Opinie o Okucia Maco (Maco Polska Sp. Z O.O.) w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Maco Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Maco Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maco Polska Sp. z o.o. w Gliwice

Wiki

Jaki szef taka firma szkoda gadać żadnych podwyżek straszny dusigrosz o premiach nie wspomnę zawsze znajdzie się pretekst do u...nią żadnej motywacji z jego strony ta firma spada na psy

Alibaba

Wracając do tematu par na działach to trzeba opisać ustawiacza z ES i jego partnerkę.. Ta osoba praktycznie może wszystko (nie robić nic!!) stoi przy swoim ustawiaczu 4h na dnióweczkę i nie obowiązują ją żadne zasady(pomaganie innym, robienie "rygli" - gdzie ona?? Dłoni nie będzie przemęczać lol) Norma jej nie dotyczy bo jak sama stwierdziła"inne zmiany zrobią za nią lol" Najlepsze, że jej podstarzały partner pozwala na to wszystko!!! Ten też potrafi!!! Kolejna sprawa.. Pierwsza dama i jej czarne ubranko... Reszte obowiązuje strój firmowy aleee nie naszą lalunie... Ta może w czym chce.. Żenada!!! Bo kasa chyba taka sama!!!

Star
@Alibaba

Połowa pracowników robi co chce. A takich jak lalunia pana "I" jest sporo na produkcji. Te osoby już dawno powinny wylecieć.

Ciekaw
@Star

Co niby konkretnego masz na myśli?

Hahaszek

Bo Może..

Marlena

Nikogo nie puszczam na papierosa, dotyczy to wszystkich bez wyjątku. Najwyraźniej masz słaby wzrok skoro widziałaś jak wychodzi na papierosa. Pozdrawiam i życzę udanego wypoczynku.

CichyObserwator

Chwyc sie roboty bo Cie juz tu nie ma... (usunięte przez administratora) Chyba w MEGAN - kible sprzatac.... A to yez tak nie do konca bo to trzeba umiec...

Xyz

Nie tylko z działu M wychodzą na dymka. Ale każdy na swoją odpowiedzialność.

Pracownik ES

Ty jesteś po prostu złośliwa. Odejdź z podniesiona głowa a nie siejesz ferment. Od nas nikt nie wychodzi na fajkę poza przerwa i to potwierdza wszystkie pracujące tam dziewczyny.

Taki ktoś

Żal (usunięte przez administratora) E ściska? Jedni robią kawę inni idą na szybką fajkę a inni chodza(podobno) do kibelka co godzinę

Pracownik ES

Po pierwsze to użyj słownika. Po drugie ładnie podjeb*łaś tych ustawiaczy co palą..a dużo ich nie ma...mistrz

Ja jebne

(usunięte przez administratora) ogarnijcie się zacznijcie palić to też będziecie chodzić na fajeczkę kurna jedną drugiej noz w plecy masakra chyba zmienię płeć baby jesteście nie mozliwe

Pracownik Produkcji

Szybka... Z zauważonych obserwacji... BIORĄ KOGO POPADNIE !!! Najważniejsze żeby ręce do pracy się zgadzały... - Ale... To czy EFEKTYWNOŚĆ tych rąk ma.znaczenie to jest SPRAWA DRUGOPLANOWA... STARE PRACOWNICE- a za taka się uważam po pobycie 2 miesiecy tutaj maja zasuwać za NOWE... BO ONE PO MIESIĄCU CZASU NIE WNOSZĄ I NIE DAJĄ N8C OD SIEBIE... TO MY STARE PRACOWNICE CIĄGNIEMY TEN WÓZEK NA SWOICH BARKACH A PRACODAWCA MA TO ZA NIC... Jeśli dalej bedzie zatrudniana patola(usunięte przez administratora) by ręce do produkcji się zgadzały nie wróże tej firmie nic dobrego... Osobiście... Nabyłam doświadczenie na produkcji... To jest JEDYNY POZYTYW PRACY TUTAJ... Ale już SZULAM CZEGOŚ INNEGO... FIRMA NIE DOCENIA !!! STARYCH PRAVOWNIKÓW KTÓRZY CIĄGNA TEN WÓZEK NA SWOICH BARKACH... !!!

Banalne

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.

Oko

Jakiś przykład czy kolejne wymysły?

pudelek

W tej firmie problemy są zamiatene pod dywan ludzie zgłaszają problemy itd.Darek i Tomek nic z tym nie robią ,może o trzeba zgłosić to gdzieś wyżej ,dlaczego rodziny ,pary są na jednym dziale zróbcie z tym porzadek !!

Truskawka
@pudelek

Jakie pary, jedna para jest...?

