Opinie o DHL w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie DHL. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie DHL o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DHL w Gdańsk

zniesmaczony

1. Brak powiadomienia o czasie doręczenia przesyłki !!! 2. Kurier dzwoni do mnie zdziwiony, że nikogo nie ma w domu, a on kończy już pracę. 3. W umówionym terminie na sobotę ( całą sobotę ) brak kuriera i przesyłki. 4. "Przewidywany termin dostawy przekażemy w kolejnym powiadomieniu" - brak powiadomienia... 5. Najgorsza firma kurierska jaka jest w Polsce

Ivan

Kurier nie przyjechał w sugerowanych godzinach, zadzwonił trzy godziny po najpóźniejszym terminie jaki wyznaczyłam. Byłoby to jeszcze w porządku, gdyby zapytał kiedy jest inna możliwość odebrania przesyłki, ale tak nie było. Pani, która miała dziś przyjechać w trakcie rozmowy rozłączyła się, a jej ton był nie na miejscu. Nigdy nie spotkałam się jeszcze z takim nieprofesjonalizmem. Po tym jak oddzwoniłam, kobieta po raz kolejny obwiniała mnie podnosząc głos. Brak szacunku do klienta, brak odpowiedzialności, brak jakichkolwiek manier. To jest jeden wielki żart. Firma znana, która zapewnia, że jej usługi są wykonywane na wysokim poziomie. Brak słów na takie zachowanie. Pracownik nawet jak ma gorszy dzień, to nie powinien wyżywać na kliencie, sprawy prywatne zostawia się w domu. Jeśli denerwuje tą panią praca z ludźmi to niech zmieni pracę, bo niestety ta wiąże się z kontaktami międzyludzkimi. Nigdy więcej nie skorzystam z usług DHL. Polecam także sprawdzać pracowników przed ich zatrudnieniem, jeśli mają problemy z agresją to nie powinni pracować na takim stanowisku.

werka

(usunięte przez administratora)opozniaja czas przesylki nawet o 3 dni, gdzie paczka powinna dotrzec o wiele wczesniej za wysokie pieniadze. Dogadanie sie z ludzmi przez infolinie jest niemozliwe, posluguja sie powtarzajacymi sie regulkami, doprosic sie o nic nie mozna. Zeby wziac pieniadze to sa pierwsi, ale zeby zadbac o zadowolenie klienta to sie juz tym nie interesuja.Totalne dno, wiecej nie skorzystam z ich uslug. Czlowiek traci tylko pieniadze, nerwy oraz czas. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!

tomekk

Pracowałem w DHL Parcel na Kowalach pod Gdańskiem na zlecenie przez firmę OTTO z Gdyni. Praca od 3 do ..... (zależnie od potrzeb DHL,czasem do 8, 10 lub 11). Praca przy rozładunku wraz z ukraińcami, azerami. Praca ciężka, przepychanie pracownika z miejsce na miejsce, zdarzały się obrażania pracowników pracujacych na zlecenie przez stałych pracowników DHL. Nikt nie chce nauczyć Ciebie nowych rzeczy abyś przypadkiem nie zabrał jego pracy. przerwa 15min, czasem 10, gdzie samo dojście na przerwę z parę minut. Ogólnie presja na szybkość pracy, nie oferując nic w zamian. Obiecywanie kierownictwa nt. zatrudnienia na umowę o pracę, ale brak działania w tym temacie. stawka 20,15 brutto(nocna od 3 do 6) pozniej 17,50brutto. przy umowie zlecenie brak urlopu, więc wynagrodzenie jak na polskie warunki przy tej ciężko fizycznej pracy i godzin pracy słabe, już lepiej płacą w DPD za bramą i w innych godzinach. Pracując na ranną zmianę i popołudniową około 12h dziennie (3-8) i (13-20) mozna zarobic okolo 2800netto przy braku czasu dla siebie,nie mowiac juz o odpoczynku czy śnie. Osobiście pracowałem od 3 do 11(nie zawsze 5dni w tyg) pensja około 1700,1800 netto. pracując na umowę o pracę(dostaniesz więcej,jezeli w ogole dostaniesz a to graniczy z cudem,masz pracowac i nienarzekac) mozna liczyc na okolo 2200. Mała ilość polskich pracowników "na zlecenie" mówi samo za siebie. Jak ktoś jest zdesperowany i lubi być traktowany przedmiotowo to polecam :) jeżeli ktoś chce pracować jako magazynier to polecam DPD w tej branży. Pracowałem tam od połowy stycznia do połowy lutego oraz od czerwca do konca wrzesnia tylko dlatego że znam osobiście kierownika terminala i mnie kiedyś poprosił o pomoc. Na zakończenie nawet nie usłyszałem dziękuje :) cóż jaka praca,taka płaca i taki pracodawca :) pozdrawiam z tego miejsca Agnieszkę , Alfa, Aleksieja oraz grono kurierów, :) jedyne osoby, dla których warto było przyjść do pracy Moje sugestie dla DHL: nie polecam, mało rzeczy w życiu żałuję bo uważam, że życie należy kochać jakie jest. tutaj żałuję Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zwiększyć stawkę godzinową, zatrudniać na umowę o pracę, poprawić management.

Czesław
@tomekk

Myślałeś może, żeby wyjść z własną inicjatywą i spróbować negocjować warunki zatrudnienia na bardziej stabilne? Czy nowo przyjęci pracownicy mogą liczyć na szkolenia wdrażające? Na stronie https://www.logistics.dhl/pl-pl/home/praca.html jest dużo ofert pracy w różnych lokalizacjach. DHL oferuje studentom i absolwentom różnorodne możliwości wzięcia udziału w projektach - to dobry sposób na rozpoczęcie kariery. Jeśli interesuje Was praca w firmie, zapoznajcie się z ofertą bezpośrednio na stronie.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie DHL? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
dar

Najgorsza firma kurierska jaka jest. Czekałam w przesyłkę trzeci dzień a będę czekał jeszcze co najmniej dwa dni ponieważ SAMI SOBIE ZMIENILI TERMIN DOSTAWY żenujące za co się płaci nawet odbiór osobisty jest utrudniony chociaż do tego namawiają tandeciarska firma kurierska ! Z całym szacunkiem ale nie polecam! niczym się nie przejmują

jaceny
@dar

To jest forum dla pracowników, a nie dla klientów. Proszę nie spamować

Mer

Zamówiłem kuriera DHL czekam już 3 dni i do tej pory nie odebrali paczki.. Na Infolinii DHL maja mnie gdzieś... Najgorszy kurier Więcej problemów z nimi już miałem, a kierowca zawsze kłamie

Gość 1

Jeszcze żeby tego było mało to 3 minuty przed sms od dhl byłam zobaczyć w skrzynce na listy i nie widziałam by jakiś samochód stał pod klatką.. Najlepsze,że teraz każą mi ją odebrać w ciągu 7 dni u nich w siedzibie. Pojadę ale na ich koszt!!

Zostaw merytoryczną opinię o DHL - Gdańsk

• Jak się pracuje w DHL?

Zobacz opinie na temat firmy DHL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL?

DHL