-szkoleniowe-2,3348380/s/3

coś z netu

Uważajcie na firmę ASAP24, wraz z kilkoma osobami nie otrzymaliśmy wynagrodzenia za przeprowadzone szkolenia. Zwodzą mnie już ponad miesiąc co chwile proponując nowy termin zapłaty ja czekam drugi miesiąc na pieniądze od nich Ja mam fakturę z maja. Właściciele to zwykli (usunięte przez administratora) wykorzystujący nasz żałosny system prawny.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Info z Internetu

Z firmami People Up i ASAP24 nie sposób się skontaktować. Telefony milczą: albo słychać komunikat "nie ma takiego numeru", albo informację, ze kontakt jest niemożliwy. Na pytania wysłane drogą e-mailową też nikt nie udzielił odpowiedzi. W internecie można za to znaleźć negatywne opinie o obu firmach. Ich autorzy podkreślają, że firmy nie płacą za wykonaną pracę, unikają kontaktu. - Spółka utworzona z myślą o robieniu długów, umowy zawierane są z zamiarem braku wywiązania się, nie płacą, nie odpisują na wezwania, unikają telefonów, sprawy nadają się chyba tylko do prokuratury Czytaj więcej: http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/3896433,naukowiec-mial-szkolic-pracownikow-premiera-sprawa-o-wynagrodzenie-skonczyla-sie-w-sadzie,id,t.html?cookie=1

antek

dopóki będą nieświadomi (np. przyjezdni do Warszawy) to ASAP będzie łowił jeleni... a widzieliście na ich stronie te dwie pierwsze gęby? typowi "byznesmeni" z lat 90-tych. założę się że do tych garniturów mają białe skarpety frote. :)

fana-banana

Milenka - to ty po studiach chcesz szkolić innych??? to jest właśnie poziomu Asapu - wepchnąć klientom najtańsze g_wno. a jak się nie sprzeda (co nie jest dziwne) to ludzie na bruk.

Były ASAPOWIEC

Oni najbardziej lubią zatrudniać pracowników na staże z UP lub mieć w szeregach Wolontariuszy

antek

Ja też całkowicie odradzam jakiekolwiek kontakty z tą firmą. Pracę, albo udział w szkoleniach. Na razie nie mogę napisać dlaczego, bo sprawa może skończyć się w sądzie.

kate

Dno i jeszcze raz dno... Szefowie tej firmy to oszuści. Kupili ode mnie tonery i nie zapłacili. Po telefonach i obiecankach skończyło się na niczym... Po odwiedzeniu ich w celu odzyskania pieniędzy okazało się, że firma już nie ma siedziby na Prostej 69. Jestem zmuszona zwrócić się do sądu bo to nie było 5 groszy. Odradzam jakiekolwiek kontakty z tą firma.

myszka
@kate

Mają 11 komorników na sobie i wielkie 0 na koncie więc powodzenia życzę.

creep

to taka "poważna i profesjonalna" firma szkoleniowa i doradcza szuka do pracy w pralni? ;) powaliło ich czy szkolenia i doradztwo nie idą? :)

fana-banana

totalne dziadostwo i tyle. jeżeli przeczytacie pozytywne opinie to są one wypisywane przez pracowników (często po naciskiem). szkolenia są tandetne i jest ogromne ciśnienie żeby to g... sprzedaż. nie sprzedajesz - wylatujesz. :(

beta

Przez asap jest teraz pilnie poszukiwana osoba do pracy w poznaniu w pralni. Ważną oczekiwaną umiejętnością przez nich jest to żeby umieć obsłużyć magiel. Niby zrozumiałe, ale teraz na pewno niewiele osób to potrafi, a pewnie część już w ogóle zapomniała co to jest i do czego służy. Plusem jest to że wystarczy wykształcenie zasadnicze zawodowe

Benek

~Super firma, uczciwa i rzetelna, rozliczyła się ze mną w 100%. Polecam wszystkim!!!!

J

Zacząłem prace w dziale finansowym. Na razie jest bardzo dobrze. KUPA roboty ale jest to ciekawe wreszcie robię to co lubię a nie zasuwam na słuchawkach!!!!!

przemo

A czy ktoś był na szkoleniu tej firmy? Jestem ciekawy bo szefostwo wysyła mnie w marcu na excela. Niby Excel Zaawansowany, ale czy na pewno nie stracę czasu?

Ufol
@przemo

Szkolenie, jak szkolenie - szału nie ma powiedziałbym, ale jedna różnica jest zasadnicza- ze szkolenia wyszedłem z tabletem :-). Teraz widziałem u nich laptopy i już namawiam szefa :-)

anna

Czy ktoś jest w stanie napisać coś na temat stanowiska "Telemarketer do sprzedaży usług edukacyjnych, rekrutacji osób na szkolenia unijne." w ASAP24? Czy to typowe siedzenie na słuchawce, dzwonienie do ludzi i wciskanie szkoleń? Jakie warunki pracy i płacy, jaka umowa? Z góry dzięki za opinie

Krzysztof
@anna

Tak, to słuchawka, dzwonienie i sprzedawanie. Warunki raczej standardowe tzn. około 1500 na rękę + premie za sprzedaż. Można dodatkowo wyciągnąć 200-300 zł.

Ninka

Lubię to

muniek

HA!!! jestem UDAŁO SIĘ! - SUPER, SUPER, SUPER - no to jedziemy. Wszyscy hejterzy ASAPa ... Wam w .... che, che, che :-)))) Możecie zazdrościć i zielenieć ze złości. JA MAM PRACĘ!!!

muniek

Byłem właśnie na spotkaniu ws pracy. Mam nadzieje ze coś z tego wyjdzie bo jestem pod wrażeniem. Będę miał (oby) zadanie rekrutacji ludzi na szkolenia. To jest to co mniej więcej szukam. Wolę to niż sprzedawać mydło i ubezpieczenia.

Łukasz

ASAP24 to nie firma, to styl życia. Pracuję w ASAP24 trochę i zdążyłem się przekonać o dobrej organizacji w tej firmie. Realizujemy teraz dużo projektów i potrzebujemy pełnych energii osób: do Działu Handlowego, Organizacji Szkoleń i Doradztwa. Rozwijamy się! Czekamy na wasze aplikację ;)

Rekrutacja

Tak. Rzeczywiście poszukujemy zdolnych i ambitnych ludzi, którzy są wstanie wnieść coś do firmy. Koniecznie przesyłajcie swoje aplikacje. Wbrew komentarzom powyżej, dbamy o swoich pracowników. Nie będziecie żałować czasu spędzonego w ASAP24

Zostaw merytoryczną opinię o Asap24 Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Asap24 Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Asap24 Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Asap24 Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 368 ocen.

Asap24 Sp. z o.o.