Haha
@pudelek

Twoim zdaniem pary są problemem w tej firmie?Ile ich masz?że mają znaczący wpływ na to co się dzieje?Co takiego robią strasznego?Nie pracują? według Ciebie to najważniejsze co tu jest do ukrywania?To problem główny na samą górę? Fajnie,że tylko to widzisz...Nie dziwię się że Darek i Tomek nie reagują. Pary byly są i będą. I jak nie masz innych argumentów od ,,Nie powinny,,To po co ta paplanina.

Truskawka
@Haha

Właśnie, w punkt!

Dobra wróżka

Pracuje w maco na tyle dlugo by miec realne pojecie o tym jak ta praca wyglada No coz... Nie jest kolorowo Brutto na umowach marne Podwyzek nie ma i nie bedzie To juz wiemy napewno bo nie zrobilismy zalozonego celu za zeszly rok... Tylko jak mialysmy go zrobic skoro obsada na maszynach dwa razy sie wymienila w ciagu roku? W tym roku bedzie zapewne podobnie bo taka polityka firmy Wiekszosc ludzi sie stara Niektorzy nawet bardzo ale nic z tego nie wynika Nikt tego nie docenia i nie widzi Szkoda bo wielu bardzo dobrych pracownikow odeszlo lub odejdzie w najblizszym czasie jesli nic sie nie zmieni

Nikt ważny

Pracuję w firmie od ponad roku. Praca ok. Na wiele rzeczy można przymknąć oko. Ale 1 raz spotykam się z tym,że moja ciężka praca jak i wielu kobiet w tej fabryce, jest tak miernie nagradzana. Spora część osób naprawdę wyrabia normy. Ale co z tego jak grono osób ma na to wszystko wyje....bane i pracuje bo ma piękne oczy..albo coś tam jeszcze..fochy,ja nie będę robić tego czy tamtego są na porządku dziennym. Polityka firmy jest taka,że nie ma znaczenia ,czy będziesz pracować 5 lata,czy 1 rok to zarobki są takie same. Nikt nie docenia tych kobiet z dużym doświadczeniem,tych które wyrabiają normy. Są rzucane do jednego worka z tymi co mają to w du....e. Te co robią normy są bez premi,bądź mają obniżoną , i te co nie robią też..jaki z tego wniosek??............raz norma jest wyliczana działami,ponoć od nowego roku z wszystkich działów. Nikt nie informuje o tym pracowników z produkcji. Ponoć są oceny pracowników...bez pracowników. Nikt nie wie jaką ma ocenę,dlaczego taką a nie inną. Kadro kierownicza...ocena pracownika jaki ma cel bez jego udziału? Skąd ma wiedzieć,że wedlug kogoś w czymś jest nie najlepszy?Jak może się starać być lepszym ,skoro nie ma pojęcia jak został oceniony...może ma liczyć na to ,że oceniający akurat miał dobry humorek. Pensja pod agencją 100 zl więcej niż najniższa krajowa. Pod firmą 300 zł. Premia...raz będzie,raz nie. Podwyżki z tego co oficjalnie zostało powiedziane nie będzie. Atmosfera wśród pracowników fatalna(Ale kogo to obchodzi)zwalniają się brygadziści,logistycy,dyżurne,doświadczeni pracownicy. I nadal nikt nie widzi problemu...

Anioł

Na koncie Maco.

Nie pracownik

Ta firma to porażka. Brak materiału ale normy trzeba robić. Kontrola jakości to porażka, pan z bhp co chwile robi zdjęcia, że miotła jest nie na miejscu ale kolegi z nogą w gipsie w pracy to nie widział. Praca nie jest ciężka ale ludzie zarządzający nie znają się na swojej robocie. Teraz jeszcze wypłaty przesunęli żeby lepiej zarobić na ludziach. Nie wiem kto tam w HR siedzi ale chyba nie zna prawa. Wypłata 10-tego ma być już na koncie, a nie ludziom dopiero przelewy wysyłać. Sprawa dla PIPU! Na maszynach zależy na kogo się trafi ale generalnie pracuje się fajnie, panie pomagają i dużo tłumaczą.

???
@Nie pracownik

I te przenoszenia ludzi prawie co tydzien, zenada....czlowiek jest juz tam jakos blisko tych ich "norm" i nagle zostaje rzucony zas na inny dzial...ogarnij se tera na nowo co robisz i oczywiscie wyrabiaj na nowo norme nie wazne ze nowy dzial, nowe maszyny i robote zaczynasz tak jakby od poczatku...z Paniami swietnie sie pracuje ale kierownictwo :/

Anioł
@Nie pracownik

No z tymi wypłatami fajna jazda. Ostatnia wypłata była 29 grudnia. Zamiast przelać ludziom przed weekendem by mieli ciut szybciej, to nie. Dodatkowo w związku ze zmianą daty wypłat wynagrodzenia oraz z powodu zmiany regulaminu pracy, pracownicy powinni podpisać aneksy do umów, a w firmie cisza.

