Opinie o DHL w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie DHL. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie DHL o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DHL w Gdańsk

Jak się pracuje z ludźmi z DHL?

Obserwator

Ludzie wporzadku co niektórzy tylko wyżej nad pracownikami nie polecam

Kurier z Dhl to porażka niemiły ,rzucił paczkę pod drzwiami ,brak kultury

Schorowana seniorka

Wstyd! Wśród Was są (usunięte przez administratora) Psują opinię uczciwym pracownikom, a mowa o kurierach. W sprytny sposób "czyszczą" zawartość paczek, wybierając co lepsze. Z resztek renty człowiek ledwo przeżyje, obca osoba chce wspomóc, a wy! macie czelność przywłaszczać co nie swoje. Pasożyty!

W wtorek miała przyjść do mnie paczka dzisiaj jest piątek i kuriera z DHL niema.I wpisuje co dziennie że nikogo w domu niema.

Ktoś
@Kasia

Miałam identyczny przypadek. Nie polecam

stan

rzeczywiście,najgorsza firma kurierska,dzisiaj się przekonałem

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie DHL? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
BOŻENA

Pomimo, że byłam w domu i specjalnie czekałam na przesyłkę, kurier jej nie dostarczył tylko napisał STANDARDOWEGO SMS-a, że dostarczenie przesyłki nie było możliwe. Brak telefonu do kuriera uniemożliwia kontakt i wyjaśnienie sprawy, a dodzwonienie się do konsultanta jest niemożliwe - graniczy z cudem . Po interwencji nadawcy przesłali przesyłkę do SERVICEPOINT Żabka nie podając nawet adresu punktu a jest ich kilka!!!! NIDGY WIĘCEJ nie chcę mieć do czynienia z taką "FIRMĄ". NIGDY!!!!!

Daria

Bardzo miła i szybka obsługa. Kiedy chce to zawsze chętna do pomocy ale paczki od jakiegoś czasu paczki przychodzą wygniecionei dziurawe.

Agata

Nie zostałam powiadomiona o numerze swojego zamówienia co uniemożliwia mi złożenia reklamacji. Reklamacja miała dotyczyć podejrzenia kradzieży przez kuriera elementu z paczki. Jego fragment został na taśmie do której był prawdopodobnie przyklejony. Paczka gdy przyszła była w połowie otwarta lecz było już za późno aby zatrzymać kuriera.

Basia

Tragedia totalna dhl to porażka w życiu nic nie zamówię przez tą firmę

Nikt dla DHL

Pomimo, że byłam w domu i specjalnie czekałam na przesyłkę kurier jej nie dostarczył tylko napisał SMS, że dostarczenie przesyłki nie było możliwe. Brak telefonu do kuriera uniemożliwia kontakt i wyjaśnienie sprawy, a dodzwonienie się do konsultanta i uzyskanie wsparcia graniczy z cudem. Nigdy więcej nie chcę mieć do czynienia z taką "FIRMĄ". NIGDY

Dock

Kuriera wogóle nie było a podają że odbiorcy nie było, czekam cały dzień zgroza . Postaram się aby kurier odpowiedział za to

Zły

Prawda boli i trzeba się bronić przez usuwanie częściowe wpisów. Ale nie pierwszy raz nie przyjeżdża a pisze że nikogo nie ma w domu.

katarzyna

Odradzam pracę w firmie, zdecydowanie konkurencja ma lepsze warunki i dba o pracownika. Nie tylko mam na myśli zarobki, bo to zależy od stanowiska, ale o to jak cię traktują i kim tam jesteś. A jesteś nikim, pionkiem, który nie może mieć swojego zdania, ani uwag, aby było coś wykonane lepiej. Jeśli chcesz, aby praca zatruwała ci życie to zatrudnij się w DHL.

Hej, czy w firmie DHL płacą za nadgodziny?

Sortownik

Nie płacą.. Dzień wolny się należy

Starowinka

W przeciwieństwie do innych firm kurierskich NIE WYSYŁAJĄ ŻADNYCH POWIADOMIEŃ O DOSTARCZANIU PRZESYŁKI. Nie wiadomo kiedy kurier przyjedzie. Dopiero na stronie DHL dowiedziałam się że kurier był 2 razy i mnie nie zastał i mam paczkę odebrać na Kowalach. Po rozmowie z panem z obsługi klienta usłyszałam że nie dowiozą do Gdańska do punktu odbioru. Dla mnie to skandal . Brak komunikacji między kurierem a odbiorcą.

Dorota

Właśnie moja paczka ktora nadałam z niemiec wrucila do mnie z obowiązkiem zaplacenia dodatkowej opłaty w wyskosci 40zł 10€ Kurier ktory doatarczal paczke nie skontaktowal sie z odbiorca choc na paczce byl numer telefonu nie zostawil zadnej informacji w skrzynce i wpisal ze niego nie bylo w domu co jest w zasadzie nie mozliwe gdyz moj tata nie wychodzi z domu teraz paczka lezy u mnie i nikt nie chce zwrucic mi pieniedzy , rodzice zostali bez prezentow na swieta , nie polecam nikomu kożystania z uslug tej firmy, okradaja ludzi i biore pieniadze ja nie wykonana prace

Gość 1

Najgorsza firma kurierska jaka jest. Czekałam w domu 3 dni na przesyłkę (wazna) nie ruszałam się na krok z domu a oni przesyłają mi sms ze nie zastali odbiorcy w domu,taka sytuacja powtórzyła sie dwa razy! Z całym szacunkiem ale nie polecam!

Kurier
@Gość 1

Być może należałoby sprawdzić domofon i zacząć odbierać telefony. Za niedoręczone przesyłki nikt nam nie płaci, nie doręczanie ich nie leży zatem w naszym interesie.

ANETA
@Kurier

MIALAM TAKA SAMA SYTUACJE CZEKALAM NA KURIERA CALY DZIEN TEZ NIE DOTARL KPINA TAKA FIRMA NIE POWINNA ISTNIEC Z DPD INPOST NIE MA PROBLEMOW TYLKO Z DHL

Leszek

@Djtomas1989 To nie jest odpowiednie forum na uwagi klientów firmy. Tu pracownicy mogą zamieszczać swoje opinie.

Djtomas1989

Najnowsza firma kurierska w kraju, nie dość że uszkodzili paczkę to nie spoczywają się do odpowiedzialności, paczka otwierana w obecności kuriera, brak sporządzenia protokołu szkody kurier uciekł, paczka ubezpieczona A odmawiają wypłaty odszkodowania, za to zaliczyli sobie 50zl za usługi dodatkowe ( uszkodzenie paczki 50zl ) brak słów

Iwo

Szkoda, że klienci tak uparcie zamieszczają swoje opinie na forum pracowniczym!

Darek

Takie uwagi to nie na forum pracowniczym, trzeba zwracać uwagę gdzie piszemy!

Zostaw merytoryczną opinię o DHL - Gdańsk

• Jak się pracuje w DHL?

Zobacz opinie na temat firmy DHL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL?

DHL