Epopeja

No ja widzę że ludziom z braku roboty się w tyłkach pomieszało, jak wam tak bardzo źle to czemu jeszcze tutaj pracujecie.? Każdy z was wie lepiej, a nikt z tym nic nie zrobi, tylko siedzi i gada, obgaduje, itd.

Obserwująca
@Epopeja

Osoba pisząca ten komentarz to ktoras z dyzurnych ktora siedzi na telefonie i nic nie robi.

Zalamany

Panowie kur...kierownicy za szklem co wy odwalacie chcecie zniszczyc ta firmę?No w sumie juz to zrobiliście zeby zarzadzac ludźmi trzeba miec o tym pojęcie a wy co nic nawet Cześć nie potraficie powiedzieć powodzenia wam życzę panie. D i panie T

Manip

Dawać to można na WOŚP albo Caritas, TL są wybrani z grupy najlepszych eistelerow. Zawsze wysluchaja pomysłów

gość
@Manip

hahaha dobre sobie , chyba z kolegów. I ciekawe kto wysłucha bo jak o coś się pytasz to udają że nie słyszą i traktują jak powietrze. TL do zmiany

Ktos

Nie wszystkie dyżurne siedzą na telefonach niektóre pracują za dwóch.

@Ktos

Tak jest! Pozdrawiam Betke. Jakosc i rzetelnosc sama w sobie na tle Sylwii i Joli

Fasolka z Hiszpanii

Jesli chcesz ze mna polemizowac to pisz prosze w jezyku polskim. (usunięte przez administratora) a nie cfaniak. Chyba za duzo capfenow znitowalas/es w zyciu... A co do pomyslow. Jestem ekonomistka. Ekonomika i organizacja przedsiebiorstw. Jesli panowie TL chca to moga zatrudnic mnie jako konsultanta.Po pieciu miesiacach siedzenia na maszynie i obserwowania tego cyrku mam plan uzdrowienia tej firmy i moznaby nawet 80% osiagnac. Ale nie instalujac zepsute liczniki wydajnosciowe. No i ja nie sprzedaje sie za darmo... No i nie za 2700 brutto. Za tyle to moge rabac na maszynie. A za myslenie biore wiecej. Jesli T i D byliby zainteresowani to kontakt przez Randstad. Ale szybko bo mam juz nowa prace w zawodzie na oku. A co do najlepszych z najlepszych... Team Leader to przywodca zespolu. Tylko jak mozna przewodzic zespolem bez rozmawiania z ludzmi? Nowego czy starego kierownika produkcji przez pol roku na oczy nie widzialam i nikt go nie zna. Panie dyrektorze! Prosze zejsc czasem na dol i powiedziec kolegom na czym ich stanowiska polegaja...I za co biora pieniadze...

Fasolka z Hiszpanii

Ja sie nie ukrywam. Napisalam kim jestem. A Ty masz owage?

@Fasolka z Hiszpanii

Skoro tak wysoko się cenisz to czemu przez pięć miesięcy siedziałaś na maszynie a nie w biurze. A teraz jesteś taka mądrą bo się zwalniasz?! Uzdrowić! Dobre! Haha.

Fasolka z Hiszpanii

Szczerze? Bo mam za co zyc i chcialam poznac zycie na produkcji z powodow osobistych... Nie kazdy musi chodxic do pracy bo musi... Czasami robi sie to z innych powodow;)

@Fasolka z Hiszpanii

No to nie chodź skoro nie musisz. Mądrz się w domu.

TL
@Manip

TL są wybrani z najlepszym kolegów haha tu jest wszystko po znajomości.

Moon

Kulturę osobista wynosi się z domu. Widocznie niektórych rodzice tego nie nauczyli.

Fasolka z Hiszpanii

My home is my castle. Ja w domu mam swoje zycie. A to bylo cos s rodzaju eksperymentu

@Fasolka z Hiszpanii

Administratorowi też by się przydał słownik języka polskiego bo usunął poprawnie napisane słowo a zostawił te z błędem. Hahaha. Następny uczony.

@Fasolka z Hiszpanii

Sama jesteś jak eksperyment.

Światowid

Zwolniłaś się, że miałaś odwagę się podpisać? Cóż za bohaterstwo. Szkoda, że nie mówisz w twarz co o kimś myślisz. Wszystkiego dobrego życzę.

@@@@
@Fasolka z Hiszpanii

Eksperyment? Przecież pracowałaś już na produkcji chyba że chciałaś sprawdzić czy też Cię zwolnią haha

Masakra
@Ktos

Matko i córko kobiety ogarnijcie sie jedna na drugą nadaje jak ta zrobi norme to ta jej nie nawidzi pozniej z nia balanguje moze pomiedzy zadrudnic chłopów moze sie uspokoja praca nie jest ciężka. Trza robić wiem wymagaja moze nie raz niemożliwego ale na innych produkcjach jest bardziej przewalone(usunięte przez administratora)

Ktos
@Masakra

Nie bądźcie zawistne bo to wam na.dobre nie wyjedzie pracowałam na produkcjii 3 lata i myślałam ze tu bedzie inaczej a tu ten sam cyrk szkoda gadać

Żenada

To prawda

@@@@@

Tak. To juz moja trzecia fabryka. I kolejne cenne wnioski. Kto mnie zna wie, ze zawsze mowilam ze przychodze tu dla zabawy;) Co do mowienia prawdy w oczy...(usunięte przez administratora) O zakazie pomagania nowym. Mnie tez to wczesniej dotknęło. Ale to co powiedzialam zostalo zamiecione pod dywan. Dla mnie to nie ma duzej wagi. Wiec przestalam sie odzywac w tzw. oczy hehe. No nic dziewczyny. Pozdrawiam Was wszystkie. Powodzenia. I jeszcze na koniec buziaki dla informatyka. Niedlugo najblizszy czynny komputer bedzie w Amazonie:)

@Fasolka z Hiszpanii

Nie kompromituj się kobieto! Przepracowałaś w tej firmie 5 miesięcy i wydaje ci się, że wszystko wiesz... Twoje wpisy są żałosne i daremne.

Gaga

Przecież w tej firmie jest tylko 100 zł więcej niż najniższa krajowa! I to jest strefa ekonomiczna i praca na 3 zmiany! A dyrektor jasno powiedział ze w tym roku żadnych podwyżek nie będzie....

Truteń

Exodus nadchodzi. Poczekajmy do premii za Styczeń :-)

Turlaj dropsa

A moze mi ktoś wyjaśnic stanowisko logistyk wlasnie nie dawno mnie zwolniono bo może w nowej firmie sie odnajde na tym stanowisku jak by byl robiony casting bo w u was ta fajnie wygladalo. Targanie koszy ruch to zdrowie siedzenie obgryzanie paznokci komorka żyć nie umierać

Drop
@Turlaj dropsa

Jest tu taka jedna chodzi i liczy kroki w telefonie.

Monia

Czy sa teraz przyjęcia?

Macowka
@Monia

Są ale zwolnienia więc przyjęć raczej nie będzie co tu się dzieje to jeden wielki cyrk!

Zainteresowana
@Macowka

Cyrki to znaczy co się dzieje?

@Monia

Nie ma przyjęć są zwolnienia. Jeden wielki bałagan... Kadra zarządzająca tak naprawdę sama nie ma pojęcia jak to wszystko ogarnąć a firma jest już ponad dwa lata. Mnóstwo pomysłów, zmian... A wszystko to nie wypal. Tak samo jak nocki, które tak naprawdę nie są potrzebne bo i tak nie ma co robić...(usunięte przez administratora) Tyle w temacie.

Macowianka

Na reke dostaniesz zalezy od agencji... 2200 do max 2400 Ale zero chorobowego urlopu na zadanie albo na dziecko... bo po premii. Bo to jest firma rodzinna... Brygadzusta z ES jest kumplem kiera produkcji...(usunięte przez administratora) . Masakra..

gość
@Macowianka

Tak trochę zamieszałaś ????

Karola

Witam. Ile można tutaj na produkcji zarobić,, na rękę,,?

Agula

Hej, chce złożyć cv do maco na bojkowskiej, gdzie mogę je oddać lub na mail? Ile mozna zarobic w tej firmie na produkcji? Czy weekendy sa wolne?

@Agula

Musisz złożyć przez agencje. Ranstad lub Adecco. Weekendy wolne. Praca na trzy zmiany.

Agula

A jak tam wyglądają zarobki? Czy możesz mi cos opowiedzieć o pracy czy ciężka? Nocki zaczynają się od niedzieli czy poniedziałku? :) będę wdzięczna za odpowiedź Pozdrawiam

Ivo
@Agula

Nocki zaczynają sie od poniedziałku. Co do pracy, jeśli masz doświadczenie na produkcji to lekka.

Zyta

Najpierw ludzi przyjmują w hurtowych ilościach. Później zwalniają. Upychaja ludzi na inne działy. Niepoważne firma. Co pół roku powtarza się taka sytuacja. Nie potrafią prowadzić firmy i zarządzać ludźmi. Pomysłów maja dużo ale każdy to niewypał

Zostaw merytoryczną opinię o Maco Polska Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Maco Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Maco Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maco Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 11 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Maco Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Maco Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Maco Polska Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 55 ocen.
  • Jana Gutenberga 18
    41-109 Gliwice